Opinie o Fimal PSB Sp. z o.o. w Słupsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Fimal PSB Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Fimal PSB Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fimal PSB Sp. z o.o. w Słupsk

Administrator Nowy wpis

Jak oceniacie rekrutację na stanowisko projektant w firmie Fimal PSB Sp. z o.o.? Jak przebiegał proces rekrutacyjny?

Pracownik10 Nowy wpis

Niestety ale to co tu piszą to prawda, zero BHP umowy na czarno na najniższą krajową, reszta pod stołem, trzeba liczyć godziny i liczyć na to że będziesz miał wypłacone. Atmosfera w miarę wporzadku ale nie jest to praca marzeń, gro starych pracowników siedzi bo musi a młodzi przychodzą i odchodzą dalej.

Honorata Nowy wpis

Interesuje mnie tutaj praca na kasie, niestety wasze opinie mnie trochę zniechęciły. Czytałam tutaj, że do najniższej krajowej dostaje się premie uznaniową - czy można na nią liczyć co miesiąc? Jaki jest przedział tej premii ? Ile najmniej można dostać ile przyznano najwięcej?

Wajper daj pani spokój

Zacznijmy od tego na rozmowie uzgadniasz z rysiem ile będziesz zarabiać, pierwszy tydzień pracujesz na czarno, jak się sprawdzisz dostajesz umowę. Każdy pracownik pracuje na umowie za najniższa krajową reszta to premia uznaniowa. Jeśli chodzi o atmosferę to jest tragedia fałszywość, plotkarstwo, naśmiewanie się na porządku dziennym. W całej karierze była to z pewnością moja najgorsza praca. Jeśli się szanujecie darujcie sobię pracę w tej firmie.

Dorota
@Wajper daj pani spokój

Atrakcyjne wynagrodzenie: 3300 złotych brutto - z ogłoszenia dla kaskera-sprzedawcy. Tyle miałaś, czy to jest gwarantowana płaca, a do tego jeszcze dochodzi premia?

igewf Nowy wpis
@Dorota

Na umowie masz zawsze najniższa krajowa, pracując tam nigdy nie dowiesz sie ile dostajesz premii. Musisz pilnować i liczyć sobie sam ilość godzin przepracowanych bo wypłata prawie zawsze się nie zgadza. Jeśli chodzi o atmosferę to faktycznie jest dramat, zdecydowanie dla mnie była to najgorsza praca jaką dotychczas miałam. Nie polecam !

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fimal PSB Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KKK

Niby firma z renomą! Ale jeśli chodzi o pracę kasjerek to albo trzeba mieć dobre wtyki u tych wyżej albo siedzieć na kasie jak robot ( być sztywnym, bezomyłkowym ). Tydzień proszenia o umowę. Osobiście zostałam potraktowana jak śmieć. Nowa kasjerka co tydzień to standard. Nie polecam tej firmy.

@KKK

Jak śmieć? A co tak właściwie się stało? :( A co jak ma się tu wtyki jako kasjerka to na kasie nie trzeba już siedzieć? To co się robi wtedy tu w robocie?

KKK
@KKK

Chodzi o przedłużanie umowy!

@KKK

A w taki sposób. A im w ogóle się to opłaca? Zwłaszcza jeśli podobno są komplikacje z umowami to jakiś pip by się tym nie zainteresował?

Fakturzystka
@Danuta

Pierwszy tydzień pracuje się na czarno, po tym czasie dostajesz skierowanie na badania lekarskie i umowę na najniższą krajową. Jeśli coś źle nabijesz na kasie to płacisz z własnej kieszeni. Koleżanki bardzo miłe i uprzejme ale jak się okazało bardzo fałszywe i wszystko co powiesz w pracy odrazu trafia do Pani kierownik. Ogólnie fatalna atmosfera pełna fałszu i obłudy

@Fakturzystka

Ano tak... Ciekawa jestem jakby to było, gdyby to Panowie tu pracowali. A o ten pierwszy tydzień to strachu nie ma? Co jakby tak kogoś pogonili bez zapłaty? :(

Animowy

Pani przy kasie bardzo miła, serdeczna z pozytywnym nastawieniem do życia a tego mi właśnie tego dnia było trzeba :) Polecam panią Roksanę jest nowa i mam nadzieję że zostanie z wami na dłużej.

Agnieszka
@Animowy

To fajnie że była miła, ale jeśli o obsługę klienta - to też było ok?

Stefan

Witam , w jakich godzinach pracują tam kierowcy i ile zarabiają?

Jarek
@Stefan

Daj sobie chłopiec spokój ,takich pracodawców omija się z daleka

@Stefan

https://fimal.pl/praca/kierowca/ 4700 brutto, godziny pracy elastyczne, ale zgodne z normami

@Jarek

A może bardziej rozwiniesz swoje zdanie? Bo jak widzę inne opinie to jakoś wydaje mi się, że chyba po prostu się uwziąłeś lub masz z czymś problem. Mylę się?

Wajper

Oto obecne oferty pracy: https://fimal.pl/praca/

Grażyna
@Wajper

Dzięki a można tutaj info odnośnie widełek jak to wygląda? Bardzo proszę

Ozdrowieniec

Zarządowi firmycałkowicie pomyliły się profesje, "zachecac/zmuszac" do szczepienia...1000 zł. KTO WAS Sponsoruje... Gratuluję tępoty, obyście nie przyczynili się do katastrofy (patrz to opinia). Zapłaćcie jeszcze za noszenie maseczek przez 24h w dobie, nawet podczas SNU no i monitorujcie to jeszcze

@Ozdrowieniec

Nieścisła i niesprawiedliwa wypowiedź. 1. nie ma takiego programu w Fimal, nie ma żadnej premii za szczepienie 2. nie ma żadnego obowiązku, czy nawet nacisku, by się zaszczepić. Stosujemy normalne środki ochrony, a kwestie szczepień zostawiamy do indywidualnej oceny. Jeżeli ktoś chce przechodzić Covid ciężej i nie widzi problemu w narażaniu kolegów z pracy - jest to jego moralny i etyczny wybór, w który firma nie ingeruje. Zapewniamy bezpłatne testy na Covid i bez problemów wysyłamy ludzi na kwarantanny

Wajper

Opinie jak zawsze będą podzielone, każdy ma własne aspiracje i oczekiwania. Fakty: jest to jeden z nielicznych pracodawców, który potrafi utrzymać wielu pracowników przez kilkanaście lat (największy stażem weteran pracuje tu od 35 lat). Jest spora rotacja pracowników, którzy nie potrafią się dogadać i zrozumieć oczekiwań firmy - biorąc pod uwagę naprawdę dużą elastyczność kierownictwa i ogrom dobrej woli, jest to trudne do zrozumienia. Jeżeli ktoś np. czuje się urażony i obrażony na firmę, bo po tygodniu pracy nadział się na zły humor kierownika zmiany i ten potraktował go niesprawiedliwe, powinien się zastanowić, czy nadaje się do pracy w handlu w ogóle. Tu wymagana jest odporność psychiczna i stabilność, pozytywne podejście, to nie praca dla ludzi niepewnych siebie, zakompleksionych i dających łatwo wyprowadzić się z równowagi. Szczerze - każda praca wiąże się ze stresem i jeśli ktoś sobie z nim nie radzi, kariery nie zrobi nigdzie... Porównując do firm Frontline Studios, Gamelion, Curver stwierdzam - nie jest źle ani pod względem warunków pracy, ani atmosfery, ani zarobków. Jeśli szukasz dobrej, stabilnej pracy, aplikuj. Branża budowlana to stabilny rynek, nawet w dobie Covid.

Xxx

Witam, odnosząc się do poprzednich opinii jestem pracownikiem Fimala od paru lat. Atmosfera jest raz lepsza raz gorsza ale wiadomo jak to jest gdy pracuje się z klientem. Jeżeli wykonujesz swoją prace sumiennie to nie masz się czego obawiać. Z czystym sumieniem polecam.

m.m.m.
@Xxx

Wspominasz tutaj tylko pracę z Klientem, a jak odniesiesz się do pracy z Kierownikiem Działu Kas? Jakoś nikt nie mówi o tym ile osób pracujących na kasie, pod wodzą tej pani chce się przenieść z Bałtyckiej na Zieloną. A to już powinno dać wiele do myślenia... . Pozdrawiam.

Emilia
@Xxx

A czy jak wykonuje się sumiennie swoją pracę, jak wspomniałeś, to można liczyć na jakieś docenienie ze strony pracodawcy? Dla zaangażowanych osób są przewidziane jakieś premie lub inne benefity?

P.xx
@Xxx

Nie płacone za nadgodziny i umowy fikcyjne(usunięte przez administratora)

Jarek
@Emilia

Chyba żartujesz,ciesz się ,że pracujesz tak jak ktoś tu wspomniał o umowach więc zapomnij

X.X.X.

PSB FIMAL- BAŁTYCKA. Praca na stanowisku kasowym sama w sobie nie jest zła, ale kierownik działu kas mówi wiele za siebie..... Przychodząc do kierownika już jesteś poniżony i uświadomiony, że to nie Ty tu rządzisz i nie masz nic do powiedzenia. Jeśli czegoś nie wiesz, to lepiej zapytać się osób z boku, bo kierownikowi ZAWSZE przeszkadzasz! Przychodząc do pracy, nie myśl, że usiądziesz na kasę i będziesz wykonywać swoje obowiązki. Dostaniesz telefon od kierownika, że pół minuty później się otworzyłeś, mimo, że kasa była zajęta przez innego pracownika. Dosłownie potrafi się przyczepić do wszystkiego, a na koniec rzucić słuchawką od telefonu. Swój stan emocjonalny wyrzuca na pracownikach. Zawsze humory... Obmawianie i wyśmiewanie jest rzeczą naturalną i codzienną tej Pani. Jeśli ktoś chce tam pracować- może, ale psychicznie nie da się wytrzymać... .

Dwafws
@X.X.X.

Jeśli chodzi o Szanowna Pania kierownik kas to sie zgadzam w zupełności kompletna porażka kobieta widocznie ma ze sobą problemy i swoje wszelkie frustracje przenosi na kasjerki ponadto za plecami obraża dzieci swoich pracownic od "bachorow" kasjerki wyzywa od głupich tepych itd . Atmosfera jest gęsta siane są plotki A mobbing jest na porządku dziennym brakuje tylko osoby która w końcu zrobi z tym porządek i pójdzie z tym dalej . Poza nią praca jest ok wystarczy się wdrożyć.

Zostaw merytoryczną opinię o Fimal PSB Sp. z o.o. - Słupsk

• Jak się pracuje w Fimal PSB Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fimal PSB Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fimal PSB Sp. z o.o.?

Fimal PSB Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 37 ocen.
  • Bałtycka 3
    76-200 Słupsk