Opinie o Carrefour Polska w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Carrefour Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Carrefour Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour Polska w Gliwice

carrefour wogole nie dba o pracowników i o kobiety w ciaży po urlopach macierzyńskich kobiety nie mogą już wrócić do pracy i zostają na lodzie bardzo nie ładnie robi pracodawca i każą charować za najniższa krajową za tałzena schodzi na psy już wola lising przyjmowac i stare babcie pozdrawiam

zgadzam sie z opiniami dziewczyn kierowniczka działu kas zwalnia dobre osoby a zatrudnia firmy zewnetrzne bo taniej bardzo zycze tej pani kierowniczce zeby tez sie jej noga podwinela i ja zwolnili ciekawo co powie wtedy jest bardzo dumna jak paw

moze nie 60 lat ale blisko wieku tego sa kasjerki tylko najlepiej kierowniczka umie zwalniac a woli przyjac z lisingu bo nie placi podatku

ano nim

o czym Ty gadasz?? jakie 60 lat?? przeciętna takiego wieku.. to musiały by też Panie po osiemdziesiątce pracować.. zastanów się co piszesz a przy okazji napisz co palisz

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Carrefour Polska spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Gliwice
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.

jakie 60 lat...jesli chcecie juz wylewac swoje zale tutaj,to piszcie chociaz prawde.zaden z pracownikow w carrefourze arena nie ukonczyl 60 lat,a co dopiero mowic,ze taka jest przecietna wieku kasjerek.to żenada!

ludzie .. strefa parę kilometrów dalej chce Wam się pracować za 1000 ??

r.

***SPROSTOWANIE*** - dotyczy mojej wypowiedzi z dnia 17.09 .11 r. na temat P. Marii Jałowieckiej .Serdecznie przepraszam Panią Marię Jałowiecką i całą Jej rodzinę za moją niefortunną wypowiedż , która to była pisana w chwili nadmiernego mojego zdenerwowania wynikłego z nieporozumienia i słuchania plotek na swój temat. Bardzo często w naszej firmie konflikty są spowodowane plotkami osób trzecich, które to czekają na sensację i się cieszą jak ktoś się ze sobą pokłóci. Pani Maria jest osobą uczciwą , rzetelnie wykonującą powierzone zadania na , której zawsze można polegać i nikogo nigdy nie skrzywdziła. Żałuję bardzo wczorajszej swojej wypowiedzi i obiecuję , że na przyszłość najpierw dokładnie rozważę daną sytuację i nie będę słuchał żadnych opinii osób trzecich .Przepraszam za zaistniałą sytuację. Każdy z nas niekiedy działa pod wpływem chwili , ale pamietajcie ,że w ten sposób można bardzo skrzywdzić drugiego człowieka - naszego bliźniego. Pozdrawiam Panią Marię iJej rodzinę i mogę tylko mieć nadzieję , że z czasem mi wybaczą .Robert.

Jestem byłą pracownicą i chciałam powiedzieć , że to co się dzieje w dziale piekarnia jest niedopuszczalne.Liderem działu jest p.Robert Szala-Nowacki , który zawsze spełnia wszystkie prośby pracowników np: co do zmiany grafiku , wczesniejszych wyjść z pracy itp.Problemem zasadniczym tego działu jest pracownik senior p. [usunięte przez moderatota] , która to gnębi , wyżywa się na innych pracownikach - dlatego tak często są zatrudniane nowe osoby i jak twierdzi ją i tak nie zwolnią bo ma umowę na czas nieokreślony - dzięki panu Robertowi. Pan Robert jest tak samo gnębiony przez tą panią i to ona wybiera kto będzie pracował w tym dziale .Nawet z tego co wiemy to boi się ją sam pan dyrektor ,[usunięte przez moderatora]

odpowiedź Pana to najlepszy dowód na to co się tam dzieje... praca za najniższą krajową i takie traktowanie ludzi [usunięte przez moderatora]. czy to z Pana strony może nie poniżanie?? zastraszanie?? już w wyobraźni widzę zapłakane oczka moich dzieciaczków gdy ja odsiaduję wyrok za kratkami , za dodanie opinii o pracodawcy na necie hehhehehehehhehehehe

ja bym jeszcze dodala ze w ekstremanych warunkach kobieta nie panuje nad soba dopiero jak sie uspokoi to zaczyna sie usprawiedliwiac przed pracownikiem ŻENADA

a ktora to tak pani ktora wszystko donosi

Zgadzam sie z tą wypowiedzią.kierowniczka kas wyrużnia tylko te kasjerki które jej w (usunięte przez administratora) [usunięte przez moderatora],nawet pani kierowniczka działu kas jest tak wychowana ze nawet nie zna słowa dzień dobry nie wspominajac do widzenia a do tego jest jedna pani w nadzorze która jej wszystko donosi.

jestem była kasjerka carrefura areny w gliwicach,chcialam powiedziec ze zgadzam sie z opiniami na temat pana dyrektora odkad jest na stanowisku to jest totalna porazka,niema kultury i wogule niewie co sie dzieje i jak kierowniczka dzialu kas traktuje swoje pracownice ,zwalnia najlepiej pracujace dziewczyny nie podajac zadnego powodu,na ich miejsce zatrudnia pracownice z pod firm pewnie dlatego ze jest taniej przeciez taki pracownik jest najtanszy w utrzymaniu a przecietna wieku to 60 lat i niewazne ze nic nie umieja.

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour Polska - Gliwice

• Jak się pracuje w Carrefour Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Carrefour Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrefour Polska?

Carrefour Polska