Opinie o Carrefour Polska w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Carrefour Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Carrefour Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour Polska w Gliwice

gosc

Chcesz znac plotki udaj sie do (usunięte przez administratora) jest w temacie WOLNA EUROPA.pracowalem u niej I wiem jak swietnie sobie z tym radzi .dlaczego tak nienawidzi p. Krysi z kas nie siega jej do piet .Przykre ale prawdziwe

gosc

Aniu I co ty nato jak przeczytalas jaka masz swietna kolezanke Agnieszke ktora ci d..pe obrabia, ktos madrze napisal jaka to falszywa dziewczyna, ile w niej zaklamania.Chcialaby wszystkich wygrysci awansowac jeszcze wyzej.Ona lubi tylko siebie, ale potrafi grac jaka jest dobra iczula.100%falszywa,200%beszczelna ale zato 0% rozumu, a chcialaby rzadzic calym bazarem

Pani Agnieszko , obmawiasz Ale Monike Gosie, Tatiane I Anke , czasami juz nie mozna tego sluchac pracownikow traktujesz jak smieci .Pracownice z dzialu miesnego wysmiewasz.czy jestes tak idealna czy taka slepa. Ludzie niedajcie sie tak ponizac .

Ktos w koncu napisal prawde o Agnieszce jaka falszywa, czlowiek az boi sie cokolwiek powiedzieci sluchac jak ona obmawia te swoje kolezanki a zwlaszcza Anie.To by musial ktos nagrac I potem puscic Ani to by sie dowiedziala.pomysle otym.

No wlasnie anka I agnieszka ijeszcze inne to jedna klika.przeklinaja do pracownikow.Agnieszka to przechodzi sama siebie , nieda sie pracowac, czy ktos zareaguje nato.w innych marketach kultura a w carrefour takie chamstwo I brak kultury ze strony przelozonych.One sa nietykalne chyba warszawa musiotym sie dowiedziec.Jest tyle ludzi z wyzszym wyksztalceniem I nie maja pracy a taka agnieszka po zawodowce chce zarzadzac ludzmi I jeszcz w taki chamski sposob,.Z kim przystajesz takim sie stajesz .Szkoda tych pracownikow

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Carrefour Polska spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Gliwice
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
gosc

W carrefour na bazarze to sie wszyscy tak panosza a w glowie pustka.Od innych wymagaja a zakichane liderki chodza I plotkuja a przy okazji patrza co jest przecenione I odkladaja a po pracy to kupuja bo one moga wszystko.Niewiem dlaczego nikt nie zrobil z tym porzadku z tym przeklinaniem dopracownikow a zwlaszcza anka I agnieszka.Te osoby sa tak zaklamane tu ci wchodza do d..py a tu obgadaja ale co sie dziwic jak one jedna na druga do innych nadaja .

Pracownik GTS

Pracowałam w Carrefourze w Arenie byłam pracownikiem GTS.To jak tam sie traktuje ludzi wszystko zalezy od tzw: liderów a raczej od ich humoru czy mają dzien dobry czy zły lub albo sie kogoś lubi albo nie ,Rotacja pracowników duza która wynika z nieumiejętnego zarządzania pracownikami no ale cóż sie dziwić skoro edukacja niektórych osób zatrzymała sie na poziomie w sumie niewiadomo jakim ...Kultura osobista dla liderów pozostawia wiele do życzenia własciwie jej brak u niektórych osób jak to wogóle jest możliwe ze takie osoby mają wpływ na charakter pracy pracowników którzy niektórzy naprawde cieżko pracuja a sa ponizani i skalowani na każdym kroku i wogóle ciężko pracują ja wiem wiele osób moze powiedzieć niepodoba sie nie pracuj ale przecież to nie o to chodzi...Gdzie jest dyrekcja Carrfura i nie mam tu na myśli pseudo dyrektora który nic z tym nierobi tam poprostu potrzebna jest taka akcja jak pare lat temu była w innym znanym markecie i wszystko by sie zmieniło tylko ludzie muszą się odważyć i zaczać mówić bo czasy niewolnictwa juz dawno mamy za sobą pseudo LIDERZY... TAM POPROSTU POWINNA WEJSC PANSTWOWA INSPEKCJA PRACY I ZROBIĆ PORZĄDEK!!!!!!!!!

JA

Do postu w/w to szczera prawda i muszę powiedzieć ze dawno nie pracowałam z tak obłudnymi ludzmi oni udają ze pracuja przechadzając sie po sklepie siejac plotki na kazdy mozliwy temat ale skonczy sie ich kariera z chwilą odejscia dyrektora a tej pani w czerwonych spodniach w szczególności tego życzy wiele osób GTS i nietylko dlaczego dyrektor nic z tym nie robi jak mozna tak poniżać ludzi... odpowiedz prosta bo mu tak wygodnie!!!!!!!!!!!

była pracownica gts

Chciałam napisać że Liderzy carrefour tzn Rafał i Renia są nie wporządku do ludzi z Gts-u ponieważ nie szanują ich ^^ każa zapieprzać a sami sie opieprzaja ^^ :)

była pracownica

Pracowałam tam parę lat temu. Moja liderka wręczyła mi wypowiedzenie po tym jak wróciłam z L4 po ostrym zapaleniu oskrzeli. Stwierdziła,że jej zdaniem miałam olewający stosunek do pracy skoro zdecydowałam się iść na te L4. Także ludzie, którzy są wyżej od zwykłych pracowników mają ich po prostu gdzieś.

Pracowalam tam 5 lat po macierzynskim nie przedluzyli mi umowy szkoda ze zrobili to w tak chamski sposob bo gdy bylam ok 2 tyg przed koncem sie pytac powiedzieli ze przedluza a tydzien przed olali... teraz nie zaluje bo znalazlam lepiej platna prace ale niesmak pozostal... zwykli pracownicy ok ale ci na wyzszych stanowiskach szkoda gadac

Kerf

Widze, ze moderator wzial sie za wycinanie imion w opiniach. Ciekawe dlaczego? Jesli nazwisk nie zamieszczam to opinie o pewnych kompetentnych jak (usunięte przez administratora)Carrefoura Arena sa jak najbardziej legalne. Mam tutaj na mysli wspaniale trio pan (usunięte przez administratora) Mam wrazenie, ze poziom edukacji wspanialego tria zatrzymal sie na etapie podstawowki a ich wulgarny jezyk pochodzi wprost z podworka. Niestety nie wiedza, ze na podworku sie nie znajduja. Pani (usunięte przez administratora)podlizuje sie innym pracownicom a za plecami je skrzetnie obgaduje. Najlepiej nakrzyczalaby na kazdego swoim prostackim i wulgarnym jezykiem. Kazdy moze potwierdzic jaki poziom zarzadzania, slownictwa reprezentuja powyzsze panie. Dyrektor nie robi z nimi nic bo jest mu tak wygodnie. Trio krzyczy na ludzi, ludzie chodza jak zegarki, robota jest zrobiona, dyrektor jest zadowolony. Nie wazne jakim kosztem. Wydaje mi sie o wszystkim powinna dowiedziec sie Centrala. Moze wtedy ktos zareaguje na to odpowiednio a powyzsze osoby przestana byc bezkarne. Zaczna trzasc portkami jak im sie wreszcie ktos do tylkow dobierze.

mimi

na umowe o prace ale tylko na rok czasu daja na wiecej nie daja

Hans

Hahahaha, no to zidentyfikuj mnie z imienia i nazwiska. Prawda jest taka, ze od kiedy nie ma [usunięte przez moderatra]to w Carrefourze w Arenie jest (usunięte przez administratora) nie z tej ziemi. Pracownicy zasuwaja w pocie czola za marne grosze a [usunięte przez moderatora] widac ze w lodowce niczego nie brakuje i czesto z niej korzysta. Brakuje mu klasy jaka mial [usunięte przez moderatora]. To byl dyrektor z prawdziwego zdarzenia. Nie to co ta ofiara losu. Co do pseudo kadry zarzadzajacej - obraz nedzy i rozpaczy. Panienki moze to zawodówe pokonczyly a pastwia sie nad pracownikami jakby wszystkie rozumy pozjadaly. Sa tak bardzo kompetentne ze moze udaloby sie im wynegocjowac z firma sprzatajaca dostawe papieru toaletowego do kibli. Choc nie mam pewnosci czy i tego by nie [usunięte przez modertaora]. Do tego wulgarne np pani [usuniętora]e przez moderat Skad ona zna takie slownictwo? Wstyd pani [usunięte przez moderatora] tak bluznic na blizniego. W personalnym siedzi jakas lala co to sie na niczym nie zna ale szczerzy sie najbardziej. Oj skoncza sie szybko wasze kariery wraz ze zmiana dyrektorka. Wszyscy polecicie na zbity pysk.

kierowniczka [usunięte przez moderatora]jest wredna tylko zwalnia dobre pracownice i te co ktore sa na urlopach macierzynskich nie moga juz wrocic do pracy jest beszczelna zycze tej pani zeby te jak jak najszybciej zwolnili bede sie cieszyc z tego powodu tak samo jak ja nie moglam wrocic juz do pracy pozdrawiam

nnnnn

nikt tu nie wchodzi

mycha

witam cerfur traktuje ludzi jak śmieci poprzyjmują babcie które pracuja na zlecenie za marne 3.90 to tak ja za talerz ryżu co wy wyprawiacie to jest szczyt wszystkiego tak traktujecie ludzi jak chinczyków wstyd robic komuś na [usunięte przez moderatora] to jest okropne co się wyprawia w tym supermarkecie znowy zwalniac a gdzie ludzie maja isc pracowac a wszystko drożeje banda[usunięte przez moderatora]

anonik

witam cerfur ludzi traktuje okropnie po macierzynskim nie można już wrócić do pracy firma lewiatan jest storazy lepsza po urlopie macierzynskim dziewczyny wracaja do pracy zycze kierownicze jak najszybszego zwolnienia z pracy bede zadowolona z tego pozdrawiam

życze kierowniczce działu kas żeby ją jak najszybciej zwolniji co ona z ludźmi wyprawia to sie w pale niemiesci najlepeij jej wychodzi zwalniać

shee

anonim - 2012-03-06 14:41:21 witam cerfeur schodzi na psy wola przyjmowac babcie kolo 60 lat i one maja takie ruchy pożal sie boże okropieństwo normalny szok i kierowniczka działu kas wyróżnia kasjerki które jej sie podlizują a kierownik ani urody taki z metra ścienty jest zarozumiały jak byłby jakimś bogiem fatalnie się tam dzieje o pracowników wogóle nie dbaja a o kobiet w ciaży ok ale po macierzyńskim już nie mają gdzie wracać odracam prace w cerfurze na kasie na 3/4 etatu nawet tałzena nie zarobisz pozdrawiam kasjerki Witam. Zgadzam się z opinią powyżej. Na temat kierowniczki działu kas można by pisać baaaardzo dużo,zwalnia bardzo dobre osoby,a zostawia samych przy (usunięte przez administratora) asów. Kierowniczka jest bardzo nie miła, coś idzie nie tak wyżywa się na pracownikach linii kas.Jest to przykre że ktoś kto ma tytuł tak traktuje ludzi;/. ale cóż. Heh a [usunięte przez moderatora]? brak słów.

nikt juz tu nie wchodzi

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour Polska - Gliwice

• Jak się pracuje w Carrefour Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Carrefour Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrefour Polska?

Carrefour Polska