Opinie o Carrefour Polska w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Carrefour Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Carrefour Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour Polska w Gliwice

Była pracownica

Pracowałam na przemysłówce dość długi czas, w Arenie Gliwice. Już trochę minęło czasu, jak nie jestem tam pracownikiem...Ta firma to najgorsza praca jaką miałam w życiu....!!!Praca ciężka, wiadomo sklepy to sklepy, decydując się na prace w markecie, trzeba się z tym liczyć....Ale Ci ludzie...to jakieś dno....z taką obłudą nie spotkałam się jak żyje...Pracownice działu np. Tekstylia wieszały psy, (mówiąc kolokwialnie) na Pani T-kierowniczce działu....a jak schodziła ona sama na dół...podlizywały się, aż szkoda gadać.....Pani T, pojęcia zielonego o Tekstyliach nie ma.Zawsze zastanawiałam się kto ją zrobił kierownikiem? Leczyła na pracownicach swoje kompleksy...takie odniosłam wrażenie. Gdyby ona wiedziała co o niej mówiły te jej ulubienice...ha ha ha A menedżer działu?...nawet lubiłam Ankę, trochę poszczelona ....ale jakoś przypadła mi do gustu...Ona ma wiele zalet.....choć w życiu by nie pomyślała, że mam o niej takie zdanie:)Słyszałam, że wiele zmieniło się na złe w tej firmie....Gdyby nie to, że dziwni ludzie tam pracowali, to może nie byłby to mój koszmar wspomnieniowy....ta praca!!!Jestem wreszcie wolnym człowiekiem i nie muszę tam pracować....:)

gosc

Arena gliwice to jeszcze na kasy tam mozna wytrzymac,textylia i wyposazenie domu byloby ok. Tylko szefostwo bez kultury.pracowalem tam jakis czas to wiem z doswiadczenia ze tam tylko ta sama klika pracuje ,mam nadzieje ze kiedys to sie zmieni i pracodawcy tez sie zmienia .a te przeklenstwa jak inni pisalu to tam to norma.pracownicy sa obrazani i wyzywani nie polecam.lepiej do FORUM

gosc

Moze zatrudnia na umowe o prace ale kto wytrzyma w Arenie z takimi przelozonymi.Zmiana dyrektora niewiele zmienila,pracodawcynadal ponizaja pracownikow,odradzam przemyslowke ,wydaja sie mile a jest odwrotnie.Tyle osob tam pracowalo i nikt nie mogl wytrzymac

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Carrefour Polska spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
ewak

Czy ktoś może napisać jak wygląda praca doradcy ds.kredytów w punkcie usług finansowych w Carrefour. Jakie zarobki? Czy uzależnione od sprzedaży produktów finansowych?

rudy

ktoś w jednej z opinii zachwala dział kas i narzeka na dział tekstylii w carrefour arena w gliwicach. ludzie wszedzie jest tak samo na każdym dziale, nawet na kasach a ze juz niewspomne o sławnej pani krysi. Temat tej osoby lepiej nieporuszajmy bo wszyscy tam pracujący wiedzą jak jest. szczerze odradzam prace na tym dziale równiez. osobiscie sama odeszłam bo znalazlam lepsza prace i lepiej płatna a co równie ważne bez stwarzania mobbingu w pracy przez przełożonych. Wam pracującym tam radzę to samo.

gosc

Tez moge to samo napisac o Arenie Gliwice NIE POLECAM,chyba ze zmieni sie szefostwo na bazarze i textyliach.Zmora jak mozna takie osoby dac na takie stanowisko maja byc przykladem,to wola o pomste do nieba .Ludzie odradzam i z dala od Agnieszki,Ani i Tatjany to sa tak wolgarne osoby ,idzcie lepiej na kasy to bedziecie miec swiety spokoj i normalnych pracodawcow

znajoma
@gosc

haha a tu następny/na mądralińska i pisze słowo 'wulgarne' przez 'ó' , ludzie do szkoły ! gdzieś tu ktoś pisał o niedouczonym kierownictwie ale póki co to byli albo i obecni pracownicy (komentujący tutaj żarliwie) chyba mają braki w edukacji i to na poziomie podstawowym.

była pracownica

Ja pracowałam w Carrefour w Gliwicach, w Arenie. I to był najgorszy okres w moim życiu. Nagminnie łamane były przepisy BHP. Kobiety przewoziły ładunki (np.znicze), które kilka krotnie przekraczały dopuszczalne masy. Zarobki skandalicznie małe. Atmosfera okropna. Pani kierownik Tekstylia leczyła swoje kompleksy wyżywając się na pracownikach. Wszystko zależało od tego jaki humor ma dzisiaj Pani. Jak dobry, można było liczyć na to, że 8h jest spokoju. Zaznaczę, że dobrych dni pani miała mało. Słyszałam, że teraz jest jeszcze gorzej. Jako była pracownica odradzam pracę w tym sklepie. Potem pracowałam w innych firmach. I było 100000 razy lepiej.

gosc

Agnieszko,troche pokory mniej cwaniactwa i wolgaryzmu.Aniu nie doroslas do tej funkcji ktora pelnisz, w glowie pustka a kolezanki na tym samym poziomie.Ktos pisze o kasach ale tam jeszcze jakas kultura.Nie polecam pracy na bazarze i textyliach samo dno.

jestem pracownikiem areny carrefour ale jak widzę co się dzieje na kasach to ciesze się ze pracuje na innym dziale. tam dziewczyny wcale tez niemają łatwo. kiedyś dało się usłyszeć rozmowę w szatni - tragedia jak te dziewczyny są traktowane.

gosc

W Arenie nigdy nie brakowalo pracownikow ale z takim dyrektorem i takim szefostwem to nikt nie wytrzyma,tam sie nieda pracowac .Ludzie idzcie do forum a nie do areny i tej niedouczonej kadry.Na palcach jednej reki mozna policzyc wyksztalcone szefostwo.Arena schodzi na psy

gosc2

Okres Wielkiej Nocy pomyslcie o oczyszczeniu duszy i badzcie mili dla siebie iswoich pracownikow bo dzieki nim funkcjonujecie.Czas refleksji i modlitwy a nie klotni i obgadywania,szefostwo pomyslcie o tym

Dajcie już spokój Agnieszce,nie jest Ona gorsza ani bardziej wulgarna od innych osób pracujących w sklepie,jeśli macie coś do niej to miejcie odwagę powiedziec jej to w oczy a nie ukrywajcie się za tchórzliwymi anonimami.Jak mają szanowac nas pracowników klienci skoro każdy może przeczytac jak pracownicy nie szanują się wzajemnie i pastwią nad koleżanką WSTYD mi za was.

@pracownik

Nikt sie nie pastwi nad Agnieszka tylko pisza prawde, ale ona sie juz nie zmieni.Musi przejsc szkole u pani Krysi to nauczy sie kultury, momo ze jast mozolna I tepa ale tam moze sie czegos nauczy

gosc

A co ty jestes taka dobra dla Agnieszki, chyba masz u niej jakies wzgledy, To co piszesz to usprawiedliwiasz Age I sie jej podlizujesz ale napewno myslisz jak wiekszosc.A to obmawianie ludzi jak wytlumaczysz, dzisiaj z toba rozmawia a za chwile cie obmaluje.Co do przeklinania to wlasnie bezposrednio przeklina dana osobe, ty k.. I wiele innych , kazdy zna na pamiec jezyk Agi.Wysmiewa sie z innych a sama niejest doskonala.Takie osoby trzeba eliminowac a nie bronic.Robi slodka mine do zlej gry, poprostu jest falszywa ale znajdzie sie ktos taki kto jej to wszystko powie w twarz I po imieniu

@gosc

Wlasnie tak sobie mysle , jak mozesz pisac ze wszyscy tak przeklinaja I Fyto jest normalne .Takie chamstwo to tylko w carrefour arena , bo w Forum juz jest lepiej.Przychodzac do pracy I juz mam sluchac tych wolgaryzmow na bazarze, dlaczego w kasie centralnej jest kultura, poniewaz pracuja tam wyksztalcone I kultularne osoby, czego nie mozna powiedziec o Agnieszce.To ze ona ma taki jezyk a nie inny to ona powinna zmienic prace a nie pracowac wsrod ludzi I wszyscy musza sluchac tych obelg

lolkowa

hehe smiech na sali jacy sami wrażliwi się spotkali na tym forum pff, przeklina co drugi z nas ,wielkie mi rzeczy, to jest praca w markecie a nie w urzędzie żeby wszyscy byli " ą, ę " . Przekleństwa Agnieszki nie mają na celu obrażania ludzi, ona do nikogo nie mówi " Ty ku.. , Ty piz.. " poprostu ogólnie dużo klnie i jest osobą głośną, której wszędzie jest pełno, lubi sobie pożartować a jak ktoś jest taki drętwy i nie potrafi się odnaleźć to niech zmieni prace na prace z ludźmi "kulturalnymi" , proste ! To,że klnie do swoich pracowników z którymi pracuje po 5-10 lat to nic takiego, znają się jak łyse konie i każda wię na ile sobie może pozwolić, a większości to są żarty, ludzie troche dystansu !! Najlepiej narzekać na forum i wymyślać sztuczne problemy i chcieć tylko zaszkodzić drugiemu człowiekowi,jakie to polskie.. Co do GTSu to czasami cierpliwość się kończy bo tłumaczysz komuś raz, drugi, piąty a on dalej nie ogarnia i robi po swojemu to każdemu może się skończyć cierpliwość a zwłaszcza ,że wykładanie towaru nie należy do najtrudniejszych zajęć ale bywają ciężkie przypadki które mają z tym problem i weź się tu człowieku nie irytuj. Ogólnie Aga jest spoko babką ( w porównaniu np. do Tatianki )i wiele można z nią załatwić a te wszystkie negatywne komentarze skierowane w jej stronę są zapewne wypisywane przez zawistne osoby które myślą ,że w ten sposób jej zaszkodzą..

Witam pracuje w gts w carrefour juz jakis czas i słyszac rózne przekleństwa nie zwracam uwagi na to a tym bardziej kiedy nie sa kierowane w moja strone!! Poprostu robie co do mnie nalezy i tyle w tym temacie

gosc

Bylam pracownikiem GTS I tez cos moge powiedziec na temat pracy na bazarze wszystko bylo ok. Jak Agnieszka miala zelazny to sie chcialo pracowac bo praca nie byla zla natomiast ta atmosfera I ta krzyczaca p Ania I Agnieszka to czlowiekowi sie juz z samego rana sie nic nie chcialo.Czy tak zachowuja sie przelozone I tak przeklinaja, pracowalam w kilku miejscach ale najgorzej wspominam prace na bazarze to byl koszmar. Godzina 7 a tu same przeklenstwa ze strony Agnieszki I p Ani brak slow

gosc

Agnieszko, przestan juz obmawiac innych mam nadzieje ze 2015 roku troche sie zmienisz.Juz tyle krzywdy zrobilas innym nie mowiac oswoich kolezankach ale o dziewczynach z miesnego I spozywki.Ciesze sie ze juz nie musze sluchac twojego przeklinania, tutaj bylam nikim a teraz jestem szanowana I doceniona, pracuje z normalnymi ludzmi a nie z patologia, wy na bazarze sie juz nie zmienicie, takiie chamstwo.ludzie jak macie taka mozliwosc to idzcie do Forum tu jest kultura

@gosc

Teraz tez mam rozeznanie , dobrze ze juz tam nie pracuje.Jak pracowalem to na 100 procent zgadzam sie z tym co pisza inni, dlaczego gora nic z tym nie robi, przeciez nie Agnieszka rzadzi a moze jej sie tak wydaje.Mialem oczy I uszy niestety zamkniete na szczescie otworzylem I przejzalem.Robilem wszystko jak nalezy a I tak Agnieszce nie odpowiadalo.To niejest tylko moje zdanie , mowie Agnieszce NIE NIE

chce iść tam do pracy

Hejka chce tam iść do pracy napiszcie prosze jakie stawki są na mięsnym jak wygląda sprawa z umowami i czy jesli na początek jest umowa zlecenie to jaka stawka i czy można dostać umowe na czas określony czyli taką normalną

gosc

Dobrze powiedziane ale zeby pracowac to trzeba wiedziec z kim sie pracuje I w jakich warunkach.To co sie dzieje w carrefourze to wola pomste do nieba.Mozna poruwnac Forum a Arene, teraz mam rozeznanie, niema tego obgadywania , przeklinania inaczej sie traktuje ludzi.Agnieszka , Anka, Tatiana gratuluje mozecie sobie podac reke, wszystkie takie same falszywe

znajoma
@gosc

haha no jak Ty masz takie problemy z ortografią ,że słowo 'porównać' piszesz przez 'u' otwarte to ja się nie dziwie ,że Cię ktoś obgadywał ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour Polska - Gliwice

• Jak się pracuje w Carrefour Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Carrefour Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrefour Polska?

Carrefour Polska