Opinie o Smart Systems w Gdynia

Firma Handlowa; Branża: Nowoczesne Technologie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smart Systems w Gdynia

Smart Systems

Firma Smart Systems nie odpowiada na tego typu opinie, ponieważ każdy ma prawo do własnego zdania. Natomiast, jeżeli ktokolwiek ma ochotę skonfrontować treść powyższych wypowiedzi z rzeczywistością, zapraszamy do biura w Gdyni przy ulicy (usunięte przez administratora)

handlowiecc

zgadzam się z powyzszym wpisem. jezeli pracownik jest zetelny i efektywny to firma da z siebie duzo dla takiej osoby, aby ja utrzymac w firmie.

jestem obecnym pracownikiem tej firmy. pracuje tu już prawie 2 lata i nie mam takiego zdania jak w innych komentarzach. rzeczywiście zostają tylko najlepsi, ale o to w tym wszystkim chodzi. dla mnie jest to motywacja, żeby zarobić jak najwięcej kasy, a o urlopach nie slyszalam o jakies problemach. jezeli ktos jest dobrym pracownikiem to zostaje to docenione.

basia

fajna firma-mozna zarobić kase.Tak piszecie to czemu juz tam nie pracujecie

Przedstawiciel Handlowy

Plytka 5 minutowa rozmowa

Dlaczego chce pracowac w tej firmie

logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
piotr

jesli szukasz konkretnej roboty i chcesz zarabiać to śmiało mogę polecić.super atmosfera,duzo konkursów, ciekawe imprezy firmowe i co najważniejsze dobry produkt do sprzedaży

czarek

Pracowalem tam Chwile ale sytuacja prywatna zmusila mine do odejscia do firmy rodzicow.Co moge powiedziec,duzy pozytyw dla dwoch mlodych wlascicieli.firme prowadza zwawo i z polotem.super szkolenia i dobre zarobki.

marek

oczywiscie że jezdzą po Polsce, byłem u nich tydzień czasu ale się nie sprawdziłem-podziękowali mi. pomimo to uważam że wiele się nauczyłem, szczególnie od szkoleniowca. moi koledzy którzy pracowali ze mną sprzedaja tam imponujace ilości. jesli dasz z siebie wszystko to mozesz mieć kase i satysfakcję z pracy. pozdrawiam Panów Michała i Dawida...

wiem

dla ciekawych - firma zajmuje się sprzedażą bezpośrednią, ale tylko na pokazach grupowych, organizowanych przez profesjonalny dział call centre. Zadaniem handlowców jest prowadzenie rozmów handlowych i oczywiście pomoc przy organizowaniu prezentacji, ale nie zajmują się oni pozyskiwaniem klientów i umawianiem spotkań. Firma dająca zarobić najlepszym naprawdę fajne pieniądze - oprócz wysokich prowizji także podstawa.

Jakie oferują narzędzia pracy?

potwierdzam, zarobki są fajne. ja niestety zostałem zwolniony ale to dlatego że mi nie szło. najlepsi potrafią w trybie grupowym sprzedać nawet 40 urzadzeń a to już konkretne zarobki. Szefostwo bardzo wymagajace ale o to w tym chodzi.

wet

firma fajna, ja nigdy nie zszedłem poniżej 3tys. na reke.także polecam obecny pracownik

ktos wie jaka proponuja tam podstawe?

tedd

jedna z niewielu konkretnych i dobrze poukładanych firm w tej branży. polecam. pozdrawiam Michała i Dawida

nicklas

rewelacyjna atmosfera, młodzi elastyczni szefowie i fajne zarobki. jesli jesteś dobrym handlowcem to warto tam pracować

jack

to sprzedaż bezpośrednia, która jest najwiekszą sztuką handlową. Byłem tam na szkoleniu i było rewelacyjne. no i z tego co zauwazyłem to bardzo dbają o klienta.

345io
@jack

Bardzo dbają np. naciagają emerytów na 5000 zł żeby sprzewdać im buble które są nic nie warte.

miki

A czy to czasami nie akwizycja?

handlowiec

Pracowałem w tej firmie.Płacą na czas,produkt fajny i bardzo renomowanej firmy,a co najważniejsze jesli się przyłozysz możesz zarobic fajną kasę

Zostaw merytoryczną opinię o Smart Systems - Gdynia

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Smart Systems?

Kandydaci do pracy w Smart Systems napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Smart Systems