UHE EL-PLUS

Chorzów

Opinie o UHE EL-PLUS

hejhej

Firma to ogólnie działalność biurowa w małej firmie(poniżej 20 os,). Zazwyczaj są oferty pracy w fakturowaniu. Rekrutacja - wysokie wymagania jeśli chodzi o szybkość pracy na komputerze. wynagrodzenie w pierwszych latach - minimum krajowe... Szanse na awans - brak(chyba, że ktoś odejdzie, ale i tak nie ty awansujesz) Szkolenia podnoszące kwalifikacje - brak. Podwyżki - brak. chyba, że kończy ci się umowa lub skończyłaś w czasie pracy szkołę/studia(ale szału nie będzie!). Po okresie szkolenia - praca "na akord" - kto więcej zafakturuje ten lepszy. Oczywiście "nowa" dostaje zazwyczaj najgorsze/najbardziej problematyczne firmy do obsługi.

Zostaw opinię o UHE EL-PLUS - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UHE EL-PLUS