GRYF STEVEDORING

Szczecin

Opinie o GRYF STEVEDORING

Romek z polic

Odradzam ta firme,godziny nocne liczone normalnie,pod statkiem brygadzisci cisną chłopaków o jak najwyższe normy dlatego że jak zrobią powyżej normy to brygadzista ma bonus.Szczegolnie grubas mało podobny do człowieka którego ciěżko zrozumieć bo ma jakąś wade fabryczną.

Hanna

Za co najbardziej cenicie pracę w GRYF STEVEDORING? Z czego jesteście najbardziej zadowoleni?

kali

Poprzednią robotę zostawiłem ze względu na beznadziejną atmosferę. Z tą akurat tutaj słyszalem że jest dużo lepiej chociaz to może tylko gadanie. Co do kasy to nie jest podobno mega dobrze. @daniel aplikujesZ?

gucio

żenada i chore ludzie , praca na telefon, nie polecam

Miałem tam pracować

Po przeczytaniu kilku opinii ODECHCIAŁO MI SIĘ PRACOWAĆ jako operator wózka widłowego - raz to jest zły dojazd do pracy ( wiem doskonale jaka jest tam droga dojazdowa do miejsca pracy), dwa praca po 12 h dziennie z dojazdami to ok.14 h dziennie ( zero życia prywatnego), zarobki wcale nie są atrakcyjne w Castoramie na wózku można zarobić 9,70zł netto za 1 H , tez na początek dają umowę zlecenie na 3 miechy . Na czole nie mam wydziarane napisu CYBORG-NIEWOLNIK !

patolskaindustry

Kadrowa i dyrekcja jest ok, pieniądze na czas (chociaż co miesiąc trzeba przychodzić podpisać wypłatę jeżeli masz problem w domu, to kasę dostaniesz kiedy indziej ;o ). Ludzie tam pracują kilka lat na umowę o prace+umowę zlecenie.[Jak to faktycznie jest trzeba samemu sprawdzić] Pierwsze 8 godzin idzie na umowę o pracę a reszta 'nadgodzin' leci na umowę zlecenie. Powiedzą, że 12h a przychodzisz i robisz tylko 8. Przychodzisz na 8godzin i robisz 12h. Niektórzy brygadziści ok w wykonywaniu pracy, ale nad planowaniem zadań i logiką mają problemy. Niektórzy bezczelni, rozpierdoli coś bo mu się nie chce sztaplarką kręcić 2minuty dłużej, tobie zrobi robotę na 20minut a sam idzie sobie zaparzyć kawę czy zapalić papierosa i jeszcze z pretensjami czemu się opierdalasz ;-). Dojazd do pracy nieciekawy w deszczowe dni, dziurawa droga a gdy zalana można odcinek 500 metrowy iść nawet 20 minut.[Chyba że masz ze sobą kalosze]. O tragicznych warunkach sanitarnych, przerwa jest pod gołym niebem bez dostępu do bieżącej wody. Jeżeli szukasz pracy na 2-3 tygodnie bo masz przestój we własnej robocie i masz 400zł na buty(kwasoodporne), pełną maskę przeciw pylną ok. 400zł, rękawiczki gumowe ( chociaż nie do każdej roboty ). Ogólnie praca dla osób które lubią użerać się z innymi. Zero pracy fizycznej, chyba, że podnieść 16 palet co godzinę to dla Ciebie ciężar. Odradzam operatorom sztaplarek ponieważ niektórzy skarżą się na bóle pleców, karku przez nierówne podłoże.

Baazyliszek

Teraz bez doświadczenia to ani rusz, pracodawca lubi jak jest CV obfite w doświadczenia różnego typu, nawet te mniej ważne no ale żeby nie było, że dotychczas siedziałeś inic nie robiłeś ze swoim życiem. Ja obecnie próbuję zatrudnić się w Gryf Stevedoring w Szczecinie, przydałyby mi się jakieś informacje na temat rozmowy kwalifikacyjnej. Ilu etapowa jest ?

Jacek

Tak po krótce po wstępnej rozmowie: aktualnie zatrudniają do pracy fizycznej z uprawnieniami na wózki widłowe, stawka godzinowa netto 9,5 zł, praca po 12 godzin dziennie (dwie zmiany) do tego również weekendy (ilość godzin zależna od aktualnego zapotrzebowania). Praca praktycznie na powietrzu przez cały rok, zapewniają posiłki regeneracyjne i inne dodatki jak paczki świąteczne i trzynastki. Umowa z pracodawcą na okres próbny 3-6 miesięcy, możliwość zrobienia np. uprawnień na ładowarki o ile stwierdzą że się nadajesz.

gruby

Nie becz anonymus idz na studia i do biura

anonymus

tak, za wszystko płaca, ale to ciezka fizyczna praca

anonymous

"Solidne pieniądze za solidną robotę" nie bądź śmieszny, fakt jak w miesiącu wyrobisz 300h to kasa będzie duża, ale to ie zmienia faktu, że pracując pierwsze miesiące a nawet i lata stawka godzinowa jest marna, nie jest to praca na dłuższą metę dzień w dzień po 12h, ludzie nawet nie pamiętają już co to jest wolny weekend, a praca jest fizyczna, przy nawozach sztucznych, nie ma co cwaniakować, trzeba sie szanować

Grzegorz

Pracowałem w tej firmie w zeszłym roku, byłem raczej zadowolony. Fakt ludzie których ta praca nie interesowała i się w nią nie angażowali raczej tam nie zrobią kariery. Bynajmniej ja byłem zadowolony, nauczyłem się jazdy sztaplarką zrobiłem kurs. Co prawda potem wyjechałem zagranice i zwolniłem się z Gryfu, ale ogólnie byłem zadowolony, płacili na czas, praca minie interesowała nawet się szykował awans, ale potem wyszła okazja z zagranicą to niestety zrezygnowałem.

Gość

Mam iść na rozmowę o pracę tam na magazyniera,coś więcej o tej firmie poproszę .

Rozczarowany

Praca praktycznie po 12 h dziennie. Pensja 8.5 zł za godz + 15 % premii, wiec rewelacyjnie to nie wygląda. Nie daj się nabrać na bajki typu, że po 3 miesiącach pracy na um. zlecenie dostaniesz umowę o pracę z podwyżka. Tego typu zapewnienia należą do rzadkości. Ciężka harówka za małe pieniądze. Bywają miesiące ze musisz wyrobić około 220-240 h. Jedyny plus to, że są wypłacalni. Organizacja w firmie jest na "wariata".

Stah
@Rozczarowany 28.03.2011 16:01

Mężczyźni dają radę, chłopcy będą narzekać. Solidne pieniądze za solidną robotę.

Zostaw opinię o GRYF STEVEDORING - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GRYF STEVEDORING