Opinie o DB Port Szczecin Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy DB Port Szczecin Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie DB Port Szczecin Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DB Port Szczecin Sp. z o.o. w Szczecin

były kandydat

W dzisiejszych czasach w dobrym tonie oceniany jest kontakt z kandydatem do pracy, bez względu na to czy odpowiedź po procesie rekrutacyjnym jest pozytywna czy też negatywna. Pracodawca pokazuje tym samym, że jest rzetelny, liczy się z kandydatem szanując poświęcony przez niego czas, nawet wtedy, kiedy ostatecznie nie decyduje się na zatrudnienie tej osoby. Pracownik natomiast przysłowiowo wie na czym stoi. Niestety w DB Port Szczecin nie można na to liczyć. Wynik rekrutacji pozostaje zatem wieczną niewiadomą mimo konkretnej informacji o dacie ponownego kontaktu. Chyba raczej nie polecam.

Były kandydat 2
@były kandydat

Zgadzam się. Sama ponawiałam kontakt 2 razy. Pojutrze minęło i godzina 15 minęła półtora miesiąca temu. Szkoda, że dyrektor ma tak słabą pamięć do nazwisk.

Nico 1

Witam nie Polecam Pracy w firmie DB pracowałem w DB Powiem tak wypłata do smiech na sali brak słów naprawdę nie Polecam

On
@Re

200zl brutto jedno uprawnienie 2800na Rękę Netto

Izabela Nowy wpis

Dzień dobry. proszę mi opowiedzieć o zarobkach kierownika działu techniki. Z opisu oferty wiem, że 2-letnie doświadczenie będzie wystarczające żeby moc kandydować. dobrze jednak wiedzieć na jakie warunki, głównie te finansowe się idzie. Aktualne ogłoszenie jest ze względu na rozwój?

Wiem Wszystko Nowy wpis

Robotnicy nie są szanowani. Warunki są złe. Pensja minimalna. Tylko jeśli pracujesz przez 16 godzin, dostaniesz coś, ale są też niuanse.Pod koniec miesiąca Liczba przepracowanych godzin nie pokrywa się i zdarza się to często.Sondażyści mają lepszą i cieplejszą pracę.Są takie osoby ,które po prostu siedzą w cieple, piszą do pracowników i otrzymują duże pieniądze. Natomiast będziesz pracował za grosze. Ciągle obiecują podnieść pensję, ale nic się nie zmienia. Pracowałem, czekałem na to, co obiecałem, ale nigdy się nie doczekałem. Poszedł do sąsiedniej firmy i dostaje znacznie więcej.Kobiety w sklepie dostają więcej za osiem godzin pracy!!!A tutaj, w mrozie, w deszczu i w upale, pracujesz w niebezpiecznych warunkach za minimalną pensję! Nie polecam nikomu tego (usunięte przez administratora)

Stawki na wózki podane? Napisali teraz niedawno kwotę 2,8 tys na rękę. To prawda? Jak przy tym wypada specjalista ds. informatycznych? Widnieje taka oferta na pewnym portalu, z tego co jest napisane jeszcze przez 2 tygodnie będzie dostępna, wiec chyba mam jeszcze czas aby się zastanowić? Dobrze byłoby moc poznać przy tym bieżące stawki na tym stanowisku, czy jest tu ktoś kto pracuje i się odniesie? Czemu ktoś do was teraz jest potrzebny?

Nico 1

@Nico 1

Może nie jest taka jaką byśmy sobie życzyli ale aż tak tragiczna też nie jest

Re
@Marcin

Można wiedzieć,jakie zarobki netto? , gdy mam uprawnienia wózki widłowe, koparki , koparko -ładowarki , prawo jazdy B

Generalnie to czy podstawa jest stała? Mam teraz przed sobą ofertę dla mechanika i nie ma wzmianki o żadnej premii, w sumie o samej kasie także, wspomniany jest tylko pakiet benefitów, je jak oceniacie? i warto w ogóle aplikować? Potrzebnych jest ludzi na cztery wakaty

On Nowy wpis
@Re

200zl brutto jedno uprawnienie 2800na Rękę Netto

Firma DB Port Szczecin Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Magazynier/Magazynierka. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Lili

Ruszył nabór pracowników na magazyn, poszukują również kobiet, napiszecie, czy jest bardzo ciężko fizycznie? Jakie konkretnie kobiety mają obowiązki na magazynie? Wynagrodzenie jest takie samo, jak dla mężczyzn? Co wchodzi w te dodatkowe świadczenia socjalne, jak wyglądają godziny zmian?

Witam, czy ktoś wie jakie są zarabia maszynista w porcie ?

DB Port Szczecin Sp. z o.o. rekrutowała niedawno na stanowisko Asystent Zarządu. Ktoś może powiedzieć coś o warunkach zatrudnienia?

były kandydat

Zuzanna
@były kandydat

Można niby założyć, że brak kontaktu to brak zainteresowania, ale tak jak mówisz jednak odpowiedź powinna być. Próbowałeś sam do nich zagadać? Zastanawiam się czy reagują na kontakt ze strony kandydata jakkolwiek ;/ Mam jeszcze pytanie do pracowników - ile wynosi obecnie stawka na magazynie? Warto się przemęczyć przez ten proces rekrutacji?

@Zuzanna

Nie.

Były kandydat 2

Mariusz

Zdarza mi się załadunek w porcie. Ogólnie to jedna wielka porażka. Kierowców mają za zło konieczne. Brakuje koordynacji i informacji. Pracownicy kręcą się jak g-----o w przerębli .

Halina

Trochę negatywne te wasze opinie, może ktoś uważa inaczej i jednak poleca prace w firmie? Chodzi mi głównie o stanowisko na magazynie dla męża. Jakie plusy w firmie? Coś musi być. Pozdrawiam!

Atnold
@Halina

Omijać pracę jako magazynier płaca do kitu a obowiązków masa . Wszystkiego się czepiają.Po okresie określonym i tak nie przedłużają umowy wolą zatrudniać Ukraińców.

@Atnold

Co też za bzdury Pan opowiada. Na przestrzeni kilku lat, nie zdarzyło nam się nie przedłużyć umowy pracownikowi, który chciał u nas pracować i był wdrożonym pracownikiem. Za każdym razem poświęcamy mnóstwo czasu i energii na wdrożenie nowego pracownika. W porcie, jak i w wielu innych miejscach pracują pracownicy z Ukrainy, u nas większość to pracownicy przeładunkowi nie magazynierzy, więc kolejny Pana argument mija się totalnie z prawda i rzeczywistością.

@@dział HR

A trzeba mieć uprawnienia na widlaki by robić u Was na magazynie? Jak niestety nie mam, ale jak firma wysyła na kurs, to chętnie bym się pisał.

Wiecie, czy DB Port Szczecin Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

@dział HR

na stanowiskach specjalistycznych każdy pracownik ma do dyspozycji służbowy komputer, który przydaje się przy pracy zdalnej. Nie na wszystkich stanowiskach specjalistycznych przewidziany jest telefon służbowy.

Prezes

Firma jest tragedia jeżeli chodzi o organizację i sprzęt którym się pracuję normalnie tak samo funkcjonuje jak nasz polski ład bez pomysłu ,firma niczym się nie różni od tych imbecylow z rządu tamci ciągną Polskę a tu zarząd zakład na dno i tak samo kłamią jak nasza naczelna partia nie polecam omijać jak najdalej .za pięć lat takiej polityki to do portu będą zawijały kajaki

Albert
@Prezes

Bzdury piszesz macie sporo nowego sprzętu

Beata
@Albert

A coś więcej na temat tego sprzętu? Były z powodu sytuacji życiowej a nie przez firmę? Ciekawa bym była innej perspektywy wobec warunków, które tutaj opisywali. Jest szansa, żebyś napisał coś na temat pracy tutaj?

Albert bum
@Beata

Sprzęt naprawdę zmienia się na coraz bardziej nowoczesny i przede wszystkim wygodniejszy w obsłudze a to przekłada się na lepszy komfort pracy Jeżeli chodzi o DB to tego sprzętu trochę wymienili układarki dźwigi i inne ciekawe maszyny samojezdne wiadomo że jest tego jeszcze za mało ale widać te zmiany jakie zachodzą z tym co jeszcze kilka lat temu było i zapewne będzie się to zmieniać na korzyść

Prezes

A druga podstawową rzeczą którą irytuje to odmowy rozładunkow statku przez pracowników ukraińskich przecież oni są tu do pracy a jak nie chcą mogą wrócić bronić kraju do tego 70% z nich wiecznie siedzi na telefonach w czasie pracy może pomylili zawody niech idą do centrali telefonicznej

żołnierz zawodowy
@Prezes

Państwo zabroniło rozładunku rosyjskich statków i ich załadunku oraz tankowania. (usunięte przez administratora) do Putina jak tak bardzo za Rosja jesteś.

Ludzie omijajcie te miejsce szerokim łukiem w db jest tylko wyzysk nawet pracownik z 20 letnim stażem nie ma poszanowania u kierownictwa. Już nie długo stara ekipa idzie na emeryturę to kto będzie uczył młodych chociaż teraz młodzież nadaje się na wycior do armaty nic nie potrafią robić najwyżej dziubki do telefonu

Cargo

Typowy niemiecki (usunięte przez administratora) dla polskiego motłochu.Stawki są skandalicznie niskie,zyski z pracy przeładunkowej płyną do Niemiec.Zarzad oczywiście nic z tym nie robi bo boi się o własną posadę.Basen nie był modernizowany od czasów Wilhelma i bazuje na rozwiązaniach technicznych z przed 150 lat.Dno i wodorosty.Lepiej iść na kasę do żabki.

@Cargo

Dzień dobry, prostując Pana wypowiedź spółka DB Port Szczecin nie jest Spółką niemiecką, proszę przeczytać lepsze źródła. Ponadto chyba myli Pan lokalizację, bo Basen - to rejon zupełnie inne spółki. DB Port Szczecin w ostatnich latach systematycznie wymienia swój sprzęt na nowoczesny. Ewidentnie komentarz dla krytyki, nie mający pokrycia w rzeczywistości, w dodatku z elementarnym brakiem wiedzy o firmi

Zainteresowany pracą
@dział HR

A co powiecie o wypłatach?

@Zainteresowany pracą

Płacimy za kwalifikacje, uprawnienia, za rozwój również./ Co roku badamy rynek i sprawdzamy jakie mamy wynagrodzenia w porównaniu do rynku. Myślę, że możemy konkurować, ale zapraszam do wysłania CV - porozmawiamy co możemy konkretnie zaoferować.

Arek

Witam, nie polecam pracy w firmie DB port Szczecin w samochodówce jeden wielki (usunięte przez administratora) już nawet nie będę pisał jaka tam atmosfera omijajcie szerokim łukiem DB Port szczecin naprawdę nie polecam.

@Arek

A to ciekawe, bo nie przypominam sobie w ostatnich latach pracownika o takim imieniu. Poproszę zatem o więcej szczegółów, co jest powodem negatywnej opinii, będzie to cenne dla nas do rozwoju firmy i osób zarządzających personelem.

Czy ktoś może wypowiedzieć się o pracy w DB jako magazynier??

Jak jest z pakietem medycznym w DB Port Szczecin Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

@dział HR

DB Port ma pakiet medyczny w Lux-med. Przez pracodawcę opłacany jest dla każdego pracownika i każdy pracownik ma możliwość dołączyć członków rodziny.

Czy w DB Port Szczecin Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

dział HR

Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy. Zapraszamy do kontaktu.

Pracownik działu techniki

Witam, nie polecam pracy w firmie DB port Szczecin na dziale technicznym, brak jakiejkolwiek organizacji pracy, wszech obecny chaos, praca niebezpieczna, nie jest przestrzegane BHP, brak podstawowych narzędzi do pracy, materiałów, sprzętu. Brak szkoleń, kursów oraz jakichkolwiek perspektyw na rozwój.Wszystko tłumaczone brakiem funduszy które idą na bezsensowne rzeczy typu kolorowe plakaty, konkursy na poziomie przedszkola typu wymyśl hasło. Szefostwo oraz przełożeni tylko obiecują mydlą oczy, zwodzą. Prośby o coś przypominają "proszenie się". Maszyny przestarzałe, zaniedbane. Pensje niskie więcej można zarobić pracując w markecie. Nie polecam szkoda czasu i nerwów.

Zostaw merytoryczną opinię o DB Port Szczecin Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w DB Port Szczecin Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DB Port Szczecin Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DB Port Szczecin Sp. z o.o.?

DB Port Szczecin Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 16 ocen.

DB Port Szczecin Sp. z o.o.