DB PORT SZCZECIN SP. Z O. O.

Szczecin

Opinie o DB PORT SZCZECIN SP. Z O. O.

Przechodzień

DB na własne życzenie takie jest jak jest. Z jednej strony święta przerwa na posiłek choćby się waliło i paliło,a z drugiej byle jakie zarządzanie i taka sama praca. Kontrahenci wkurzeni,bo terminy są zawalane,a prosty robol nie ma parcia na cokolwiek,gdyż tylko ryja na niego piłują. Żal mi chłopaków,że tak krzyża nadstawiają za nędzne parę groszy. Wyzysk,wyzysk,wyzysk.

ms

najwiekszy (usunięte przez administratora) w miescie!!oczekiwanie na zaladunek lub zrzudka kontenera po 2-4 h..to cos nazywaja portem?powinni to zaorać.!!!!

Nightre

Najgorsza Praca w jakiej robiłem, dodam jeszcze że nie ma się ubezpieczenia jak się tam pracuje, a jest nie bezpiecznie, znam ludzi co im dźwig ucioł ręke i nie dostali odszkodowania, po zatym bardzo dużo wypadków, jakby tego było mało dużo ludzi pije alkochol, palą papierosy wszędzie nawet w szatni, nie polecam, to jest praca dla skończonych ludzi po kryminale i alkocholików.

Bartosz
@Nightre 22.10.2016 16:17

Ty Nightre chyba z tym ostatnim zdaniem a zwłaszcza końcem to Cię grubo!!! ale to naprawdę poniosło!!!?!!!

Mama

Chyba że warunki zostały Ci zmienione już po podpisaniu umowy, tyle w temacie. Mam wrażenie że ostatnie 2 posty z zarządu wyszły.

rozczarowany

porazka ludzie sa niewolnikami wprowadzono okres rozliczeniowy trzymiesieczny i kiedy chca to ludzi za wolne przymuszaja do pozostania w pracy .zadnych nadgodzin zadnego dorobienia do pensji pelna dyspozycyjnosc pracownika .zero rozmow z ludzmi tylko jak sie komus nie podoba to moze sie zwolnic duzo ludzi odchodzi na basen gorniczy i to nie ludzie bez uprawnien tylko z wszystkimi mozliwymi uprawnieniami szkoda bo zal na to patrzec ,zostaja emeryci ktorzy pracuja w dokerze na smieciowce i dla szefów to sie liczy

Wiele osób jest zainteresowanych zatrudnieniem w firmie DB PORT SZCZECIN SP. Z O. O.. Ich decyzja może zależeć od ciebie. Komentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o DB PORT SZCZECIN SP. Z O. O. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DB PORT SZCZECIN SP. Z O. O.