Opinie o DB Port Szczecin Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy DB Port Szczecin Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie DB Port Szczecin Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DB Port Szczecin Sp. z o.o. w Szczecin

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie DB Port Szczecin Sp. z o.o.?

@dział HR

Port pracuję 24/7 - zależy od stanowiska, praca na 3 zmiany: 6-14; 14-22; 22-6.

Mateusz

@dział HR w takim razie jak można się z firma skontaktować?

@Mateusz

Proszę wysłać CV na adres: rekrutacja@dbport.pl

Xxxx

Jakie są zarobki operatora wózka? I jaki jest system pracy?

@Xxxx

System pracy zmianowy. Port pracuje 24/7, są 3 zmiany. Wynagrodzenie zależy od doświadczenia i posiadanych uprawnień. Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na rozmowę rekrutacyjną.

Czy pracownicy DB Port Szczecin Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

dział HR

Raczej tak. Zależy to od formy integracji. Odsetek wg mnie podobny jak w każdej firmie.

Firma DB Port Szczecin Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Magazynier/Magazynierka. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Leon

A czy ktos się orientuje czy prowadzą rekrutacje? Warto aplikować?

Dział HR
@Leon

Dzień dobry, Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowiska: sztauer, sztauer operator, inspektor ds. techniki, elektromonter, inżynier procesu. Wszystkie informację dostępne na stronie. Jeśli jest Pan zainteresowany którymś z w/w stanowisk proszę o przesłanie CV na adres: rekrutacja@dbport.eu

Pracownik1969

Firma rzetelna, to co na papierze wszystko uczciwie wypłacone. Wiadomo praca fizyczna, ale warunki i socjal są ok.

Waldek

Uważam, że firma ma prawo oczekiwać lojalności jeśli dokształca ludzi. Nikt nie będzie inaczej postępował.

Jason

słyszeć ja też słyszałem wiele , idź i się przekonaj ;)

Jason

Najgorsza praca w jakiej robiłem , na rozmowie kwalifikacyjnej wszystko super pięknie , zapewnienia że zrobimy uprawnienia że pensja wzrośnie , ale nie było dodane że wiąże lojalnościówka druga sprawa to ze praca byla opisana w samych superlatywach gdyby tylko oprowadził mnie po miejscu pracy w zyciu bym sie nie zgodzil to PRL ... zero zainteresowania nowym pracownikiem nic Ci nie wytłumaczą nie pokażą tylko idz i rób a jak okazuje się że nie możesz tego wykonać to siedzisz w kanciapie i masz czekać 4,5 bo kazdy ma Cię w dupie..Dramaat

Lidia

W zakładce "Kariera" na stronie internetowej http://portszczecin.deutschebahn.com/dbportszczecin-pl/Kariera/Rekrutacja.html znajdują się aktualne oferty o pracę. Czy ktoś z Was jest zainteresowany pracą w firmie DB PORT SZCZECIN SP. Z O. O., a może już aplikował i może powiedzieć coś na temat warunków pracy, jakie oferuje firma?

Przechodzień

DB na własne życzenie takie jest jak jest. Z jednej strony święta przerwa na posiłek choćby się waliło i paliło,a z drugiej byle jakie zarządzanie i taka sama praca. Kontrahenci wkurzeni,bo terminy są zawalane,a prosty robol nie ma parcia na cokolwiek,gdyż tylko ryja na niego piłują. Żal mi chłopaków,że tak krzyża nadstawiają za nędzne parę groszy. Wyzysk,wyzysk,wyzysk.

ms

najwiekszy (usunięte przez administratora) w miescie!!oczekiwanie na zaladunek lub zrzudka kontenera po 2-4 h..to cos nazywaja portem?powinni to zaorać.!!!!

Nightre

Najgorsza Praca w jakiej robiłem, dodam jeszcze że nie ma się ubezpieczenia jak się tam pracuje, a jest nie bezpiecznie, znam ludzi co im dźwig ucioł ręke i nie dostali odszkodowania, po zatym bardzo dużo wypadków, jakby tego było mało dużo ludzi pije alkochol, palą papierosy wszędzie nawet w szatni, nie polecam, to jest praca dla skończonych ludzi po kryminale i alkocholików.

Bartosz
@Nightre

Ty Nightre chyba z tym ostatnim zdaniem a zwłaszcza końcem to Cię grubo!!! ale to naprawdę poniosło!!!?!!!

Mama

Chyba że warunki zostały Ci zmienione już po podpisaniu umowy, tyle w temacie. Mam wrażenie że ostatnie 2 posty z zarządu wyszły.

rozczarowany

porazka ludzie sa niewolnikami wprowadzono okres rozliczeniowy trzymiesieczny i kiedy chca to ludzi za wolne przymuszaja do pozostania w pracy .zadnych nadgodzin zadnego dorobienia do pensji pelna dyspozycyjnosc pracownika .zero rozmow z ludzmi tylko jak sie komus nie podoba to moze sie zwolnic duzo ludzi odchodzi na basen gorniczy i to nie ludzie bez uprawnien tylko z wszystkimi mozliwymi uprawnieniami szkoda bo zal na to patrzec ,zostaja emeryci ktorzy pracuja w dokerze na smieciowce i dla szefów to sie liczy

admin

Wiele osób jest zainteresowanych zatrudnieniem w firmie DB PORT SZCZECIN SP. Z O. O.. Ich decyzja może zależeć od ciebie. Komentuj na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o DB Port Szczecin Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w DB Port Szczecin Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DB Port Szczecin Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DB Port Szczecin Sp. z o.o.?

DB Port Szczecin Sp. z o.o.