Opinie o NAVO Orbico w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie NAVO Orbico. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w NAVO Orbico o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NAVO Orbico w Tychy

Killbill

firma jak firma, jak inne tylko pan Roman to wielka gnida a reszta to gumowe ciuliki, widze to codziennie w biurze i dziwne ze Chorwaci tego nie wiedza daremny pan jest panie romanie

Gądki tele ex pres

Z ostatniej chwili praca w gadkach jest jak w bajce dokładnie bajka o kojocie (kz.J.s) i struś pędziwiatr (czyli my pracownicy) Naraziecały czas udaje nam sie uciec przed tymi planami i pomysłami naszego "kojota" Te jego plany palą " na panewce" ale Dlaczego my tylko to widzimy i naprawiamy te błędy ile czasu będzie mieszał i czarował szefostwo ale jeszcze dzisiaji odpoczniemy weekend

Zaintetesowany

Czy aplikowal ktos moze na przedstawiciela na woj swietokrzyskie? Czy odbywaly sie juz rozmowy? Z gory dziekuje za info

efwefv
@Zaintetesowany

Dostałam telefon na rozmowe o prace na swietokrzyskie? Prosze powiedz mi jaka umowa? Mniej wiecej zarobki? Czy auto daja sluzbowe? Jakie rozliczenia za paliwo itd? Jakie wymagania?

Poszukujacy pracy

Dzieki bardzo za informacje

Magazynier

Leszno
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
costamcostam

Jezdzimy oplem corsa, podstawa na poczatek 2800 brutto plus premia na którą sklada sie kilka czynnikow max 2100 brutto do tego prywatna opieka i karta bonus plus na ktora jeszcze zgarniamy w miesiacu od 150 do 500 za tzw drive czyli dodatkowe priorytety. Auto mozna używać prywatnie a w weekendy platne ok 20zl za 100km.

poszukiwacz
@costamcostam

Witam Czy coś się zmieniło do tej pory z wynagrodzeniem?

@poszukiwacz

Zmieniło się, ale jedynie na gorsze, jeśli lubisz wycisk, pracę ponad siły a płacę wciąż tą samą i jesteś czarodziejem i umiesz czarować "coś" z niczego - to masz szansę stać się nowym członkiem..

Poszukujacy pracy

Czy moze mi ktos podpowiedziec jakie sa mozliwe zarobki w navo na stanowisku przedstawiciela?

PH
@Poszukujacy pracy

Na rękę 3000 - 3500 w Navo jako PH zarobisz.

nowy

Nie ma tu fajnych dziewczyn haha

młody
@nowy

sa tam jakies

Czy moglby ktos zdradzic chociaz widełki w jakich mieści sie pensja dla przedstawiciela i jakimi autami jezdzicie? Z opini widze ze atmosfera nie za dobra aktualnie w firmie...

mamDWIElewe

Tylu dobrych pracowników z oddz.Gądki już odeszło a dyrekcja nic na to, żadnego zainteresowania? ...ogłoszenie o naborze będzie wisiało non stop jak w Rab..ie.

Dobrze to nie będzie ale będzie trochę lepiej kiedy sie zmieni prezes Roman i kadrowa Aneta bo to oni kręcą lody no i kiedy wreszcie właściciel orbico zobaczy to całe zło pana romana???? Przecież juz na niego czas

Niedźwiedź pana Adamsa

Adams.., czy ty nie wiesz, ze szef ochrony to przyd.upas pana romana? On robi tylko to co każe mu prezesik-perwert. A ty mu taka wazeline wciakasz Hahaha i nie wiesz, ze to on o wszystkim decyduje

Obserwator

I lepiej nie będzie. Parę personalnych skuch zaszło i się nie odkręci łatwo. Jest klika i ma jawne poparcie kg z Tychów.

adams

Witam Z tym wariografem to prawda chciał mnie i czterech inych kolegow podpiać pan szef ochrony . Ale z tego co teraz robia to niewiem czy sie śmiać czy płakać. Tylko że to są koledzy i jeden drugiemudupe bedzie ratował Pozdrawiam Krzysztof

@adams

Z tego co się orientuje,....badanie wariografem jest dobrowolne,....nikt nie mógł Ciebie,Was ,zmusić,......widocznie szef ochrony słabo zna prawo???,....i chciał Was podpuścić,....wariograf tak jak pisałem wyżej powinni użyć wobec samych siebie,i sztabu osób wyżej postawionych???,tylko by wyszła z Tego niezła "gruba impra z Rysiem":))),...czyli temat science-fiction. ....Adams trzym się,chociaż Ciebie nie znam.Jak to mówili Nasi Dziadowie ,to są "ciuliki" ja do tego dodam słowo- gumowe ,....czyli to są "gumowe ciuliki" brzmi śmieszniej,......nieprawdaż:))))

magazyn tychy

Jak to jest możliwe że robiliscie z nas złodzieji przez tyle lat co niektórych chcieliscie podpiać pod wariograf " czyli wykrywacz kłamstw" a teraz na magazyn dyrektor zatrudnił syna jednego z pracowników ochrony.Ojciec sprawdza czy syn czegoś nie wynosi.Powodzenia w dalszych pomysłach firma długo nie pociągnie.

@magazyn tychy

Zgadzam się z Tobą,...w 100%,.....na wariograf powinni zabrać przede wszystkim dyrektora i menagerów,....bo mają swoje za uszami,a NAS szmacą.........,a sami są łajdakami,....oczywisćie o dowody jest ciężko,dlatego wariograf by się przydał, i niech od nich zaczną:))),by było zabawnie,...wyszło by wszystko jaw,.....ale to temat science-fiction,......bo na to ich niestać.,.....biednego Zarządu,.....a temat molestowania pomijam ,to już odrębna część,......trylogii:(,.....niech piszą same zainteresowane,.....ale się normalnie boją i nie piszą

fazka

A kto leci do Arabów?

xxx
@fazka

Masz szczęście lecisz sam, w bagażu 30kg nitrolitu z zapalnikiem telefonicznym. Jak dolecisz to zadzwoni agent z NafO.

lolipop

A mnie się tu podoba wszystko jest ok,poza kasiorką ,konkurencja przebija na głowę

lipa

Chcecie konkretu to proszę: od 3 lat nie widziałem podwyżki, wciąż 2200 brutto. Premię obcinają za co się da, byle tylko ściąć koszty. PANIE JACKU WRACAJ PAN BO NOWE WŁADZE CHŁOPCÓW ZE WIOSEK NISZCZĄ ODDZIAŁ W GĄDKACH

Robson
@lipa

Witam ja nie miałem podwyżki od kilku lat w porównaniu do pita z 2013 jestem 3000 do tyłu tak są przyznawane premie pozdrawiam.

Gądki
@lipa

NAVO NIE ZASŁUGUJE NA TAKIEGO DYREKTORA JAKIM BYŁ JACEK.................! PRACA Z NIM BYŁA ZASZCZYTEM, TO CZŁOWIEK Z KLASĄ.........!!!!!!!!!!!!!

@Gądki

Navo,a czym jest??? ,zarząd który ma w tyłku Swoich pracowników wykonujących ciężką pracę,....gdzie podwyżki przez tyle lat,.......o warunkach socjalnych nie wspomnę,żal ,.....brak słów,....a oni jeszcze dostali nagrodę dla Solidnego pracodawcy 2015,.....to jest po prostu jakiś żart,hahhha. Drogi"biedny" Zarządzie weźcie się za docenienie ludzi???,od podstaw do centrali włącznie....A i jeszcze jedno słowo na koniec dla pseudo menagerów,...wy też jesteście winni całej tej sytuacji,......żyjcie i pozwólcie żyć innym,.....ależ oczywiście punkt widzenia zmienia się od punktu zarobienia:),dlatego zmieńcie się,...a jeśli nie to dla Was pseudo menagerowie pokazuję środkowy palec .....wskazujący.Pzdr.

Gądki
@lipa

Z jednym zgadzam się w 100% pan Jacek nie dopuścił by do tego żeby pan J.S. został KZ przecież to nie ma racji bytu. Wcześniej pisaliśmy że będziemy odchodzić - szefostwo to olało a pierwsze wypowiedzenia już dostali. Inni są w opcji" intensywnie szukam pracy". Dla jasności nikt z nas nie narzeka na prace! wystarczy jedna osoba ( j.s.) który jest hamski zwykły prostak dodzisiaj nie wie jak się pracuje w magazynie, ludzi ma za nic. nie mamy gdzie się poskarżyć na pana J.( do pana P.N chodziliśmy i nie dało to żadnego rezultatu, w ręcz jest gorzej w końcu to koledzy) więc zostaje nam tylko to forum i nadzieja że ktoś zareaguje na nasze problemy

!!!?
@Gądki

Nooo a teraz p.n idzie na wolne teraz dopiero będzie J szarpać chyba że zrobi tak jak w sobotę zamiast pracować pójdzie sobie pograć w gry do ochrony

janeczka

Pan PN pracuje kupe lat w gadkach. swoją kariere zaczynal od szykowania towaru. stara ekipa wie jak mu wtedy szlo i jak dostal sie do biura. a tam po kolei topil kolege po koledze i tak hop hop coraz wyzej. historia jakich wiele

gądki
@janeczka

jak już to topił pracowników a nie kolegów. ma kolegę którego nie utopił a obsadził na stanowisku kz. ale spokojnie bo to nie ma racji bytu. rządy szulerstwa obłudy i fałszu nie trwają długo a tak zarządza Pan kz J.S. o czym się przekonał już niejeden z nas. my w magazynie już szukamy pracy żeby uciec od tego co się tu dzieje. wiemy że pan J.S jest często na rozmowach " pouczających " bez przesady to jakaś dziecinada szkoła już się skończyła i nie piszcie już mu uwag do dzienniczka :) jeżeli ktoś żyje w świadomości swojej nieomylności to tak zostanie i taka osoba nie nadaje się na stanowisko zarządzające ludźmi. podsumowując będziemy się żegnać a nowi pracownicy na nasze miejsca długo nie będą tu siedzieć bo się nie da

adams

Witam Panie Romanie byłem na forum i widziałem że ktoś na pana pisze i podaje się jako adams czyli niby że to ja chciałbym wyjaśnić że niemam z tyn nic wspólnego.Niewiem czy ostatnia rozmowa była szczera ale słyszałem że przyjmujecie dwie osoby na nasze miejsce,to raczej nie była redukcja etatów.Ale nie ważne było mineło mam nadzieje że nikt nie będzie pisał na Pana jako ja bo nic mi Pan nie zaszkodził. Pozdrawiam Krzysztof Tabor

@adams

HAHAHA.., nagraj jeszcze na magnetofon w szafie jak bardzo kochasz prezesa Romka, który zbajeruje twoja żone jak tylko nadarzy sie okazja

Cebulak z biura
@adams

Siedzę w biurze w tychach i czytam te obelgi rzucane na pracownikow, którzy ciezko pracuja. zgadzam sie z opiniami o prezesie Romanie, ze to on jest najgorszy chociaz udaje słodkiego misia a czaban to pewnie jego pupilek albo sam pisze tutaj.

cebulak z Tyhuw

Ciekawe cebulaki czy byście byli tacy odważni na żywo. Na forum każdy kozak.Jak wam się nie podoba to po co pracujecie.Na zasiłek albo do kopalni. Szukałem to jakiś konkretów a tu same cebulakowe gadki. Ten to , a tamten tamto. Żryjcie dalej cebule i narzekajcie jak wam jest żle.

Małgorzata

Drogi Moderatorze z NAVO, to nie forum schodzi na psy tylko ludzie gdzieś probują zmienić to co w firmie jest złego. Dwór Romana nadal działa i dopóki on jest w firmie to nic się nie zmieni bo ten zbok manipuluje wszystkim dookoła. Do mnie uzywał słow za które w USA by go wsadzili a w Polsce to trzeba sie ukrywac, aby mnie nie wyrzucil z roboty, więc nie bądź taki mądry CZaban, bo sam się też nie podpisałes a dziewczyny mają dużo trudniej. Czy informacja o tym, że Prezio Roman zachowuje się skandalicznie i seksistowsko wobec kobiet jest dla ciebie dość konkretna???

Zostaw merytoryczną opinię o NAVO Orbico - Tychy

• Jak się pracuje w NAVO Orbico?

Zobacz opinie na temat firmy NAVO Orbico tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NAVO Orbico?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 4 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NAVO Orbico?

Kandydaci do pracy w NAVO Orbico napisali 51 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NAVO Orbico