Opinie o DC-SYSTEM sp.zoo w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie DC-SYSTEM sp.zoo. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DC-SYSTEM sp.zoo o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DC-SYSTEM sp.zoo w Warszawa

Syndicate Nowy wpis

Firmę należy omijać szerokim łukiem. Nie wypłacają godzin zgodnie z przepracowanymi. Dodatkowo po interwencji pracownik jest szykanowany na każdym kroku przez kierownictwo. Każdego nowego pracownika starają się oszukać i sprawdzić, czy na dłuższą metę się da. Nieustanny brak sprzętu, części eksploatacyjnych w postaci np. szczotek do odkurzacza, filtrów etc. Rozwiązaniem tego jest klejenie wszystkiego na srebrną taśmę, a jak to nie odnosi skutku, to kilka osób ma jeden odkurzacz i sobie wyrywa. Na moją interwencję dotyczącą sprzętu "Pani Kierownik" wyprała w umywalce papierowy filtr do wody, który już nie nadawał się do użytku. Na pytanie dlaczego i że to nie prawa później działać, usłyszałem, że nie można ich kupić. 5 minut zajęło mi znalezienie, zarówno u producenta jak i nawet w znanym portalu wysyłkowym. Kolejnym elementem jest wieczne dokładanie pracy i zmiany, których nawet nie pamiętają i twierdzą, że wcale tak nie mówiły. Na dowód w postaci sms'a następuje niezręczna cisza. Nieustannie występuje brak dostaw i towaru w postaci papieru, płynów itp. Wszystko czyści się wodą i (usunięte przez administratora) jak w skansenie PRL. Później wszystko śmierdzi i są plamy. Należy odkurzać dokładnie, tj. codziennie i podnosić do góry biurka. Umyć należy też nogi od foteli. Lecz nie należy dyskutować z wytycznymi "Pani Kierownik". Jak już coś jest to trzeba przyjść z własną butelką, najczęściej wygrzebaną ze (usunięte przez administratora) i nalać sobie płynu. Tylko troszkę, bo później dolewamy jakieś 90% wody, no bo przecież to świetny koncentrat. Pominę fakt, że środki są żrące i zaczynają rozpuszczać plastikowe butelki od napojów, lecz to nikogo nie interesuje. Dobrze mają jedynie Ci co donoszą na innych, wtedy nawet nie musząc pracować i dopisują sobie godziny siedząc. Najważniejsze, żeby donosić na kolegów. Za pracowników robi się głupków, złodziei i (usunięte przez administratora) Najlepszą referencją jest rotacja pracowników, miesiąc, tydzień, trzy. Jak ktoś widzi jak to wygląda od razu ucieka. Wymagania są dosłownie kosmiczne i nierealne do wykonania (no chyba, że jesteś zaufanym). Każda firma jest lepsza od tego krzaka. Omijać i jeszcze raz omijać.

Czy w DC-SYSTEM sp.zoo poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Czy firma DC-SYSTEM sp.zoo kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Obojętny Nowy wpis

TAK

Co jaki okres czasu w DC-SYSTEM sp.zoo można ubiegać się o podwyżkę?

Gosia

Po 15 latach

Małgosia W
@Gosia

Myślałam że po 20 :) jako koordynator słucham na co dzień że nie można nic więcej dostać po za minimalną krajową. Ale jeśli masz układy to znacznie szybciej i godziny można na maksa dopisywać :)

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
ALA.S.z.W

Mój brat pracował u nich! Firma doprowadziła go do samobójstwa a raczej pseudo kierowniczka szanowna pani (usunięte przez administratora). Najpierw idzie się z ofiarą do(usunięte przez administratora) wykorzystuje do cna a potem robi się z niego i jotę w oczach dyrektora którego się na niego nasyła!!! Jeśli tak się robi aby uzyskać normę pracy i motywować pracowników to współczuję firmie za politykę jaką prowadzi firma. Wykorzystywanie i stosowanie mobbingu w tej firmie to norma.

Plaster miodu

(usunięte przez administratora)Wiem, że wam płacą ale potencjalni pracownicy i klienci mają prawo wiedzieć. Bez pozdrowień i bez szacunku. Żegnam ozięble. Ps. Ocena firmy nadal poniżej krytyki

Plaster miodu

Firma DC to kupa. Kierownictwo i szefostwo to (usunięte przez administratora) i jedna klika. Awansów brak możliwości, podwyżek brak możliwości i w ogóle brak możliwości. Rozwój żaden chyba że ktoś jest z w/w kliki. (usunięte przez administratora) na kasę, w kadrze zarządu i kierownictwie brak osób kompetentnych. Praca w tej firmie to jak pocałować w (usunięte przez administratora) lwa - ryzyko duże przyjemność żadna. Omijać więc tę kupę. Szkoda wody na czyszczenie obuwia.

Czyli trzeba mieć bardzo dużą dyspozycyjność ?

Gosia
@Marta

24h

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie DC-SYSTEM sp.zoo?

AGATA.S.C.

Czy jesteś dyspozycyjny 24 H. Czy potrafisz pracować w gapię. A tak w ogóle daj sobie spokój bo są firmy o podobnym profilu i bardziej szanują swoich pracowników. W tej firmie tylko znajomki i rodzinny i pewne układu jak masz to będziesz pracował i dobrze miał.

czy firma jest podzielona na działy ?

Swojak
@Michał

NIe jest podzielona na żadne działy. Jest jednolitą samodzielną, Posiada swój adres regon i konto bankowe. Odprowadza podatki i ZUS. Wchodzi w skład grupy kapitałowej IMPEL. Proszę wejść na stronę internetową impela tam jest pełna struktura organizacyjna. Pozdrawiam

Jaka atmosfera jest między działami w DC-SYSTEM sp.zoo?

Swojak

Nie wiem do czego Ci potrzebna współpraca z innymi działami ? Masz swój obiekt zakres obowiązków i wywiązujesz się z nich. O współprace z innymi działam, spółkami , obiektami dba kierownik to jego zakres obowiązków i on decyduje i jego z tego rozliczają

Tytus

Odwieczne narzekanie na wysokość wynagrodzenia. Każdy zarabia tyle na ile zapracował ,a że firma dobra to są możliwości dobrych zarobków

Aga S.

Praca w firmie DC system to poraszka. Kierownictwo całkowity brak szacunku dla swoich pracowników. Wynagrodzenie nie adekwatne do wykonywanej pracy = umiejętności i doświadczenia. Nigdzie tak nie płacą już, jeśli chcecie aby ludzie szeregowy pracownik mię odchodził do konkurencji która na dzieńdobry płacą więcej to proponuje płacić więcej a nie wysyłać kierownictwo na wyjazdy integracyjne na których dobrze wiemy co się dzieje w DC system. Szanujcie szeregowego pracownika i godnie go wynagradzajcie a problemy się skończą w firmie.

Przemysław

Ktoś już pracował w Dc - System i napisze czy firma oferuje stabilne warunki zatrudnienia? Jak z atmosferą na miejscu? Brak nowych informacji o tym na forum.

Jolka
@Przemysław

Witam. Pracuje w DC System już 6 lat. Nigdy nie zostałam oszukana na pensji. Dostajemy tyle na ile jesteśmy zakontraktowani . Moja opinia na temat pracy w naszej firmie jest taka: przychodzę do pracy aby pracować a nie karmić się płatkami. Fakt- nie interesuje mnie to co się dzieje w biurze. Robię co mam zrobić i idę do domu. Pensja przychodzi o czasie i w takiej wysokości jak ma być.

Izabela
@Jolka

Czy przez te 6 lat dostawałaś podwyżki, awans, jakieś dodatki? Jak na obecny rynek pracy tyle czasu w jednym miejscu to sporo, czy są jakieś specjalne zalety pracy w DC-SYSTEM, które sprawiają, że można z tą firmą wiązać swoją przyszłość?

Terenia

Poobsadzał stanowiska w firmie swoimi znajomymi ciężko będzie pozbyć się tej całej "kliki" bo jest ich za dużo a poza tym część siedzi w impelu więc dc system jest pod władzą impela. Musiał komuś zajść ze znajomków nieźle za skórę że się go pozbyli, inaczej ciągle by siedział w firmie i łamał prawo!

NHB

Po pierwsze Robert odszedł sam bo niegodził się na zrobienie z siebie marionetki. Po drugie wiedział że aby mieć wyniki trzeba mieć dobrze opłaconych pracowników a Impel ograniczył środki dyrektorom DC Systemu. Nowi kierownicy niepotrafią walczyć nawed o pieniądze dla liderów swoich grup a pracownicy szeragowi co chwile się nam zmieniają bo dostają leprze pieniądze i zaczyna się nam robić (usunięte przez administratora) koła i mogiła bo w cztery osoby nie jesteśmy nadrabiać braków za 40 pracowników

Natalia
@NHB

Proszę o niepodawanie w komentarzach imion oraz innych informacji dotyczących pracowników firmy. Jest to zabronione przez regulamin, z powodu ochrony danych osobowych. Administrator ma prawo skasować wpisy łamiące powyższy zakaz. Szczegóły znajdują się pod linkiem: https://www.gowork.pl/regulamin A może powiecie coś więcej na temat warunków tam panujących?

Agnieszka.W.
@Natalia

Prawda boli, co?

Harnaś

Szanowni Państwo przestrzegam przed współpracą z firmą DC-System!!! Obiecują super współpracę a rzeczywistość jest inna. Brak rzetelnego rozliczania pracowników za wykonaną pracę przy sprzątaniu apartamentów. Przestrzegam.

Agnieszka W.

Mnie to dziwi sytuacja jakim cudem wyciekają dokumenty z firmy? Można je obejrzeć na różnych profilach i również fotki i nagrania wideo z balang syto zakrapianych alkoholem. Może i dobrze że możemy zobaczyć jak tz.szkolą się nasi przejrzenia a na nas ciągle nie mają pieniędzy! Można poczytać sobie o przetargach itp. Super że tak w firmie jest tylko czemu zawsze zwykły pracownik obrywa za to a biuro się bawi! Wstyd że takie władze w dc-system mamy.

Stefan

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: (usunięte przez administratora)w tej firmie. Kierownictwo nie przyjazne. Wymagania z kosmosu a stawka to śmiech

Natalia

@KOKOSPOKO Rozumiem, Twoje niezadowolenie i zdenerwowanie, jednak tematem tego wątku forum jest poznanie firmy DC-SYSTEM od strony pracownika. Dlatego zachęcam do dzielenia się opiniami dotyczącymi pracy w tej firmie. Jakie pracodawca ma podejście do swoich pracowników? Co im oferuje? Wszystkie informacje mogą okazać się pomocne dla potencjalnych kandydatów do pracy.

Wkurzona
@Natalia

Rozsyłają fałszywe faktury! Oto co można powiedzieć o tej firmie: (usunięte przez administratora)

KOKOSPOKO

UWAGA na firmę DC System. Właśnie przed chwilą dostałem fakturę za rzekomą usługę spakowaną w RAR. Problem w tym, że nie znam firmy, nigdy z DC System nie miałem nic wspólnego. OSZUSTWO.

@KOKOSPOKO

Mam to samo tzn.wczoraj 9.08.2018 otrzymałam fakture za co, to nie wiem gdyz pierwsze słysze o takiej firmie i o jakims Panu Gajdzie ,ktory sie podpisał pod mailem.Jakas totalna sciema!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!U W A G A !!!!!!

@KOKOSPOKO

Tez wlasnie otrzymalam fakture ktorej nawet, pobrac nie idzie.Nigdy nie mialam nickiedy wspolnego z ta firma!! Czy zglosil to pan gdzieś?

Anika
@Anonim

Ja też otrzymałam taka fakturę której nie mogę otworzyć. Co to ma być wogole?

Beata
@anonymous

Ha, haaa! Ja nie otworzyłam nawet tego załącznika od p. Gajdy w obawie przed wprowadzeniem wirusa! A to naciągacze!!!

Wkurzona
@KOKOSPOKO

Ja też! A co na to RODO? Nie dawaliśmy im swoich danych! Ja pierwszy raz słyszę o tej firmie!!! Jacyś wyłudzacze!!!

Zostaw merytoryczną opinię o DC-SYSTEM sp.zoo - Warszawa

• Jak się pracuje w DC-SYSTEM sp.zoo?

Zobacz opinie na temat firmy DC-SYSTEM sp.zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DC-SYSTEM sp.zoo?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DC-SYSTEM sp.zoo?

Kandydaci do pracy w DC-SYSTEM sp.zoo napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DC-SYSTEM sp.zoo