Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Darmar Marek Gruba Dariusz Kupiec sp.j. w Stojadła

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Darmar Marek Gruba Dariusz Kupiec sp.j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Darmar Marek Gruba Dariusz Kupiec sp.j. o rekrutacji.


Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Darmar Marek Gruba Dariusz Kupiec sp.j. w Stojadła

baner wywiady
janusz55
Były pracownik

to jest (usunięte przez administratora) a nie praca, Zgoli frajera do ostatniej złotówki, pozew o ustalenie i mobing i się nauczą

Wanda
Inne
@Kobieta 98

Ale co jest prawdziwe? Ta opinia? Właśnie widziałam w internecie stare ogłoszenie dla pracownika serwisu sprzątającego ale oferowali umowę zlecenie. Wiadomo czy teraz można mieć umowę o pracę?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Darmar Marek Gruba Dariusz Kupiec sp.j. odbywa się w siedzibie firmy?

PAPA Nowy wpis
Inne

Miałem nieprzyjemność współpracować z tą FIRMĄ, jest to wydmuszka i FIKCJA. Usługi są wykonywane poniżej jakiegokolwiek standardu. Koordynatorzy nie mają wiedzy na temat sprzątania zielonego pojęcia.

janusz55
Były pracownik

to jest (usunięte przez administratora) a nie praca, Zgoli frajera do ostatniej złotówki, pozew o ustalenie i mobing i się nauczą

Kobieta 98 Nowy wpis
Pracownik
@janusz55

Jest prawdziwa .

Wanda Nowy wpis
Inne
@Kobieta 98

Ale co jest prawdziwe? Ta opinia? Właśnie widziałam w internecie stare ogłoszenie dla pracownika serwisu sprzątającego ale oferowali umowę zlecenie. Wiadomo czy teraz można mieć umowę o pracę?

Ania12
Były pracownik

Obsługa w kardarch , poprostu skandal . Pani która się rozłącza telefonicznie . Nie da się rozwiązać problemu

Ciekawa
Pracownik
 Pytanie
@Ania12

Ania12 czy możesz powiedzieć na ten temat coś więcej?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Darmar Marek Gruba Dariusz Kupiec sp.j., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Asystentka pośrednika nieruchomości
Warszawa
Emidom Sp. z o.o.
(24 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds. telesprzedaży
Warszawa
EASTATE PROSTA S.A.
Wyślij CV
logo firmy Doradca Klienta ds. nieruchomości
Kraków
Emmerson Lumico Sp. z o.o.
(5 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Kazik

Pana koordynatora Mirosława też uważać trza lapowka za lapowka jak tylko krzywo spojrzysz to cie niema zato lubi kobiety na obiektach zadbane 40plus oczy mu się błyszczą i slini się do czasu aż zdobedzieZarobic nie zarobisz tu jesteś nikim zwykłym smieci em Kordynator Mirek zmienił się na gorsze pracowałem kilka lat wstecz było inaczej a teraz tylko jesteś smieciem

Aaasa
Pracownik
@Kazik

Tez jestem tego samego zdania ze to firma krzak zastanawia mnie jedno kto jest prezesem tego calego (usunięte przez administratora)

Kobieta

Uwaga firma nie godna polecenia TU Stosuje Się MOBING. Nie s, anuje się pracownika postaw się koordynatorów nieoodwzajemnij jego zlotów już cię niema Pan Mirosław niepotrafi szanować pracowników a o kulturze osobistej w zwracanie się do pracowników nie przebiera porostu jesteś nikim Pan koordynator za dane obiekty do sprzątania żąda szczególnej wdzięczności osobistej od kobiet niedostanie to już nie pracujeszSzefowie wiedzą o tym i nie reagują stosowany jest mobbing Pan (usunięte przez administratora)otwarcie mówi że on może wszystko nawet zabawić się z kobietami a pracev Niedostanuesz innej umowy niż zlecenie Kultura osobista równa zero 0 to ci zabierze i zwolni jak postawisz opór mu żona mu nie wystarcza najwyraźniej a fajna żonę ale nie docenia nawet jej a co dopiero pracownice panowie muszą mu dawać prezenty jakiś dobry trjunekb

Ina
Pracownik
 Pytanie
@Kobieta

Czy pan Mirek był koordynatorem w Ursusie?

Kobieta
Inne
@Ina

Nie na Ursusie był Marek , Kamil krótko , pomagał dyrektor firmy oraz Sławek

Klaudia
Inne

Ktoś jeszcze uważa ze jest mobbing w firmie?

Pytanie
 Pytanie

Jakie wartości są cenione w Darmar Sp.j. PHU?

Kobieta
Pracownik
@Pytanie

Napewno nie cenią uczciwych ludzi , którzy ciężko dla Darmar pracują , zero szacunku o Mobingu nie wspomnę , szkoda zdrowia to nie jest Firma z klasa i zasadami .

Pytanie
 Pytanie

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Darmar Sp.j. PHU?

Kasia
@Pytanie

Żadne. Vchyba że masz układy i spodobasx się prywatnie o delikatne zaczepki odwzajemniszi dopasujesz się jako kobieta to ok

Kobieta
Inne
@Kasia

Zgadzam się w zupełności z Kasia , Firma krzak , już pisze druga opinie i cały czas usuwają niewygodne dla nich recenzje , Maja zaufanego informatyka , ręka, rękę myje Przestrzegam przed ta firma , każdy odchodzi Na stan zdrowia . To (usunięte przez administratora) , trzeba zamknąć buzie(usunięte przez administratora)

Życzliwy

Firma jak firma,ale za to pani koordynator (usunięte przez administratora).to dopiero egzemplarz.Szkoda gadać. Nie polecam współpracy z tą Panią!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Darmar Marek Gruba Dariusz Kupiec sp.j. - Stojadła

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Darmar Marek Gruba Dariusz Kupiec sp.j.?

    Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Darmar Marek Gruba Dariusz Kupiec sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Darmar Marek Gruba Dariusz Kupiec sp.j.
2/5 Na podstawie 4 ocen.
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 684 366
  2. pracuj.pl 3 489 318
  3. olx.pl - praca 2 904 336
  4. Jooble 1 942 704
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Darmar Marek Gruba Dariusz Kupiec sp.j.
Przejdź do nowych opinii