Opinie o DC-SYSTEM sp.zoo w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie DC-SYSTEM sp.zoo. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DC-SYSTEM sp.zoo o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DC-SYSTEM sp.zoo w Warszawa

IWCIA

sara - 2013-07-01 17:24:47 Jak najbardziej się zgadzam że wszystkimi [usunięte przez moderatora],pracowałam w wawie w dc system na ul Taśmowej,wytrzymałam tylko 3 dni,inna była rozmowa przed podjęciem pracy,a wszystko inaczej wyglądało w trakcie,[usunięte przez moderatora] nawet nie miałam za te trzy dni zapłacone ale ja tego tak nie zostawie,będe wszystkim odradzać tą firmeZ tym muszę się zgodzić to jest normalne w firmie dc system i traktują ludzi tak wszędzie na obiektach gdzie ma dc system. Ja również polecam tej okropnej firmy!

sara

Jak najbardziej się zgadzam że wszystkimi[usunięte przez moderatora],pracowałam w wawie w dc system na ul Taśmowej,wytrzymałam tylko 3 dni,inna była rozmowa przed podjęciem pracy,a wszystko inaczej wyglądało w trakcie,[usunięte przez moderatora] nawet nie miałam za te trzy dni zapłacone ale ja tego tak nie zostawie,będe wszystkim odradzać tą firme

kamila
@sara

do sara , ja na tasmowej pracuje od poczatku czerwca jest super, wczczesniej tez pracowałam w dec na innym obiekcie

Alicja
@sara

Normalna praktyka dc system, naobiecywać człowiekowi a potem wyprzeć się tego co się obiecało. Ja pracowałam przez 6-mc a umowe otrzymałam za dwa miesiące i ciągle brakowało do wynagrodzenia kasy, nigdy nie było tyle co mówiono, zawsze firma urwała to 100zł to 70zł.

[usunięte przez moderatora] Pozatrudniał na stanowiskach już chyba wszystkich swoich znajomych! I ma gdzieś wasze opinie na temat jego i firmy, grunt że on ma pełną kieszeń i organizuje wycieczki i szkolenia dla kierowników bo pracują w ogromnym stresie! Pytam się za czyje pieniądze są organizowane tz wyjazdy szkoleniowe, co?! Za pieniądze firmowe które powinni otrzymać pracownicy na obiektach a nie obcina im się stawki bo podobno kryzys panuje i pieniędzy niema firma! Może narpierw powinni zacząć robić cięcia od personelu biurowego aby utrzymać ludzi na obiektach a nie rotacja pracowników jest okropna!

Robi

3 lata w tym syfie siedzę,człowiek jest tylko [usunięte przez moderatora] tanim narzędziem pracy,nie polecam nikomu tej firmy... sporo się napatrzyłem jakie kombinacje są na wielu obiektach...

logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Tamara z W-wy była kierowniczka

Wielka mi korporacja się zrobiła! Teraz już nie ukrywają że spółka z firmą ipel i im pochodnych się zrobiła. Zgraja nierobów i [usunięte przez moderatora] na stanowiskach, [usunięte przez moderatora] by jak był tam znowu to wywaliłby ponad połowe na [usunięte przez moderatora] całą tą zgraje! Kombinatorzy na stanowiskach bijący na ludzkiej krzywdzie kase.

OLIWIA

wera - 2011-07-14 16:58:32 Czytaj DC-SYSTEM WARSZAWA; orta system; clar system; impel clening, to wszystko jedna firma jest!!! Do tego dodała bym jeszcze VACO sp zoo. [usunięte przez moderatora] wiele lat pracowałam i napatrzyłam się jak postępują z pracownikami w dc system.

Hubal1976
@OLIWIA

Nie znalazłem powiązań miedzy dc system a clar system. DC System to spółka kapitałowa Impela (tu są wszyscy przedstawiciele http://www.impel.pl/pl/o-firmie/spolki.html). Clar System to inna grupa kapitałowa ale jak ktoś ma namiar na informacje na temat powiązania tych firm to proszę o link.

anonim z firmy

Zgada się AGA, wszyscy kombinują jak mogą w firmie jak dorwą się do władzy w dc-system.

DARKO

Nie wiem skąd biorą się wasze takie negatywne opinie! Firma jest rzetelna i traktuje swoich podwładnych z szacunkiem a wynagrodzenie jest godne i nawet większe od innych podobnych firm.

malgosia

PRACOWALAM W TEJ FIRMIE JAKO KOORDYNATORKA WYRZUCONO MNIE BEZPODSTAWNIE ZA KRADZIEŻ KTOREJ NIGDY NIE BYLO BEZ WYJASNIEN I BEZ DOWODOW Z TEGO POWODU ZE BYLAM IM NIEWYGODNA PO BALCZYLAM O PODWYZKI DLA LUDZI I O DNI WOLNE DLA PRACOWNIKOW NIE WARTO W TEJ FIRMIE PRACOWAC [usunięte przez moderatora]

beta

serdecznie odradzam prace w tej firmie osobiscie mialam ten nie mily zaszczyt pracowac z tymi ludzmi [usunięte przez moderatora] oczywiscie potwierdzam ze LMPEL I DC SYSTEM to ta sama [usunięte przez moderatora]

NIKI

To teraz rozumie dlaczego jesteśny tak traktowani. Mam zaszczyt pracować w dc system i właśnie u tej kierowniczki,jeśli mówi się jej że człowiek pujdzie do dytekcji na skargie to ona się śmieje w twarz i mówi że możemy iść nawet do "pana boga" i nic jej nie zrobimy tym. Trzeba sobie innej widze roboty szukać i to w innej firmie!

bartek

[usunięte przez moderatora]Unas też podobnie, kierowniczka [usunięte przez moderatora] też nas tak potraktowała za naszą prace, wykorzystuje to że jest kryzys.Dostajemy grosze a zawsze coś nowego wymyśli i przymila się mówiąc że na tym samym wózku jeżdzi, [usunięte przez moderatora]

Danka 'mała'

Sławek - 2011-07-25 15:24:28 Prawda,firma rodzinna. Swoich znajomych wynagradza się ładnie: np.zwykły kierownik ma przeciętną miesięczną pensje 3500zł,doo tego prowizja,premia i innedodatki,weekendy wolne,auto służbowe,wyjazdy integracyjne itp. Na pensje jednego kierownika obiektu można w obecnej chwili w dc utrzymać pięciu pracowników sprzątających. Taka jest prawda i nie jest to wysane z palca,tylko o tym się nie mówi,wręcz zabrania się mówić o tym z polecenia dyrektora.Fakt z tym musze się zgodzić. Byłam kierowniczką w tej firmie i wiem coś o tym.

obserwator z firmy

CNK - 2013-02-11 10:33:31 Witajcie!!! Chciałem powiedziec ze pracowałem w firmie DC SYSTEM na obickcje CENTRUM NAUKI KOPERNIK zostałem z kolegom zwolniony z powodu "jednej smudze w windzie" kierownictwo oraz brygadzisci to nic nie warci ludzie bo maja duze wtyki w firmie wraz z kolegom nie dostaliśmy wynagrodzenia za STYCZEŃ. jak mozemy ozyskac nasze wynagrodzenieWystarczy że do inspekcji pracy to zgłosicie i sprawa załatwiona. Znam wiele ludzi co tak z tą firmą załatwili wszystko z odsetkami!

CNK

izi

[usunięte przez moderatora] dytekcja w firmie nie reaguje na skargi zwykłych pracowników w firmie na stosowanie przez kierowników na obiekrach [usunięte przez moderatora]

oszukana

Ta firma to poraszka jak jej przełożeni! Pracować dla nich to lepiej być bez pracy! [usunięte przez moderatora]

bubcia

Wszyscy macie rację oszukują , zabierają pieniądze najpierw po 50 złotych ,potem 70 złotych ,a ci co mają umowy mają zabieraną kasę większą, brak dobrych środków czystości.Co z tego mamy dobrą brygadzistkę ,ale ona nic nie może zrobić ,bo nas straszą , że nas zwolnią .Myślę moi drodzy,że wdepnęłam w wielkie (usunięte przez administratora) i bardzo tego żałuję . jeszcze jedno ludzie nie dajcie się oszukiwać tym bezdusznym i krwiożerczym podludziom.

DOROTA

Stefan - 2012-12-12 11:55:57 Ta firma w ogóle nie przejmuje się pracownikami traktuje ich jak bydło i ostatnich dziadów, a to oni pracują na ich pensje. To jest szczyt [usunięte przez moderatora], że zrobić kierownictwu bogatą wigilię z premiami i różnymi gratisami, a zwykłemu pracownikowi, który ciężko pracuje na wizerunek firmy nawet nie dać świątecznej paczki. Kierownicy zwalniają ludzi kiedy chcą i za nic, pensje ucinają tłumacząc, że jest kryzys. Ktoś powinien się za to wziąć bo tylko szkoda tych wszystkich ludzi.Musze przyznać racje. Sami się bawią za nasze pieniądze i państwowe, to fakt! Zwykłym pracowniką drobne na "piwo" dają [usunięte przez moderatora] Słów brak już co się wyrabia w tej firmie!

JOASIA

Czarna mamba - 2012-11-04 10:31:50 Ja też kiedyś byłam kierownikiem w tej firmie, jeszcze za czasów [usunięte przez moderatora] i mam skalę porównawczą. Tak, tak to już nie ta firma. Impel rządzi, a on jest nastawiony na zyski. Teraz nie liczy się już pracownik - liczy się tylko zysk z obiektu, który idzie wiadomo do czyjej kieszeni. Przykre jest to, że [usunięte przez moderatora] tak bardzo się zmienił. Kiedyś to był naprawdę fajny facet. No cóż, woda sodowa uderzyła mu do głowy.Przykre ale prawdziwe to co napisałaś! Ja też charowałam na[usunięte przez moderatora] to do puki nie miał takiej władzy to było fajnie a jak razem ze swoją kliką dośli do władzy to ludzi mają za nic! [usunięte przez moderatora]

MDW

Ja pracuje na chandlowym już jakiś czas i z początku obiecali złote góry, a teraz popcinała nam kierowniczka [usunięte przez moderatora] po 50zł a wymagania niewiadomo jakie ma. Rotacja pracowników okropna, jak zwróce koleżance uwagieże za dużo środków leje to ona mówi czy to moje. Każdy już ma gdzieś i każdy robi co chce jak chce! Nic dziwnego jak jesteśmy tak traktowane przez kierowniczkie, zero pojęcia i szacunku dla ludzi!

Zostaw merytoryczną opinię o DC-SYSTEM sp.zoo - Warszawa

• Jak się pracuje w DC-SYSTEM sp.zoo?

Zobacz opinie na temat firmy DC-SYSTEM sp.zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DC-SYSTEM sp.zoo?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DC-SYSTEM sp.zoo?

Kandydaci do pracy w DC-SYSTEM sp.zoo napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DC-SYSTEM sp.zoo