Kobex Eksport-Import Zakład Pracy Chronionej Roman Łącki & Marek Łącki Sp.J.

Starachowice

Opinie o Kobex Eksport-Import Zakład Pracy Chronionej Roman Łącki & Marek Łącki Sp.J.

B

Pan Dominik jest takim dobrym kierownikiem ze musi sie ratowac pozytywnymi opiniami na swoj temat ktore osobiscie sobie wystawia.Zenada!Drodzy szefowie zaragujcie na problem bo poinformujemy wkoncu o wszystkim kierownika i prezesa Obi.Przede wszystkim niech ten Pan zrobi cos z higiena osobista bo wychodzi wsrod ludzi.Najprosciej byloby isc i powiedziec wprost w czym problem ale odrazu zostaniemy zwolnione tak jak inni.Panie Bartoszu prosimy o pomoc.

Area

Temu kierownikowi oceniam w skali od 1 do 10 to daje kierownikowi skalę na wysza 10 bo bardzo miły jest i zawsze się uśmiecha i sobie po żartuje sam powiedział ze jak jest praca to tez można sobie po żartować

Milka

Kierownik Obi z Gdyni we wszystkim pomorze w pracy a nie chodzi i tylko pokazuje jak inni kierownicy powindli od tego kierownika się uczyć i na wet powindli do niego na szkolenia przychodzić ini nowi ludzie co mają dostawać stanowiska na kierownika to do szkolenia do kierownika tego dać na przyluczenie

stała pracownica

uwaga na brygadziste Dominika ktory jest tymczasowo na Obi w Gdyni,jest zboczony i coś z nim chyba jest nie tak,pojęcia niema o sprzątaniu a chce uchodzić za wielkiego kierownika,dodatkowo z ust mu śmierdzi-chyba ma problem z higieną,pare lat temu leczył się również psychiatrycznie z powodu zaburzeń osobowości co się potwierdza,najpierw jest łagodny pan brygadzista,miły i kulturalny a za godzine chamski facet bez szacunku do innych,najpierw daje jedno zadanie ktorejś z nas a za chwile przychodzi i wyzywa od idiotek i neguje swoje własne polecenie,przypisując inne,w "naszym pokoju socjalnym" zdarza mu się złapać za pupę niby nie chcąco bądz potrafi polożyc reke na piersi,jeśli kierownictwo z tym czegoś nie zrobi to grupowo się zwolnimy gdyż mamy dosyć takiego traktowania,zanim ten Pan objął nadzór wszystko odbywało się tak jak trzeba,każdy pracowal i nie było skarg,teraz jesteśmy wiecznie zestresowane i boimy się przebywać z nim sam na sam

malennnka

Arkus
@malennnka 18.12.2015 08:08
firma bardzo rzetelna miły kierownik aż chce się pracować

Takiego kierownika powindla firma do cenić co mają na OBI w Gdyni aż chce się pracować z takim kierownikiem firmy sprzątającej

adam
@malennnka 18.12.2015 08:08
firma bardzo rzetelna miły kierownik aż chce się pracować

co sie dzieje w obi włocławek mam takie pyanko bo ponieważ znam tam firme sprzotajoca osoby tam żetelnie dopełniają swoje obowioski sklep jest czysty lecz słyszałem że cała brygada dobrych pracowników idzie na zwolnienie z niewiadomych przyczyn ?????

Zostaw opinię o Kobex Eksport-Import Zakład Pracy Chronionej Roman Łącki & Marek Łącki Sp.J. - Starachowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kobex Eksport-Import Zakład Pracy Chronionej Roman Łącki & Marek Łącki Sp.J.