Opinie o Rail-Service Urszula Kaczor w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Rail-Service Urszula Kaczor. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rail-Service Urszula Kaczor o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rail-Service Urszula Kaczor w Rzeszów

Arek Nowy wpis

@endriu czyli mają problem z płaceniem pracownikom?

endriu Nowy wpis

banda (usunięte przez administratora) nie wypłacających się ani pracownikom ani Zusowi, potężne długi a chałupa właścicieli jak pałac .Zdecydowanie nie polecam.

Bolo Nowy wpis

Macie jakieś informacje czy firma potrzebuje aktualnie kogoś do pracy?

Broda Nowy wpis

haha, Oni jeszcze działają super tak trzymać pozdrawiam :) Precz z komuną !!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Rail-Service Urszula Kaczor? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Pracownik Sklepu
Frac Detal Sp. z o.o.
klient

Ostrzegam ! Banda oszustów i złodziei. Chrzanią robotę a potem udają głupków. Niczego im nie zlecajcie ! Moje sugestie dla Rail-Service Urszula Kaczor: Zamknąć tę budę !

Artur
@klient

Twoja wypowiedź na temat usług firmy Rail-Service Urszula Kaczor jest bardzo negatywna. Chciałbym, abyś nieco więcej napisał na temat zlecenia, które powierzyłeś tej firmie i jak w Twojej ocenie zostało ono wykonane. Zgłaszałeś może swoje uwagi bezpośrednio szefostwu firmy?

rail

(usunięte przez administratora) !!!!!!!!!!!

w zasadzie to ja też jestem zainteresowana tym co tutaj piszecie, chociaż jeszcze nie jestem uwas zatrudniana a bym bardzo chciała. Produkcja pozostałych wyrobów stolarskich i ciesielskich dla budownictwa wydaje się być uczciwą branżą

Zostaw merytoryczną opinię o Rail-Service Urszula Kaczor - Rzeszów

• Jak się pracuje w Rail-Service Urszula Kaczor?

Zobacz opinie na temat firmy Rail-Service Urszula Kaczor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rail-Service Urszula Kaczor?

Rail-Service Urszula Kaczor
1.4/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Warszawska 16
    35-205 Rzeszów