Opinie o Centrum Pomocy Rodzinie Przystań Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Centrum Pomocy Rodzinie Przystań Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Centrum Pomocy Rodzinie Przystań Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Pomocy Rodzinie Przystań Sp. z o.o. w Rzeszów

Przejrzałam ich stronę ostatnio, bo szukam pracy jako psychoterapeutka. Całkiem sporo osób jest tam w zespole z tego co widzę, a może ktoś wie czy niedługo planują poszerzać skład? I jak ze stabilnością zatrudnienia u nich, umowę o pracę bez problemu bym dostała? Jeśli chodzi o rozwój to inwestują w dodatkowe kursy dla pracowników?

Marek K. Nowy wpis

Jestem bardzo wdzięczny za przeprowadzoną terapię małżeńską p. Tomaszowi. Wiem, że potrzeba pisać co i jak ale ja w tym miejscu chciałbym podzielić się radością, że dzięki niemu odzyskałem siebie i nasze małżeństwo. Wiem, że gdy zajdzie kiedyś potrzeba uzyskania pomocy to wiem gdzie mogę ją uzyskać. Pozdrawiamy, Marek z Żoną

"To ogłoszenie już jest nieaktualne" czyli nici z tej pracy na parkingu z noclegiem już? Właśnie szukałem czegoś takiego, nie musi być teraz zaraz, ale w przyszłości żeby mieć jakąś opcję dorobienia chociaż. Jeszcze w lipcu 2022 była. Ile razy w roku się zdarzają takie wyjazdy do pracy aktualnie, o ile w ogóle? Mam nadzieję, że coś znajdę.

Tam pomocy nie uzyskasz Nowy wpis

Korzystałam z terapi małżeńskiej. Nie mogę napisać nic dobrego o sposobie w jaki była prowadzona. Brak profesjonalizmu, jakiejkolwiek pomocy, wręcz miałam wrażenie wyszydzania i chęć pognębienia mnie. Terapię miałam z Tomaszem i Agnieszką. W reakcji na moje słowa odnośnie problemów małżeńskich Agnieszka tonem obraźliwym zapytała mnie czy jestem chora psychicznie. Proszę sobie wyobrazić jak się poczułam. Pieniądze wyrzucone w błoto. Tam nikt pomocy nie uzyska. Jest to tylko sposób na zarobek. Po 4 spotkaniach zrezygnowałam z ich "pomocy rodzinie". Opinię wystawiam najgorszą z możliwych.

Czy po rozmowie w Centrum Pomocy Rodzinie Przystań Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
Dominika

Widzę że opinie o samych usługach są niezbyt pozytywne- czy pracownicy chociaż pozytywnie oceniają warunki pracy? Wypłaty są na czas?

Hiyhdbjesgjk
@Dominika

Swiezynki po studiach rok tam popracują żeby mieć papier a potem każdy ucieka, zarabia ale Tomasz

@Hiyhdbjesgjk

Skoro w tym miejscu podobno jest tak źle, to ten papier jest dla tych studenciaków w jakikolwiek sposób reprezentatywny?

@Hiyhdbjesgjk

Nie prawda, pracuje tam od kilku lat bardzo dobra psychoterapeutka z Rzeszowa Pani Joanna Woźniak, którą serdecznie polecam i pozdrawiam :)

Gabriela

A czy studentów faktycznie jest tu tak dużo?

RK
@Dominika

Współpracuję z CPR Przystań o 1,5 roku. Nie ma z mojej strony najmniejszych negatywnych informacji zwrotnych o warunkach pracy. Są elastyczni, pieniądze są wypłacane zawsze na czas. Narracja wcześniejszych opinii wskazuje, jakby pisała to ta sama osoba. Ja polecam tego pracodawcę.

@RK

Podaj proszę, ile mogę zarobić, jako nowo zatrudniony? Kwota będzie tu bardziej wymowna, niż jakikolwiek opis.

Eligiusz

Jakie wykształcenie kierunkowe posiada Pan Tomasz R? Kim jest z wykształcenia? Może ktoś tu odpowiedzieć na to pytanie?

Hiyhdbjesgjk
@Eligiusz

To teolog

@Hiyhdbjesgjk

I faktycznie przydaje się to tutaj w firmie?

Ona

Czytam wszystkie opinie i żałuje, ze wcześniej ich nie czytałam.. również absolutnie nie polecam!!! Państwo nie znają się na pracy zamiast pomagać się dogadać jest wręcz odwrotnie. Dzieki nim straciłam swoją miłość zycia bezpowrotnie:(

Esse
@Ona

Arogancja i brak profesjonalizmu

anty toxik

Byłem z byłą żoną. Jesteśmy już po rozwodzie, a opinie czytam, żeby uzupełnić odpowiedź na skargę powodową (rozwód kościelny). Jestem zszokowany, że ludzie szukający tam pomocy zostają oskarżani, nakłaniani do rozwodu ( tak było w moim przypadku) jak również naciągani na kolejne wizyty. Priorytetem jest kasa a nie przyszłość małżeństw.

@anty toxik

Dokładnie to samo było u mnie zastraszanie i namawianie do rozwodu. Potem nękał moja żonę telefonami dlaczego nie chcemy chodzić na kolejne spotkania. Wiadomo liczy się kasa i 300 zł piechotą nie chodzi , a za godzinę nic nie robienia i siadaniu (usunięte przez administratora)chikę się opłaca, to potem wydzwania się żeby jeszcze bardziej zgnebic ofiarę.

Rozdygotany

Byłem na TRE w Przystani. Rewelacja. Polecam każdemu. Teraz chce moje dzieci umówić bo sobie ze stresem nie radzą.

Zatrwożona

Jakiś czas temu byliśmy na spotkaniu z mężem, po którym miałam identyczne odczucia jak większość przedmówców, napisałam opinię, nawet zastanawialiśmy się z mężem czy nie poinformować przeora Dominikanów, bo Ci ludzie rujnują psychikę i życie zamiast scalać. Mojej opinii jednak tutaj już nie ma...

Lolo
@Zatrwożona

Mojej opinii też nie ma Tomasz usówa to co niewygodne. Dokładnie te same odczucia mieliśmy z żona co pani. I też się zastanawiam czy zgłosić ten fakt Dominikanom bo to szkaluje ich dobre imię. Nie można tej instytucji w żaden sposób identyfikować z nimi

Hilson

Nie polecam. Szczególnie pana Tomasza teologa. Tam wam nie pomogą tylko skluca jeszcze bardziej.

Bujak
@Hilson

Masz rację zgadzam się w 100 %

Eryk
@Bujak

Tak czytam i mysle czy jakiś pozew zbiorowy dla pana Tomasza nie powinniśmy przygotować. Ja również byłem z żoną i nie polecam, jedyne do czego namawiał to do rozwodu i to potajemnie. Każdemu z nas kazał wyjść za drzwi i w tym czasie namawiał zarówno mnie jak i żonę do rozwodu. I to ma być terapia małżeńska. Tomasz powinien się wstydzić. Widzę że nie jestem sam. Czy byłby ktoś chętny na pozew zbiorowy?

@Hilson

Mam kompletnie odmienne doświadczenie. Może tam to zobaczyliście jak jesteście skłóceni. Z mojej pracy wiem, ze ludzie piszą gdy im się życie wali i na zewnątrz winnych szukają. Tez tak robiłam.

@Eryk

Ja jestem za, jeśli będzie nas więcej chętnie dołącz do pozwu zbiorowego

@Joanna K.

Pani Joanno a raczej Tomaszu to wybielanie się nic już nie da. To już znamy i wszyscy widzieli jaki jest pan teolog, pochlebne opinie już tu nic nie pomogą i szukanie winnych w swoich klientach

Jola

Jestem bardzo wdzięczna za spotkanie z mediatorem p. Tomaszem i za terapię u p. Marty. Najpierw przyszłam sama porozmawiać a później przyszliśmy z mężem. och, wiem, że potrzeba pisać co i jak ale ja w tym miejscu chciałabym podzielić się radością, że dzięki nim tutaj odzyskałam siebie i nasze małżeństwo. Nie wiem co jeszcze mogę napisać.

@Jola

Doświadczyłam tego samego. Podzielam opinie.

Joanna K.

Wizyty były bardzo owocne, nauczyłam się lepiej rozumieć siebie i radzić sobie z problemami w związku. Dostałam wiele cennych wskazówek o tym, co mogę robić, żeby lepiej się czuć psychicznie i fizycznie a nie mam łatwo z mężem. Na spotkaniu w Przystani czułam, że mogę zaufać i że dostanę fachową pomoc. Dziękuje. Nie rozumiem dlaczego ktoś rozwód nazywa czymś niewłaściwym czy niedobrym. Gdybym się nie rozwiodła byłabym w toksycznym związku. Wiele osób mi mówiło ale ja nie słuchałam. Dzięki Bogu spotkałam kapłana, który uwolnił mnie od chorego poczucia winy. To mój drugi związek. A jak każdy potrzebujemy się dotrzeć i dogadać. Znalazłam to tutaj. Jeszcze raz dziękuje.

Bujak

Nie polecam pana teologa do terapii małżeńskiej. Będzie was namawiał do rozwodu tylko i wyłącznie. To zaden terapeuta ani psycholog, tylko teolog po kursie mediacji.

Tola z Akkwinu

Unikajcie pana Tomasza nie znam reszty tam pracujących osób ale on wam nie pomoże. W skrócie: do mojego męża jeśli masz ochotę to pij przecież ci wolno się zabawić,; tekst do mnie jak masz mało pieniędzy to idź do pracy. Pytanie a co z dziećmi 2 lata i rok? Odpowiedzi ,, pana teologa" Daj do żłobka nie państwo wychowuje. Inteligentnym osobom daje to do myślenia jakie ma podejście do rodziny, wspólnych obowiązków, wychowywania dzieci i alkoholu. Szczerze nie polecam

Aaaaa

Byliśmy. Polecam terapie małżeńska.

Słyszałem, że ma ruszyć grupa wsparcia dla współuzależnionych. Kiedy? Potrzebuję tego bo korzystałem u was z terapii i jestem zadowolony a teraz znów słabo sobie radzę z piciem mojej żony.

Antystresowe spotkanie

Byłam na TRE. Super Pani Grażynka. Nauczyłam się jak sobie radzić ze stresem. Super. Dziękuje.

Zaje

Ps. Mają też dobrą kawę :)

Zaje

Trafiłem tu przez prawnika. Dwa spotkania i ustaliśmy w końcu plan opieki nad dziećmi. Konkretnie i sprawnie. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Pomocy Rodzinie Przystań Sp. z o.o. - Rzeszów

Centrum Pomocy Rodzinie Przystań Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 7 ocen.

Centrum Pomocy Rodzinie Przystań Sp. z o.o.