Opinie o Fundacja Podkarpackie Hospicjum Dla Dzieci w Rzeszów Lwowska 132

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fundacja Podkarpackie Hospicjum Dla Dzieci. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Fundacja Podkarpackie Hospicjum Dla Dzieci o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Podkarpackie Hospicjum Dla Dzieci w Rzeszów Lwowska 132

Administrator Nowy wpis

Poszukiwano osoby na stanowisko Sprzątaczka. Czy ktoś był w firmie Fundacja Podkarpackie Hospicjum Dla Dzieci na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy można zarobić 2300 PLN?

Izabela Nowy wpis
Pracownik
@Administrator

Można, ogłoszenie nadal aktualne można :).

Wolontariusz
Inne

Szkoda, że na czas epidemii nie ma możliwości pomocy dzieciaczkom na miejscu w hospicjum. Już się nie mogę doczekać jak znów zobaczę dzieciaczki na oddziale hospicjum. pozdrawiam serdecznie cały zespół hospicyjny.

nauczyciel
Kandydat
@Wolontariusz

Można pomagać zdalnie w inny sposób również ;). Np. Hospicjum z tego co wiem planuje w najbliższym czasie akcje "Pola Nadziei" warto sie zaangażować :):)!

Mariola Nowy wpis
Inne
@nauczyciel

Dziękuje:)

Antoni
Inne

Dzień dobry, Na stronie Fundacji znalazłem takie ogłoszenie dotyczące wolontariatu: https://www.hospicjum-podkarpackie.pl/wolontariat Zdaje sobie sprawę z tego, iż jest to ogromnie odpowiedzialna rola. Czy ktoś może mi powiedzieć, jak to wygląda w praktyce?

Justyna Nowy wpis
Pracownik
@Antoni

Dzień dobry, zapraszam do kontaktu drogą mailową: wolontariat@hospicjum-podkarpackie.pl udzielę wszystkich niezbędnych informacji.

Pracodawca

 Aktualność
Witamy wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl

 

Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękujemy za wszystkie otrzymane opinie oraz za zainteresowanie naszą działalnością. Swoją obecnością na portalu GoWork.pl chcemy być bardziej dostępni dla Państwa za pomocą nowej płaszczyzny komunikacji.

Chcemy być w ciągłym kontakcie z Państwem i zapraszamy do otwartego dialogu. Każda z opinii jest dla nas niezwykle cenna, pozwala na efektywne realizowanie naszej pracy i ulepszanie jej po przez kontakt z każdym z Państwa.

Pragniemy słuchać sugestii oraz rozwiązywać wszelkie uwagi. Każda krytyka będzie dla nas motywacją oraz cenną lekcją wyciągania wniosków. Chcemy służyć Państwu odpowiedzią na każdą kwestię wymagająca analizy pod adresem e-mail: sekretariat@hospicjum-podkarpackie.pl

Pozdrawiamy

Zespół Fundacji Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie
Wolontariusz
Inne

Super że jesteście :).

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Fundacja Podkarpackie Hospicjum Dla Dzieci rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Psycholog do pracy w Ośrodku Rehabilitacji Dzieci?
logo firmy Dietetyk
Warszawa
Fudeko S.A.
(73 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Wrocław
Ipf Medical Sp. z o.o.
(9 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
(29 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Gabriela
Inne

Jest kolejne ogłoszenie fundacji, tym razem dla psychologa. Jak na tym stanowisku z dyżurami, ile średnio h w miesiącu trzeba wyrobić? Ogłoszenie jest dość ogólnikowe i nawet nie wiem, jakie dokładnie mają oczekiwania względem kandydatów, ktoś może wie?

kandydat
Kandydat
@Gabriela

myślę, że dobrze by było abyś zadzwoniła i się dopytała jak masz dodatkowe pytania ;). z drugiej ręki jakieś informacje to zawsze są przekłamane.

pedagog

Odpowiedni dobór kadry to napewno musi być wyzwanie w tego typu placówce.....Jako specjalistka współpracuje z placówką i mi się podoba profesjonalizm , podejście i atmosfera wokół placówki. Pełne uznanie i tak trzymać.

admin

Poleciłbyś innym zatrudnionym swojego pracodawcę? Co myślisz o pracy w Fundacja Podkarpackie Hospicjum Dla Dzieci? Wyraź własną opinię, Rzeszów jest niemałą miejscowością z całą pewnością ktoś skorzysta. Pomóż promować swojego pracodawcę, daj znać przyszłym pracownikom o warunkach panujących w waszej firmie. A jak prezentuje się system premii?

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Podkarpackie Hospicjum Dla Dzieci - Rzeszów

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Fundacja Podkarpackie Hospicjum Dla Dzieci
Przejdź do nowych opinii