Opinie o ZUS- Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ZUS- Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w ZUS- Zakład Ubezpieczeń Społecznych o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZUS- Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Rzeszów

Przeciwlotniczy

Tam pracują leniwe baby co w dodatku udają że ZUS jest w ogóle potrzebny. Papieroski w pobliskich krzaczkach palą w czasie pracy oraz zakupy na pobliskim rynku też idą pełną parą. Przeprowadzimy wkrótce operacje specjalną i wywalimy wszystkie kaszaloty po likwidacji ZUS.

@Przeciwlotniczy

Panie o godzinie 8:05 już są zmęczone pracą. Zmierzłe, skandalicznie nieprzyjemne. Zastanawiam się kto tu jest dla kogo.

Paula

Po co te castingi w Mielcu robicie do pracy jak od dawna wiadomo że tam nikt się nie dostanie. Pchają swoje rodziny i tyle. Ja bym proponowała powtórzyć ten casting i wiedzę tej co miała już gotowy położony test

UA
@Paula

Niestety wszedzie tak jest a Chrzanow to juz nawet po kilka ciotek po ciotek pracuje .Naiwniacy jezdza na te castingi ,jedna dziewczyna po raz 17 za kazdym razem zdaje testy a potem i tak wybieraja swojego...

Iga
@Przeciwlotniczy

W ZUSie pracują niekompetentne osoby, mają mizerną wiedzę o załatwianiu spraw w ZUSie. Wszystko sprawdzają w Internecie lub pytają koleżanki, w zwiazku z tym nie podają prawidłowej informacji klientom, wprowadzaja w błąd, bo nic nie wiedzą. Z jedną sprawą trzeba udawać się kilka razy do ZUSu, żeby coś załatwić.

Ja Nowy wpis
@Przeciwlotniczy

Jakie godziny pracy obowiązują w ZUS- Zakład Ubezpieczeń Społecznych?

Paula

UA Nowy wpis
@Paula

Czy rozmowa rekrutacyjna w ZUS- Zakład Ubezpieczeń Społecznych odbywa się również w języku angielskim?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie ZUS- Zakład Ubezpieczeń Społecznych? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.

Co wchodzi w socjal ZUS- Zakład Ubezpieczeń Społecznych?

Uzdrowiona przez Zus

Pracownicy ZUS to jakieś urzędnicze roboty bez sumienia traktują chorych jak bydło które nie jest godne szacunku nie liczy się to że ktoś jest poważnie chory takie mają procedury i tyle atak padaczki zagrażający życiu jest traktowany jak ból głowy lub katar jakby ktoś zmarł to wrzuca do worka na śmieci i po sprawie .Zdrowi ludzie módlcie się aby nie chorować a chorzy ludzie módlcie się i dziękujcie za każdy dzień życia.

Vladimir
@Uzdrowiona przez Zus

Niż wkrótce będziemy ,, uzdrawiać" ZUS. Pierwsze zmiękczanie operacyjne, później kilka gum na tyłki i do roboty kopać węgiel i kamień!To są pasożyty i do niczego nie są potrzebne

Petent ZUS Katowice
@Uzdrowiona przez Zus

Zgadzam się Panie urzędniczki obsługują petentów jak wrogów zero empati zero zrozumienia i obsługa aby szybciej bez szacunku do ludzi których traktują jak zło konieczne a to przecież dzięki nam maja prace dzięki naszej pracy której nie szanują obsługują nas tak jak byśmy chcieli coś wyłudzić albo dostać za darmo !

andrzej sowa

zus preferuje agentow watykanow klechy placa zus 1000 zl na rok a przedsiebiorcy drugie tyle ale co miesiac i jaka jest rownosc wedlug (usunięte przez administratora) jest ale to jedynie subiektywne postrzezenie

Jerzy

Swego czasu słyszałem, że pracownicy ZUS szykowali się do strajku. Tylko temat jakoś ucichł. To w końcu jak: będzie ten strajk czy nie?

@Jerzy

Podwyżki były 900 zł na etat

Czy urlop w ZUS- Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest płatny 100%?

Url(usunięte przez administratora)6 dni zawsze jest płatny 100 proc

Chętna

Witam, jak po ostatnich sporych podwyżkach, ponoć 900 zł na etat kształtuje się pensja pracownika, słyszałam że teraz starszy inspektor zarabia nieco ponad 5 tys brutto a specjalista 6 tys czy to prawda, ?

daro

żeby nie finansować dłużej tego"bezdusznego tworu"z który by tylko brał a jak potrzeba pomocy to zrobią wszystko żeby nic ni dać pracuję jestem po operacji stawu biodrowego drugi też do wymiany złożyłem o senatorium ,orzecznik który nie jest ortopedą tylko orzecznikiem z powałania ,on takie nic decyduje o zdrowiu śmiech na sali ,postanowiłem się zwolnić żeby nie żyli z moich ciężko zarobionych pieniędzy pozdrawiam Opole

Alch

Praca w ZUS to masakra. Zadań masa źle rozdzielone a wymagania z kosmosu. Najlepiej pracować po 24 h na dobę za 1800 do ręki po 20 latach pracy. Naczelnika i kierownicy to w 90% niedouczeni moberzy . Wcześnie tekst masz to zrobić bo jak nie to na Twoje miejsce jest 10 chętnych był na porządku dziennym teraz jest problem z ludźmi starych albo wysłali na emeryturę albo chorują z przemęczenia młodzi po miesiącu pracy uciekają. Ja też do końca roku pracuje i zwalniam się. NIE POLECAM

Stypendysta ZUS!
@Alch

To jakaś paranoja nie zakład dla ludzi! Tak samo traktują i klientów swoich! Załatwić coś lub się dodzwonić do nich graniczy z cudem! Jak w normalnym Państwie może istnieć taka instytucja? Czekam na odpowiedź!

@Alch

I dalej jednak pracujesz. Więc nie pisz głupot

Klijent

Zus w stalowej woli chyba potrzebuje wyższej kontroli gdyż u nich 10letnie dziecko może być ROZWódka wyjaśniają sprawę hm już 3 miesiące może więcej pani która to wyjasnia moim zdaniem nie powinna już tam pracować gdyż w polskim prawie jest zabronione aby dziecko w wieku 10lat mogło zawrzeć związek małżeński I się rozwodzic widać że w stalowej woli nie pracuja osoby wykształcone albo po prostu pani pochodzi z innego kraju gdzie dzieci mają dzieci patol.... w tym zusie ale może wkoncu naglosnie te sprawę w mediach ????

Emilia
@Klijent

Co takiego.xd Wiadomo jak do tego doszło? Bo to z pewnością niefortunna pomyłka, bo jak ktoś mógłby napisać coś takiego na poważnie? Faktycznie tak jak piszesz kontrola się przyda. Jak ona tak właściwie powinna wyglądać?

Klijent
@Emilia

Dla mnie to też był szok gdy odczytałem że trwa sprawa wyjaśniająca wniosek zlozylam dobre 4miesiace temu I aż tak długo wyjaśniają pisałam już oświadczenie że zaszła pomyłkę itp I cisza dalej nie rozpatrzyli

Sylwek

W Rzeszowie w zusie to ktoś tam siedzi i czyta to czy tylko kawę piją?? Dlaczego nic się nie zrobi z panią ochroniarz która tam pracuje? Mój dziadek był w zusie wszedł po schodach a ona jak z (usunięte przez administratora)wypadła to człowiek się tak wystraszył że spadł ze schodów. Można kamery przeglądać można pracownic zusu się zapytać bo pomagały mu się podnieść a ona stała i głupie ironiczne uśmiechy pokazywała. Od czego wy tam jesteście? Dziadek zrobił obdukcję sobie dalsza sprawą zajmie się już ktoś inny. Żegnam ten ZUS i tą wredną dozorczynie

Ojdjdj
@Sylwek

Ochrona w ZuSie nie są pracownikami zusu. To firma zewnętrzna

Pola

Niektórzy pracownicy powinni się zająć swoimi sprawami a nie innych bo to dziecinada i przesada!ale nie dziwne jak się zarabia prawie 4 tysiące to potem udają wielkie damy i te od sprzątania też

Urszula
@Pola

Ale co ma poziom zarobków do tego, że ktos roznosi plotki? Może im po prostu zazdrościsz wypłaty?

@Urszula

Nie oto hodzi

Emilia
@Pola

To w takim razie tak właściwie o co chodzi? Plotki plotkami, jednym uchem powinno wejść drugim wyjść, po co drążyć?

Pola

A plotki to raczej pewne że roznoszą

Pola

Szczególnie te panie z dołu są chamskie ą ę

Natalia

Jest szansa by zapłacili stażyście czy szukają tylko darmowych rąk do pracy?

Pola

Ja mam tylko pytanie czy pani o nazwisku obym nie przekręciła Hyjek ma jakieś zadania do wykonania czy tylko siedzi na przetrzymanie do emerytury i pierdzi w krzesło. Bo z moich info nic nie robi a pani Madej od czego ona jest? Od tego żeby parasolką zasłaniała tą panią. Dlaczego nie zwolnice miejsca młodym którzy chcą pracować? Po drugie nie wypada żeby pewna osoba tutaj myślę o pani na stanowisku przychodziła na kacu do pracy. Że jest blondynkom to nie znaczy że nikt nie widzi tego. Wracając do pani Hyjek czy (usunięte przez administratora) bo nie dosłyszałam nazwiska dobrze ona jest bardzo hamaka nie można nic się dowiedzieć bo ciągle słyszę że mi pani (usunięte przez administratora) tylko zawraca. Chyba od tego jest kierownik żeby udzieliła mi info w sprawie mojej renty. Proponuję zmianę na młodsze bo te starsze chyba księżniczki się zrobiły nie do ruszenia. Następnym razem to podam do gazety korso mieleckie jej wulgarne zachowanie do klientów

Katarzyna

Czego ZUS wymaga od kandydatów do pracy? Jakie kompetencje trzeba mieć, żeby dostać się do firmy? Proszę o szczegółową opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o ZUS- Zakład Ubezpieczeń Społecznych - Rzeszów

• Jak się pracuje w ZUS- Zakład Ubezpieczeń Społecznych?

Zobacz opinie na temat firmy ZUS- Zakład Ubezpieczeń Społecznych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZUS- Zakład Ubezpieczeń Społecznych?

ZUS- Zakład Ubezpieczeń Społecznych