ZUS- Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Rzeszów

Opinie o ZUS- Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Alch

Praca w ZUS to masakra. Zadań masa źle rozdzielone a wymagania z kosmosu. Najlepiej pracować po 24 h na dobę za 1800 do ręki po 20 latach pracy. Naczelnika i kierownicy to w 90% niedouczeni moberzy . Wcześnie tekst masz to zrobić bo jak nie to na Twoje miejsce jest 10 chętnych był na porządku dziennym teraz jest problem z ludźmi starych albo wysłali na emeryturę albo chorują z przemęczenia młodzi po miesiącu pracy uciekają. Ja też do końca roku pracuje i zwalniam się. NIE POLECAM

Czy twoim zdaniem ZUS- Zakład Ubezpieczeń Społecznych to dobry i godny polecenia pracodawca? Czekamy na twoją opinię . Będzie ona bardzo pomocna dla osób szukających zatrudnienia w tej firmie.

Zostaw opinię o ZUS- Zakład Ubezpieczeń Społecznych - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZUS- Zakład Ubezpieczeń Społecznych