Opinie o PROMAR w Łomianki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PROMAR. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PROMAR o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja przypraw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PROMAR w Łomianki

Iwona

@zgłoszonePipu, posiadasz informacje na temat tego jak sytuacja wygląda w PROMARZE po zgłoszeniu sprawy do PIP-u? Często po takich sprawach, wiele rzeczy się w firmie oczyszcza, są zwolnienia. Jak było tutaj, czy teraz potencjalni pracownicy mogą liczyć na lepsze traktowanie?

zgloszonePipu

Pracowałem... Jedyną prawda jest wynagrodzenie na czas... reszta to wielka ściema zaczynając od tego że obiecuja zmiany ludzią 6-14 14-22 a przychodzą w cały świat, następnie stary pracownik jest traktowany jak byle kto, przychodzi nowy i on stawia wymogi kiedy urlop itp.... jezeli chodzi o stara załogę spoko. Przykład kiedy stosuje sie w tej firmie przymusy mobbing i szantaż? każdy audyt ludzie pracuja po 10h sprzątajac syf jaki jest przed audytem na ktory nikt nie zwraca uwagi ma być szybko. kolejna kwestia kierownictwo jeden z nich odpowie przed sądem pracy za mobing wyzwiska, naśmiewanie sie z pracowników, są świadkowie. Bo kto normalny do nowego pracownika za plecami mówi "Grubasie szybciej" albo słowa " gówno mnie obchodzi ktoś ma przyjść" soboty niby wolne ale nie można odmawiać bo potem robią na złość przykladów by można pisać co nie miara ale to nie o to chodzi, SZCZERZE ODRADZAM LUDZIĄ pracy w tej anty firmie, wyzysk ludzki nie zna granic w tej firmie, Gorzej niż w zakładzie Virtu, Powtarzam GORZEJ!!! pozdrawiam tych wytrwałych w tym zakładzie:)

Iwona

Aktualnie na stronie internetowej firmy można znaleźć oferty pracy na stanowiska Doradca Techniczny oraz Serwisant. Według treści ogłoszenia, PROMAR oferuje pracownikom możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Możecie powiedzieć jak to wygląda w praktyce? Jakie konkretnie są to możliwości? Czy firma zapewnia swoim pracownikom kursy, czy też szkolenia?

raf

witam ile zarabia magazynier na rękę bo pojawilo sie ogloszenie , ale z tego co piszecie to warunki sa straszne i to traktowanie ludzi ja zwierzęta masakra ,

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie PROMAR? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Pracownik Roku

Pracownik.... Chętnie też poczytam...

Iwona

@Aaadalej pracujesz w firmie? Chętnie usłyszymy więcej na temat tego co podoba Ci się w pracy w firmie.

zbyku

pracowalem i Nie polecam zakład stworzony dla ludzi ceniących lizanie zadów itp,itd . Nic więcej dodać ani ująć :) Traktowanie ludzi? zwierzęta w Schroniskach lepiej się traktuje niż ludzi tam.Więcej informacji Wie na ten temat Państwowa Inspekcja pracy:) POzdrawiam

Aaa

A ja jestem zadowolona.

xxx

stawka 10 zł netto bez możliwości podwyżki no chyba ze premia motywacyjna żalowi. i jeszcze pytania czy jest sie na coś uczulonym zrobić odpowiednie badania pracownikowi

Xyz

Co z tego że benefity jak traktują ludzi bez szacunku? Nikt kto szanuje siebie nie będzie tam pracował bo zwyczajnie nie wytrzyma takiego traktowania. Jedyny plus tej roboty to że kasa jest na czas. Niewielka ale jest. Nie polecam. Jak macie wyjście lepiej trzymać się od nich z daleka.

Xyz

kjaa

Dla mnie idealnie jest to, że zapewniona jest prywatna opieka medyczna. W końcu o takie socjale jest dość trudno, a tak przynajmniej nie trzeba się o to martwić, Pewnie do tego i tak dorzucają odpowiednie socjale jeszcze, ale wiadomo coś o benefitach? Pozdrawiam

Ale

Wymagają ale płacą na czas i więcej niż inni w Zawierciu. Praca ciezka jest ale morzna się dogadac.

Atmosfera jest fatalna jeśli chodzi o produkcie bo o wszystko się czepiają.:(

jas

A ja pracuje i jestem zadowolony. Kasa na czas, mogla by byc wieksza ale nie jest zle. Ludzie OK, kawa za fri na przerwie, dmuchac kaza na bramie.

Zniesmaczony

ludzie skąd wy takie informacje macie, w tej Firmie pracowałem 1 miesiąc zarbki oscyluja w graniach 2200 -2500 brutto co za tym idzie ledwo jest 1700zł na ręke przy ciągłych nadgodzinach. Nie wiem kto te informacje tu wypisuje ale są w połowie nie prawdziwe. W Zawierciu co tydzien ktoś nowy jedna osoba doświadczona się zwalnia przychodzą 2 które nie nadawały się do pracy. Powiem tak Większość ludzi ucieka z tej firmy bo można śmiało ją zbliżyć już do Virtu jeżeli chodzi o wyzysk:) Pozdrawiam

Tak to suma brutto

fredek

A jakie są zarobki netto na produkcji i magazynie w POMAR Zawiercie ???

Długi
@fredek

Firma prężna, stawiają na elastyczność, Tym szczycą się u swoich klientów za co klienci są wdzięczni bo wracają. Elastyczność przekłada się na dużo pracy- jeśli chcesz pracować to cię docenią, leserów jest pełno a tych nikt nie chce w firmie, dlatego odsiew jest duży więc trzeba pokazać się od najlepszej strony. W kwestii "marudzenia" na produkcji: Firma posiada systemy jakości, które muszą być utrzymane i do których trzeba się dostosować- za to w końcu płacą. Fakt faktem- jeśli pracujesz na nadgodzinach to można usłyszeć że to już twoja sprawa (pamiętajcie o rodzaju umowy o pracę, niższe stanowiska nie wymagają nadgodzin a za te można dostać wynagrodzenie)- ale właśnie: może trzeba zreorganizować system pracy na bardziej efektywny? Fair Play: działa w dwie strony- można się porozumieć z pracodawcą ale nie należy wykorzystywać. Struktura na wyższych szczeblach zmienia się bo jest konieczna. Trzeba szukać najlepszego rozwiązania na każdym kroku. Trzeba pamiętać, że to klient jest najważniejszy, w KAŻDEJ firmie.

Pracowalem w firmie Promar dosc dlugi okres czasu najpierw w kozieglowach a potem zawierciu. Odkad pojawil sie nowy dyrektor wszystko sie zmienilo na gorsze. Stary dyrektor I kierownik z produkcji dostali wypowiedzenie. Nowe kierownictwo na produkcji prubuje kierowac ale mu to nie wychodzi. Zarobki sa coraz gorsze. Podpisywanie oswiadczen za które obcinania pensja. Im bardziej się starasz tym szybciej ci podziekuja.

Nie polecam pracy w tej firmie szczególnie w oddziale w zawierciu. Praca na produkcji jest bardzo ciężka a zarobki bardzo małe. Człowiek się stara a i tak wszystko wiecznie źle. Odradzam wszystkim prace w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o PROMAR - Łomianki

• Jak się pracuje w PROMAR?

Zobacz opinie na temat firmy PROMAR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PROMAR?

PROMAR