Opinie o TMF Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Pomagamy firmom rozwijać się i inwestować w skali globalnej. Nasi specjaliści do spraw księgowości, administracji, kadr i płac zlokalizowani w biurach TMF na każdym kontynencie pomagają klientom prowadzić biznes w różnych lokalizacjach na całym świecie. Dostarczając usługi outsourcingowe w ponad 80 krajach, TMF Group jest globalnym specjalistą, który doskonale rozumie lokalne potrzeby.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TMF Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Asia

Ja bardzo sobie cenię pracę w TMF. Pracuję w zgranym zespole. Moje godziny pracy są elastyczne. Mam dostęp do wielu szkoleń, uczęszczam też na bezpłatne lekcje z języka angielskiego. Czasami zdarza się, że muszę zostać trochę dłużej, ale kolejnego dnia przychodzę później. Podoba mi się szeroki wachlarz benefitów (Cafeteria, karty przedpłacone, dofinansowanie wczasów pod gruszą, upominki świąteczne, bonus urodzinowy). Polecam!

@Asia

Zgadzam się z Asią. Pracuję w TMF kilka lat, nabywam ciekawych doświadczeń, firma jest elastyczna i reaguje na potrzeby pracowników. Dostałam fajną podwyżkę... Lubię bezpośredniość relacji z kierownictwem firmy.

Ewe

Jestem pracownikiem TMF od kilku miesięcy, z cała pewnością mogę polecić takiego pracodawcę. Normalne, ludzkie podejście, fajna atmosfera i pakiet benefitów. Wszystkim niezdecydowanym odradzam czytanie nieprawdziwych negatywnych wpisów. Szczerze polecam .

Jaklaudiusz
@Ewe

Szanowna pani, po kilku miesiącach to nawet więźniom się więzienie podoba ???? a dopiero po minimum roku dostrzegają jak głęboko w (usunięte przez administratora) ole siedzą. Pogadamy po roku pracy, może 1,5. Za mną 5 lat w Tmf i zmiana pracy to była bardzo dobra decyzja

Maria
@Jaklaudiusz

nie uważasz że każdy człowiek jest inny, ma inne potrzeby i prawo do własnej opinii? nie narzucaj komuś swojej.

Pracowniczka

Pracuję tu już kilka lat, za mną awanse, jestem bardzo zadowolona z pracy w TMF, ludzkie podejście do pracownika, elastyczny czas pracy, bezproblemowe powroty z macierzyńskich, mało kto zostaje w nadgodzinach (przynajmniej w moim dziale). Pracujemy na open space, ale warunki są naprawdę ok, nie ma scisku. Wiadomo różne są działy, w jednych jest więcej ludzi w innych mniej; różni są managerowie. Przykre jest to że opinie pojedynczych niezadowolonych osób rzutuja na obraz całej firmy w której pracuje chyba ponad 200 osób czy nawet więcej. Lubię te firmę i nie mam zamiaru zmieniać.

Sława
@Pracowniczka

Pracowniczko, nie pomyślałaś że to Ty jesteś pojedyncza zadowolona ??

Zawiedziona

TMF zupełnie nie dba o swoich pracowników. Dostrzega inflację, ale tylko w zakresie podwyższania cen usług dla klientów. Pracownicy nie mają co liczyć na podwyżki, pomimo tego, że co kwartał zarząd chwali się bardzo dobrymi wynikami. Niejasne kryteria co do bonusów, których większość i tak nie dostaje. Zespoły zbyt liczne, menedzerowie nie mają czasu, wsparcia nie ma żadnego. Za to jeśli pojawi się problem, to wina jest oczywiście pracownika. Nie polecam. Moje odejście było bardzo dobrą decyzją.

Dota94
@Zawiedziona

Zgadzam się ze wszystkim.

IraSiad
@Zawiedziona

Mam dokładnie takie same odczucia

Tes

Pełna zgoda

Czy rozmowa kwalifikacyjna w TMF Poland Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Bielsko-Biała
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.

Ta firma to jakiś tonący statek. Nie przyjęłam oferty. Wygląda na to, że mają bajzel nie z tej ziemi. Kilka razy przedstawiono mi zupełnie różne wizje odnośnie stanowiska, na które się ubiegałam. Szkoda na nich czasu przy tej ilości ofert pracy na rynku.

@Anna

Ale jakie wizje mieli Ci przedstawiać, możesz rozwinąć ? Zazwyczaj większość informacji znajduje się w ogłoszeniu o pracę.

@Viola
@Anna

Możesz powiedzieć coś więcej ? chciałam tam procować ale chcę również poznać faktycznie jak wygląda ta firma od kuchni

Jakie są mocne strony pracodawcy TMF Poland Sp. z o.o.?

Patysia Strzelec

Żadne

Patysia Strzelec

Żadne

Cukier

Ta firma to porażka. Żadnego szacunku dla pracownika, ciągłe plucie w twarz. Ostatnio dowiedzieliśmy się, że nie mamy co liczyć na podwyżki inflacyjne mimo że jeszcze parę miesięcy temu chwalili nas za super efekty pracy I podnieśli ceny klientom właśnie o indeks inflacyjny. Ale na podwyżki dla pracowników nie ma. Za to dostajemy super czekoladki na Wielkanoc z logo TMF - to ma nam wystarczyć. Jest mnóstwo ankiet nt tego, jak widzimy TMF, co chcielibyśmy usprawnić, zmienić, ale to tylko formalność, nikt nie bierze tego pod uwagę nawet w jednym procencie. Przykład? Ankieta dot pracy zdalnej. Mnóstwo osób opowiedziało się za pracą zdalną na stałe, ale TMF stwierdziło, że mamy wracać wszyscy... Tyle warte są te ankiety, za każdym razem tak jest. Na dodatek między słowami stwierdzili, że na pracy zdalnej nie pracujemy - czy to nie jest spoliczkowanie pracownika? Firma jest dobra na początek, faktycznie sporo można się nauczyć, ale jak tylko skończysz studia/kursy/będziesz mieć możliwość przejścia gdziekolwiek indziej - uciekaj! Taki właśnie scenariusz jest obierany przez młodą część zespołu I nie jest to wielka tajemnica ;) Chcą być uznawani za raj na Ziemi I nowoczesną firmę, a prawda jest taka, że młodemu pokoleniu nie mają nic do zaoferowania, stąd jest taki duży odpływ osób kończących studia - nabrali jakiegoś (sporego) doświadczenia I uciekają do pracodawców, którzy szanują pracowników I doceniają. Stąd stała kadra to ludzie pracujący tu po 10-20 lat I nie chcą już zmieniać niczego, bo się przyzwyczaili/wystarcza im takie śmieszne minimum. Wśród młodych jest duża rotacja I ciężko się dziwić. Firma ma tutaj ludzi za nic I nawet się z tym nie kryją specjalnie.

Zainteresowana
@Cukier

W jakim dziale jesteś? Jaka jest atmosfera w firmie lub w poszczególnych działach?

Puder
@Zainteresowana

Ja jestem młody, pracuje w zapewnie innym dziale i jestem zadowolony. Kasa tez super, powyżej stawek rynkowych.

Ola
@Cukier

Dlaczego kłamiesz? Kto powiedział ze nie będzie możliwa praca zdalna? Bzdury opowiadasz niemiłosierne.

Sasetka
@Cukier

Z tymi super czekoladkami chyba żartujesz. W poprzedniej firmie dostaliśmy na Wielkanoc bon i worek słodkości. Myślałam że padnę jak przyszło wielkie pudełko a w środku małe pudełeczko z 9 czekoladkami. Kurier więcej kosztował.

anonimjaknic

Ja osobiście uwielbiam pracować w TMF- każdy dzień to wyzwanie. Atmosfera pozytywna, ogromny szacunek do człowieka.

@anonimjaknic

Potwierdzam, każdy dzień to wyzwanie :)

Truskawka

Młodym polecam na tzw. "rozruch", ale po skończeniu studiów, zdobyciu tego pierwszego doświadczenia radzę uciekać. Ktoś dobrze tu napisał, że firma nie ma nic do zaoferowania młodym ludziom tak, żeby ich zatrzymać na naprawdę długo. Faktem jest, że młodzi ludzie traktują tę firmę jako starter. Benefity są, ale są kompletnie nieatrakcyjne dla młodych ludzi, raczej dla matek z dziećmi. Coraz to nowe systemy, mające usprawnić pracę, są tylko pożeraczem czasu i nie działają sprawnie. Praca zdalna po pandemii? Zapomnijcie, tylko hybryda, "bo tak". Managerowie? Starsi ludzie, bez wyczucia i jakiegokolwiek przygotowania zarządczo-psychologicznego, bez zrozumienia dla młodych pracowników, zaciekle bronią wizji firmy, która chyba brzmi "pracownicy to tylko trybiki, nie są ważni, możemy ich nie szanować". Podwyżki i awanse? Hahahaha, tylko dla tych, którzy wiedzą, komu się podlizać. Dodajmy jeszcze fakt, że firma ignoruje całkowicie sugestie pracowników. Firma na dłuższą metę dobra dla ludzi, którym się już nie chce niczego zmieniać, którzy nie mają wymagań i matek z dziećmi, opcjonalnie dla rodzeństwa księgowej (tak, TMF uważa, że to spoko, jeśli w tym samym zespole jest rodzeństwo starszej księgowej). Tak jak wyżej - to dobre miejsce na rozpoczęcie kariery w trakcie/zaraz po studiach, bo można dużo wiedzy i umiejętności podłapać, ale po 2-3 latach radzę uciekać. Są lepsi pracodawcy dla młodych ludzi.

Ciekawski kandydat

Proszę o informację jak oceniacie pracę w dziale kadr i płac?

behwuqiq
@Ciekawski kandydat

fatalnie. uciekaj jak najdalej.

Nikola

Hej, Jak wyglada ścieżka kariery/poszczególne stanowiska w firmie ? Stażysta, asystent, specjalista, starszy specjalista ?

Hmm
@Nikola

Beznadziejna. Dostaniesz, awans jak ktoś się zwolni, albo trafi się nowy Klient który wymaga zaangażowania na takim stanowisku.

@Hmm

Ścieżka kariery ???? tutaj to fikcja lub fakt że trzeba, bo coś się zawaliło.

m&m

szczerze powiem, że pracuje w TMF już 3 lata i zupełnie obce sa mi te wszystkie negatywne komentarze.. aż się zastanawiam czy na pewno jest to ta sama firma? benefity super: dopłata do Multisportu; lux med (podstawowy pakiet bezpłatny); elastyczne godziny pracy (7-11); laptopy (od połowy marca pracuje zdalnie i chyba raz miałam poważniejszy z nim problem); karty pre-paidowe (zamiast premii za niechorowanie); wczasy pod gruszą; imprezy integracyjne (zdarzają się wyjazdowe); finansowy bonus przed Świętami Bożego Narodzenia; helooooł?? która firma w obecnych czasach jest w stanie zagwarantować takie warunki?

Marisol
@m&m

Taki pakiet benefitow to raczej standard w korporacjach, więc nie ma czym się zachwycać. Zaciekawił mnie laptop, to tez benefit? ;) przecież to normalne narzędzie do pracy zdalnej. Chyba że dostałaś go w prezencie ;)

nicki
@m&m

nikogo nie interesują benefity, jeśli nie ma merytorycznego wsparcia i zmagasz się z dezinformacją i bałaganem

Ela
@m&m

Ubolewamy, ze narazie musimy obyć się bez imprez :( przez Covid

@m&m

m&m a pracujesz w odziale Warszawa czy Katowice? Jeśli pracujesz 3 lata, to napisz o imprezach wyjazdowych, jakoś mi umknęły ;) Elastyczny czas pracy został zamieniony na rzecz spotkań huddle, jeśli są np. codziennie o godz. 9.00 ta jaki elastyczny czas pracy masz na myśli? Chcesz pracę zacząć danego dnia, przypuśćmy o 10.30 to co z huddle są obowiązkowe. W obecnych czasach od potencjalnego Pracodawcy trudno mieć wygórowane oczekiwania zaplecza socjalnego, tutaj one były i po prostu funkcjonują, należałoby tylko wspomnie, iż nie są zaniechane ze względu na ogólną sytuację. Jeśli chodzi o laptopy służbowe, to trudno powiedzieć jak to nazwać, moim osobistym zdaniem jest to zapewnienie firmie płynności świadczonych usług. Natomiast jak co działa i komu co działa to odrębny temat.

@Marisol

oj Marisol, będzie się można starać o przejście laptopa służbowego jako forma benefitu dla pracownika? Ale nie do celów służbowych ;)

@nicki

nicki, a już zaczęłam myśleć że są to tylko moje doświadczenia. Działanie wielu rzeczy pozostawia jeszcze sporo do zrobienia aby nie pisać na support, na wdrożenia lub wspierać się kim możesz aby coś obejść co nie działa na już, gorzej na wczoraj :(

Juraak
@Świadoma

No i co z tym laptopem, nadal obwarowany i nie odda firma?

Hmm
@Juraak

Jeśli mowa o wykupie sprzętu, to pfff - nie ta korporacja. Prędzej będziesz zmuszony użyć swoj telefon do logowania się w system niż Ci dadzą firmowy aparat. Jak na koporacje to tak kiepskie benefit.

@Juraak

To był oczywiście żart z mojej strony, na początku pracy zdalnej, niektórzy pracownicy wykonywali pracę na prywatnym sprzęcie bo nie mogli się doprosić firmowego. Więc odpowiedź można też wywnioskować ????

Czy pracownicy w TMF Poland Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Świadoma

Bywa naprawdę różnie, nawet managerowie między sobą się nie dogadują. Uważam że to kwestia kultury osobistej i chęć niesienia pomocy oraz koleżeńskości.

XYZ

Szkoda czasu. Rozmowa bardzo miła, niemniej jednak niesmak pozostaje. Menedżer wraz z pracownikiem działu zapewniali, że odezwą się na początku tygodnia z decyzją, jakakolwiek by ona nie była. Niestety, telefon dalej milczy.

Mm
@XYZ

W tej formie na co można liczyć to tylko niesmak... najlepiej mają Ci co są już wieloletnimi pracownikami, którzy zdążyli dużo wcześniej się wybić czy wypracować pozycje. Reszta może tylko śnić o awans, podwyżkę czy o godne traktowanie.

Praca zdalna

Jak wyglada kwestia pracy zdalnej? Można pracować z poza granicy Polski?

zdalna praca
@Praca zdalna

Nie można i to nie jest zależne od firmy tylko takie mamy prawo.

Karol

Faktycznie jest brak organizacji?

Elisabeth

Pracowałam tu przez ponad 5 lat. W Katowicach teraz rządzi klika starych leniwych manadzerek , które uważają ze sa za wazne zeby je zastapic. (usunięte przez administratora) Firma pozornie zajmuje sie pracownikami oszczędzając naprawdę na wszystkim. Firma osiąga mistrzostwo w tworzeniu motywatorów pozaplacowych. Chodzi o podniesienie poziomu stresu ,szybszej pracy i nadgodzin za free. Cala opowiesc o tworzonym Shared Service Center to korporacyjny stek bzdur jedyny cel to zatrunienie tanich wyrobnikow i obnizaniu kosztow zatrudnienia w biurach takich jak Warszawa czy Amsterdam. Nie bedzie tu zadnych szans na inne awanse. (usunięte przez administratora)

@Elisabeth

Przykro nam, że ma Pani takie odczucia po tak długim czasie współpracy. Żałujemy, że nie mieliśmy szansy rozmowy na temat Pani potrzeb i oczekiwań, w czasie w którym była Pani z nami. Rozmowa być może pozwoliłoby rozwiązać problemy, które się pojawiły. Międzynarodowa kariera wielu pracowników z Katowic i Warszawy dowodzi, że zarówno początkujący specjaliści, jak i doświadczeni menadżerowie mogą z powodzeniem budować swoją karierę w naszych strukturach.

Pojawiło się ogłoszenie MANAGER DS. KADR I PŁAC - warto aplikować? jak duże są zespoły? do kogo się raportuje?

aaa

podbijam pytanie :)

Avatar
@Kandydat

Jak nie spróbujesz to się nie przekonasz, a dzieję się sporo. Tylko pytanie czy jeszcze da się to jakoś ogarnąć.

Marysia
@Kandydat

Nie warto. Januszowe korpo, bardzo oszczędzaja na pracownikach, spychają na managerów również sprzedaż a jak ktos odejdzie (rotacja jest duża) to jego obowiązki musisz podzielic na pozostale osoby - oszczednosci. Nie polecam.

@Marysia

Do kogo raportuje manager? Czy da się w miarę ok współpracować z tą osobą?

Zostaw merytoryczną opinię o TMF Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w TMF Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TMF Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TMF Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 4 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TMF Poland Sp. z o.o.