Opinie o Amercom w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Amercom. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Amercom na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amercom w Warszawa

Klient Nowy wpis

A ja z innej strony. Zamówiona przesyłka, opłacona szybko. Wysyłka po trzech dniach, po interwencji. Kurier za 20 zł - najszybsza opcja, ograniczony bardzo wybór dostawy (najgorsza opcja poczty polskiej), powinno być najdłużej w dwa dni robocze. Nie dotarło. Czas realizacji w sumie powyżej 8 dni, jak na razie bo w dalszym ciągu nie dotarło!!! Zdecydowanie nie polecam.

Klient Nowy wpis
@Klient

U mnie to samo. Czekam na zamówienie i cisza. Nawet nie ma kontaktu ze sprzedającym. Jestem ciekawa czy to zamówienie kiedykolwiek dojdzie.

Kinga Nowy wpis

Jest to raczej stabilna praca ?

larry

Działają nieprzerwanie od 1991 roku, także to raczej stabilna firma. Jako wydawnictwo działają od 1993 roku. Ich strona internetowa działa, mają wpis w krajowym rejestrze sądowym, wszystko wygląda prawidłowo. Pytanie tylko, jak tu z szansami na dobra pracę? Może jest w stanie ktoś polecić warunki? Pozdrawiam.

Gosc Nowy wpis
@larry

Stabilna ale dalej w poprzednim stuleciu

Bielan

No ja nie wiem, niby jest jak mówisz i wszystko mają na swojej stronie i ja to rozumiem, ale nie jest to jakaś dobrze wypełniona strona chyba, mało z niej rozumiem, aczkolwiek przynajmniej są jakieś ogłoszenia

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Amercom? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Presales Specialist
logo firmy Specjalista/tka ds. telesprzedaży
Epil Care Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer-sprzedawca
D. Wiśniewski i Wspólnicy sp.j.
logo firmy Koordynator grupy inwentaryzacyjnej
Ostrów Mazowiecka
inwentury.pl
limon

Jakbyś dobrze Dzamnik poszukał, to znalazłbyś informacje, ponieważ po weściu na stronę internetową wydawnictwa Amercom jest w zakładce "o nas" kontakt do nich i zawsze można napisać i się dowiedzieć jeśli zależy i później podzielić się tym tu, bo może komuś jeszcze to pomoże, weź to pod uwagę. Tak swoją drogą to książki wydawnictwa Amercom zawsze są łądnie wydane

Dzamnik

Doświadczenie zdobyte w Amercomie zawsze może w przyszłości zaprocentować. Jednak zupełnie nie ma żadnych informacji odnośnie obecnej sytuacji kadrowej czy organizowanych rekrutacjach. Będzie w ogóle coś myślane w tym temacie, ma ktoś jakieś informacje, bo z chęcią bym do nich dołączył na terenie Warszawy.

M

Widzę że pare osób źle wspomina firme Amercom która juz nie istnieje.Cos wam powiem nie byliscie chyba w firmie CGP.Tam to dopiero są oszusci i obłudnicy pracowałam dobrych pare tygodni i pieniedzy do tej pory na oczy nie widziałam i nie zobacze.

Co z tego, że wiadomo o przerwach. Są często, więc denerwujące jest to że co miesiąc musisz się martwić o to, że mało zarobisz. Taka praca do niczego nie prowadzi, dzwonisz do ludzi którzy się denerwują, bo ciągle są nękani telefonami. Więc po jakimś czasie masz już tego dość.

blob

Dobra praca, wygodny dojazd, grafik da się ustalić. Ile weźmiesz tyle zarobisz - wymaga poświęcenia czasu jak każda praca. Jednakże, nie jest źle. Szef wcale nie jest taki zły, owszem zdarzają się przerwy w pracy, lecz wiadomo o nich wcześniej zatem można się przygotować. Jedyne co męczy to fakt, że masz 3 minuty przerwy na godzinę. Trochę mało, ale da radę przetrwać.

Wiadomo, że dla każdego ważnie są pieniądze, a tu o 2 tys. można tylko pomarzyć. Ciągle są przerwy, więc nawet jeśli chcesz pracować to nie możesz. Czekasz, aż po ciebie zadzwonią. Praca tylko na chwilę i raczej dla osób, które nie muszą się same utrzymywać.

klub światłośći

Ja tam pracuje juz ok 2 lata, wiekszosc z tych opinii wygłosiły osoby, ktore krotko tam pracowały zapewnie... Fakt, że wypłaty nie są powyżej 2 tys zł, ale atmosfera jest spoko. W innych call center cisnienie na wyniki doprowadza ludzi do szału, tutaj jest na luzie. Żeby cos zarobić trzeba popracować- nierobom mówimy kategoryczne NIE! :) Szef nawet głosu nigdy nie podniósł.... więc, [usunięte przez administratora] głupoty.... A co do tych "ludzi z kosmosu"... to pewnie o mnie, bo chyba za dużo lubie zartowac na każdy temat, ale się nie obrażam, to w sumie komplement. Nie jestem kserokopią współczesnego statystycznego człowieka.

.........

Nie warto tracić czasu na ta dziwną firmę. Nie polecam!

m

W tej firmie praca uzależniona jest od katalogów, najczesciej trwa kilka dni w miesiacu, wiec na te "dobre wiatry" radze nie liczyc...

nick

Moja dziewczyna pracowala tam kilka miesiecy . Z tego co wiem to praca nie byla taka straszna i szefostwo tez nie bylo najgorsze, przy dobrych wiatrach, dobrym miesiacu potrafila wyciagnac 1700- 1800 zl. ogolnie to chyba 10 zl na godz.

F

ja tez tam pracowalem w sumie nie dlugo ale milo wspominam. wesolo bylo :) a co do szefa to sie nie zgadzam bo to naprawde wyrozumialy czlowiek. tylko zarobki mogly by byc ciut wyzsze..

xxx

Nie polecam! System do bani, ludzie z kosmosu, szefostwo tragiczne, problemy z grafikiem, jak Ty jestes potrzebny to masz byc inaczej konsekwencje finansowe ale jak chcesz byc a nie jestes potrzebny to od razu dostajesz zgluche.... NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Amercom - Warszawa

Amercom
2.6/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Grzybowska 87
    00-844 Warszawa