Amercom

Opinie o Amercom

Julita

Czy Amercom zatrudnia wielu pracowników? Pomimo, iż jej działalność wydaje się być dość szeroka, to osobie postronnej trudno jest ocenić, ilu pracowników może tu faktycznie pracować. To istotna informacja, bo może pokazać prawdopodobieństwo powstania wakatu.

Bielan

No ja nie wiem, niby jest jak mówisz i wszystko mają na swojej stronie i ja to rozumiem, ale nie jest to jakaś dobrze wypełniona strona chyba, mało z niej rozumiem, aczkolwiek przynajmniej są jakieś ogłoszenia

limon

Jakbyś dobrze Dzamnik poszukał, to znalazłbyś informacje, ponieważ po weściu na stronę internetową wydawnictwa Amercom jest w zakładce "o nas" kontakt do nich i zawsze można napisać i się dowiedzieć jeśli zależy i później podzielić się tym tu, bo może komuś jeszcze to pomoże, weź to pod uwagę. Tak swoją drogą to książki wydawnictwa Amercom zawsze są łądnie wydane

Dzamnik

Doświadczenie zdobyte w Amercomie zawsze może w przyszłości zaprocentować. Jednak zupełnie nie ma żadnych informacji odnośnie obecnej sytuacji kadrowej czy organizowanych rekrutacjach. Będzie w ogóle coś myślane w tym temacie, ma ktoś jakieś informacje, bo z chęcią bym do nich dołączył na terenie Warszawy.

larry

Działają nieprzerwanie od 1991 roku, także to raczej stabilna firma. Jako wydawnictwo działają od 1993 roku. Ich strona internetowa działa, mają wpis w krajowym rejestrze sądowym, wszystko wygląda prawidłowo. Pytanie tylko, jak tu z szansami na dobra pracę? Może jest w stanie ktoś polecić warunki? Pozdrawiam.

M

Widzę że pare osób źle wspomina firme Amercom która juz nie istnieje.Cos wam powiem nie byliscie chyba w firmie CGP.Tam to dopiero są oszusci i obłudnicy pracowałam dobrych pare tygodni i pieniedzy do tej pory na oczy nie widziałam i nie zobacze.

Co z tego, że wiadomo o przerwach. Są często, więc denerwujące jest to że co miesiąc musisz się martwić o to, że mało zarobisz. Taka praca do niczego nie prowadzi, dzwonisz do ludzi którzy się denerwują, bo ciągle są nękani telefonami. Więc po jakimś czasie masz już tego dość.

blob

Dobra praca, wygodny dojazd, grafik da się ustalić. Ile weźmiesz tyle zarobisz - wymaga poświęcenia czasu jak każda praca. Jednakże, nie jest źle. Szef wcale nie jest taki zły, owszem zdarzają się przerwy w pracy, lecz wiadomo o nich wcześniej zatem można się przygotować. Jedyne co męczy to fakt, że masz 3 minuty przerwy na godzinę. Trochę mało, ale da radę przetrwać.

Wiadomo, że dla każdego ważnie są pieniądze, a tu o 2 tys. można tylko pomarzyć. Ciągle są przerwy, więc nawet jeśli chcesz pracować to nie możesz. Czekasz, aż po ciebie zadzwonią. Praca tylko na chwilę i raczej dla osób, które nie muszą się same utrzymywać.

klub światłośći

Ja tam pracuje juz ok 2 lata, wiekszosc z tych opinii wygłosiły osoby, ktore krotko tam pracowały zapewnie... Fakt, że wypłaty nie są powyżej 2 tys zł, ale atmosfera jest spoko. W innych call center cisnienie na wyniki doprowadza ludzi do szału, tutaj jest na luzie. Żeby cos zarobić trzeba popracować- nierobom mówimy kategoryczne NIE! :) Szef nawet głosu nigdy nie podniósł.... więc, [usunięte przez administratora] głupoty.... A co do tych "ludzi z kosmosu"... to pewnie o mnie, bo chyba za dużo lubie zartowac na każdy temat, ale się nie obrażam, to w sumie komplement. Nie jestem kserokopią współczesnego statystycznego człowieka.

.........

Nie warto tracić czasu na ta dziwną firmę. Nie polecam!

m

W tej firmie praca uzależniona jest od katalogów, najczesciej trwa kilka dni w miesiacu, wiec na te "dobre wiatry" radze nie liczyc...

nick

Moja dziewczyna pracowala tam kilka miesiecy . Z tego co wiem to praca nie byla taka straszna i szefostwo tez nie bylo najgorsze, przy dobrych wiatrach, dobrym miesiacu potrafila wyciagnac 1700- 1800 zl. ogolnie to chyba 10 zl na godz.

F

ja tez tam pracowalem w sumie nie dlugo ale milo wspominam. wesolo bylo :) a co do szefa to sie nie zgadzam bo to naprawde wyrozumialy czlowiek. tylko zarobki mogly by byc ciut wyzsze..

xxx

Nie polecam! System do bani, ludzie z kosmosu, szefostwo tragiczne, problemy z grafikiem, jak Ty jestes potrzebny to masz byc inaczej konsekwencje finansowe ale jak chcesz byc a nie jestes potrzebny to od razu dostajesz zgluche.... NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Amercom - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amercom