Opinie o Train electric w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Train electric. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Train electric o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Train electric w Szczecin

OLO

W poniedziałek zaczynam i sam sprawdze jak jest .....

OLO
@OLO

Zostałem! Sprawdziłem! I....... całość na + do tego robota ciekawa

A. S.
@OLO

Hahahah dawno się tak nie uśmiałem. Na pewno piszesz na do rej stronie firmy do której poszedłem tyrac?? Za szklankę wody i suchy chleb ???????????? Pamiętaj Audi a7 nie jest tanie więc na kokosy nie licz.

LArys@

Cześć wszystkim Zastanawia mnie jak wygląda praca teraz w train Electric? Nadal jest tak słabo? Brak organizacji, Kijowa atmosfera, zmuszanie do nadgodzin itp. No i najważniejsze Panie zatrudnione na stałe które pracują tam już dłuższy czas nadal są tak upierdliwe i wredne :)????? Kierownik zmienił swoje podejście czy nadal słucha swoich ulubienic ktore nic nie robią tylko wykorzystują swoją nowych pracowników? Bardzo mnie ciekawi czy ktoś w końcu wziął się za ten (usunięte przez administratora) który tam jest :)

Była Pracownica
@LArys@

Przestań pisać bzdury że Panie wykorzystują nowych pracownikow bo niby jak mogą taka osobę wykorzystac która nic nie umie bo nie rozumiem po drugie skoro taki jest tam (usunięte przez administratora) to po co się interesujesz atmosfera i wszystkim skoro było tak źle najlepiej przyjść posiedzieć 8 godz (usunięte przez administratora) trochę rzeczy i wziąść kasę za nic a Panie później muszą po takich ludziach jak ty błędy poprawiać więc zastanów się nad tym co piszesz bo to wszystko jest śmieszne

Była Pracownica
@LArys@

Larys@
@Była Pracownica

Oo Widzę że Piszę to któraś z Pań, która właśnie tam pracują. Można poznać po tym, że wy niby musicie poprawiać wiecznie błędy po ludziach. Same robicie błędy jak leci, a potem zrzucacie na nowych???? Ta firma jest śmiechu warta. Interesuje się ponieważ chcę zobaczyć ile osób jeszcze musiało przejść przez te okropne warunki. Bardzo współczuje wszystkim, którzy jeszcze nie wiedzą co ich czeka????

Larys@
@Była Pracownica

Zaba

Będę tu pracować , bo mi się podoba, to co tam widziałam :)

ZZZZ

Polecam! Dobra kasa, warunki ok

@ZZZZ

Napisałeś, że warunki oferowane przez Train electric są Twoim zdaniem satysfakcjonujące. Czy mógłbyś je jednak konkretnie opisać na tym forum. Te informacje będą cenne dla osób, które rozważają ubieganie się o zatrudnienie w tej firmie.

Zaba
@ZZZZ

Czyli warto się do nich zgłosić

elektromonter

Na początku kierownik przedstawia jakie prace są wykonywane na miejscu a jakie na wyjazdach. Nakreśla że jest pracy na kilka lat wprzód. Mówi że zwolnienie z pracy nie wchodzi w rachubę, no chyba że po rażącym występku. Po pogadance grupa idzie na halę produkcyjna gdzie pokazywane są stanowiska pracy i komponenty wykonywane przez pracowników. Obowiązek założenia własnej działalności i uzyskania NIPu europejskiego. Czasami zlecenie wystawia polska spółka córka wtedy NIP europejski nie jest niezbędny.

1. Znajomość języka niemieckiego (warunek niekonieczny). 2. Otwarcie własnej działalności gospodarczej (warunek niezbędny). 3. Posiadanie konta bankowego i Europejskiego NIPu. 4. Gotowość do wyjazdów. 5. Posiadanie samochodu, kwestia dojazdu (warunek niekonieczny). 6. Doświadczenie...

lolek

Witam Jak na ten czas wyglądają zarobki w firmie i jak wygląda atmosfera w firmie bo zastanawiam się nad podjęciem pracy, jeżeli jeszcze są poszukiwani ludzi oczywiście. Pozdrawiam

xxx

a wiec - praktycznie nic nowego, niestety tak pracuje wielu Polakow za granica (czyt. w Niemczech), uwaza, i to jest jedyniemoje zdanie, ze jest to zwykle s......o i wykorzystywanie pracownikow wrrrrrr n i oczywiscie - nikt nie kiwnie palcem, zeby cokolwiek zmienic ps. odnosze te tresc jedynie do sytuacji,ktore znam!!!

Były

Postaram się w kilku zdaniach opisać działanie tej firmy... W Polsce dostajesz 2 tys. na rękę, potem troszkę więcej. Więc generalnie jak na branżę to słabo... nawet bardzo. Zmuszanie do nadgodzin i ciągła nerwówka, zero organizacji wszystko na churrrra. Na rekrutacji słyszysz o kasie jakiej to możesz niby zarobić w Loknitz lub ewentualnie na dalszej delegacji w Berlinie... Do Loknitz jedziesz na swojej polskiej działalności. (Czyli brak urlopu, zwolnienia lekarskiego itd.) Na umowie którą podpisujesz jako podwykonawca jesteś za wszystko odpowiedzialny terminy, jakość itd. Tak, tak... nie dostajesz tam niemieckiej umowy, są tam pakiety na które trzeba dużo wprawy aby wyjść na swoje. Jak nie masz już ochoty dalej tam pracować bo skończyła się tobie kasa jesteś straszony przez panią(usunięte przez administratora)karą umowną itd. Teraz słyszałem ze ludzie którzy jadą tam od nich pod Berlin przechodzą do konkurencji na niemiecką umowę którą dostają od razu... Generalnie te pochlebne opinie to raczej kierownictwo pisze, bo przez tą firmę przewinęło się już kilkaset osób. Dzisiaj w Szczecinie można znaleźć spokojnie lepszą pracę pod każdym względem, a jak ktoś chce do Niemiec to można na niemiecką umowę i w branży to już nawet bez języka niem. biorą. Ogólnie nie polecam. Omijać. P.S oczywiście wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, ale jakoś wszyscy byli pracownicy/podwykonawcy tej firmy nie tęsknią pracując teraz na niemieckich umowach gdzie są przynajmniej szanowani.

@Były

Chcesz powiedzieć, że w okresie w którym współpracowałeś z Train electric byłeś zmuszany do wyrabiania nadgodzin? Proszę Cię o komentarz w tej sprawie. Każda opinia na tym forum jest ważna, jednak ze względu na publiczny jego charakter powinny znajdować się tylko rzetelne i potwierdzone informacje o tej firmie jako pracodawcy.

@Z, za jakie obowiązki jesteś odpowiedzialny w Train electric? Czy do wymienionego przez Ciebie wynagrodzenia, pracodawca oferuje Ci jeszcze system premiowy? Te informacje, które zdecydowałbyś się na tym forum pozostawić byłyby wzięte pod uwagę przez innych użytkowników odwiedzających ten wątek.

Z

Trafiłem bez pośredników, praca ok. Kasa też wyżej niż średnio i na czas. P

13,69 brutto na godzinę ! To już mówi jak tam jest i co to jest warta praca.

bartek

jakie trzeba miec uprawnienia zeby pracowac w Train Electric i jakie sa zarobki?

@MozeNowyTuBede, czy jesteś dopiero na etapie rozważań dotyczących aplikowania do Train electric na wybrane przez Ciebie stanowisko? Czy może jesteś już w trakcie procesu rekrutacyjnego? Możesz uściślić swój wpis w tej kwestii? Jeżeli jesteś w stanie wypowiedzieć się na temat tego jak wygląda rekrutacja w tym miejscu, to proszę Cię o oddzielny wpis.

MozeNowyTuBede

Czy warto zatrudnić się jako Mechatronik/monter/elektryk ze znajomością programowania PLC, programami takimi jak TiaPortal, logo, Solid Edge oraz kwalifikacją 1kv + znajomości schematów elektrycznych, Grafcet, LAD. W przyszłości zamierzam powiększyć swoją wiedzę :)

@LaRYS@, jak w takim razie, Twoim zdaniem, wygląda prawda na temat pracy w Train electric? Podzieliłbyś się z innymi użytkownikami własnym doświadczeniem wynikającym ze współpracy z tym pracodawcą? Będzie ono wzięte pod uwagę przez wszystkich zainteresowanych aplikowaniem do Train electric.

tomis

Jedni piszą że praca fajna a drudzy brzmią jak męskie niedowartościowane smutasy. Fajna praca ?

LaRYS@
@tomis

Pani prezes pisze że fajnia, reszta mówi prawdę

@Norbi każdy może wypowiedzieć swoją opinię, przy tym pamiętając o wzajemnym szacunku i braku oszczerstw, pomówień wobec innych. Jeśli uważasz, że Twój przedmówca nie ma racji, napisz jak jest w rzeczywistości. Wiele osób, zaglądających na gowork.pl na pewno skorzysta z Twoich odczuć względem pracy w Train electric.

Norbi

Jak czytam niektóre opinie to widzę takie typowe narzekanie na drobiazgi z którymi nie potraficie sobie poradzić!!!

@LaRYS@ widzę, że miałeś okazję tam pracować i dysponujesz merytoryczną wiedzą na temat warunków w tej firmie. Używasz mocnych określeń, rozwiń swoją myśl w bardziej obiektywny sposób. Może jednak da się powiedzieć coś pozytywnego o Train electric?

Mateusz

Wypowiadam się co do pracy w Berlinie. Nie polecam. Może i pieniądze na czas, ale ciagłe przestoje (które nie są winą traina, ale jednak to Train jest zleceniodawcą) , braki w narzędziach itp. To wszystko powoduje, że nierealnym jest wyrobić pakiet. Dodatkowo starsi pracownicy zaklepują najlepsze pakiety, a reszcie zostawiają nieopłacalne miny. Ogromna rotacja, brak wsparcia od przełożonych i ciągle gonienie terminów powoduje, że pracując 12 godzin dziennie zarabiasz marną połowę.

LaRYS@

Teraźniejsza praca w Train Electiric polega na wysłuchiwaniu Starszych pracowników jaki to ty jesteś najgorszy Wieczne poniżanie i wykorzystywanie ludzi do cięższych prac. Każda osoba pracuje na innej umowie oraz ma inną stawke Netto na reke wychodzi ok 1900 wiec nie warto pracować dla tej firmy. Kierownik nie radzi sobie ze swoimi pracowinikami. Siedzi u góry przy swoim biurku nie zwracając uwagi na poniżanych nowych pracowników. Ciesze się że stamtąd odszedłem

Zostaw merytoryczną opinię o Train electric - Szczecin

• Jak się pracuje w Train electric?

Zobacz opinie na temat firmy Train electric tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Train electric?

Kandydaci do pracy w Train electric napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Train electric
4.2/5 Na podstawie 951 ocen.
  • Tama Pomorzańska 14D
    70-030 Szczecin