Opinie o Zakłady Aparatury Chemicznej CHEMET SA w Tarnowskie Góry

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zakłady Aparatury Chemicznej CHEMET SA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Zakłady Aparatury Chemicznej CHEMET SA o rekrutacji.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Zakłady Aparatury Chemicznej CHEMET SA w Tarnowskie Góry

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала

Panie w dziale personalnym-kadrach chyba zapomniały od czego są. Strach o cokolwiek zapytać osobiście..a prosić o wypełnienie zaświadczenia do banku żeby usłyszeć" ile to ja mam roboty"... Proponuję więcej pozytywnego nastawienia do pracowników to nic nie kosztuje i chęć pomocy. W szczególności tego uśmiechu i pozytywnego nastawienia brakuje starszej Pani która tam pracuje. Posypała się stara załoga działu i teraz jest jak jest....

Czy pracodawca Zakłady Aparatury Chemicznej CHEMET SA motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Witam serdecznie

Ile zarobi ślusarz mechanik po szkole 20 lat w zawodzie.? 10 H dziennie bez weekendów. Wiek 40 lat .nie na dxialalnosci tylko normalnie chodzi mi o netto. Dziękuję pozdrawiam .

Kandydat

Witam wszystkich, jak kosztują się zarobki w Chemecie dla pracowników produkcyjnych???? Rozważam stanowisko montera-czy warto???????? Płacą na czas? Są jakieś premie/dodatki? Ile można wyciągnąć na początek? BARDZO PROSZE O ODPOWIEDŹ.

Gość
@Pytanie

Na początek jako monter zarobisz trochę lepiej jak najniższa krajowa. 3 tys nie przekroczysz. twoje wynagrodzenie składa ssie z Podstawy Premia wyrobieniowej Premia frekwencyjna Są jeszcze premie kwartalne ala są tak różna że ja ich nie biorę pod uwagę. Płacą na czas i praca jest pewna. To by było tyle plusów pracy w Chemecie. W biedronce lepiej zarobisz jak mam być szczery. I będziesz miał czystsza robotę. A jak monterka Cię nie przeraża to szukaj innego zakładu no chyba że 2500 cie zadowala.

@Gość

Kurde słyszałem że zarobki są kiepskie,ale ze aż tak.W takim bądź razie daruje sobie, szukam gdzie indziej. Dzięki wielkie za odpowiedź.

Tak
@Pytanie

W sklepie na kasie więcej zarobisz

@Pytanie

Zarobki są dosyć kiepskie,a praca do łatwych nie należy. Placa na czas, jest premia wyrobieniowa oraz frekwencyjna oraz kwartalna. Natomiast jak pójdziesz na zwolnienie lekarskie na siebie bądź dziecko albo weźmiesz urlop na żądanie,to ta premia frekwencyjna przepada. Jest jeszcze kilka punktów kiedy takowa premia się nie należy,ale nie pamiętam szczegółowo. Co do premii kwartalnej,to wszystko zależy od twojego przełożonego, możesz dostać 8 stów,a równie dobrze nic. Firma prężnie się rozwija i jest to pewna praca ale za kiepskie pieniądze.

Bez nadgodzin gora 3200zl BRUTTO

Monter

Bez nadgodzin 2800zl max , nadgodzin teraz nie ma

Małgorzata Nowy wpis
@Monter

A czemu pod koniec marca nie mieliście? Teraz już są normalnie?

Przemek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.
Kandydat

Witam, widzę że rekrutują na stanowisko: monter/ślusarz-warto składać CV? Proszę o konkretne odpowiedzi.

King

Witam pracowal ktos lub pracuje przez firme chemet we Francji chodzi o prace produkcyjna przy butlach gazowych chcialbym sie cos dowiedziec dziekuje.

Katja Nowy wpis
@King

Możesz poczytać na fracuskim go worku . Hasło Bischwiller (Butle )

To co się teraz odpierdala to cyrk!!!! (usunięte przez administratora) no brak słów. Mam nadzieję że właściciele tego przybytku to czytają!!!

Stefan
@Pracownik

A co się porobiło? Nie dość, że robota jest ciężka i słabo płatna? Ktoś pisał, że maks 2800 na rękę bez nadgodzin, bo i tak ich nie ma?

@Pracownik

W cyrku to się pośmiejesz a tu się płakać chce jak zobaczysz pasek płacowy i wypłatę na koncie.

@Stefan

Ten ktoś dobrze pisał tak to niestety wygląda. Kiedyś jak się powiedziało, ze tu się pracuje to był żal czterech liter a teraz jest współczucie. Ci u góry są sami sobie winni że jest tak a nie inaczej.

Irena Nowy wpis
@Spawacz

To opowiesz jak kto się na przestrzeni lat dokładnie zmieniło? Jakie aspekty uległy zmianie?:/

logo firmy Asystent Projektanta
Tarnowskie Góry
ELEKTROMONT SP. Z O.O. Sp. K.
(2 opinie)
logo firmy Zatrudnimy przepalaczy złomu
Tarnowskie Góry
OLMET PRZEMYSŁAW OLEŚ SP. K.
(58 opinii)
logo firmy Wykładanie towaru / Tarnowskie Góry / mile widziani mężczyźni
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
(504 opinii)
logo firmy Starszy inspektor
Służba Cywilna
(132 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Jaka atmosfera jest między działami w Zakłady Aparatury Chemicznej CHEMET SA?

Roberto

Zgadza się!!!!!!!!

W samo sedno!!!! Brawo Ty.

@Pytanie

Jeżeli mówimy o motywacji na zasadzie premii, to jak najbardziej. W CHEMET SA są premie takie jak motywacyjna, kwartalna oraz absencyjna. Dodatkowo jest szereg różnych rozwiązań socjalnych. Więcej informacji znajdziesz tu: https://sa.chemet.eu/kariera/

Kosmita
@Pracownik

Premia absencyjna w dobie pandemii służy do zabierania pracownikom należnej zapłaty. Jak ci trafi kwarantanna na przełomie miesiąca masz spore straty

xyz
@Kosmita

Niestety prawda, tak samo WŻ ;(

Teresa
@Kosmita

Ale rozumiem, ze mówisz o tym, że przepada jedynie premia? Wynagrodzenie podstawowe w takim razie zostaje bez zmian? Ile mniej więcej ono wynosi? Niestety jeśli chodzi o całą sytuację z pandemią to każdy tak naprawdę ponosi jakieś straty. Miejmy nadzieję, że jak najszybciej wszystko wróci do normalności.

@Teresa

Tylko premia absencyjna. Została ona wykreowana jako dodatek. Kwota na umowie jest normalnie wypłacana.

@Teresa

Premia jest utrzymana w przypadku planowanych urlopów i urlopów wydanych z wyprzedzeniem. :)

Matti
@Pytanie

Tak moga robić wiecej godzin zeby wypłata byla wieksza. mozna zarobić nawet 4000 pracując 320 godzin w miesiącu

taa
@Pracownik

bardzo motywująca odpowiedź.. niestety pisana przez kogoś z działu promującego chemet ;D więc niewiele jest tu szczegółów.. fajnie powymieniać ile to różnych premii jest, ale może napiszcie konkretne kwoty które są śmieszne jak również to za co premie można stracić

Niesamowity

Tak motywoje.kameram,(usunięte przez administratora),karami

Leon Zawodowiec
@Pytanie

Tak oczywiście. Jak nie wyrobisz normy masz mniej wypłaty, a jak pójdziesz na L4 to stracisz 450zł brutto dodatku frekfencyjnego, a na przełomie miesiąca to 900.

Leon Zawodowiec
@Pytanie

Ostatnio nadgodziny były przycięte więc nie szło dorobić ale ludzie się burzyli, że małe wypłaty to odblokowali nadgodziny, a nadprodukcję składują na placu.

@Pracownik

Kwartalna jest , a motywacyjnej i absencyjnej nikt nie dostał każdy zna ja tylko z nazwy ...

sygnalista
@Leon Zawodowiec

nie 450 tylko 425

Kandydat

Witam wszystkich, przewinęło mi się ogłoszenie że szukają spawacza. Dajcie znać czy warto uderzać o to stanowisko?? Aktualnie pracuje w zawodzie spawacza,ale mam kawałek drogi do zakładu i rozważam zmianę. W obecnej firmie wyciągam 6 tys netto bez nadgodzin czy tu też na tyle można liczyć?? Proszę o rzetelne informacje.

Gosc
@Spawacz

A gdzie pracujesz to ja zatrudnię się u ciebie bo tutaj tyle nie zarobisz

SpawaczZchemetu
@Spawacz

Daj namiary na Twoja firme bo w chemecie 6tys netto nie wyciągniesz bez sobót niedziel i nadgodzin.

@SpawaczZchemetu

W firmie produkcyjnej w Katowicach. Wpisz w wyszukiwarce to od razu ci się pojawi. Nazwy nie podaje bo admin zgłosi naruszenie.

@Spawacz

Jak chcesz pracować za 25 zł/h to śmiało jedyny plus praktycznie ta sama robota malo co się zmienia

Zalety firmy: -Stabilna praca -Luźna atmosfera Wady firmy: -Brak szacunku dla szeregowego pracownika. Ludzie generalnie się boją osób na stanowisku wyższym niż oni sami. Sami sobie odpowiedzcie na pytanie czy tak ma to wyglądać. -Podwyżki, jeśli są, są niższe niż inflacja. Tym samym w rzeczywistości rok w rok szefowie obcinają pracownikom pensje.

@Były pracownik

Z tą luźna atmosferą był nie przesadzał-jak pracowałeś to wiesz jak było. Zgadza się podwyżek jako tako nie ma jedno dają a drugie utną. Szacunku w ogóle nie ma do pracowników którzy (usunięte przez administratora) na hali.

Zalamany
Kandydat

Dla zarzadu tej firmy widocznie czas sie zatrzymal. Stawki rzedu 20zl brutto to sie oferowalo z 8 lat temu jak nie wiecej. Tak duza firma a zarobki gorsze niz na kasie w biedrze czy w maku. Jedno slowo wystarczy by opisac ten zaklad- Dramat Omijac szerokim lukiem.

@Zalamany

Dokładnie! Czas zatrzymał się w miejscu względem stawek. Ale jak widać są tacy co im 20 zł BRUTTO na godzinę odpowiada.

Zainteresowany
Kandydat

Czy polecacie prace w tej firmie????? Jak wyglądają płace, na ile można liczyć????? Jacy są ludzie,przedewszytkim chodzi mi o szefostwo i kierownictwo????? Jaka atmosfera???? Mam wieloletnie doświadczenie na stanowisku,montera i zastanawiam się czy warto uderzyć o tą firmę?

KK
@Zainteresowany

Osobiście nie polecam. Miałem przyjemność tam pracować nie tak dawno temu. Płace bardzo marne jak na tak duża i dobrze presperująca firmę. Raz na jakis czas (pracowałem jakies 6 lat,a podwyżki miałem 2)są podwyżki,ale w przedziale 0,50gr-1zł do stawki godzinowej,wiec człowiek tego nie odczuje,ale szczycą się ze dalii podwyżkę ???????? Patrząc na warunki płacowe w innych firmach produkcyjnych to Chemet wypada na prawdę słabo. Na temat szefostwa i kierownictwa wolę się nie wypowiadać. Pracownicy produkcyjni są do rany przyłuż,ale ta "wyższa ranga" to różnie bywa. Oczywiście znajdą się też tacy co donoszą kierownictwu. Co do atmosfery to praca pod kamerami,których z roku na rok przybywało i zachowanie co poniektórych to istny dramat. Wątpię żeby się coś w kwestii płac,atmosfery i kierownictwa zmieniło,także nie polecam.

RP
@KK

Ja pracowałem prawie 3 lata. Podwyżkę dostalem po okresie próbnym jakieś 50gr do stawki godzinowej a potem wysłali mnie na kurs i podwyżka była bodajże o 30gr. W przeciągu 3 lat stawka ruszyła w górę o 80gr. Dramat przez duże D. Stawki to jest porażka tej firmy a do atmosfery i otoczenia można przywyknąć ale trzeba mieć twardy tyłek i silna psyche.

WW
@RP

Z podwyżkami ciężko a jak już są to groszowe.

Zainteresowany
Kandydat

Aktualnie jest oferta pracy dla Technologa spawalnika. Na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Jakie są warunki pracy?

Kandydat

Czy warto rekrutować na stanowisko spawacza??? Proszę o rzetelne informacje.

gosc
@Pytanie

Zarobki są słabe, zdecydowana większość firm płaci lepiej. Na początku jest bardzo słabo, dają takie stawki za aż dziw ze ktoś decyduje sie zacząć prace. potem musisz powalczyć o podwyżki i po 2 latach zarobisz to co w innym zakładzie DAJĄ NA START. Jest jeszcze jedna sprawa której na rozmowie ci nie powiedzą czyli premie. W chemecie nie ma premii. To wszystko co dostaniesz dodatkowo to tak naprawde wyrównanie do wyplaty. W normalnym zakładzie zarobisz 6 tys i do tego dostaniesz premie. W chemecie dostaniesz 3400 i premie dzięki którym zarobisz 4400. Jak zrobisz słabe wyrobienie to premii dostaniesz 100 zl albo wcale. Jak będziesz miał L4 to nie dostaniesz premii frekwencyjnej i masz tylko swoja podstawę czyli 3400. Prezes tego nie widzi ze mało płaci i mówi ze wszystko jest dobrze bo w Chemecie jest pewna praca. Obiecują ze premie kwartalne będziemy mieli duże za wydajna prace, a potem premii jest 300 zl. Podstawa jest mała a reszte prezes obiecuje premiami ktore mogą być a le nie muszą. Ale nawet z premiami zarobisz mniej niż w innym zakładzie bez żadnych dodatków

@gosc

Dzięki wielkie za tak wyczerpującą i szczegółowa odpowiedz. Czyli omijam to miejsce z daleka. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego życzę.

@Pytanie

Jak zależy ci na kasie to nie.

Pracownik2
@Pracownik

Nie zgadzam się z tobą- co tam jestem to wszystko załatwię. Zawsze są uśmiechnięte. Rzeczywiście widać że mają dużo pracy ale nigdy nie odmówiły pomocy.

@Pracownik2

Kolego,to jest moja opinia. Doskonale wiem jak zostałem "potraktowany" w owym dziale. Być może Panie miały natłok pracy i przez to było jak było. Natomiast osobiście nie jestem zadowolony zadowolony z obslugi tego działu.

Pracownik 3
@Pracownik

Zgadzam się!!! Może jakaś anonimowa ankieta wewnątrz zakładowa odnośnie funkcjonowania działów/kierowników... byłaby dobrym pomysłem.

@Pracownik

Zgadzam się!!!!!! Ze stara załoga szło wszystko z uśmiechem na twarzy załatwić,a teraz to różnie bywa... Również miałem nie tak dawno nie przyjemny indydent,ileż sie nasłuchałem.

Jakie są mocne strony pracodawcy Zakłady Aparatury Chemicznej CHEMET SA?

WPZ

Brak!

Kandydat

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej, stawkę jaka mi zaproponowali,to istny szok ???????? Człowiek z wieloletnim doświadczeniem, a stawka 18 zł brutto na początek,no bez jaj. Mydlili oczy premiami,które są uzależnione od wielu czynników,więc jak na miesiąc zarobiłbym 2,5 tys. za ciężką pracę fizyczną, to i tak dużo. Za takie pieniądze,to możecie sami pracować!

Nie polecam!!!!!!!!!!! Zmarnowałem kilka ładnych lat na pracę za śmieszne pieniądze. Brak szacunku do pracownika fizycznego, a kierownictwo na czele z ... to jedna wielka porażka. PANIE PREZESIE chyba Pan zapomniał,że to my pracownicy fizyczni pracujemy na Pana sukces!!! Najwyższa pora przejrzeć na oczy i zacząć doceniać pracowników. Jedyny pozytyw,który wynoszę z tej firmy to ludzie z którymi miałem przyjemność pracować,nic więcej.

Xyz

Dalej robota za takie słabe pieniądze? hahahaha

@Xyz

No a jak ????????????????

Szkoda czasu...

Kapiszon

Chemet to super zakład dla tych co nie lubią siedzieć w domu chyba, że ktoś kandyduje do biurowca. Stawki głodow reszta to różnej maści dodatki, premie, nadgodziny. Rekordziści pracujący jako samozatrudnienie mają ponad 300 godzin na miesiąc. Zamiast podwyżek serwują dodatki które w razie czego można zabrać. Najnowszy krzyk mody dodatek kowidowy dla zaszczepionych jako premia na święta. Chyba wszyscy zaszczepieni ?

@Kapiszon

Zgadzam się w 100%. Dlaczego premii na święta nie dostali posiadacze butów rozmiar 44?? Czy władze tej firmy mają świadomość, że dyskryminacja jest niezgodna z prawem ??

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Aparatury Chemicznej CHEMET SA - Tarnowskie Góry

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Zakłady Aparatury Chemicznej CHEMET SA?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Aparatury Chemicznej CHEMET SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Aparatury Chemicznej CHEMET SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 0 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Zakłady Aparatury Chemicznej CHEMET SA?

Liczba opinii klientów firmy Zakłady Aparatury Chemicznej CHEMET SA, to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Aparatury Chemicznej CHEMET SA?

Kandydaci do pracy w Zakłady Aparatury Chemicznej CHEMET SA napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Aparatury Chemicznej CHEMET SA
2.7/5 Na podstawie 114 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zakłady Aparatury Chemicznej CHEMET SA