Train electric

Szczecin

Train electric

Opinie o Train electric

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Mateusz

Wypowiadam się co do pracy w Berlinie. Nie polecam. Może i pieniądze na czas, ale ciagłe przestoje (które nie są winą traina, ale jednak to Train jest zleceniodawcą) , braki w narzędziach itp. To wszystko powoduje, że nierealnym jest wyrobić pakiet. Dodatkowo starsi pracownicy zaklepują najlepsze pakiety, a reszcie zostawiają nieopłacalne miny. Ogromna rotacja, brak wsparcia od przełożonych i ciągle gonienie terminów powoduje, że pracując 12 godzin dziennie zarabiasz marną połowę.

[email protected]

Teraźniejsza praca w Train Electiric polega na wysłuchiwaniu Starszych pracowników jaki to ty jesteś najgorszy Wieczne poniżanie i wykorzystywanie ludzi do cięższych prac. Każda osoba pracuje na innej umowie oraz ma inną stawke Netto na reke wychodzi ok 1900 wiec nie warto pracować dla tej firmy. Kierownik nie radzi sobie ze swoimi pracowinikami. Siedzi u góry przy swoim biurku nie zwracając uwagi na poniżanych nowych pracowników. Ciesze się że stamtąd odszedłem

Benek

Słyszałem bardzo dobre opinie o firmie. Jaką macie atmosferę?

Waldi

Czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

Toni
@Waldi 19.04.2018 20:28

Jeszcze tak.

Tymon

Train electric to świetna firma i nie dziwię się , że tak pozytywnie piszecie. Polecam

CK
@Tymon 15.03.2018 10:49

Dobry wybór

Możecie opisać teraźniejszą sytuację Train electric? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

Praca

Czy dalej szukacie Pracowników ??

Swiezak
@Praca 20.02.2018 09:31

Tak ,Pracownicy nadal poszukiwani z tego co widac caly czas naplywaja nowi. Co do zarobkow to 2400 na poczatku ale netto.

Kawa

Hej. Czy to prawda, że zarobki na start, to tylko 2400 brutto? Mam nadzieję, że to tylko plotka... :/ Z góry dzięki za odpowiedź.

arbeiter

Polecam firme, praca latwa i przyjemna. Pieniadze jak za taka robote bardzo dobre. Nie patrzcie na glupie wpisy, sami sprawdzcie jak jest, nie bedziecie zalowali.

JA
@arbeiter 26.11.2014 12:27

Zgadza się

kino

Świetnie, że u nich jest na czas, ale czy oprócz takiej terminowości można jeszcze liczyć u nich na odpowiednie wynagrodzenie @smsk? Dzięki za odpowiedź.

TL
@kino 10.10.2016 22:24

Na czas, dobra kasa spoko ludzie - warto i tyle

4euro

Ostrzegam wszystkim przed przyjściem do tej firmy. Firma oszczędza na ogrzewaniu hali dla tego wszyscy chodzą w polarach od firmy. Firma ogłasza się i zatrudnia ludzi z Ukrainy i z Polski którzy słabo znają język polski do tego chcą pracować bez dobrej komunikacji to tylko świadczy o tym że nie wartu tu przychodzić nawet na rekrutację. Praca polega na docinaniu wiązek i zaciskaniu + układanie kabli w korytkach.

Szczepan

Do 34r. Opinie żeby były obraźliwe musiały by zawierać epitety pod adresem innych osób, ja ukazałem rąbek działania tej że firmy która ma bardzo głębokie kieszenie. Ludzi przewinęło tam się kilkaset i jak są nie potrzebni, wtem siedzą w domach - po to właśnie jest działalność gospodarcza. Po to żeby was wyżymać jak ręcznik a jak się zużyjecie i niE mam dla Was miejsca to BYE BYE. Brak mi słów i nerwów by się pocić i pisać by było to ponownie usunięte.

A. S.
@Szczepan 09.04.2016 22:34

Dokładnie jest tak jak piszesz. Pan M. zamiast spać u siebie w biurze mógł bym w końcu nie działać na szkodę firmy i wziąć się do uczciwej pracy. W jego przypadku zarządzanie zasobami ludzkimi jest równa zeru. Jeśli trzeba gdzieś namieszać zamotac sprawić żeby wartościowe ludzie odeszli jest pierwszy w kolejce. Szef tego nie widzi ale zanim się zorientuje co "kierownik" zrobił jak namieszać to może być już za pozno. Reasumując - jeśli lubisz jak ktoś cię zachodzi cały czas od tyłu i penetryje to jesteś w 100% idealnym podwykonawca żeby tam pracować.

Benek

.¡. Tyle w temacie

Emil kiss

Pisali na szefa i szefowa głupoty to się chłop wkur*** i zakręcił kurek. Była czystka ale premie nie wróciły.

Emil kiss

Szkoda, że nie ma już premii jak kiedyś, mimo, że ekipa stała i zgrana.

zdziwiony

Cieszy mnie to ,że nie pracuje w tej firmie już pani.M.Smuci mnie to ,że muszę ją oglądać teraz w TESCO.

Szczepan

Usuwają komentarze. Prawdę człowiek napisał i ludzie się o niej nie dowiedzą... Omijajcie train electric szerokim łukiem. Praca jak jest to jest a jak jej nie ma to siedzisz w domu. Pracujesz cały czas w nadgodzinach- o ile można tak je nazwać. Działalność gospodarcza, wszelkie wyjazdy, noclegi płacisz sam. Robisz platy na hali to zazwyczaj jest problem z ich odbiorem. Jedyny + że jak wystawisz rachunek to płacą w umówionym terminie. Ogólnie firmy nie polecam. Mimo że cukrowe to jednak buraki-tak w skrócie. Firma ma 4* i chyba szefostwo siedzi i klika by ocena była tak wysoka.

dobranocek

Jest tak jak piszesz, jedni dostają regularnie inni nie dostali ostatnich pensji już wiele miesięcy. Tak sprawiedliwość, są równi i równiejsi. Ot i proste.

ace

Wiecie co. Wstyd. Może nie pracuję w tej firmie długo. Nie od wielu lat. Jednak na tyle długo by się wypowiedzieć. Atmosfera w Locknitz czy jak to się tam zwie, faktycznie jest specyficzna, jednak nie na tyle zła by nie dało się tam wykonywać zleconych zadań. Złotą zasadą jest ,, nie bądź mądrzejszy'', na prawdę nic tym nie ugrasz. Czasem lepiej poprawić to co się niby zepsuło. Praca w delegacji to już inna bajka. Spokój, sam sobie Panem. Jednak trzeba być świadomym tego że dobra praca popłaca. Źle mają tylko ci co chodzą i narzekają, jak im to źle, jak mało płacą, jaka ta firma to zła. Panowie, napiszę Wam krótko... Więcej pracy, dokładności, mniej papierosków i malkontenctwa. Praca dobra, jednak nie świetna, ale wyżej jak przeciętna.

bibliotekarz

Jak zwykle prawda zabolała najmocniej tych najlepszych dupowłazów i dzwonników,co to pod biureczko codziennie rano lecą, aby kule wylizać.

:-(

he, he, usmialem sie jak nigdy. @Bibliotekarz nie strasz, nie strasz, bo sie zesrasz... Pewnie byles cienki jak sik pajaka albo d*pa weza ze juz nie robisz.Jestes tym, co splynelo po udach twojej matki i stalo sie wielka plama na przescieradle. Wrociles bo skonczyla sie robota, czy ci podziekowali??? Bo taki z ciebie fachura????????? I teraz nie masz ci robic tylko dulczysz nad lapkiem i jak to Dzieciol pisze wylewasz gnioty zyciowe??????

Grzegorz Dzieciolowski

Uważajcie na dzieciola macie rację bo jak was w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] znowu wyrucha to znowu w podziękowaniu mu laske robić będziecie.macie tyle jaj ile wam do buzi wsadzi a ze ktoś umie robić i siedzi tyle lat a ty lewaku Nie umiałas zarobić 500 zl na ZUS to teraz wylewasz swoje gnioty życiowe i na innych się wyrzywasz za swoje życiowe nie poowodzenia przykro zw nie staje juz przed zona wiec musisz walić patrząc na męskie tyłki.

bibliotekarz

Czytam i nie wierzę w to co przeczytałem. Ludzie obudzcie się, co to za bzdury jakieś. Tam wieje przekrętem i to z daleka. Dawno mnie tu nie było, ale to się zmieni. Ostrzegam wszystkich. W szczególności uważajcie na dzięcioła, czerwonego, wielkiego brata, połówkę, a najbardziej na monię i jej rodzinkę. Co głupio wam, że znam Was wszystkich. Jacuś opiekę roztacza nad ukraincami. Wiem wszystko, mam tam nadal swoich agentów. Bodzio, co u Ciebie? Jakieś nowe autko się szykuje. Pozdrawiam smutnego Pana z kantorka. Siemka.

Weteran

Rozwijajaca i owszem, humor mi sie tu rozwinął... Ale zaraz nowy rok, nowe projekty, nowi rolnicy przyjdą do pracy, humor będzie rozwijał się dalej. Tzn. dobry nastroj mamy na hali.

Weteran

Nudzi mnie ta praca. Szef ok, dla nowych polecam. Chwilowo brak rekrutacji.

ok

firma [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dla [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

HeHe

Masz szansę, bo biorą wszystkich

Haha

Ty Artur a to nie ty zjebałeś ta zaciskarke?chyba dlatego nie dostałeś kasy ha ha ha ha ha

Artur

Firma typu zlo dzej do dziś nie ma kasy za prace

tytus

Wali tu lipą

Zostaw opinię o Train electric - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Train electric