Train electric

Szczecin

Opinie o Train electric

kino
użytkownik zarejestrowany

Świetnie, że u nich jest na czas, ale czy oprócz takiej terminowości można jeszcze liczyć u nich na odpowiednie wynagrodzenie @smsk? Dzięki za odpowiedź.

Benek

.¡. Tyle w temacie

użytkownik zarejestrowany

Emil kiss

Pisali na szefa i szefowa głupoty to się chłop wkur*** i zakręcił kurek. Była czystka ale premie nie wróciły.

Emil kiss

Szkoda, że nie ma już premii jak kiedyś, mimo, że ekipa stała i zgrana.

zdziwiony

Cieszy mnie to ,że nie pracuje w tej firmie już pani.M.Smuci mnie to ,że muszę ją oglądać teraz w TESCO.

Szczepan

Do 34r. Opinie żeby były obraźliwe musiały by zawierać epitety pod adresem innych osób, ja ukazałem rąbek działania tej że firmy która ma bardzo głębokie kieszenie. Ludzi przewinęło tam się kilkaset i jak są nie potrzebni, wtem siedzą w domach - po to właśnie jest działalność gospodarcza. Po to żeby was wyżymać jak ręcznik a jak się zużyjecie i niE mam dla Was miejsca to BYE BYE. Brak mi słów i nerwów by się pocić i pisać by było to ponownie usunięte.

Szczepan

Usuwają komentarze. Prawdę człowiek napisał i ludzie się o niej nie dowiedzą... Omijajcie train electric szerokim łukiem. Praca jak jest to jest a jak jej nie ma to siedzisz w domu. Pracujesz cały czas w nadgodzinach- o ile można tak je nazwać. Działalność gospodarcza, wszelkie wyjazdy, noclegi płacisz sam. Robisz platy na hali to zazwyczaj jest problem z ich odbiorem. Jedyny + że jak wystawisz rachunek to płacą w umówionym terminie. Ogólnie firmy nie polecam. Mimo że cukrowe to jednak buraki-tak w skrócie. Firma ma 4* i chyba szefostwo siedzi i klika by ocena była tak wysoka.

dobranocek

Jest tak jak piszesz, jedni dostają regularnie inni nie dostali ostatnich pensji już wiele miesięcy. Tak sprawiedliwość, są równi i równiejsi. Ot i proste.

ace

Wiecie co. Wstyd. Może nie pracuję w tej firmie długo. Nie od wielu lat. Jednak na tyle długo by się wypowiedzieć. Atmosfera w Locknitz czy jak to się tam zwie, faktycznie jest specyficzna, jednak nie na tyle zła by nie dało się tam wykonywać zleconych zadań. Złotą zasadą jest ,, nie bądź mądrzejszy'', na prawdę nic tym nie ugrasz. Czasem lepiej poprawić to co się niby zepsuło. Praca w delegacji to już inna bajka. Spokój, sam sobie Panem. Jednak trzeba być świadomym tego że dobra praca popłaca. Źle mają tylko ci co chodzą i narzekają, jak im to źle, jak mało płacą, jaka ta firma to zła. Panowie, napiszę Wam krótko... Więcej pracy, dokładności, mniej papierosków i malkontenctwa. Praca dobra, jednak nie świetna, ale wyżej jak przeciętna.

bibliotekarz

Jak zwykle prawda zabolała najmocniej tych najlepszych dupowłazów i dzwonników,co to pod biureczko codziennie rano lecą, aby kule wylizać.

:-(

he, he, usmialem sie jak nigdy. @Bibliotekarz nie strasz, nie strasz, bo sie zesrasz... Pewnie byles cienki jak sik pajaka albo d*pa weza ze juz nie robisz.Jestes tym, co splynelo po udach twojej matki i stalo sie wielka plama na przescieradle. Wrociles bo skonczyla sie robota, czy ci podziekowali??? Bo taki z ciebie fachura????????? I teraz nie masz ci robic tylko dulczysz nad lapkiem i jak to Dzieciol pisze wylewasz gnioty zyciowe??????

Grzegorz Dzieciolowski

Uważajcie na dzieciola macie rację bo jak was w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] znowu wyrucha to znowu w podziękowaniu mu laske robić będziecie.macie tyle jaj ile wam do buzi wsadzi a ze ktoś umie robić i siedzi tyle lat a ty lewaku Nie umiałas zarobić 500 zl na ZUS to teraz wylewasz swoje gnioty życiowe i na innych się wyrzywasz za swoje życiowe nie poowodzenia przykro zw nie staje juz przed zona wiec musisz walić patrząc na męskie tyłki.

bibliotekarz

Czytam i nie wierzę w to co przeczytałem. Ludzie obudzcie się, co to za bzdury jakieś. Tam wieje przekrętem i to z daleka. Dawno mnie tu nie było, ale to się zmieni. Ostrzegam wszystkich. W szczególności uważajcie na dzięcioła, czerwonego, wielkiego brata, połówkę, a najbardziej na monię i jej rodzinkę. Co głupio wam, że znam Was wszystkich. Jacuś opiekę roztacza nad ukraincami. Wiem wszystko, mam tam nadal swoich agentów. Bodzio, co u Ciebie? Jakieś nowe autko się szykuje. Pozdrawiam smutnego Pana z kantorka. Siemka.

Weteran

Rozwijajaca i owszem, humor mi sie tu rozwinął... Ale zaraz nowy rok, nowe projekty, nowi rolnicy przyjdą do pracy, humor będzie rozwijał się dalej. Tzn. dobry nastroj mamy na hali.

Weteran

Nudzi mnie ta praca. Szef ok, dla nowych polecam. Chwilowo brak rekrutacji.

ok

firma [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dla [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

HeHe

Masz szansę, bo biorą wszystkich

Haha

Ty Artur a to nie ty zjebałeś ta zaciskarke?chyba dlatego nie dostałeś kasy ha ha ha ha ha

Artur

Firma typu zlo dzej do dziś nie ma kasy za prace

tytus

Wali tu lipą

koń

Ostatni niech zgasi światło. Bydgoszcz was nie chce!

Jezdziec
@koń 11.03.2015, 13:47
Ostatni niech zgasi światło. Bydgoszcz was nie chce!

Chyba jakis Kon Trojanski i jasnowidz do tego.Czyli Kon by sie usmial.

Cienki

No i się rozpisali. I już nie jest nudno.

p

Kierownik ma od tego swoich ludzi na hali

nuder

Nudno Ci ? Zrob to co robi pies jak sie nudzi. Wyliz sobie kule i kierowi tez.

p

Niech ktoś coś napisze, bo nudno

gosc

Tyle chamskich wypowidzi z wiadomego powodu-bo wszyscy jestescie anonimowi,wstyd! firma powinna wymienic cała kadre pracownicza skoro takich nie lojalnych ludzi zatrudnia, narzekacie narzekacie a pracujecie

paan

Praca na działalności ale ma bardzo dużo plusów. Godna polecenia

@paan 09.12.2014, 19:04
Praca na działalności ale ma bardzo dużo plusów. Godna polecenia

Jedynym plusem tej pracy jest zdobycie doświadczenia!

CIENCIOŁ

Jak zwykle wyskrobane 5 na prezencik. Nie zapomnijcie o chlebku na wigili!

Moidek

Ale tu nasłodzone!:) Misio i banda sie napisali

steku

Pracuję się naprawdę lekko. Nie czuję się jakbym pracował u prywaciarza. Miła atmosfera nawet jak człowiek czegoś nie wie to zawsze znajdzie się ktoś co pomoże. Atmosfera naprawdę super. Mili ludzie. Na dodatek są premie za pracę. Pracowników się tutaj docenia. Możliwości awansu i kariery. Ta firma ma szerokie poglądy. Wszystkim gorąco polecam.

Cienki
@steku 28.11.2014, 20:30

"Nie czuję się jakbym pracował u prywaciarza" - Przecież jesteś na działalności wiec nie jesteś zatrudniony wiec siłą rzeczy nie masz szefa nad sobą. Ad premie - skoro płacą ok 1/8 wartości Twojej pracy to te premie to śmiech na sali. Pracowników może docenia się ale podwykonawców ma się w "4literach". O awansie i karierze to chyba nie masz pojecie co to znaczy. Ta firma ma chyba raczej głębokie kieszenie.

arbiter jury

Firma. Praca. Pieniadze. To motto tej firmy.

Pociotmistrz

Super firma qrvo

arbeiter

Polecam firme, praca latwa i przyjemna. Pieniadze jak za taka robote bardzo dobre. Nie patrzcie na glupie wpisy, sami sprawdzcie jak jest, nie bedziecie zalowali.

cinkciarz

No i co po tym zebraniu. Tak to wszyscy gadacie a przychodzi co do czego to cisza.

lolek bez bolka

Polecam czytanie ze zrozumieniem

wypolerowany drut

Po przeczytaniu regulaminu: słaba ta firma. Wrzucacie ludzi w bagno. Gowork widać jest jak śmietnik.

ooo

Czy to prawda ze Train Electric jest niewypłacalny?

dododo

Jazdaaaa

do wszystkich

No Panowie co jest z wami ?? Gorzala sie skonczyla ?? Robimy konkursik na najglupsza wypowiedz na temat firmy, bylych i obecnych kolegow. Prosze tylko o naprawde debilne wypowiedzi ( bo to wam przychodzi latwo) czyli nie nadwyrezamy kopulek bo jutro beda glowki bolaly ( debilki wy przecudowne)

do do

Przedstaw się a nie wyciskasz pryszcze przed monitorem

do gondzo

wyjasnij bo tego to nikt nie zrozumial.Ty napewno tez nie ale sprobuj wytlumaczyc.Z gory dziekuje

do miska

Ty zostales inwalida umyslowym a za to nie placa bo w twoim przypadku to choroba nie nabyta lecz wrodzona. Pozatym same bzdury,masz dzialalnosc odprowadzasz skladki jestes ubezpieczony.

chyba ty
@do miska 07.11.2014, 22:10

Pieprzysz za przeproszeniem głupoty. Wiesz jak jest a tu na jakimś internecie pokazujesz coś innego. Szkoda czasu na te bzdury bo i tak będziesz (usunięte przez administratora)

Placze ze smiechu
@chyba ty 10.11.2014, 16:04

Pisze bo wiem ze tak jest.A TY kolego na poczatku przepraszasz za stwierdzenie ze pisze glupoty a w koncowej czesci twojego poematu zyczysz mi bym zarl gowno.Jakis taki bardzo kulturalny gosciu jestes.Gratuluje.Najgorzej to jest przyjacielu zalowac decyzji i obudzic sie z wielkim kacem moralnym i reka w nocniku.Sukcesow zycze i to z calego serca.

gonzo

Pracusie ludziska i pociotki wigili w tym roku nie będzie. Pamiętajcie że pracujemy cały listopad

misiek

Firma. Gdyby zdarzyła się sytuacja lub nieszczęśliwy wypadek typu komuś coś spada na nogi lub zlamanie ręki nikt nie dostaję odszkodowania.dlaczego? Pracujesz za granicą czyli możesz zostać inwalidą i nawet nie będziesz mieć renty. Nie jesteś ubezpieczony więc prowadzisz działalność na własne ryzyko więc musisz wiedzieć że dużo ryzykujesz. Przemyśl to sobie

łysy

A co tu się wyprawia szajse. Nie szukajcie dziury w całym. I wszyscy razem robią meksykańską fale.oooleee

do wszystkich

(usunięte przez administratora) A ciekaw jestem jakie konsekwencje wyciagnie zarzad wobec tych ktorzy okreslili firme jako niewyplacalna.Jezeli pisali to z wlasnych kompow powinno byc proste ich namierzyc.A to jest szkodzenie Firmie i rozpowszechnianie nieprawdy.

call of duty
@do wszystkich 07.11.2014, 21:15

Za dużo filmów oglądasz i za dużo grasz w gry komputerowe

do multipaketora

tam gdzie i ciebie wiesniaku ,rolniku,piekarzu,smieciu a moze i zlobie bez zawodu wysylali.

lucek
@do multipaketora 07.11.2014, 20:56

Odstaw to piwko

Siwy Majkel

A co tu sie wyprawia, zglosze wszystko gdzie trzeba i wypociny wasze zostana usuniete. Nie ladnie aszlochy wlasne gniazdo szmacic. A fe, a fuj.

bez pojecia

Banda [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] komentuje rzeczy o ktorych nie maja pojecia.Co za cwelstwo.

a ja

A ja zaprzeczam tym wypocinom,totalna bzdura.

Zostaw opinię o Train electric - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Train electric