Opinie o Train electric w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Train electric. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Train electric o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Train electric w Szczecin

gruba ryba

Ech leszcze szkoda mi was, ale wszustkich zabrac nie moge a nawet nie chce

dobre :))) Taka prawda

mlody jelen

Przyjacielu mojego barana, wszystko zalatwione, mozesz przyjezdzac. Miejsce czeka juz na Ciebie.

SiwyMajkel

był tylko jeden el-montiero, a teraz siedzi w bombardierro. więc nie podszywać się cwaniaczki, bezczelne polaczki. afe, afe, afe, blee, brzydzę się wami.

el montiero

a ty, kto ty, że ty mi tu z wiadrem, może jeszcze pełnym wody i lodu wyjeżdżasz. hEEEE

elektromonter

Na początku kierownik przedstawia jakie prace są wykonywane na miejscu a jakie na wyjazdach. Nakreśla że jest pracy na kilka lat wprzód. Mówi że zwolnienie z pracy nie wchodzi w rachubę, no chyba że po rażącym występku. Po pogadance grupa idzie na halę produkcyjna gdzie pokazywane są stanowiska pracy i komponenty wykonywane przez pracowników. Obowiązek założenia własnej działalności i uzyskania NIPu europejskiego. Czasami zlecenie wystawia polska spółka córka wtedy NIP europejski nie jest niezbędny.

1. Znajomość języka niemieckiego (warunek niekonieczny). 2. Otwarcie własnej działalności gospodarczej (warunek niezbędny). 3. Posiadanie konta bankowego i Europejskiego NIPu. 4. Gotowość do wyjazdów. 5. Posiadanie samochodu, kwestia dojazdu (warunek niekonieczny). 6. Doświadczenie...

Angielski Pacjent

Przeprowadziłem już pierwszą wstępną rozmowę z panem kierownikiem, który przedstawił mi obraz działalności firmy i nakreślił ogólny zarys moich przyszłych obowiązków. Jestem zainteresowany pracą w firmie, ale moje zasadnicze pytanie brzmi: " Czy ktoś może mi napisać prawdziwą prawdę, taką nie udawaną i rzetelną, bez zgryźliwości, subiektywną prawdę o firmie ". Byłbym bardzo wdzięczny, bo jestem trochę w rozterce, czytając te wcześniejsze komentarze. Dziękuję z góry i pozdrawiam.

p
@Angielski Pacjent

Jak masz jakis wybór to wybierz to drugie. Traina zostaw sobie na koniec poszukiwań, bo tu zawsze jest rekrutacja. Musisz tylko założyć działalność:)

baron

mi też udało się z tego bagna wyrwać, mimo iż grzązłem w nim jak pozostali. teraz jest mi dobrze, choć ja wybrałem inny kierunek Europy. polecam (usunięte przez administratora) dla nowicjuszy i niedouków, wyszkolicie się za darmo, a lekcje życia pobierane w Locknitz przyniosą wam zyski w przyszłości. to jedyny minus tego wszystkiego, dziś inwestujesz, profity osiągasz jutro.

Martin

ale mnie teraz rozzłościłeś, aż wypiję o jedno piwo więcej. niech pozbieram myśli, to napiszę co o tobie myślę. EEEEEEEEE na czym to ja skończyłem ? AAA właśnie, jak mówiłem, napiszę, ale jutro, bo dziś zmęczyłem się już.

Niewiasta

Jak ktoś chce to zarobi, zarówno na hali jak i poza hala. Bracia W, różowy rowerek, kanalarz…

jarek

firma jest super.wieczny brak wszystkiego.praca po 10 i wiecej godzin plus soboty.teraz nagle nie ma kabli a terminy leca.ludzie czekaja po kilka tygodni na pieniadze bo ciezko zapracowana panie ewa nie moze ich przelac(ciezko jest to zrobic jak sie pracuje od 9 do 15).wieczna spychologia.w kazdym momencie moga cie wywalic(ilu juz tak wylecialo?).chcesz byc niewolnikiem?polecam!

STEFAN

GDZIE SA MOJE PIENIADZE??????

aaa

Wszyscy mają działalności mam i ja.

niuniek
@aaa

No to jesteś niewolnikiem na swojej działalności .Ludzie kiedy wy zmądrzejecie!!!

eee

Dostaliście te umowy o prace czy nadal wszyscy na swojej działalności?

szatan

Nie ma śniadania będzie w poniedziałek. Kabel 1 mm chłopaki jest w castoramie po śniadaniu możecie brać całymi paletami.

sidnej

JASNE I TAK WSZYSCY WIEDZA NA CO POSZLO!!!!!!!!!!!!!

ewa

nie mogę 3 dni byłam chora :( buuu

Pan Wtyczka
@ewa

Nie płacz tylko dawaj HAJS!!!!!!!

sidnej

EWKA DAWAJ HAJSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS!!!

joker

Inteligenta wypowiedź tu funfa. Train Electric daję takie umowy, że po jej podpisaniu należy skonsultować się z radcą prawnym.

krzywe wago

Gdzie jest 1mm kabel co za firma

Szkieletor

siwiela myjesz jeszcze okna u szefa

funf

Musi się polepszyć w trainie, bo inaczej kolejni odejdą. Ile to można pracować jak niewolnik, niby w firmie a jednak na swojej działalności gdzie nie ma pracodawcy tylko jest zleceniodawca? Nie ma limitu godzin, tylko zawsze pracuje się do upadlego ( bo trzeba skończyć żeby dostać pieniądze) nie ma urlopu, chorobowego, nadgodzin. W razie wypadku to nikt ubezpieczenia nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o Train electric - Szczecin

• Jak się pracuje w Train electric?

Zobacz opinie na temat firmy Train electric tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Train electric?

Kandydaci do pracy w Train electric napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Train electric
4.2/5 Na podstawie 951 ocen.
  • Tama Pomorzańska 14D
    70-030 Szczecin