Text Tourist

Bydgoszcz

Opinie o Text Tourist

list

ostatnio coraz więcej firm decyduje się na umowy, bo w końcu pracownicy walczą o swoje. A pracodawcy nie chcą ryzykować. Dobrze, że tu od dawna takiego problemu nie było. Choć dziwne, że teraz nikogo nie szukają

tolek

nie polecam drogo i mało kompetentie

Słowa kojarzące się z Text Tourist (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Text Tourist: Najbardziej nie podobało mi się w Text Tourist:

Zostaw opinię o Text Tourist - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Text Tourist