Opinie o KRYNICA VITAMIN S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie KRYNICA VITAMIN S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie KRYNICA VITAMIN S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KRYNICA VITAMIN S.A. w Warszawa

Czy naprawdę jest tak źle? Firma sprawia wrażenie poważnego gracza na rynku akcji. Jakie wyznają wartości? Na stronie piszą że dbają o rozwój pracowników, szkolenia, rodziny z dziećmi itd. Pytam o pracę w biurze w Warszawie. Czy praca zdalna jest możliwa? Jak wygląda motywacja pracowników? Bonusy, dofinansowania? Czy inwestuje się w pracowników? Co z bezpieczeństwem i spokojem pracy?

Idp

Ludzie są ok. Można się pośmiać . Ale system jest chory . Wartości brak. Rodziny z dziećmi to dotyczy zakładu produkcyjnego, bo to główny pracoodwaca , w okolicy brak innych firm. W Warszawie szkoleń brak chyba ze cos dają za darmo. Nie inwestują wnoracownikow bo jest duża rotacja. Z motywacja słabo. Ustalaja coś potem zmieniają zdanie. Nacisk na pracę po godzinach i dostępność 24/7. Spokoju nie ma zwłaszcza jak nagle ktoś odchodzi albo go zwolnia. Związki mają ogromny wpływ na pracę . Czego niendoswiadczysz w poważnych firmach . Na pierwszym miejscu stawia się zadowolenie partnerki , partnera , sprawy logicznego zarządzania stawia się na koncu . Ogolnie ok jak znajdziesz swoje miejsce w szeregu ale może się okazać szybko że nie ma pomysłu na twoja osobe .o podwyżce zapomij . Więc praca na rok dwa i zmiana .

Blad

Uwaga! Praca tylko dla bezrobotnych Jeżeli masz dobrą pracę nie zmieniaj jej odbije sie czkawką . Wygląda przyjemnie na początku . Obietnice duze . Mile towarzystwo. Wesolo . Luz . I bez powodu dostajesz wypowiedzenie zostajac na lodzie .

Bma
@Blad

Czytać nie umiesz to teraz jestes zdziwiony

True
@Blad

Niestety miałem podobne doświadczenia z Krynica. Niepoważna firma. Może ktoś kiedyś dojdzie do konstruktywnego wniosku, że w ten sposób nie traktuje się ludzi... Kiedyś to odbije im się czkawka... I tego należy im życzyć!!!

No cóż
@True

Grono byłych, zniesmaczonych pracowników KV wyraźnie się powiększa. :-)

Coz
@No cóż

Pracujący też czują niesmak .Miejsce bez wartości Dipracowac do roku i uciekać

Ttt
@True

Traktuje się tak jak nie ma sumienia . Nikogo nie obchodzi że niszczą ludziom życie . Nie mają rodzin to nie rozumieją co znaczy mieć na utrzymaniu rodzine i stracic prace

ciekawy

Co obecnie dzieje się w KV ? Jakieś dziwne ruchy na giełdzie ? Jaki plan na przyszłość ma szefostwo ?

Inf
@ciekawy

Przecież są komunikaty oficjalne umieszczane w sieci.

Fff
@ciekawy

Zwolnienia niespodzianka. Job dla frendsow. Ustalenia za plecami ale karma wroci

ciekawy

jak tam w Krynicy w czasie pandemii ? Produkcja idzie pełną parą ? Jak sytuacja w biurze w Warszawie ?

Wirusik

Zostały zastosowane środki bezpieczeństwa. Wspólną decyzją zredukowano liczbę etatów, przenosząc pracę na nudzących się pracowników. Pracując po 20 godzin dziennie, damy radę nawet udźwignąć więcej. Widząc to wspaniałe zaangażowanie w pracę, wspólnie zdecydowaliśmy również o rozstaniu z HR.

old firm
@ciekawy

Jak to w Krynicy spokoju nie ma. Znowu pozwalniano hurtowo ludzi i to nie tych co powinni (wałkonie i wałkonice od lat siedzą na swoich stołeczkach) ale taka jest polityka firma. Tym razem pod auspicjami koronawirusa ;-) Rotacja, rotacja, rotacja to słowo przewodnie w Krynicy.

Cicha
@ciekawy

Praca zdalna. Pozna decyzja ale dobra. Ciekawe jaj dlugo, bo teraz dopiero jest problem z dziećmi które nie mogą chodzić do szkoły i coraz więcej zachorowań jest.

Doc
@ciekawy

Liczba zakażeń spadła do 15 tys a zgonow do 700 dziennie więc można wrócić do pracy.

Dawno
@Cicha

Nie można mieć pretensji że nie rozumieją problemów rodzinnych , bo decyzyjni nie posiadają na co dzień rodzin i obowiązków z tym związanych. Organiziwanue opieki , lekcje, posiłki jest kłopotliwe szczególnie z dnia na dzień.

Analityk

Idiotyczna szablonowa rozmowa, głupawe pytanka prosto z jakiegoś podręcznika typu "HR dla idiotów", państwo wielce zdziwieni gdy na pytanie na ile znam excela w skali 1-10 odpowiadam 8 i odpowiedź "przecież nikt tak dobrze nie umie". Mimo że mają w moim CV czarno na białym kurs zaawansowany z excela czyli najwyższy poziom. Zamiast faktycznie przetestować wiedzę zadają idiotyczne pytania by potem zdemotywować aplikującego. Uwielbiam firmy które sprawdzają excela pytaniami na ile Pani zna excela zamiast zrobić test jak normalni ludzie. Widać dla wielu korporacji nie warto się uczyć, nie warto poszerzać wiedzy, można się uczyć tylko w pracy najwyraźniej.

jaką książkę ostatnio czytałam, proszę coś o sobie powiedzieć, czy kursy z excela mają certyfikat, z czego byłam DUMNA (?) w poprzedniej pracy, na ile znam excela w skali 1-10

Leszno
Ciekawy

Cześć Wam , czy ruszyła już u Was produkcja płynów do dezynfekcji ? ciekaw jestem bo czytałem że to największy zakład w Europie z tego typu produkcją , ale podobno nic nie produkujecie /produkowaliście bo jakaś przerwa - więc może praca będzie

Jaki jest wkład kierownictwa KRYNICA VITAMIN S.A. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Jolanta

Absolutnie żaden. Napuszczają tylko jednych na drugich.

Kto

W Warszawie czy w zakładzie?

Loverboy

Kierownicy? Noszą się wysoko. Ważniejsi od prezesa. Za takich się uważają. "Nie pasuje to do domu" ich ulubiony tekst. Zero szacunku do człowieka.

Free
@Kto

W Wawie checi może sa albo były. Gdyby wszystko nie musiało akceptować i wydawać zgodę jedna osoba i nie miałam na myśli prezesa. Zmieniło się coś?

pyssla
@Free

czy chodzi o osobę blisko związaną z prezesem ;) ?

Aaaa
@pyssla

Główne powod stresu.

Nadgodziny
@Free

A rodzinę można już posiadać?

Spoks
@Nadgodziny

Na zdjęciach i czasem w weekendy, ale nie za długo.

Będzie dobrze

Polecam znaleźć w Internecie film - Spleśniała kromka chleba, czyli o mądrym budowaniu zespołów. Za dużo jest tutaj tych kromek chleba. Przydałoby się więcej odwagi w działaniu. Trzymajcie się ciepło i glowa do góry.

były, pamiętliwy
@Będzie dobrze

....taką kromką chleba

Ala

Warto startować na asystentkę? W ogłoszeniach mówią o stabilnej pracy w dynamicznym zespole i atrakcyjnym systemie wynagrodzeń.

Zazdrosna
@Ala

Jak się nudzi w domu to warto. Lepiej nudzić się tutaj. Zespół zmienia się dynamicznie, aż za bardzo. System wynagrodzeń jest atrakcyjny bo pensja przychodzi na czas. Poza tym nic więcej. Wymagania bardzo wysokie. (usunięte przez administratora)Do tego trzeba umieć robić kawę i herbatę. (usunięte przez administratora)

Patelnia
@Ala

Asystentki i recepcjonistki mają dobrze. Bezstresowo.(usunięte przez administratora)

brrr
@Zazdrosna

@Zazdrosna. Pisząc w ten sposób obrażasz dziewczyny pracujące na stanowiskach administracyjnych, które nie są żadnymi "trolami po gastronomii", a wykonują mnóstwo dobrej pracy

Dawid
@Zazdrosna

Pisząc o atrakcyjnym systemie wynagrodzeń masz na myśli także inne dodatki do pensji? W ogłoszeniu jest mowa o benefitach. Czy mogłabyś je przybliżyć? Prócz recepcjonistki firma Krynica Vitamin szuka także młodszego kontrolera finansowego i asystentki zarządu-koordynatora projektów unijnych. Jeżeli ktoś będzie na rozmowie kwalifikacyjnej, napiszcie o jej przebiegu i stopniu trudności rekrutacji.

Była
@brrr

Nikt nie napisał, że są/były "trolami po gastronomii", tylko że znając obecne wymagania szukają kogoś takiego. Czas przyszły a nie przeszły. Znaleziono już kogoś normalnego, jeżeli nikt nie będzie zazdrosny o uśmiech, to powinna przeżyć dłużej.

Była
@Dawid

"System wynagrodzeń jest atrakcyjny bo pensja przychodzi na czas. Poza tym nic więcej." - taka nieudana ironia. Jest karta jak w każdej firmie do lekarzy z których się nie korzysta, a podstawowe badania to śmiech na sali, prowizorka. Jeżeli ktoś jest inwalidą i co tydzień musi mieć badanie, to pewnie warto. Z dodatków - dołożą do okularów równowartość trzech flaszek. Poza tym jest: kawa z ekspresu, herbata, cukier, sól, pieprz i woda z dystrybutora. Szukają kontrolera - a gdzie się zgubił obecny? Asystentka by się przydała.

Monia
@Dawid

Praca recepcjonistki w jakich godzinach i jaki zakres obowiązków? Trzeba znać dobrze angielski lu inny język?

kik
@Monia

Praca 9-17. Zakres: wysyłki, podawanie kawy gościom, uśmiechanie się, ładnie wyglądanie. Trzeba znać angielski.

Krysia
@Dawid

Z benefitów standard to co w innych firmach dają, nic nadzwyczajnego

ramdam
@Ala

Jest bardzo dynamiczny zespół. Zmienia się tak szybko, że człowiek nie jest w stanie zapamiętać imion. Powinni wszystkich nazywać datą, terminem czasowym lub wydarzeniem, np.: pracownik 15 września, dziewczyna z tego miesiąca, facet "może się przyda", chłop "chwilę porobi" boss "zwalimy na niego to co zepsuliśmy"

Wojciech
@Patelnia

Nie powinieneś tak umniejszać tych stanowisk. Każda praca niesie ze sobą pewien element stresu, a także jest ważna i odpowiedzialna. Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/krynica-vitamin-s-a,19035 są aktualne ogłoszenia rekrutacyjne. Czy ktoś był na rozmowie kwalifikacyjnej i może przybliżyć jej przebieg?

Bola
@Wojciech

Umniejsza sama firma, zatrudniając i zwalniając co chwilę pracowników. Żadnych planów długodystansowych.

no więc
@Wojciech

rozmowa kwalifikacyjna jest w skrócie idiotyczna i demotywująca od razu odechciało mi się tam pracować

Ciekawa
@no więc

Podaj szczegóły. Może oni nie wiedzą co źle robią :)

New

Może nie jestem tu długo ale widzę, że pracują tu fajni ludzie. Firma rośnie szybciej niz jej struktury i jest to duże wyzwanie dla kadry zarządzającej. Na pewno są tu duże możliwości rozwoju.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w KRYNICA VITAMIN S.A.?

Hr

Biurko, krzesło, kartka papieru, długopis, lodówka, mikrofala, czajnik, żarówka, papier toaletowy, woda, kosz na śmieci.

Oleg
@Hr

I chyba wystarczy, nieprawdaż?

Barbi
@Oleg

Prawdaż

Nietoleruję

Małżeństwo na magazynie robi swoje.

młody

Wkurzona to proszę Wytłumacz po co jest pomieszczenie socjalne na magazynie ?

@młody

Zakład produkcyjny w Dziadkowskich zajmuje dość sporą powierzchnię. Magazyn ulokowany jest w ten sposób, że znajduje się po przeciwnej stronie zakładu niż stołówka. Poza towarem, na magazynie znajdują się biura pracowników magazynowych, gdzie pracuje mnóstwo ludzi. Aby dostać się z magazynu na stołówkę to trzeba przejść przez halę produkcyjną i pokonać około 300m. Mając 15 minut na przerwę iść 300m aby zjeść kanapkę to mało ekonomiczne rozwiązanie. O wiele praktyczniej byłoby zjeść kanapkę w pomieszczeniu socjalnym które znajduje się na magazynie

@Robol

Zgadzam się z Tobą w 100%

Jak tam na zakładzie w Dziadkowskich? Zmienia się na lepsze czy dalej zwykły pracownik w białym ubranku ma mało do gadania tylko ma robić co mu w czerwonym karza bo inaczej premie zabiorą?

Robol

Jak ten w czerwonym ubranku nie będzie robił to co mu każą to też straci premie.

Małpa Kiki

Wszystko przez brak kadry zarządzającej. Żeby kierować zespołem to trzeba najpierw przejść przez odpowiednie szczeble kariery, żeby zrozumieć co ludzie czują. (usunięte przez administratora)Prowadząc przedsiębiorstwo można być z niego dumnym, jeżeli w środku panuje harmonia i uśmiech. W przeciwnym razie, radość jest na poziomie prowadzenia (usunięte przez administratora) Zysk duży, nachapać się można do granicy możliwości, a potem podetrzeć się pieniędzmi i umyć ręce (usunięte przez administratora)

Clozet manager
@Małpa Kiki

Kadra zarządzająca jest potrzebna, jak jest grupa ludzi, którą chce się szanować. U was wystarczy poganiacz krów

Małpa
@Małpa Kiki

racja 100% racja ale do działania motywacyjnego trzeba zachować i zadbać o ty by w organizacji zostały osoby z doświadczeniem i wiedzą o niej i taki drobiazg awansować te osoby na stanowiska kierownicze by dzieliły się wiedzą nabytą w sezonie " w ogniu doświadczeń" echhhhh żal czytać... byli ludzie, którzy włożyli ogrom pracy czasu zaangażowania w to by wyciągnąć tą firmę z totalnego doła ...szkoda ...szkoda tej pracy

Małpa
@Małpa

partaczenie pracy w Finansach, zatrudnianie bezmózgów klepiących "jedyną dobrą wersję"=zgodną z poleceniem .....żenada ...zaprzeczenie logiki posiadania kontroli finansowej i księgowości ... robimy kwity jak Prezesowi pasuje... żal patrzeć po tym co Jedyny Dobry Dyrektor Finansowy w tej firmie wypracował ... pozwolili Mu odejść bo miał własne zdanie nawet już nie wiem czy śmieszne to czy straszne .... ŻAŁOSNE ... zniszczyć zespół który zbudował i pracę którą wykonał GRATULACJE to się WAM BOGOWIE KRYNICY UDAŁO BRAWO dobrze że cokolwiek ......

Nic
@Małpa

Osoby z doświadczeniem są tu nikim, przecież tu się wszystko samo robi. A potem gdy odchodzi jedna osoba, okazuje się że nawet kilka osób wykonujących tą samą pracę nie jest w stanie utrzymać klienta. Na błędach też się nie uczą, przecież to nie ich wina. To wina tych co odeszli.

Haha
@Małpa

Za to oszczędność na każdym kroku, tylko nie tam gdzie trzeba. Pięciu złotych żałują ludziom, a dla siebie coraz więcej.

Acai
@Haha

To spółka akcyjna więc najważniejsze są cięcia finansów pokazanie oszczędności itp. Człowiek jest na końcu.

Cenzor
@Małpa Kiki

(usunięte przez administratora) Ludzie są ok. Ale po jakimś czasie odchodzą i robi pusto. Bo ile czasu można czekać na docenienie.

Nie ma mnie już
@Cenzor

Nawet jednoosobowy dział kadr i HR sam nie potrafił się motywować do pracy i uciekł. Nie jest tak źle. Ludzie są fajni. Szkoda tylko że ludzie przestali być ważni. Celem są słupki pokazywane akcjonariuszom.

Katarzyna
@Nie ma mnie już

@Nie ma mnie już Czy jesteś w stanie napisać mi szczegóły dotyczące pracy w KRYNICA VITAMIN S.A.? Widzę same ogólne wypowiedzi o niezadowoleniu. Czym natomiast to niezadowolenie jest spowodowane? Będę Ci wdzięczna za odpowiedź.

Jaro
@Nie ma mnie już

Ten dział hr to nieporozumienie a byli ludzie którzy wszystko w małym palcu mieli ale komuś coś nie pasowało niestety

Aga@
@Katarzyna

Czym?układami panującymi w zakładzie.brak sprawiedliwości.człowiek jest nikim.

@Małpa Kiki

O naiwna. To co piszesz to utopia taka sama jak komunizm, gdzie w teorii każdy mógłby wejść do sklepu i wziąć za darmo to co mu jest potrzebne. Wracając do rzeczywistości, to właścicielem Krynicy Vitamin, tak jak znaczącej większości przedsiębiorstw w Polsce jest osoba prywatna. Osoby prywatne zazwyczaj zakładają firmy w jednym celu, aby zarobić jak najwięcej pieniędzy. Osobiste odczucia pracowników, zupełnie nie obchodzą właściciela firmy. On każdego dnia gnębi dyrektora aby maksymalnie wykorzystał zasoby firmy tak aby właściciel jak najwięcej zarobił, dyrektor z tego samego powodu gnębi kierowników, kierownicy mistrzów zmianowych a mistrzowie zmianowi pracowników na linii produkcyjnej. Jak myślisz, z jakiego powodu, rzadko który dyrektor, przepracował w krynicy Vitamin dłużej niż 2 lata (Artur to wyjątek)? Dlatego, że jest szanowany i kochany przez szefa?

Informator

Napewno nie ma przypadku coronovirusa? Cos tam jakies pogloski chodza. Prosze o rozwianie watpliwosci bo chce sie zatrudnic.

Dok

To nie przez wirusa? Pewnie środki zapobiegawcze.

Snajper
@Dok

To nie jest przez wirusa. Już 3 tygodnie tak jest. Na nocnej zmianie socjalny jest zamknięty.

Katarzyna
@Snajper

Dobrze, że rozwiałeś te wątpliwości. Słyszałam, iż w KRYNICA VITAMIN planowana jest rekrutacja. atrakcyjny system wynagrodzeń i opieka medyczna - to ponoć gwarantuje ten pracodawca. Chętnie dowiedziałabym się czegoś więcej a propos tego systemu wynagrodzeń. Możecie mi powiedzieć, jak on dokładnie wygląda?

@Katarzyna

Gdzie ten atrakcyjny system wynagrodzeń? Chyba w Warszawie.

Wkurzona

Witam, Jeżeli chodzi o pomieszczenie socjalne na magazynie niestety jest zamykane przez brak kultury. Pijąc kawę, jedząc zupkę (miejsce na to jest na stołówce) KTOŚ zostawia po sobie brudne naczynia, napoje są wylewane do kosza na śmieci to jest to niedopuszczalne. Nikt tutaj nie będzie po nikim sprzątał. Jeżeli pracownicy potrafiliby utrzymać porządek i sprzątnąć po sobie socjalny byłby otwarty dla każdego.

@Wkurzona

Wkurzona to proszę Wytłumacz po co jest pomieszczenie socjalne na magazynie ?

Lovelas
@młody

Takie pomieszczenia to tylko dla vipów. Kogo to obchodzi, że nie ma dostępu???

@Lovelas

Z jednej strony to źle że jest socjalny zamknięty bo czasami w nocy chce się człowiekowi czegoś napić A tu zamknięte i albo na produkcję jedź albo na stołówkę, ale z drugiej strony jak ktoś chlew po sobie zostawia to nie dziwię się takim zaządzeniom .

Wypłacają dodatkowe nagrody w KRYNICA VITAMIN S.A.?

Wiwa

Zdarza się, ale nikt nie wie za co i dlaczego. Zazwyczaj jest to zaskoczenie, bo podejście firmy polega na cięciu wydatkow gdzie tylko się da. Premie przysługują nielicznym, tym na górze, reszta to osoby do poganiania. Czyli najniżej opłacani robią czarną robotę, a śmietankę zbierają ci co przy prezesie. Mówią że premie są dla wszystkich, tylko nikt nie zna warunków. Przez to nie ma wspólnych celów. Na górze mówią że jesteśmy jednością i pracujemy na firmę, ale finansowo wygląda inaczej. Dlatego większość się nie wysila zwłaszcza gdy się pali.

Control
@Wiwa

Chodzi o budżet który nie jest omawiany z zespołem. Pensje premie wydatki trzeba zaklepac wcześniej. Po co szefowi podwyżka dla pracownika albo zbędne wydatki na pracowników. Lepiej zaklepac kasę dla siebie . Budżet laqdnir wygląda, więc następna pochwała. Zamyka się oczy i udaje, że (usunięte przez administratora)pracują dla idei a nie po to by rodzina miała co włożyć do garnka.

Taka
@Control

Pracownik do dyrektora: - Jestem zmuszony prosić pana o podwyżkę, ponieważ intersują się mną trzy firmy. - A moge wiedzieć jakie? - pyta dyrektor. - Elektrownia, gazownia i wodociągi.

Joke

Jak sprawić by pracownicy nie spóźniali się do pracy? Zatrudnić 10 ludzi i zrobić 3 miejsca parkingowe.

Joke 2
@Joke

– Dlaczego Krynica zatrudnia głównie żonatych mężczyzn? – Są przyzwyczajeni do poniżeń i obelg, poza tym nie spieszy im się, żeby punktualnie wychodzić z roboty.

Smile
@Joke

Ostatnio zatrudnili pracownika, bo uważał się za bardzo odpowiedzialną osobę. Okazało się, że w poprzedniej pracy, kiedy coś szło nie tak, zawsze mówili, że to on jest za to odpowiedzialny.

Chora

Zatrudnili psychiatre????

ciekawy

Obecnie poszukiwana jest osoba na stanowisko : Specjalista ds. Planowania i Realizacji Zamówień / Sales Support Specialist. Co stało się z osobą która do tej pory zajmowała to stanowisko ?

Doktor
@ciekawy

Rozchorował się z przepracowania.

@ciekawy

Mieli kogoś zatrudnić we wrześniu 2018, przeprowadzili 2 etapy rekrutacji, wybrali osobę, potem odwlekali 3 tyg z podpisaniem rozmowy a później przestali odbierać telefon. Profesjonalizm 0. Nie polecam, szkoda czasu na tę firmę.

Wsparcie
@ciekawy

Przestraszyl się że działy ze sobą walczą zamiast sobie pomagać wzajemnie.

Miła
@Wsparcie

W wawie team był zgrany. Tylko jeden dzial robił wszystkim pod górę bo jest chroniony przez górę.

Zostaw merytoryczną opinię o KRYNICA VITAMIN S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w KRYNICA VITAMIN S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KRYNICA VITAMIN S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KRYNICA VITAMIN S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KRYNICA VITAMIN S.A.?

Kandydaci do pracy w KRYNICA VITAMIN S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KRYNICA VITAMIN S.A.