Opinie o Bewa Sp. z o.o. w

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bewa Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bewa Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bewa Sp. z o.o. w

Jak się domyślisz to napisz

po 1.5 roku od odejścia widząc te komentarze to nadal nie mogę uwierzyć że ten zakład działa i ma się dobrze nadal brak podwyżek i podganianie norm wylewaczki 2 i 12 są do ciągłego kontrolowania i nie powinniście robić tego co praktykujecie zapewne do tej pory a później zalega towar bo coś jest nie tak i zalega na magazynie by później albo wylać albo za pocałowaniem ręki wystawiacie pracownikom osobiście nie żałuję odejścia po 6 latach w tym miejscu jednakże mogę jedynie powiedzieć współczuję wam moi drodzy takiego miejsca pracy. ludzie jedzą po szatniach bo zarząd nie pomyślał o tym by stołówkę zrobić bliżej szatni tylko trzeba lecieć przez pół hali z plecakami lub torbami. maszyny są w stanie takim że można spokojnie doznać uszczerbku na zdrowiu lub ciele w stopniu znacznym otwarte osłony lub zmostkowane niektóre elementy. prowizorka niektórych elementów jest tak zaawansowana że butelka produkcyjna robi jako regulacja toru zgrzewek butelek co do kultury niektórych osób z biura nie można nic powiedzieć DOBREGO. na produkcji to wszystko polega na LUDZIACH a nie zasobach ludzkich czy pracownikach też mają rodziny też mają złe dni i też potrzebują wolnego i co z tego robicie istną wolną amerykankę ktoś się rozchorował bam z premii coś się nie spodobało bam z premii. dzwonicie po ludziach bo brakuje wam na stanowisku ktoś nie może już coś jest nie tak no bo jak to pracownik nie może jak on śmie. zebrania powinny być z ludźmi robione i dyskutowanie ale to dla was za dużo zwykle podacie z góry ustalone już plany a ludzie mają się zgodzić bo jak nie to będziecie inaczej rozmawiać. robicie cięcia kosztów względem jakości czy też produktów. folia jak papier butelka pod wpływem wzroku się wgniata a później wielki lament bo czemu to nie jedzie nie da się na tym jechać bo to nie na to są programy ustawione i robione pod wasze cięcia tylko na to co zapłaciliście a poza tym myślę że niektóre prowizorki np. programy na inne formaty zrobione po omacku z innych formatów może i miały sens ale nie na długo a później chcieliście to podkręcać by później mieć więcej postojów niż wyrobionych palet. co do wypłat to już nawet nie będę mówił bo chyba wiadomo dużej ilości osób lub też nie ale stała praktyka bewowska 1-2 miesiące przed świętami zabierają trochę więcej by zwrócić na święta wam "zapomogę świąteczną". Dziękuję za ten czas poświęcony na przeczytanie tego opisu pracownika który widział wiele żałuję że nie będzie już dane napicia się wody z 3 bo była bardzo dobra a wam wszystkiego dobrego.

@AGH

Pracowałem tam 6 lat na zmianie B bywało różnie przez te lata ale tak mam sentyment do tego miejsca dzięki współpracownikom którzy sprawiali że czuło się taką pozytywną atmosferę i zrzycie przez co były chęci do pracy. Wracam bo obchodzi mnie to czy polepszyło się w firmiew kontekście pracownikow czy są lepiej traktowani i opłacani (co do traktowania mojej zmiany to już wiem że lepszego majstra to nie mogli mieć niż aktualny) Czy bym wrócił oczywiście bo przyjadę w lato w przyszłym roku na danie zaproszenia na ślub zmiana środowiska pracy na lepiej płatną okazała się dla mnie zbawienna bo teraz nie czuje że pracuje a zarabiam 3-4 razy miesięcznie więcej niż miałem w tej bewie do tego za darmo podróżuje i bywam w wielu krajach europy codziennie

Czy Bewa Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Marzena

Czyli jednak tak jak myślałam, ktoś dostaje podwyżki:/ Nie ma w firmie związków zawodowych, które by wywalczyły jakieś premie/podwyżki? Wyżej trochę wspominane jest, że zarobki nie są adekwatne do wynagrodzenia. Praca jest aż tak wymagająca? Zadaje duzo pytań, bo chłopak chce podesłać cv.

To chodźmy do colepu

@Ania

To idźcie hahaha. Będziecie zadowoleni, jak o pójście do toalety będziecie się prosić przełożonego. Większość komentujących tak bardzo narzeka na BEWE a pojęcia nie ma jak jest w innych zakładach. Skoro Bewa taka zła to dlaczego tu pracujecie?

Na stronie firmy jest informacja że szukają operatora maszyn produkcyjnych. Z wymagań to książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych i gotowość do pracy na trzy zmiany. Słyszałem że z benefitów jest refundacja 60% kosztów dojazdu do pracy przewozem pracowniczym. To znaczy że dla wszystkich jest autobus firmowy? Konkretnie na jakiej trasie jeździ?

Krecik Nowy wpis

Czy ktoś slyszał że mają tworzyć odział oczyszczalnia tam się nic nie robi a kasa idzie leżanka prysznic laptop kawka i fajka

Witam, firma poszukuje teraz operatora maszyn, taką informację znalazłem w necie. Podali tam widełki wynagrodzenia 21,00–25,00 zł brutto / godz. Która kwota jest bardziej realna dla kogoś z doświadczeniem? Te 25 rozumiem bez żadnych premii tyle wynosi? Do tego piszą o bogatym pakiecie benefitów, rzeczywiście jest z czego wybierać?

O co chodzi z ta nieuczciwością? Bo w sumie ktoś zapytał tylko o ogłoszenie i nie wiem o co Ci chodzi. Te widełki są nieuczciwe wg Ciebie czy o co chodzi?

Jakie godziny pracy obowiązują w Bewa Sp. z o.o.?

AGH

W Bewie produkcja pracuje na 3 zmiany: od 7 do 15, od 15 do 23 i od 23 do 7.

@AGH

Jak się pracuje na nockach? Macie jakąś dodatkową przerwę wtedy albo posiłek regeneracyjny? Poza tym czy nocki lepiej finansowo wychodzą?

Leszno

Jak szefostwo w Bewa Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Bianka

Dlaczego? Masz na myśli brak podwyżek, obcinanie premii za chorobę, atmosferę? O tym tu czytałam... Czy masz jakieś inne argumenty na to, że szefostwo według Ciebie kiepsko traktuje ludzi? Chciałabym się jak najlepiej rozeznać w temacie bo szukam pracy...

AGH
@Jak się domyślisz to napisz

Coś Cię jednak ciągnie do tej firmy skoro 1,5 roku już tu nie pracujesz a nadal jesteś zainteresowany/a co się dzieje hahaha. Tak na marginesie to my Tobie współczujemy, że tu nie pracujesz a nadal się interesujesz hahaha. Mnie nie interesuje była firma, bo dobrze mi tutaj hahahaha. Powiem Ci w sekrecie, że kilka osób powróciło na stare (usunięte przez administratora) ;) może i Ty chcesz :D :D:D

To chodźmy do colepu

Wojciech
@Ania

Dlaczego myślisz o innej firmie, źle Ci tu? Firma przecież działa. Inna kwestia, to co oni tam płacą za robotę? Zwłaszcza na magazynie.

Aaddmmiinn

A stażowe to wam tam płacą?

Moderator
@Aaddmmiinn

No (usunięte przez administratora) Oczywiście że tak !

@Aaddmmiinn

Nie ale chcemy !!!!

czarna owca
@Moderator

stazowego nie ma w tym zakladzie

Aga

Czy damy przetrwac 2023

@Aga

Może i przetrwamy ale nie będzie kim pracować zostanie może parę osób

stefan
@Aga

te same pytania co roku a firma dziala

@stefan

Ale placa nedekwatna smiechu warte niech pracuja pupile

@Anonim

Nie nienieplaca niech pracuja sami

Sylwia
@Anonim

To ile się tu zarabia? Najniższa krajową czy coś więcej? Są w ogóle jakieś podwyżki przewidziane?

Izabela

Nic a nic? Ktoś pisał niżej, że są, ale nie dla wszystkich. To jak to w końcu jest? I kto ewentualnie je dostaje?

Stefan

znowu bez podwyżek kiedy będą podwyżki?

@Stefan

A zapowiadali w ogóle że jakieś będą czy to tylko twoje nadzieje? Jak już to zwykle ile procent dają więcej?

Adriano

A w Amazonie 27,60zl nic nie sugeruje ale będą szukać ludzi

Zdzis
@Adriano

Powodzenia szukajcie a napewno znajdziecie. Firma nic dla Was nie zrobi podwyzki oj są!?

@Zdzis

Pewnie że są ale nie dla wszystkich

Irena

Dużo by pisać o marzeniach ;) a jak tam kondycja firmy? Zastanawiali się wszyscy czy dotrwa do końca roku a tu mamy 2023. Daje rade? Zapowiada się na jakieś zatrudnienia?

Przegapiony moment Xd!

Dokąd zmierzasz ,,Bewo" ?

Do upadku

Aga
@Bartek

To na xwolnienia trzeba isc

biegacz marian
@Przegapiony moment Xd!

kiedy vuzkovym podniesie stawkę za godzinę?

Oskar

Witam a moze z innej beczki czy firms przetrwa do konca roku niech nam powiedza ????

@Oskar

Może przetrwa do końca roku ale to jest koniec tej firmy.Do samego końca będą czekać żeby nam powiedzieć

Beata

Czemu uważacie że to koniec firmy?

Pysio
@Beata

Trzeba o czymś plotkować na przerwach

@Pysio

Czyli to zwykłe plotki? Nic nie dzieje się na tyle złego, żeby firma się zamknęla?

Pysio

Przyjdz pogadaj :)

Irena
@Beata

Nigdy za kobieta i tą firma niebyla szkoda ze kobieta ządzi i za najnizsza krajows ptacuja a pany to nie po duzo więcej powodzenia

Zenek

Firma do marca i koniec

F.A
@Zenek

Dlaczego uważasz że do marca i koniec?

@Zenek

Miało być do końca roku I koniec ?

Bożena
@XD

Widzę, że nie możecie się zgodzić. Czyli ta Firma nadal działa, tak? I zatrudniają ludzi czy już nie? Dajcie znać.

Witek

Nigdy nie placili godnie

@Witek

Pewnie że tak i mają efekty ludzie się zwalniają jeszcze trochę i nie będzie miał kto pracować

Sylwia

Dużo ludzi się zwolniło? To tylko przez niska place czy jest coś więcej? Firma nie stara się zatrzymać stałych pracowników np choć małą podwyżką?

Zzz

Kiedy powiedzą ze zamykają bewe dalej ludzi (usunięte przez administratora)

X

A teraz z innej beczki pytanie do majstrów Dlaczego nie informujecie pracowników co ustalacie na zebraniach tylko dowiadujemy się przypadkiem ,czego się obawiacie ?

Witek
@X

Niech sie wezna do pracy z zaloga to by bylo mile widziane

Ala
@Witek

Oj majstrowie i brygadzisci a nie lezanki w budzie

@X

A czego dotyczą te ustalenia? Co się dzieje na takich zebraniach?

Radek
@Witek

Ja zawsze pracuje z zaloga

@Radek

A faktycznie takie opóźnienia co do przypływu informacji od nich są?

Czy Bewa Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Oj zapraszamy niech popracuje na liniach Beti Andrzejek pozdrawiam

@Bartek

A czemu akurat tam ma ktoś pracować?

Sara

Taka para w sam rsz na linie 4bmozna dla majstrow wyrabiac premie kosztem ludzi

@Bartek

Oni są dobrzy jak coś potrzebują a jak nie to mają w 4 literach i trochę szacunku dla ludzi płacicie marne pieniądze a wymaganie Bóg wie jakie.

Zenek

Prawda swieta prawda

Edyta
@Zenek

Pracowalam w tej firmie i nie polecam nikomu odeszlam przez jedna panie i zycze jej wszystkiego najgorszego co moze spotkac czlowieka i jej majstra pozdrawiam i wspolczuje tym ktozy zostali to ludzie bez uczuc

Iza
@Edyta

Popieram masz racje tez doznalam ta (usunięte przez administratora)

Edek

Pani Ą i maestro to jedno najgorsze swinie na a moze tak na 2 lub 12 zapraszam to niech sami wezns sie za prace a nie na lezance w budzie zavco im placa aci brygadzisci to jakie obowiazi maja zamowienia i reszta lezec a moze by tak na linie zaczeli wychodzic i nie gnic w budzie tak mozna pracowac 16 na vekend

Opuszczeni z soków :-)

Co z podwyżkami listopad grudzień styczeń ? Czas start hehe

Wojtek
@Opuszczeni z soków :-)

Chcesz podwyzke to zmien prace.Ja za darmo pieniedzy rozdawac nie bede.

@Opuszczeni z soków :-)

Widzisz wszystko jasne i na temat:(

Sebastian

Może to ktoś kto się podszywa , nie wierzę że szef tutaj pisałby o takich rzeczach. Swoją drogą - kiedy były ostatnie podwyżki u was?

@Sebastian

Dawno 3 rok bez podwyżki a tu wszystko drożeje :(

Olek

Podwyzki sa nie w tej firmie to zostana sami nieudaczicy i te baby do butelek bo nic nie umia hahha

@Olek

Czemu uważasz że nic nie umieją? Chyba ktoś je zatrudnił po coś więc chyba robią coś pożytecznego?

@Olek

Pani na monobloku 9 sie nie przepracuje wiecej sie na pyskuje a moze na soczki jak chodzila to ze lzami i afera a teraz to ma super i tylko kabluje ale moze na nia tez przyjdze pora powodzenia 9 monoblok to luksus nie ma prrawa nazekac same przydupasy tam stoja chlodno i siedza co inni moga pomazyc powinny byc zmiany na stanowiskach po miesiacu kazdy by znal kazdy monoblok a nie tylko jedni i tak na kazdym stanowisku etykieta tuneli i td zmiany po kilku tygodniach wtedy kaxy znalby stanowiska a nie tylko kablowanie drogie panie

Bożena
@Bartek

Co to ten monoblok? Nie jestem zbytnio hmm wtajemniczona jeszcze :P O co w ogóle chodzi w tej pracy?

Bozena
@Bożena

Z tego co widzę te te panie a zwłaszcza jedna to na na wszystkich umie i nawet przezbroji etykietę to o którą chodzi

Bozena
@Bozena

Widzę że nadepla ci na odciski wiecznie siedzisz w palarni i na telefonie a one tam zapierniczaj stan tam raz to zobaczymy wyjdziesz tylko jak będzie planowanie a ty na daje lecisz co pół godziny i cię boli że wiecznie cię nie ma

@Bozena

A to tutaj tak można sobie na luzie takie przerwy robić?

Agata
@Marzena

Masz racje przerwy sa dla wybranych .A jesli nic nie zrobia w tej firmie dla pracownikow linii to niech warszawka tu pracuje a nie luksusach oplywaja wszyscy madrzy sie pozegnaja i super tak trzymac za taka place powinni pracowac Warsz za dwa kola nawet socjal nam zjędli nic niema niepolecam tej firmy

Grubas
@Opuszczeni z soków :-)

Oj niech.sie weznie do pracy bo jeszcze trche to sie zatrze ale tacy sa potrzebni soki to wynalaski badani okresowe po pracy nie ma wolnego gd?ie kodek pracy moze ten P TO GBUR

Łokik

Pytaliśmy pracowników o wyjaśnienia...ale ich nie otrzymaliśmy a kto nas pytał.

Milosz

@Czarek

Upieksza to potrafia

Zyta
@Bartek

Badania okresowe zrob i do pracy nie ma wolnego dnia

Jakie są mocne strony pracodawcy Bewa Sp. z o.o.?

Bobina

Idzie się wyspać

Obserwaror

Popieram kolegę.

Batman dick
@Obserwaror

A pracujesz tam pewnie z 10 lat cioto.Idz na budowę to zobaczysz co to praca chyba ze nadajesz się tylko do podnoszenia butelek jak te stare baby

Obiecywanie gruszek na wierzbie.

Iza
@Batman dick

Prosze nam nie ublizac bo jesli juz nas nie bedzie to wkoncu panowie zaczna pracowac

Fiona

Mocne są takie że cały czas są nowe osoby rotacja jak przy koszeniu winogrona

Pierwsza dama bewy :-)
@Nowy

Opisze ktoś to co się dzieje na sokach ?

Zdzis
@Pierwsza dama bewy :-)

Na sokach cudowna robota dla elity i i i niech sie garna wszyscy dla dzieci przelozonych moze by cos sie w koncu nauczyli a nie gotowa kanapke maja polecam wszystkim chetnym powodzenia

@Zdzis

Czemu akurat na sokach tak dobrze się pracuje? Mało roboty czy dobrze płacą? Pytam poważnie.

Darek kanarek

Batiemu dać te 4 zł co chcę i niech chlop ma bo 40 za pasem a bilet do Francji już kupił. Tak że podwyżka i sto lat bati.

Zostaw merytoryczną opinię o Bewa Sp. z o.o.

• Jak się pracuje w Bewa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bewa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bewa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 12 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bewa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bewa Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042