Bewa Sp. z o.o.
counter
2 61 183 5 1
Pracownik Nowy wpis

Praca jak praca, zależy kto czego oczekuje. Pieniądze śmieszne, ludzie spoko, prócz czarnej mamby z magazynu-jedna z "piesków" kierowniczki tak jak niżej napisane. Ale nic nie szkodzi aby ktoś spróbował.

Mariusz69

Prace na magazynie oceniam dobrze. Plusy: - Ludzie pracujący bardzo pozytywni, komunikatywni, pomocni. ???????? - Praca na zaladunkach jest spoko (nie licząc fifo, który w sezonie nie istnieje ????) - Wypłaty na czas.???? - Możliwość dorobienia w sezonie na nadgodzinach.???? - Dużo wody. ???????? Minusy: - Nie zawsze dostaniesz wolne, gdy tego potrzebujesz. ???? - Zimno. ☃️ - Dużo osób zafascynowanych fotografia. ???? - Pieniądze nie adekwatne do zaangażowania i wykonanej pracy. (Ty się starasz i dzialasz, a inni śpią w najlepsze na paletach w ciepełku) ???????? - Dawanie w system 4 brygadowy bez uprzedniego poinformowania. - W 3 zmianowce dowiadujesz się w piątek jak robisz w następnym tygodniu. CHORE Ocena: Jeśli szukasz pracy na wózku, dachu nad głową, jesteś zaangażowany w to co robisz i lubisz fotografię to praca jak najbardziej dla Ciebie! ????????

Tak4Nie1
Bed man Nowy wpis
@Mariusz69

Skoro tu pracujesz to musi ci się podobac

TakNie1
dZizasss Nowy wpis
@Mariusz69

wiesz deklu upośledzony co skończyłeś 6 klas podstawówki do czego służy 'ZNAk ZAPYTANIA' ?????????/

Lol Nowy wpis

Na produkcji powinno się zarobić godnie od poniedziałku do piątku bez jakichkolwiek nadgodzin dni wole to są dla rodziny

Tak21Nie
Haha

Na olx ogłoszenie szukają baranów na weekendy do wylewania haha

Tak8Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Hitman

"Kto jest chetny na wolontariat w weekend" rzekł kierownik Wolf

Tak25Nie
Siostra
@Hitman

Podobno sobota w bewie to teraz los na loterii,możesz wygrać 5 milionów,niezaplacona setkę albo dzień do odbioru.Zeby wygrać trzeba grac!!

Tak25Nie
Nikt
@Siostra

Naprawde tak sie juz tam porobilo? Kiedys (15 lat temu) wyplaty byly polowe nizsze ale czlowiek bez nadgodzin zarabial takie same pieniadze jak teraz z 4-5 setkami, premia reg. robila swoje. Ta firma slynela z dorabiania weekendami/nadgodzinami ale jak czytam to dochodze do wniosku, ze to rownia pochyla... dziwie sie wam ze tam siedzicie, dookola jest mnostwo firm ktore lepiej placa, lepiej traktuja czlowieka a i atmosfera jest inna, skupiasz sie na pracy a nie nad tym czy ktos na ciebie doniesie, slusznie czy nie :/

Tak14Nie1
Jony

Firma Bewa zatrudni Alfonsa do zarządu,administracji, i kierownictwa. Do zadań będzie należało ogarnięcie (usunięte przez administratora)

Tak15Nie
XxX
@Jony

Pierwszy przypadek covid19 w bewie, a tu nawet płynu nie ma do dezynfekcji..

Jony
@XxX

Nie ma co się dziwić biedna jest bewa pracownikom ucinają pensje gdzie w innych zakładach podnoszą za pracę w warunkach zagrożenia, maseczki pod wydział ,o rękawiczkach nie wspomnę a na magazynie to już wogole cyrk na kółkach kierowniczka ma swoich piesków co tylko chodzą i donoszą na innych, w tej firmie nie liczy się dobro człowieka i pomoc w czasie pandemi tylko żeby się cyferki na koncie zgadzały

Tak14Nie1
Dziady

zakład próbuje wyłudzić pieniądze z tarczy antykryzysowej jednocześnie prosząc się o przyjscie na nadgodziny bo tyle mają roboty w czasie"kryzysu".A żeby Was inspekcja pracy nakryla i zmusiła do oddania skradzionych pieniędzy państwu

Tak52Nie2

Wypłacają dodatkowe nagrody w Bewa Sp. z o.o.?

Tak3Nie2
Lutek
@Pytanie

nic nie wyplacaja raczej patrza aby niedac

Xy

Przyszedł bóg wie z kad na mąci zabierze zgarnie co miał obiecane i zniknie tak sie to skończy

Tak9Nie1
@Xy

najpierw to trzeba maszyny wyremontowac miedzy innymi

xy b
@Xy

bog widzi tylko to co chce widziec i tylko u zwyklego pracownika tak naprawde

Pytający
Użytkownicy czekają na odpowiedź 118 dni.

Witam, a czy mógłbym spytać o atmosferę na stanowiskach administracyjnych/ biurowych/ sekretariat ? Jaki jest kontakt między pracownikami oraz kierownictwem/zarządem ?

Nikt

Pracowalem w tej fimie 2 lata i moge powiedziec zeby omijac ja z daleka! Firma nastawiona tylko i wylacznie na zysk, pracownik jest nikim, potrzebny tylko wtedy jak jest potrzeba zostac na 16h (magazyn). O urlop sie prosisz, jak zachorujesz to po ptokach, masz robic i sie nie odzywac, to moze dostaniesz 1zl podwyzki, bo ta jest nie dla najlepszych pracownikow, tylko dla tych co sa pupilami kierowniczki. Zdecydowanie odradzam, szukajcie innej firmy gdzie sie traktuje pracownika jak czlowieka a nie jak sile robocza. W dodatku tania.

Tak11Nie1
Adrian
@Nikt

Czy nadgodziny są normalnie wypłacana skoro zdarza się, że trzeba zostać w pracy 16 h? Często się to zdarza? Na jakiej umowie są zatrudniani pracownicy?

Gosc
@Adrian

A czy wg ciebie praca po 16h to "normalna" praca? Jesli tak to tylko brakuje ci kajdan, i goscia ktory bedzie stal za toba z batem. Ale to sie znajdzie. Za takie stawki jak placa w tej firmie, i za taka atmosfere jaka panuje i jaka wprowadza d. i za ten szacunek do ludzi powinnismu pracowac 2h na zmiane. Czas ztad uciekac,

Tak3Nie

Jakie są warunki zatrudnienia w Bewa Sp. z o.o.?

@Pytanie

O warunkach zatrudnienia pisałem (wynagrodzenie i system pracy) o samej pracy się nie wypowiem, bo odrzuciłem ofertę. Widzę że ostatnia rekrutacja się nie udała, i znowu szukają nowych pracowników, to o niczym dobrym nie świadczy. Ale spróbować można tylko czy jest sens wiedząc, że i tak będzie się marnie zarabiać w tej firmie, może lepiej szukać dalej niż marnować czas.

@Czacza

i dobrze zrobilas bo ani tu kasy ani szacunku to zwykledo robola

Czacza

Niestety bardzo niskie wynagrodzenie jak na system 4-brygadowy w tym 3 weekendy pracujace. Na początek niecałe 2100zl na rękę, ewentualnie plus 10 procent premii. Po trzech miesiącach 1zł na godzinę więcej tylko nie wiem czy brutto czy netto, ale nie robi to większej różnicy. Za takie wynagrodzenie nawet Ukraińcy nie chcą pracować.

Tak12Nie
Anonim
@Czacza

100% racji. Dostaniesz zlotowke ale to jest brutto, czyli tak naprawde wielkie nic. Za takie wynagrodzenie powinno sie pracowac max. 4h na zmiane. Praca moze i dla kogos, kto dopiero rozpoczyna kariere zawodowa, niestety nic wiecej.

Tak5Nie
@Anonim

Anonim ale jakie doświadczenie zdobędziesz w takiej firmie, praktycznie żadne, to zwykła praca przy maszynach lub magazynie. Kasa marna i kwalifikacji też sobie nie podniesiesz, więc karierę może lepiej zaczynać gdzieś indziej, tutaj można tylko popracować na przeczekanie. Wiadomo ktoś to musi robić i nie ma w tym nic złego, tylko żeby wynagrodzenie było adekwatne do systemu pracy.

xy

to wszystko prawda co pisze many

Xyz

Pracuje tu od 20 lat takej sytulacji jeszcze nie bylo od kieddy przyjeli dzumandziego produkcja warjuje kreci takie wyniki ze nie mieszcza sie w skali

Tak6Nie2
Gal

Jesteście świetni szczególnie ta (usunięte przez administratora) maja która pyta się o zarobki i ogólnie Jest (usunięte przez administratora) jak zawsze ganiają o byle co jeszcze gdzieś mi się obiło o uszy że chcą 4 brygadowke wprowadzić na produkcje brawo brawo i jeszcze raz brawo Jak chcecie sobie kajdany założyć i być dymanymi na każdym kroku to proszę bardzo idźcie i popierajcie tych w wielce wybielonych strojach Oni chcą się nachapać a nie was słuchać oni nie będą patrzeć o pan podniósł produktywność o 30% to proszę bardzo tu ma pan premie większą Jak tak myślicie to jesteście w błędzie Oni będą działać inaczej to dlaczego nie 40% albo 50% i ciach nie masz premii bo się nie wykazales do tego pupilki i nurki Z nie wyrazami szacunku walcie się ze swoimi uwagami bo wchodzicie w tyłek i lizecie aż błyszczą się i taka jest prawda Banda jełopów która góre by skrzywdzila na 1000 sposobów a jak przychodzi co do czego to siedzą jak te pi**y nie zwracając uwagi ani nic Zobaczycie że jak dacie przyzwolenie na takie praktyki to będzie dzień w którym wolelibyście nie pamiętac że daliście tak bez mydła zostać wydymanymi ba nawet sami będziecie się schylac

Tak6Nie
Marek

O co chodzi z tym , że dużo osób zafascynowanych fotografią?

Do Marka
@Marek

A no chodzi o to, ze jest wiele osob, ktore nie potrafia zablysnac i zaimponowac kierownictwu niczym innym jak robieniem zdjec i donoszeniem na innych. Pracownikow magazynu zawsze bolalo to, ze pracuja 7h40min. na zmiane, a koledzy z produkcji "odrobine" mniej. Ale to nie znaczy ze z produkcja jest cos nie tak- raczej na magazynie jest balagan i niezorganizowanie, co probuje sie tuszowac takimi restrykcjami jesli chodzi o czas pracy: 1min. dluzej na przerwie i juz podpadasz, wyjdziesz 1min. wczesniej niz godz. 15:00 i juz podpadasz :)

Sekret

Bzdury wypisujesz.

kapus
@Sekret

nie takie bzury pisze raczej duzo w tym prawdy

seagal

Sluchaj sekret ? nie znasz mnie a mnie oceniasz? coś mi sie zdaje że jesteś lizusem i to dobrym...! spadaj botakich jak ty można poznać po ich wypowiedzi...Napewno pracownicy którzy cie znaja potwierdzili by to.......Więc bujaj sie facet jeśli można cie tak nazwac?

seagal

Pewien jesteś ze bzdury? Zreszta mam juz tą firme gdzies.....Jak wiele osób.....

Sekret
@seagal

Cwaniaków i obiboków ta firma nie potrzebuje. Narzekają ci którzy przyszli poleżeć a później pretensje bo mała premia.

Zostaw merytoryczną opinię o Bewa Sp. z o.o. - Piaski

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Bewa Sp. z o.o.