Bewa Sp. z o.o. Towarzystwo Gospodarcze

Piaski

Opinie o Bewa Sp. z o.o. Towarzystwo Gospodarcze

Irek

Podpowiedzcie czy warto aplikować? Miałem nadzieję, że na forum się czegoś dowiem ale nic z tych rzeczy.

Hipster

A czy bewa zapewnia ubrania robocze

Górnik

Siema Pracowałem w Bewie ponad półtora roku i to bylo zmarnowane półtora roku. Wyplaty w sezonie okolo 1800-1900 na rękę bez sobót a poza sezonem czyli od wrzesnia do maja 1400-1600 na rękę, praca ciężka, premie za byle główno zabierają, a ta pinda Danusia tylko ręce zaciera żeby komuś zabrać premie. 2 miesiące temu znalazłem inna robote i w końcu odzylem. Praca w weekendy bo jesli sie np wykreslisz i nie przyjdziesz to poleca po premi, a jesli zas przyjdziesz to i tak na wyplacie Ci premie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wiec [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Ujmując wszystko w dwa słowa " Robota [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot;. NIE POLECAM

Maja

@nikt, a możesz w takim razie opisać jak to wygląda? Na forum brakuje konstruktywnych opinii na temat Bewy, które pozwoliłby każdemu wypracować swój punkt widzenia na temat pracy tutaj. Jeśli możesz opisać plusy i minusy całej sytuacji, inni będą wdzięczni za taki przekaz.

nikt

fajnie by to bylo

Ignacy

Jak są oszustwa to napisać do Ministerstwa do Warszawy to z kolesiostwem zrobią porządek , a nie żeby zwykli pracownicy cierpieli...

120657

Jak wygladaja zarobki? 2000 brutto + premia czy jak ? Czy praca w weekend jest obowiazkowa, czy dla tych którzy chcą? I czy pracuje sie np. w wigilie czy sylwestra?

Produkcja

Zaczął się sezon letni to i zaczął sie motłoch w bewie. Ludzie pracują na nie do końca sprawnych maszynach, których sie nie naprawia bo to nie jest w planach prezesa G. Jedno wielkie zamieszanie, wszystko na już, każdy próbuje ogarnąć rozwalone maszyny a na to wszystko wpada prezes i gania ludzi zeby sprzątać. Pracownik zaczyna spełniać zycenia jaśnie Pana a za jego plecami sypia sie butelki na ziemie, bo zamiast pilnować rozklekotanych maszyn to jedzie na szczocie. I tak to ani nie idzie produkcja ani nie jest posprzatane. Nowi pracownicy maja stawki jak ci co robią po 2-3 lata, chore! Chodzę tam do pracy zwyczajni odje**ć 8 godzin a codziennie szukam innej roboty.

problem
@Produkcja 03.06.2017 10:19

szukasz i prosisz boga zeby nieznalezc ha ha praca jest jakbys szukal to bys znalazl

Maja

@Sokia możesz opowiedzieć więcej o tym jak wygląda praca w firmie? Chętnie usłyszymy o Twoim doświadczeniu w Bewa.

Soki

Teraz układamy soki 5 litrowe bajka....

Rysiek

Franca pielęgniara siedzi i w monitoring patrzy jak kto robi. Buda zasłonięta żaluzjami, może palcówkę trzepie i się podnieca

dobre

Jaja

Illegal system? :D :D hah :D

M.G

Jak to powiedział prezes na jednej z wycieczek "firma inwestuje w maszyny a nie ludzi, więc jeśli ktoś ma coś lepszego to niech skorzysta" to jest cały obraz Bewy :) szkoda tracić najlepsze lata na pracę po 6-7 dni w tygodniu. W końcu i tak Cię zwolnia. Ofert pracy jest mnóstwo i praktycznie każda za większą stawkę.

Torfiorz

Odradzam te firmę młodym ludziom. Po szkole znajdziecie o wiele lepsze oferty, a w bewie będziecie 8 godz układać wody 5l na palecie za 10zł brutto (plus premia, która jest zabierana za każd [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Dobrze mają jedynie osoby które zostały zatrudnione po znajomości. Firma zupełnie bez perspektyw na przyszłość.

Robol bewy

Moje pierwsze wrażenie nie było najgorsze bo robiło się w gorszych miejscach warunki są takie jakie są dla świeżych 10 brutto plus premia więc jeżeli chcesz wyzywic rodzinę to trochę ciężko za system nic nie dokładają. setki z tego co widzę jak jesteś w systemie jedna w miesiącu a robisz co weekend praktycznie więc trochę to dziwne nie wiem jak jest na magazynie z tymi setkami ale pewnie podobnie, umowa o pracę to jest na pewno duży plus praca po 8 godzin więc też spoko. Ogólnie to nie ma co narzekać jak ktoś chce przyjść odpier.. co trzeba i do domu. Wszystko zależy czego się tak na prawdę chce myślę że Bewa to pewny pracodawca a co do kasy i stanowiska po prostu trzeba trochę tu porobić zobaczyć i pokazać że coś umiesz nikt ci za nic wypłaty przecież nie da chociaż po niektórych widzę to tak jest chcą 4 tys za to że przyjdą i tyle niestety tak to nie działa. Kończąc pisanie tych głupot chciałbym dodać że nie jest aż tak strasznie i dla tych którzy chcą tu tylko na chwilę i dla tych co dopiero zaczynają karierę.

Starypracownik

Zarobki na produkcji windują ponad przeciętność tylko i wyłącznie gdy narobisz "setek" w weekendy. Na start dla nowych pracowników stawki ok 10 brutto, gdzie w marketach dostaje sie więcej. Do pracy przychodzą sami młodzi po skończeniu szkoły którzy nie maja podstawych nawyków pracownika i myślą ze wszystko im wolno jak to było w szkole. Z roku na rok jest coraz gorzej i coraz ciężej. Roboty więcej i więcej. Na magazynie zarobki w porownaniu do ilości pracy są skrajnie śmieszne plus praca w nielegalnym systemie. W laboratorium z tego co słyszałem tez nie najlepiej. Ktoś mi mówił ze dużo pracy mało płacy. I tak podobno powiedziała sama dyrektorka laboratorium. Krótko mówiąc jak nie masz juz naprawdę innego wyjścia to przynieść to CV....

Gosciu123

Kto jest kierownikiem na magazynie ?

BABA 2

@ccc nie dość że jesteś zdrajcą :D to jeszcze chcesz robić za Afroamerykanina :D

ccc

jak czytam to widzę , że tak naprawdę to Polacy najlepiej by leżeli za kasę

Za

multisporta nie ma

Baba

Ludzie nie idźcie do bewy na magazyn robota straszna zero organizacji majstry to chamy a pracownicy mają cię w dupsku nikt ci nic nie pomoże . Tylko każdy do kierowniczki lata i z ucha jeden na drugiego wali żeby on miał lepiej . Serio wam mówię nigdy na magazyn ma bewe . Jedna wielka gra pozorów każdy się do cb uśmiecha i gada z tobą a potem leci do kierowniczki i cię sprzedaje . A kierowniczka nie lepszą wredna strasznie

vkv

Widocznie nie ma chętnych do pracy @picolo bo po prostu nie pokazało się na razi e żadne ogłoszenie pracy. O ewentualnych wakatach najlepiej dowiadywać się bezpośrednio u nich, więc nic jeszcze straconego. Pewnie i tak dają dwuskładnikowe wynagrodzenie.

Zainteresowany

Socjal jakis jest ? bony na swieta, multisport ?

Sajmon

Uwaga na oszusta na zmianie a. A.M pozycza pieniadze i nie oddaje wykrecajac sie ze przelew nie przeszdl. Zalatwi co tylko zapragniesz...W tej firmie da sie zarobic jesli przychodzicie w weekendy inaczej slabo. Dodatkowo stwka jest godzinowa wiec w miesiacach jak wypadaja swieta jest tragedia... Warto tez dodać ze w tej firmie nie ma co liczyc na awans chyba ze po znajomości jest sie zatrudnionym. Nie ma co liczyc na jakies kursy albo umowe na czas nieokreślony :-(

Norbi

Pamietam A.M i potwierdzam ze to czlowiek ktory potrafi klamac w zywe oczy. Opowiadal bajki i zawsze chwalil sie co to nie on a jak sie teraz okazuje to takze gosciu bez honoru. Trzymac sie od niego z daleka. Etykieciarz nie przejmuj sie karma wraca. Firma jest srednia jak nie szkoda komus życia to moze robić i po 16 godz w weekendy a wtedy wyplata jest naprawde fajna ale wiadomo cos za cos. Co do minusow to sie nie wypowiadam bo jak ja robiłem to czegos takiego nue bylo. A co do majstrow to jesli nic sie nue pozmieniało to najgorszy jest A.K zm b

hEJ

jedna z najgorszych firm w tej okolicy niskie zarobki zero szacunku dla pracownika system zmianowy (za darmo) kierownictwo ma za nic pracownika tylko sa mili jak cos chca od ciebie a jak ty czegos potrzebujesz od nich to sie wypinaja i maja cie gdzies o urlop trzeba sie prosic nie rowne traktowanie pracownikow podwyzki raz na ruski rok jak najnizsza krajowa wzrasta majstrowie wogole nie wstawiaja sie za pracownikiem bo sie boja i martwia sie o swoja [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tylko wulgarne chamskie odzywki w stosunku do pracownikow ciagle straszenie ze cie zwolnia 100 % mobbing jednym slowem ŻENADA szkoda nerwow i zdrowia...ty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak wol za damski [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a prezesi sie bawia i bogaca na twojej krzywdzie kazdy kierownik auto sluzbowe balangi co troche sobie robia a ty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na nich Dziekuje...BEWA TEJ FIRMIE STANOWCZE NIE !!!

Optymiastka

Funkcjonowanie firmy pozostawia wiele do życzenia. Wyzysk laborantów w dziale jakości.....przykre, że ludzie po studiach dają sie aż tak wykorzystywać! Młode osoby rozpoczynające karierę zawodową w Bewie narażone są na zły wzorzec jaki prezentuje pracodawa.

wyzysk

miałem pisać a złej atmosferze i wyzysku pracownika, ktoś pisze o tym kilka miesięcy wcześniej, czyli nic się nie zmieniło niestety a wymagają naprawdę cudów od magazyniera na liniach produkcyjnych za słabe pieniądze

kitus

masz racje kolo dobra gadana to pol sukcesu i podpierdalanie drugich przez telefon i mozna samemu sie opierd..

bolo

na produkcji to mozna sie wyspac z nudow a wózkowi maja przekichane na okraglo na wysokich obrotach jak kierowniczka zobaczy ze chwile stanales to zaraz opiernicz to tak skromnie

kolo
@bolo 25.02.2016 18:53

bolo nie zgadzam sie z toba kto moze to moze ale wiekszosc to musi tyrac to tylko niektore osoby robia co chca i nikt im nic nie mowi

pasiu

orientuje sie ktos ile kosztuje przewoz z belchatowa do bewy? i ile mozna wyjsc na magazynie?

machnik

Bewa schodzi na psy,ci którzy mają trochę oleju w głowie sami się zwalniają albo zostają zwolnieni.Taki niestety rynek pracy,wyzysk...a chętni znajdą się do pracy za minimalną stawkę przez agencję pracy.Typowy pracodawca aby przyjść zobaczyć i uciekać gdzie pieprz rośnie,pozdrawiam

lol

Kolego koko azory i majstrowie dzielili się opłatkiem z wszystkimi i głupot nie pisz i po drugie to ty weź się do roboty i pilnuj siebie!!!!!

@lol 22.12.2015 21:15

lolu prawda w oczy kole nic nie wiesz.

koko

Nocki są dla Azorów i majstrów super bo śpią i dziewczyny do zabawy 7,8,9 w stringach do zabawy hahaha.Stawki azory i majstrowie mają duże za opierdalanie i podpierdalanie i niech się wezną w końcu do roboty!!!!!

koko

Ach majstrowie i azory to lizi dupki łamią się opłatkiem z zarządem , robola omijają jak zepsute mięso &quot [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot; hahaha.

Alicja

Jak wygląda praca w laboratorium (dla kobiet) i jakie trzeba mieć wykształcenie?

machnik

Wszystko zależy gdzie pracujesz.Na produkcji spokój i ściema,nocki można kimnąć nawet a magazyn totalna porażka...wielkie wymagania,chaos i duża rotacja pracowników a to o czymś świadczy,ludzie popracują miesiąc zobaczą co i jak i uciekają gdzie pieprz rośnie.Ale jest nadzieja,zatrudniają już w desperacji obcokrajowców a patrząc na falę migracji z afryki należy przypuszczać że i murzyni znajdą zatrudnienie na magazynie.Xxalexxx,chcesz się sprawdzić w ekstremalnych warunkach pracy to serdecznie zapraszam

machnik

Zgadzam się z_polaris;magazyn w bewie to jedno wielka pomyłka,tam nie ma organizacji tylko kolesiostwo i przekręty z firmami przewozowymi i naprawiającymi palety euro dhp .Jest parę głów tzw.wdupowłazów którzy to ciągną a resztapracuje na premię pupilków czytać Stawki jak dla pracowników niepełnosprawnych teraz przyjmują wszystkich abyś dwie ręce i nogi miał,zapraszam do pracy w bewie na magazyn koniecznie bo ja już sam nie wyrabiam... Zdesperowany pracownik

polaris

Dokładnie Otto :) na magazynie jest zdecydowanie coś nie tak - zero organizacji, nie dość że śpią "Ci" z produkcji, większość czasu nic nie robią, to niektórzy mają się za nie wiadomo kogo, ktoś nowy może być zdezorientowany, na magazynie jest przerypane i najlepsze, że jakoś nie będzie poprawy na to wychodzi bo wg wszystkich tak jest ok :] Na magazynie zarobki nieadekwatne do pracy. Do tego wszyscy mają cię w czterech literach od majstrów po kierowniczkę włącznie. Juga wszystko opisał wyżej: "nikt nie wymaga, żebyście płacili za lenistwo i nieróbstwo, ale przynajmniej nie okłamujcie ludzi, że wypłata jest adekwatna do zaangażowania i umiejętności bo to jedno wielkie kłamstwo. Ludzie którzy dobrze pracują i są sumienni dostają grosze, mało tego, są wykorzystywani na każdym kroku, bo przecież się nie odezwą żeby nie urazić szefostwa. Praca przez 7 dni w tyg jest na porzadku dziennym, a odbiorów nie ma kiedy brac, nie wspomne juz o urlopie. Więc nic dziwnego ze kazdy nowo przyjęty pracownik predzej czy pozniej orientuje się że pracowitośc sie nie oplaca i że trzeba szukac innej pracy a w miedzy czasie wegetowac w tej pozal sie boze firmie..."

Otto

Bewowiak pracowales na produkcji to lajcik jest spia jak mopsy ;)dawaj na magazyn to zobaczysz.

Bewowiak

Co wy tam wiecie pracowałem tam 2lata i ja nie narzekam bardzo dobra atmosfera jeżeli ktoś umie się dogadać z ludzmi to nie widzę większego problemu żeby złożyć podanie a osoby które tutaj wypisują jak to jest tam zle pewnie porobiły miesiąc i odeszły praca jak każda trzeba coś robić czasami mniej czasami więcej ale bez przesady że się tyra jak wół ogólnie gdyby zarobki byłyby tam wyższe byłaby to bardzo dobra robota. Oczywiście są równi i równiejsi czyt pupilki majstrów ale tak jest w każdej pracy i tego nie da się zmienić.

otto

Kolego Hermanie to złóż podanie bo sie miejsc troche zwolnilo ostatnio a jezdzi sie malymi wózkami retrakiem zadko ;) zapraszamy

Otto

Pracuje na magazynie praca w systemie w wekendy swieta itd ogolnie nie polecam szukajcie czegos innego.

lolus

tak pracowalem ale znalazlem sobie inna prace 2 tys wyciagasz pracujac soboty na 3 zmiany faceci maja troche ulgowo a najgorzej to kobitki czasem bylo mi ich zal Wiesz Oliwierek umowe jakas napewno dostaniesz

ciezko w tej firmie

????

fatalna atmosfera , wyzysk ,brak urlopu w wakacje , no i poza również , zarobki fatalne , podwyżki to tylko dla pupilków majstrów ... kierownictwo ma cię w nosie , liczy się tylko ich zysk, pracownik się nie liczy , ich przekręty , tak jak wpuszczanie firmy przewozowej i naprawiającej palet EURO i DHP , osób pełniących funkcje kierowniczą ...

ja

majstry to buraki ...mniejsze i większe ale to zawsze burak okropny ...................azory jw. takie same osły skarża na ludzi niewiedząc że mówią o sobie io. io io

bezrobotny

Witam! Proszę o szczerą odpowiedz Mam duże doświadczenie w pracy na magazynie Ile można zarobić pln max Z góry dziękuje z aodpowiedz

pan detektyw

raz piszesz "nie jestem pewien", a raz "bo słyszałam" także Pani/Panie kaju musisz się zdecydować. Jeżeli jesteś kobietą mam złe wieści - bewa nie przyjmuje kobiet, chyba że do laboratorium.

Zostaw opinię o Bewa Sp. z o.o. Towarzystwo Gospodarcze - Piaski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bewa Sp. z o.o. Towarzystwo Gospodarcze