Opinie o Bewa Sp. z o.o. w

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bewa Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bewa Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bewa Sp. z o.o. w

Markus

Pracowałem w bewie jakiś czas praca już wtedy niebyła zaciekawa a Teraz to już chyba lepiej niebedzie. PS czy batman jeszcze pracuje.? Nadal wszystko go boli? Szkoda chłopaka praca go wykończyła. A mógł pracować na magazynie teraz byłby kimś

300% Normy

Pracujcie na 3 maszynach na raz a byc moze wkrotce szefostwo juz nie bedzie musialo sie tluc KIA tylko chociazby mercedesami.Dajcie z siebie wszystko, zarzad czeka na zyski.

Związek Zawodowy Bewiak
@300% Normy

A może by tak koledzy strajk włoski - prędkości maszyn o połowę w dół? Co Wy na to ??? Idziemy w tym kierunku?

Przyjaciel rodziny

Nie polecam firmy Bewy , wielki wyzysk góra chwali się rekordowymi ilościami wytworzonych butelek a ludzie po 2-3 lata bez podwyżek pracują za 17-18 złoty na godzinę (gdzie w tym roku wynosi najniższa stawka godzinowa 18.30) gdzie sama góra kręci wałki na lewo i prawo po kilkadziesiąt milionów złotych na paletach euro ,nie wspominając przekrętów z tarczy koronawirusa jednym słowem (usunięte przez administratora) obok Bewy jest dużo firm gdzie zarabia sie po 3-3.5 tysiąca BEZ NADGODZIN a w Bewie dostajesz 2300 i ich śmieszną premie 10 procent NAWET SZKODLIWEGO NIE DOSTAJESZ TO JEST (usunięte przez administratora)zarząd jeździ firmowymi samochodami za nasze pieniądze w tej firmie lepiej jest isc na chorobowe i nie pracować (wliczaja sie soboty i niedziele) niż pracować bewa to jest stan umysłu i zaprzecza prawą logiki ...

Dżordż

Uciekajcie stamtąd , nie marnujcie życia co Wam z podwyżek dostaniecie 1 zł i co w skali miesiąca jest to 100 zł miesiecznie w skali roku 1100 złoty tyle to rocznie paliwa spalicie żeby dojechać do tego bajzlu ,gdzie w innych firmach 3000 -3500 to w ciagu roku mozesz odlozyc na sredni samochod .. nie wspominajac o obiadach autobuasach za darmo itp...nie znam waszych zarobków ale chce Was tylko uzmysłowić :) Pozdrawiam cieplutko szarych pracowników

Pinokio
@Dżordż

Jak nie znasz zarobków w tej firmie to po co się wypowiadasz? Skoro w innych firmach jest tak dobrze to czemu pracownicy wracają do Bewy ?

odpowiem
@Pinokio

minimum nic wiecej nawet od szkodliwego nie skladek ZUS

wyplata
@odpowiem

17zl/godz + premia ok.200zl ha ha ha

Matt

Witam, proszę o info odnośnie zarobków na magazynie na poszczególnych stanowiskach. W jakim „systemie” tam sie pracuje. Dziekuje.

Aito

(usunięte przez administratora) Na maszynach dopóki się coś nie urwie to nie jest serwisowane, a pretensje do pracownika. Teraz najlepiej żeby samemu stać na czternastu maszynach na raz. Oszczędzają na szarych pracownikach, a zatrudniają dyrektorów za horrendalne stawki, którzy i tak nic nie zmieniają. (usunięte przez administratora)

Grórzka

Najlepszy paletyzator to 2 kilka kodów przykleisz i gnijesz w kartonach. Setek można zrobić po 10 w miesiącu a reszta Lini stoi po 2 tyg. Podwyżki haha dobre żarty.. Są ludzie którzy trzymają miejsca pracy a już mogą się cieszyć słodką emerytką. (usunięte przez administratora)

Maciek z klanu
@Grórzka

Paletyzator nr2 praca lepsza od spania palarnia na miejscu z nudów mozna się położyć zdrzemnąć ODPOCZĄĆ po ciężkim weekendzie no i fajną mieć kasę za to polecam zatem prace w bewie bo i ludzie fajni służący pomocą zawsze uśmiechnięci ludzie A przede wszystkim pomocni brygadzisci też ok

@Maciek z klanu

Ale słodzisz baranie

Wąski

9 lat temu w Bewie było fajnie, nomalni ludzie tam pracowali, ciągłe kłótnie z kobitkami o premie ;) kto norqmalny juz dawno uciekł stamtąd, narobiło się mnóstwo układów(usunięte przez administratora)

Lol

Na produkcji powinno się zarobić godnie od poniedziałku do piątku bez jakichkolwiek nadgodzin dni wole to są dla rodziny

@Lol

Z tego co mi wiadomo to ludzie od poniedziałku już pytają się czy będzie praca w sobotę jak tak to ciężko z rodziną by się spedzilo przecież na chleb starczy A jak

x
@Mm

a o czym to swiadczy jak tu dobrze w tej firmie a ludzie jeden drugieg o kabluje bo jak sie uda to ja przyjde drugiego wychlam No chyba ze mam uklady Atmosfera tragiczna miedzy ludzmi

@x

Człowiek człowiekowi wilkiem wilkiem póki masz mniej jest ok A jak masz więcej to jesteś bee

Maciek z klanu
@Mm

Do pracy chodzi się w zwykle dzwonki sobota niedziela jest dla malzonki

Ziom
@Maciek z klanu

Ktos Cie zmusza?

pracownik LW

Co się stało z Danusią ??? nie rozumiem tyle lat pracy

john cenna
@pracownik LW

Były przekręty na 8 milionów złoty teraz idą po sznureczku i tak oto skończona kariera góra wali wałki po 8 milionów a chołota pracuje za 17 zł na h ....

Smutna prawda

Trzeba sie było zatrudnić na produkcji.Mozecie płakać dalej ze panowie z paletyzatorów 7/8 spią całe noce ale to niestety oni z Was sie smieją ze przerzucacie sterty palet codziennie za duzo nizsze pieniądze.Magazyn w tej firmie to jakies nieporozumienie poprostu.

...

Krakowska ciągle na telefonie coś robi zamiast pracować albo plotki roznosi

Stary
@...

Anonimowo wylewasz wypociny to w pracy do. Majstra cały czas łazisz

stary

i nic sie nie zmienilo

mmm

to prawda ma wybrane kable i niewazne ze drzemia spia i tp ale one sa najlepsze

@...

to prawda ze umie wszystko przerobic na swoja strone i podac dalej

@...

szef to nie wie dziesiatej czesci naprawde co tu sie dzieje

maciek
@mmm

przydala by sie w budzie kamera ukryta to by sie dowiedzial

Jony

Panowie na nockach z owijarki z linii 7, 8 śpią a mu musimy cała noc nie raz 5 układać na palecie bo się maszyna zepsuła i płaczek jakos nikomu nic nie powie jako majster , i wy się domogacie podwyżki jak macie pracę lżejszą od spania , podwyżka to powinna być wyciąganą od pracy a nie od siedzenia na palarni i chowaniem się po kątach

@Jony

Chyba zartujesz tu praca sie nie liczy tylko plecy i uznanie kim jestes

Optymista..

W Bewie będzie dobrze jak produkcja się wyśpi a magazyn przyspieszy wózki..

Jony
@Optymista..

Dobrze kombinujesz przyjacielu dobrze gada polać mu

@Optymista..

nie wszyscy ale palezatory tak i stawki maja wygorowane

polac
@Jony

moze i tu zrobia porzade przydal by sie

Hitman

"Kto jest chetny na wolontariat w weekend" rzekł kierownik Wolf

Siostra
@Hitman

Podobno sobota w bewie to teraz los na loterii,możesz wygrać 5 milionów,niezaplacona setkę albo dzień do odbioru.Zeby wygrać trzeba grac!!

Nikt
@Siostra

Naprawde tak sie juz tam porobilo? Kiedys (15 lat temu) wyplaty byly polowe nizsze ale czlowiek bez nadgodzin zarabial takie same pieniadze jak teraz z 4-5 setkami, premia reg. robila swoje. Ta firma slynela z dorabiania weekendami/nadgodzinami ale jak czytam to dochodze do wniosku, ze to rownia pochyla... dziwie sie wam ze tam siedzicie, dookola jest mnostwo firm ktore lepiej placa, lepiej traktuja czlowieka a i atmosfera jest inna, skupiasz sie na pracy a nie nad tym czy ktos na ciebie doniesie, slusznie czy nie :/

Mel
@Siostra

A teraz się bo ja o setki ha

@Mel

pisz wyraznie co do szkoly niechodziles bo niewiadomo o co chodzi

Natman

Chelga z zmiany c najlepsza!

Irena
@Natman

@Natman Piszesz trochę nie na temat, ale mam nadzieję, że to zaraz nadrobisz. Nie widzę tu zbyt wielu informacji na temat warunków zatrudnienia poprzez Bewa. Napisz proszę, czy ta firma zatrudnia w oparciu o umowę o pracę, czy zlecenie? Z góry dziękuję.

@Natman

Kim jest ulega i czemu najlepsza bo chyba sa lepsze

Mariusz69

Prace na magazynie oceniam dobrze. Plusy: - Ludzie pracujący bardzo pozytywni, komunikatywni, pomocni. ???????? - Praca na zaladunkach jest spoko (nie licząc fifo, który w sezonie nie istnieje ????) - Wypłaty na czas.???? - Możliwość dorobienia w sezonie na nadgodzinach.???? - Dużo wody. ???????? Minusy: - Nie zawsze dostaniesz wolne, gdy tego potrzebujesz. ???? - Zimno. ☃️ - Dużo osób zafascynowanych fotografia. ???? - Pieniądze nie adekwatne do zaangażowania i wykonanej pracy. (Ty się starasz i dzialasz, a inni śpią w najlepsze na paletach w ciepełku) ???????? - Dawanie w system 4 brygadowy bez uprzedniego poinformowania. - W 3 zmianowce dowiadujesz się w piątek jak robisz w następnym tygodniu. CHORE Ocena: Jeśli szukasz pracy na wózku, dachu nad głową, jesteś zaangażowany w to co robisz i lubisz fotografię to praca jak najbardziej dla Ciebie! ????????

Bed man
@Mariusz69

Skoro tu pracujesz to musi ci się podobac

dZizasss
@Mariusz69

wiesz deklu upośledzony co skończyłeś 6 klas podstawówki do czego służy 'ZNAk ZAPYTANIA' ?????????/

x
@Bed man

niekoniecznie sie podoba moze z musu

Wiesław

Człowiek pracujący tam ponad 10 lat ma stawkę około 20 złoty na godzinę mowa o dziele produkcyjnym... Gdzie najniższa krajowa wynosi 18.30. Znam ludzi którzy zaraz 2 rok tyrają za 17 złoty na godzinę czy to jest zgodne z prawem ? Kierownictwo mówi że masz dodatki nocne i premię i nie muszą podnosić wynagrodzeń ... chodź w umowie jest napisane (**,**)zł PLUS premia 10 procent wynagrodzenia czyli ten PLUS nie istnieje.... Gdy studenciaki zatrudniając się w McDonaldzie dostają 19 na start i też mają premie ... Firma dodatki socjalne przeznacza na firmowe samochody a nam mówią ,że Ci którzy byli na l4 nie dostaną urlopu socjalnego.... gdzie połowa zakładu miała kwarantanne kpina . Firma od siebie nic nie oferuje tylko daje to co MUSI nic więcej patrzy obskubać kurę znosząca złote jaja i te przekręty z tarczy koronawirusowej ...

stawka
@Wiesław

Poczekajcie na paski za styczeń. Jak coś ksero umowy i pasek wypłaty podesłać do PIP i sprawę zalatwi :) Pozdrawiam Was Bewiaki- były pracownik :)

Liderzy z łapanki :-)

Dlaczego mimo co miesięcznych ogłoszeń o prace nikt nie chce przyjść do pracy w czterobrygadowy system na soki ?

@Liderzy z łapanki :-)

Bo tam zasuwasz jak głupi za 2tys,urlopu od dziadka wiecznie dostac nie mozesz chocbys go planowal pol roku wczesniej bo nie ma ludzi i w kazdej chwili moga Cie zwolnic i dac nowego bo czy pracujesz tydzien czy 5 lat to jestes takim samym cieciem od układania pudełek na palecie.Tam sie ludzie cofają w rozwoju

@Lol

Dlaczego nie zgłaszacie każdego naruszenia praw pracowniczych do Państwowej Inspekcji Pracy?

Ziom
@Lol

Albo dziadek wyleje pare cystern soku w kanał a potem pozabiera premie robolom zeby mu sie hajs zgadzał

Kiedy podwyżki wynagrodzeń na produkcji, czyżby 2 rok z rzędu bez podwyżki?

podwyżka

Człowieku a co to podwyżka? Tam ludzie zasuwają za 17zl/godz gdzie teraz jest 18.30 minimalna. Uciekajcie z tego "obozu" póki jesteście młodzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Bewa Sp. z o.o.

• Jak się pracuje w Bewa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bewa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bewa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 12 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bewa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bewa Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bewa Sp. z o.o.