Opinie o Bewa Sp. z o.o. w

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bewa Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bewa Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bewa Sp. z o.o. w

Pensja glodowa

Daj nam spokój kolejna noc przespana nie w łóżku tylko na stołku ile można

Oj

Córka ma kredyt w Warszawie trzeba pomoc

x

bo prawda jedni spia a drudzy (usunięte przez administratora)

Olaf
@x

Jesli masz chec do roboty to i zarobisz

Merkel

Bati co roku do Niemiec wyjezdza juz sie Angela o niego wypytuje

@Merkel

Ale ona o Tusku nie może zapomnieć

Edek
@Merkel

Lucipek i Mateuszek na soki oni maja przerwe po 40 min i jeszcze palarnie

Iza
@Edek

A moze jeszcze pania z monoblku na soki i niech sie wykaze powodzenia

Ida
@Iza

A moze jeszcz kuzyneczke niech weznie para w sam raz

Pokrzywfzony
@Edek

Komorke brawo

Zenek
@Pokrzywfzony

Palarnia dla wybrancow

Witek
@Zenek

Dla elity colota do roboty

Ela
@Pokrzywfzony

Ile osob powinno niepracowac bo wirus dla szkoly tak fla sluzby zdrowia tak a cholota do roboty

@Iza

a to prawda nie ma jak to rodzinka

@Zenek

ci co niepala to powinni dostac antynikotynowe dodatki bo caly czas pracuja a palacy to popatrzec godzinami w palarni

Grażynka jarzębinka

Czy dziś jest zebranie bo taka jestem niewyspana. Zimno na tej hali.

Energol

Jeden jeździ na ogorki a jeden się dorobił na winogronach. Niejednemu leserowi tam pasują stawki bo gdzie dostaną chodźby tyle za nic nierobienie w cieple.. Widać że ten system jest słaby jak niejeden po weekendzie

ooooooooooooooo
@Energol

ale pracowal czy na ogorkach czy na winogronach ale nie siedzi jako pomoc choc pracy brak

# niesmiejesiezsokow

DlacZego soki nie dostały podwyżek ? Ps nie mówię o tych co mieli po 16 zł brutto ???

Uczestknik cyrku
@# niesmiejesiezsokow

Bo ci dozuca w styczniu do najniższej i zasłaniają się premia i cyk wychodzi tyle ile muszą dać najmniej. Czyli co grupowe??? Swojego czasu dziadkowi też dali 30 gr podwyżki

#niesmiejesiezsokow
@Uczestknik cyrku

Co dorzuca w styczniu ? Bezpłatny urlop przy przestoju :-)?

Xyz

Nie dosyć ze ludzie odchodzą z tego (usunięte przez administratora) na potęgę to jeszcze oni z produkcji chcą pozabierać na soki firma upada podwyżki nic nie dadzą ludzie bedą dalej sie zwalniać na potege

Zal
@Xyz

Zlotowka w gore i bilet na soki w gratisie

Jajcarz od soku
@Xyz

Złotówka podwyżki ( oczywiście nie dla każdego :-) ale trzy dni puste kratki w grafiku bezpłatne wychodzi na zero hehe ale brawo za marketing kto na to wpadł Xd chcieli podwyżkę Ok maja buahahsh

@Xyz

2 lata w bez podwyżki zero imprez wycieczek choinki dla dzieci i jak się dobre chłopaki zwolniły to cyk dają coś aby miał kto choćby kanały myć. Schmit zaprasza wszystkiego nauczymy. PS Majstrów też potrzeba

xyz
@Xyz

jak to niema ludzi sa w linie nie ida wszystkie a pomoc jest i czesto w palarni jedni pracuja a inni w palarni i podwyzki dostali super wszyscy musimy zaczac chodzic na peta

Ida
@xyz

Prawda najwyzszy czas sprawdzic tych co pala ile maja przerwy a inni z lini 12 2 z monobloku n do wc nie moha wyjsc moze w koncu ktos zerkni na to okiem

Ile mozna
@Ida

Jak komus nie odpowiada praca to zawsze moze sie zwolnic..no chyba ze sie nie nadajesz do niczego wiecej niz podnoszenia butelek.

A
@xyz

Bo to prawda po co pomoc w majstrowceco ona robi a na linię niech pracuje jak kazdy

Grazia
@A

I koło się zamyka. Telefony też musi ktoś wykonywać

@Xyz

Cała produkcja powinna złożyć wypowiedzenia zobaczymy co by wtedy zrobili.........

Daro

Pytanie. Czy że względu na to iż nie dosypiam w pracy bo co trochę ktoś się kręci to czy mogę liczyć na jakiś dodatek. Mam cukrzycę i lubię się drzemnać.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Bewa Sp. z o.o.?

Slabo:( nie polecam

Brum brum

Czy to prawda że majstry dostaną służbowe auta. W owej sytuacji to nie na miejscu. Autobus w du. Pe parzy? Wynieść niedadzą nic jak tu żyć

Lolek
@Brum brum

Poki co to majster nawet zaparkowac pod zakladem nie moze bo go ciec nie wpusci a Ty tu o sluzbowym aucie piszesz...

Oko patrzy

Dawaj na palarnie. Zajaramy i pogadamy.

Behapowiec

Moze nowy dyrektor zainteresuje sie m.in.etykieciarka linii 2.W przeszlosci byly juz tam wypadki a oslona maszyny wiecznie w gorze.Bewa ma gdzies BHP, licza sie wyniki.To samo otwarte oslony tunelu 9 czy niedzialajace drzwi zabezpieczajace drzwi 8 paletyzatora.A panie z BHP robia raz w tygodniu obchod po hali o udaja idiotki mama dobrze uczy corke jak brac hajs za niepilnowanie..Wilk nie zrobil, Piaskowski tez oleje BHP jak p.Beata?

Bukake
@Behapowiec

A co aucie to ku#a interesuje? Źle find tymi osłonami bo nie wiem? Gorzej się pracuje, czujesz się niebezpiecznie? Przecież nie stoisz w maszynie tylko obok.....sami do tego doprowadzili pracownicy bo jest wygodniej ustawić etykietę bądź też tunel. A takie płacze są chyba jakieś zakompleksionej baby która nic poza marudzeniem i sraniem we własne mrowisko nie ma nic innego do roboty. Z pracą nikt ślubu nie bierze, nie pasuje wypowiedzenie i aplikuj gdzie indziej # elo

Bhp
@Behapowiec

Gdzie BHP odnośnie nie przestrzegania czasów pracy tygodniowych i pracę w soboty i niedziele po 16h ?????

@Bhp

Z setek to niejeden na wesele odłożył

Piniondze
@Joanna

Dokladnie.Wielu ludzi tylko te setki trzymaja w tej firmie bo nie oszukujmy sie wyplata bez nadgodzin jest gorzej niz marna..ale gadanie o pracy po 16h to glupota bo nikt nikogo nie zmusza a nawet nie namawia,ludzie sami chca isc by lepiej zarobic wiec po co ta gadka.Nie chcesz to nie idziesz i nikt nie ma pretensji

Bhp
@Piniondze

Kolego nie wiesz co piszesz cały czas majstry na kolanach się proszą o przyjęcie na l2 i l12 a w sezonie jest gorzej jak źle i jak nie wiesz to głupot nie pisz ze jest tak różowo i kolorowo we firmie.

Batman

Czy ktoś jest w stanie napisać, co się właściwie w tej firmie dzieje że kompletnie nic nie idzie?

@Batman

Brak zamówień będzie jeszcze gorzej zobaczycie......

Batman

Ale coś spowodowane jest tym brakiem zamówień raczej

@Batman

Brakiem cukru w tych cudownych napojach

Honorata

Napisałeś komentarz w taki sposób, że można wywnioskować, że wiesz coś na ten temat :P To może w takim razie się podzielisz jakimiś szczegółami jeśli chodzi o braki zamówień skoro jesteś pracownikiem :D

Klient
@Honorata

Ja nie jestem ani pracownikiem ani byłym pracownie bewy lecz BYŁYM klientem. Byłym ponieważ to (usunięte przez administratora) bez cukru co teraz robicie to nadaje się do nie powiem czego. I to nie jest tylko moje zdanie. Czy Pani Honorata teraz zrozumiała ?

Pudel

Nikt niebedzie mi skakał po pagonach niepasuje to masz 3 wyjścia... Jajka wam obrosły każdy godził się na taką stawkę. Tam ma być błysk potem przejdzie ktoś i sprawdzi. ????

Diabeł

Od stycznia najnizsza krajowa wyniesie 19.70/h.A bewa zatrudnia za 16 i nie widzi w tyn problemu.

..........

Bewa zamiast zatrudiac Polaków to zadrudnia imigrantów z Ukrainy.

@..........

Bewa jeszcze chwilę i zakład do zamknięcia a tak szczycili się ile to mogą wyprodukować a tu życie pokazało co innego...........

Swołocz Mikołaja

Jak to ? Przecież miały być takie premie stawki nadgodziny i rozchodzimy się :-) ?

odpowiem

Urlopy przymusowe a czemu nie dla wszystkich / tylko dla roboli I ida 2 linie ludzi sie ogranicza a w majstrowce caly sklad nikt na przymusowym urlopie.

@odpowiem

W której brygadzie ?

Kierownik Wojtek to najgorszy kierownik Bewy ludzie chcą pracować w bewie a on pieniądze zabiera tak zwane premie ten człowiek nie nadaje się na kierownika

Ciekawe czy ma cos z tego dla siebie czy tylko satysfakcje uciecia komus i tak marnej wyplaty?

Tak, ma- korzysc jedynie taka, ze wykazuje przed zarzadem brak nadprogramowych wydatkow na funkcjonowanie dzialu magazyn i to wszystko. Zlotowki nie dostanie z tego, chyba ze uwali mega ilosc premii to moze cos skapnie, bo sie wykazal. Kazdy tam martwi sie o swoj zad, takze nie licz ze ktos sie bedzie martwil o Twoj. Byl tam ze 3-4 lata temu jeden fajny majster, co nie dal krzywdy ludziom zrobic (przynajmniej swoim) to zrobili wszystko zeby sie zwolnil. Jeden jest jeszcze w miare okey, reszta to- bak slow. Zero szacunku do pracownika, wulgaryzm, (usunięte przez administratora) (ale nie wszyscy, podkreslam, bo sa jeszcze tam ludzie z ktorymi da sie pracowac). Czas zawijac wrotki bo perspektyw brak :|

Tam bylem

A ja chcialbym zapytac szanownych kolegow i kolezanki z magazynu jak sprawuje sie nowy kierwnik Wojciech? Czy wyksztalcily mu sie pewne cechy "meskie" czy dalej prowadza sie z kolega po magazynie? :D lepiej jest niz za Pani D. czy za wiele oprocz nazwiska to sie nie zmienilo? Pozdrawiam

Hodak śpiący paź

Najlepiej to ma ten z końca produkcji. Wyspane pograne przegadane. A bati sam robi. Eh kiedy Azory przejrzą na oczy. Dobrze że niedługo odchodzę bo szkoda na to wszystko patrzeć.

kol
@Hodak śpiący paź

piszesz kol to pisz i podpisz sie a nie wrabiaj nikogo bo ja niedlugo odchodze i mam inne zdanie ktore zachowam dla siebie

@Hodak śpiący paź

azory (usunięte przez administratora) nie narzekaja maja dobrze

odp

lepszej pracy to oni nigdzie miec nie beda wszyscy o tym wiemy

Kowalski

Panie Kowalski , premia jest uznaniowa. A w tym miesiącu uznałem ,że jej nie będzie.

opk
@Kowalski

odp pan kowalski dostal premie i podwyzke moze wszyscy idzmy w kolejce po podwyzke

Suoer pomyl
@opk

Trzeba walczyc o swoje

@opk

W kolejce to możemy stać w sklepie po bułki.....

odp

skoro nie daja wszystkim pracownikom tylko tym co ida pod pretekstem ze sie zwolnia to wszyscy musimy chodzic i wolac

Robert

Dlaczego podwyzki w tym roku dostalo tylko waskie grono ludzi a nie wszyscy pracownicy?Sa ludzie lepsi i gorsi?!

Pamapol
@Robert

Pod pretekstem zwolnienia się i nauki młodych niejeden wytargał podwyżkę. I niejeden się zwolnił i się zwolni ten zakład już swoje dobre lata miał gdy premie były w sezonie 30%

Zostaw merytoryczną opinię o Bewa Sp. z o.o.

• Jak się pracuje w Bewa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bewa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bewa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 12 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bewa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bewa Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bewa Sp. z o.o.