Opinie o Proton Ośrodek Wczasowy Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Proton Ośrodek Wczasowy Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Proton Ośrodek Wczasowy Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Proton Ośrodek Wczasowy Sp. z o.o. w Warszawa

cr

WALKA O ZWROT ZALICZKI. Na temat pobytu w ośrodku nie mogę nic powiedzieć a szkoda bo liczyliśmy na odpoczynek nad morzem poza sezonem. Dwa tygodnie przed terminem wyjazdu otrzymaliśmy informację odwołującą pobyt , jednocześnie zaproponowano nam inny termin maj lub listopad. Zmiana terminu urlopu nie wchodziła w grę. Zakupione bilety PKP zwróciliśmy ze stratą finansową. Przez miesiąc czekałam na zwrot zaliczki. Poziom obsługi klienta TRAGICZNY. Dzwoniąc do Ośrodka prawie codziennie starałam się uzyskać informację kiedy otrzymamy zwrot zaliczki? Rozmawiałam z kilkoma miłymi Paniami, które zapewniały mnie, że zorientują się w sytuacji i oddzwonią, żadna z Pań nie oddzwoniła.

Urszula
@cr

A z jakiego powodu odwołano Wam ten pobyt? Powiedzieli? I co nie mogliście sobie sami wybrać jakiegoś innego terminu tylko został z góry narzucony?

Bozena
@cr

Podobna historia spotyka teraz moich rodziców. Właśnie odwołano im pobyt w ośrodku, turnus swiąteczny. Trzeba zwrócić bilety kolejowe, choć tydzień temu w rozmowie tel przekonywano, że wszystko jest ok i turnus się odbędzie. Powód? Zdecydowano się na przyjęcie uchodźców. Proponują zamianę na jesienne turnusy. Szkoda że w taki sposób traktuje się starszych ludzi, no ale ważne że zaliczki wpłacone. Rozumiem zaistniałą sytuację geopolityczną, ale na oficjalniej stronie Protonu też żadnej informacji o tym... żadnych przeprosin, a takie chyba należą się tym, którym cały turnus odwołują.

Zofia
@Bozena

Może sami nie wiedzą jak wobec takiej sytuacji się zachować? Pewnie pierwszy raz coś na taką skalę się przytrafiło im niestety... Ale to chwileczkę, dobrze zrozumiałam, że zaliczki nie można z powrotem odebrać, skoro proponują coś innego?

@cr

Ja zwrot 1000 zł za 2 osoby otrzymałem na konto. Nie było problemu ze zwrotem Ale jadę prywatnie od 16.07.2022r na 7 dni do Protonu Kołobrzeg.

Kuracjusz Pozytywny Nowy wpis

Choć nie dostałem dofinansowania do turnusu Rehabilitacyjnego z PFRON to i tak jadę na tydzień prywatnie do Proton Kołobrzeg. Będę tam już trzeci raz. Panuje tam miła atmosfera. Nie mogę powiedzieć że panie z recepcji nie są uprzejme. Są miłe i sympatyczne, służą pomocą naprawdę, jak i panie kelnerki. Ja tu żadnej reklamy, temu Ośrodkowi nie robię. Gdyby było coś nie w porządku, to bym nie pojechał do PROTONU a jadę. Przy okazji odwiedzę rodzinkę w Kołobrzegu Marcin M Łuków, lubelskie

Czy w Proton Sp. z o.o. Ośrodek Wczasowy zatrudniani są obcokrajowcy?

Tak

Kuracjusz Pozytywny Nowy wpis

Tak sa obcokrajowcy z Ukrainy.

Urszula Nowy wpis
@Kuracjusz Pozytywny

Ale Polaków też normalnie zatrudniają? Czy chętniej pracowników z Ukrainy? Czy nie ma zależności żadnej? :)

Kuracjusz Pozytywny

Ja mam termin na 2.07.2022r. Turnus 14 dniowy z PFRON. Rezerwację robiłem rok temu, jak byłem na turnusie rehabilitacyjnym w Protonie Kołobrzeg. Zadatek wpłaciłem pod koniec stycznia 2022r, bo będę miał 7% dodatkowej zniżki, bo dzwonili do mnie z Protonu z tą informacją. I tak zrobiłem, zadatek 1000 zł wpłaciłem. To jest zadatek na dwie osoby po 500 zł. Jeśli do mnie zadzwonią będę stanowczy, na nic się nie będę godził, by zwrócili mi zadatek, albo przesunęli mi termin na inny. Rozumiem pomóc UKRAINIE ludziom, ale nie kosztem naszym. Dlaczego my mamy być pokrzywdzeni... My za pobyt płacimy i to duże pieniądze, a ludzie z Ukrainy za nic nie płacą. I czy to jest sprawiedliwe???

Kuracjusz Pozytywny

Niestety wyjazd nie aktualny. Nie otrzymałem dofinansowania do turnusu z PFRON W tym roku jadą dzieci z Domu Dziecka, oraz młodzież z orzeczeniem o niepełnosprawności. Mówi się trudno. Ośrodek Proton zwróci mi całe 1000 zł tzw. wstępnej rezerwacji. Dzwoniono do mnie. Przyślą mi z Ośrodka pismo, do podpisania i wypełnienia muszę odesłać i wtedy nastąpi zwrot zadatku.

Firma Proton Ośrodek Wczasowy Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Agencja Szkolna poszukuje do pracy nie wymagamy doświadczeni. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Serwisant rowerowy
cyrix61

W pokoju typu standard wyposażenie jak w czasach (usunięte przez administratora) albo gorzej. W listopadzie ogrzewanie minimalne - zimno w pokoju. Brak podjazdów dla osób niepełnosprawnych, a ośrodek oferuje turnusy rehabilitacyjne ? Stare popękane i zapadnięte płyty chodnikowe na całym ternie obiektu. Ośrodek wymaga remontu poza budynkiem stołówki i kawiarni.

Osrodek przyjazdny dla mnie i dla rodzicow dzieci do 12 lat

Czy w Proton Sp. z o.o. Ośrodek Wczasowy panuje luźna atmosfera?

Kuracjusz Pozytywny

Czy panuje luzna atmosfera??? Ludzie chodza w maskach.

Kuracjusz Pozytywny

A ja jestem tego zdania, że Ośrodek PROTON jest super. W Protonie bede juz drugi raz o ile pandemia odpusci. Moj wyjazd jest na: 03.07.2021r. Bede w boku nr 3 w tym gdzie wczesniej bylem i w tym samym pokoju. Przyznam sie zabiego dostateczne, wyzywienie celujace, bliskosc do morza bardzo dobra. Miasto to trzeba podmiejskim podjechac. Polecam rodzicom z dziecmi do lat 12 Marcin z Łukowa, lubelskie

Kuracjusz38

Ja będę przebywał właśnie w Protonie w Kołobrzegu na turnusie rehabilitacyjnym od 20.07-03.08.2019 Nie mogę się doczekać. Spanie będzie w budynku jednopiętrowym z balkonem pokój 2 osobowy. Czy ktoś się wybiera na ten turnus???

Bunia

Drugi raz byłam w tym ośrodku na pobycie świąteczno-noworocznym.Ośrodek dość stary. Łazienka prosiła się o remont ( spod umywalki ciekła na podłogę woda). Jedzenie ( poza wigilią ) bardzo dobre i obfite. W wigilię ogólny bałagan z podawaniem potraw. Na początku zjadłam malutki kawałek ryby a na końcu doniesiono kapustę i ziemniaki. W sylwestra zamieniono, bez uprzedzenia, wcześniej wybrany stolik. Nie wszystkie panie z recepcji miały dość empatii. Polecam tylko ze względu na dobre jedzenie. Lubię atmosferę w Proton Sp. z o.o. Ośrodek Wczasowy za: Wspaniałe panie z fizjoterapii.

admin

Jak według Was działa firma Proton Sp. z o.o. Ośrodek Wczasowy dobrze czy źle? Co byście zmienili? Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw merytoryczną opinię o Proton Ośrodek Wczasowy Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Proton Ośrodek Wczasowy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Proton Ośrodek Wczasowy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Proton Ośrodek Wczasowy Sp. z o.o.?

Proton Ośrodek Wczasowy Sp. z o.o.
  • Wojciecha Górskiego 6 lok. 91
    00-033 Warszawa

Proton Ośrodek Wczasowy Sp. z o.o.