Opinie o SPARTA BROKERS Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie SPARTA BROKERS Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w SPARTA BROKERS Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SPARTA BROKERS Sp. z o.o. w Warszawa

Czy w firmie INSURANCE BROKERS Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Też tam pracujący

Tak to sobie czytam to powiem , że wszystko pisane na emocjach . Ja osobiście mam wszystko na czas i nikt mnie nigdy nie (usunięte przez administratora) . Kasa na czas i nie miała . Faktycznie słyszałem ,że komuś się zdażyło obciąć premię ale to dlatego , że coś nawalił i szef się delikatnie mówiąc …ił widziałem gorsze rzeczy , w innej firmie mogli by zwolnić a nie obcinać premię .

Anna Nowy wpis
@Też tam pracujący

W sensie, że jak niby nawalił, że aż ze zwolnieniem tu wyskakujesz?

Klasa Nowy wpis
@Też tam pracujący

Pan Dyrektor, może i ma wszystko na czas ????

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Insurance Brokers Sp. z o.o.?

obecny

Robisz wszystko co Ci rozkażą, nawet prywatne sprawy. To jest codzienność, umawianie do lekarza, członków rodziny, szukania rzeczy nie związanych z pracą, rezerwacje hoteli na prywatne wyjazdy itd, jeździć do sklepu po zakupu do domu - bułeczki, serki itp, baa nawet dla członków rodziny, bo wiedzą, że mogą zadzwonić i rozkazać to zrobić. Jeśli chodzi o prace masz robić duzo i nie skarżyć się i nie chcieć podwyżki . Ogólnie jesteś białym (usunięte przez administratora), wykorzystują to, że większość ludzi jest z małych miejscowości i ciężko o prace w ich okolicach. Roszczą sobie prawo tez do zabierania prowizji, chociaż nie masz nigdzie takiej adnotacji na umowie o prace, że tak może być. Ogólne bez prawie

Gabriela
@obecny

ale z jakiego powodu zabierają prowizję? jak to niby tłumaczą, skoro nie ma takiej adnotacji nigdzie w umowie?

@Gabriela

Tłumaczą po swojemu jak im wygodnie, ale podstawy prawnej nie mają, bo nikt im tego nie podpisywał na papierze. Poza tym prowizje też nie są na papierze ????

Zuzanna
@Odpowiedz

Ktoś to gdzieś zgłaszał?

Klasa Nowy wpis
@Zuzanna

Mam nadzieje, ze w końcu ktoś to zrobi

Jaki jest wkład kierownictwa Insurance Brokers Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Szok

Taki ma wkład, że pomiatają pracownikami i robisz na 2 etaty za słabe pieniądze. Trochę się ostatnio przestraszyli jak ludzie zaczęli odchodzić i to co było (usunięte przez administratora) dali do umowy, ale nadal to nie jest poziom rynkowy…

Agata
@Szok

Słabe pieniądze znaczy jakie? Dla każdego to będzie coś innego nie każdy ma wymagania z kosmosu.

Nie Agata:)
@Agata

Słabe jeżeli wymagania są z kosmosu i nie adekwatne do powierzonych obowiązków i ciągłej pracy po godzinach. To się nazywa wyzysk

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie INSURANCE BROKERS Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Broker Ubezpieczeniowy – ubezpieczenia majątkowe i finansowe wydawały Ci się najkorzystniejsze?
R.

Ta firma jest z Nowego Dworu Mazowieckiego, a nie Mińsk Mazowiecki. Przestrzegam przed pracą w tym miejscu, właściciel tyran, brak kompetencji Zarządu, wyzysk, nie dbanie o prawa pracownika. To co obiecują na początku nic nie ma się do tego co jest później, marna prowizja względem obiecanek. Ludzie zaczynają się zwalniać to chyba o czymś świadczy. Kolesiostwo i rodzinne układziki, pracownik jest nikim. Praca ponad normę i etat.

właściciel firmy
@R.

Bardzo miło mi powitać szanowaną konkurencję ;) chętnie skonfrontowałbym tą jedną poniższą opinię z opiniami obecnych pracowników wtedy okazałoby się jak jest na prawdę. Myślę ,że skoro ponad 90 % kadry zostaje przez wiele wiele lat to o czymś to świadczy , pozdrawiam

Szok
@właściciel firmy

Właśnie, trzeba zapytać, bo tam ludzie odchodzą, a reszta już się rozgląda ???? z nowym rokiem nowym krokiem ????

Zostaw merytoryczną opinię o SPARTA BROKERS Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w SPARTA BROKERS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SPARTA BROKERS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SPARTA BROKERS Sp. z o.o.?

SPARTA BROKERS Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • SUKIENNA 34 /1
    05-101 Warszawa

SPARTA BROKERS Sp. z o.o.