Opinie o NETpress w Toruń

Ogólnopolski serwis ogłoszeniowy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NETpress w Toruń

Alek

Pracuje u nich od pół roku i jestem bardzo zadowolony. Tygodniowo wychodzę kilka stówek i naprawdę jest git. Nie wiem skąd te powyższe teksty, chyba od ludzi, którzy w ogóle nie zaczęli tam pracy i nie bardzo wiedzą na czym praca polega? Ludzie, jeśli nie zaczęliście pracować to się nie wypowiadajcie... Pozdro

zawiedziony

Banda oszustow. Wyludzaja tylko pieniadze na blankiety. Na niektorych gieldach jest brak mozliwosci zbierania ogloszen. Ppo wplacie pieniedzy juz nie ma mozliwosci ich odzyskac nawet jak na tej gieldzie nie da sie zbierac ogloszen pooniewaz jest to jeden wielki auto komis przy ktorych nie ma wloscicieli aut. Oczywiscie oni tego nie wiedza albo tylko udaja i wogole sami nie wiedza o ktorej trzeba na gielde sie zglosic wiec nic o niej nie wiedza. Wiec stanowczo odradzam i nie placie zadnych pieniedzy!

Alex

Hmm, Nie wiem kiedy i na jakiej giełdzie pracowałeś, ale mi się całkiem opłaca i w sumie nie mogę narzekać, tygodniowo zawsze kilka stówek wpadnie... Klientów też mam zadowolonych na giełdzie, więcej, mam grupę handlarzy (!!!!), którzy ogłaszają się TYLKO u mnie... Chyba, co człowiek, to historia...

BYŁY PRACOWNIK

Dodatkowa praca dla ludzi młodych. Zaczynałem w 2009r,wytrzymałem 1,5 roku (chyba rekord w netpressie) Generalnie zarobki w granicach 2500 - 4000 jakie wtedy oferowali należy włożyć między bajki.Takie zarobki były by możliwe np.na giełdzie w Słomczynie(Warszawa) jak wszyskie pojazdy będące na giełdzie chciały by ogłoszenie. Po pierwsze materiały szkoleniowe oferowane przez firme to jedno a późniejsza obsługa giełdy to drugie.(życie weryfikuje).Serwis ogłoszeniowy jest archaiczny i praktycznie nie znany(mała ilość zdjęć w ogłoszeniu (3),małe zdjęcia,brak licznika odwiedzin strony to wszystko może zniechęcać potencjalnych klientów.Ja po wprowadzeniu ołoszeń spotykałem się na następny tydzień z informacją,że brak zainteresowania ogłoszeniami ze strony potencjalnych nabywców.Pozwoliłem sobie na dokonanie eksperymentu na swoim samochodzie.Oczywiście wprowadziłem go do serwisu.Wartość auta Nissan Almera 2005 r 1,8 PB,Acenta ok.20000PLN--cena w ogłoszeniu 7000!!!!!!!!!!!!(siedem tysięcy!!!)Oczywiście ogloszenie miesięczne.Przez miesiąc myślałem że dostane z kilkanaście propozycji.(absolutnie żadnego telefonu).Wniosek jest tylko jeden.Nie znany zupełnie serwis ogłoszeniowy. W tej chwili otomoto.pl,allegro.pl,motogratka.pl.tablica.pl,kasują całą konkurencje.ok 270000 pojazdów w ofercie.Netpress kilkaset.Na koniec mała refleksja.Sam pomysł stworzenia serwisu ogłoszeniowego genialny.Zasady współpracy bardzo proste.Firma zawsze znajdzie w Polsce kilka,kilkanaście osób łudzących sie zarobieniem w łatwy sposób ,,dużej\\\" gotowki.Zarobki są zdecydowanie mniejsze.(zależy od giełdy i miejsca - 100 - 150zl przy braku konkurencji z otomoto.pl,allegro pl uważam za dobry wynik. Zawsze w serwisach (dam prace) jest aktywna.Do tego dochodzi pozycjonowanie strony.Pozdrawiam.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie NETpress? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Handlowiec
Doeko Group Sp. z o.o.
troche_wiecej

HEHE myslalem ze 1,5zl to cena za caly bloczek tych potwierdzen, a okazalo sie, ze oplata wynosi 1,5zl*ilosc potwierdzen, a minimalna ilosc to 25... Zatem osobiscie dziekuje za wspolprace, jak ktos chce sie w to bawic, to zycze powodzenia i przede wszystkim wytrwalosci (zeby chociaz za bloczek sie zwrocilo) pozdrawiam! PS: ciekawy pomysl na zarobek, z racji ze tworze strony www to chyba tez stworze taki serwis ;]

troche_wiecej

@beatis417, ja tez wlasnie mam taka mozliwosc, ale cos czuje, ze to jest podobne do ofert skrecania dlugopisow.. Te usmieszki (";-)") w materialach szkoleniowych nie daja zbyt powaznego charakteru firmy i choc sama idea istnienia i odplatnosci tych druczkow ma sens, jak rowniez w porownaniu do lipnych ofert skrecania dlugopisow dochod ma swoje podstawy, nie napawa mnie optymizmem. z jednej strony nie ma komentarzy "OSZUŚCI" tylko ze naciagaja na bloczkach potwierdzen. z drugiej strony pozytywne komentarze tez sa takie sobie - jakos zawsze sa odpowiedzia na zarzuty, a gdzie komentarze z 2011roku? firma akurat nie rekrutowala? taaa.. a teraz sobie odswiezyli opinie jak zaczeli zamieszczac ogloszenia pracy. SLOWEM PODSUMOWANIA - jako ze mozna uznac to za WZGLEDNIE WIARYGODNE, chyba dla dobra ogolu zamowie bloczek (6,5zł to nie majątek) i dam PRAWDZIWA relacje (i w razie czego narobie dymu w necie, zeby ludzie od razu dowiedzieli sie czy warto) #ANEKS BEZPIECZEŃSTWA# :D gdyby ktos chcial sfabrykowac moja relacje POZYTYWNYMI slowami podszywajac sie pode mnie, od razu o tym poinformuje (jak to bede ja, to wiadomo, ze wlasciciel nie bedzie zarzucac mi klamstwa, a konkurencji tu raczej nie ma, wiec relacja zostanie bez odzewu) --- naturalnie, jezeli to beda slowa krytyki, to to bede ja (potwierdzi to podobna tresc recenzji na wielu innych dobrze pozycjonowanych stronach) peace!

beatis417

JA MAM MOŻLIWOŚĆ WSPÓŁPRACY ALE SZCZERZE MÓWIĄC BOJE SIĘ TEJ PIERWSZEJ WPŁATY NA WYKUP TYCH BLANKIETÓW. KTOŚ MI DORADZI ?

Alina

Trudno wszystkim dogodzić... Ludzie zawsze się skarżą a, prawie nigdy nie piszą niczego dobrego zwłaszcza o pracodawcach. Ja pracowałam z nimi i było ok i tyle. Pozdrawiam

nowy

a ja zastanawiam sie jaki cel ma taka firma czerpie korzysci tylko ze sprzedazy druczkow wymaga obecnosci na gieldzie nie podpisuje umowy...zbyt pieknie chyba to wyglada...

nak

Matiz-były pracownik - 2010-10-22 09:51:50 moltix - 2010-10-07 13:35:22 Matiz-były pracownik - 2010-08-31 08:29:10 Firma w porządku, trzeba ruszyć tyłek w niedziele rano i popracować.....a by się pospało :) Nie mam nic do zarzucenia. Pozdrawiam! To jesli taka frima ok to dlaczego każe płacić sobie za drugi? Jakby księgowa miała płacić za zużyte druki to by pracowała w firmie charytatywnie... . Jaka księgowa, jak charytatywna praca, o czym ty w ogóle człowieku piszesz?! Inkasujesz swoją wypłatę zaraz na giełdzie, więc o co ci chodzi? [usunięte przez moderatora] komentarz człowieka, który nie zielonego pojęcia o pracy na giełdzie. Ale ty jesteś mądry ja pierdziele poraża mnie twe zrozumienie. Chodziło mi dlaczego mam płacić za druki które mi firma wysyła a które są potrzebne w tej pracy. A ten proceder przyrównałem do księgowej człowieku która ma multum druków ale za nie nie płaci. Kumasz teraz? Studia skończyłeś ? to chyba cud no ale dzisiaj każdy potrafi je zrobić ... .

Matiz-były pracownik - 2010-10-22 09:51:50 moltix - 2010-10-07 13:35:22 Matiz-były pracownik - 2010-08-31 08:29:10 Firma w porządku, trzeba ruszyć tyłek w niedziele rano i popracować.....a by się pospało :) Nie mam nic do zarzucenia. Pozdrawiam! To jesli taka frima ok to dlaczego każe płacić sobie za drugi? Jakby księgowa miała płacić za zużyte druki to by pracowała w firmie charytatywnie... . Jaka księgowa, jak charytatywna praca, o czym ty w ogóle człowieku piszesz?! Inkasujesz swoją wypłatę zaraz na giełdzie, więc o co ci chodzi? [usunięte przez moderatora] komentarz człowieka, który nie zielonego pojęcia o pracy na giełdzie. Aha i jeszcze jedno, gdyby nie praca dla nich, to pewnie bym nie skończył studiów, bo by mnie nie było stać na wszystkie koszty z tym związane, a tak miałem zawsze pewność, że przynajmniej będę miał opłaconą stancję. Pozdrawiam!

Matiz-były pracownik

moltix

Matiz-były pracownik

Może przyszły pracownik

były pracownik - 2010-07-14 08:37:23 firma [usunięte przez moderatora] ludzi na wykupienie świesznych dowodow wplaty... zobaczcie jak kiepsko dziala serwis nie mozna wyszukac samochodow tylko wg dat :-/ NIE POLECAM omijajcie firme z daleka Trudno, żeby były pracownik wypowiedział się pozytywnie, buhahaha ;)

Zostaw merytoryczną opinię o NETpress - Toruń

NETpress