Opinie o LSS SPOŁEM w Lublin Prymasa Stefana Wyszyńskiego 15

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy LSS SPOŁEM. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w LSS SPOŁEM o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LSS SPOŁEM w Lublin Prymasa Stefana Wyszyńskiego 15

MALINA

SKORO JEST TAK ŻLE TO DLACZEGO W ŻADNYM SKLEPI NIE MA MIEJSCA DO PRACY.W KAŻDM SKPEPIE TRZEBA PRACOWAĆ A PĘSJA JEST JAK W KAŻDYM SKLEPIE NAJNIŻSZA KARJOWA.MOŻNA IŚĆ DO BIEDRONKI TAM DZIEWCZYNY ZARABIAJĄ 2,600 DO RĘKI

@Dostawca

Czemu Zarząd nie chce zatrudniać? Aż się prosi o nowe twarze..

Życzliwa

Tyle sklepów zostało zlikwidowanych w ostatnim czasie!! co jeszcze czeka tą firmę???

@Życzliwa

Jak tak dalej pójdzie to likwidacja.. Niestety lss wyzbyl się najlepszych lokalizacji i nawet w centrum Lublina przegrywa z ząbkami i biedrą

Czy pracownicy w LSS SPOŁEM dogadują się między sobą?

Zadowolona Nowy wpis

Pączki kupione w cukierni przy Wileńskiej bardzo smaczne. Nie za słodkie delikatne. Dzisiaj ciepłe, a w inne dni też dobre.

Życzliwa

Nicko
@Życzliwa

Czas najwyższy wziąć się za nocną zmianę w Cukierni Skierka w Lublinie na targu,a w szczególności za Pracownicę Panią Martę S.. która nadużywa Alkoholu w pracy a w szczególności w Nocy jak nie ma Pani Kierownik Danuty Pani Marta S, że pije to jeszcze stosuje (usunięte przez administratora)na nowych pracownikach i nie tylko nowych bo są osoby które już trochę tam pracują i też są traktowanego przez tą Panią bardzo źle Nowi pracownicy w większości odchodzą ze względu na to co się tam dzieje, iż nie wytrzymują tego wszystkiego tego, jak P.Marta S. Traktuje ich Rozmowy z Panią Danutą nic nie dają, iż Pani Danuta nic z tym nie robi Tylko zamiata wszystko pod dywan, bo to jej koleżanka Pani Marta S. Praktycznie codziennie jak jest na nocnej zmianie jest pod wpływem alkoholu, dzwonie pisanie w nocy do Pani Danuty nic nie daje,aby przyjechała i skontrolowała ją,a nawet innych pracowników, bo po co Całkowita ignorancja, tylko ciekawe co się musi stać,aby w końcu ktoś zareagował,na to co się dzieje w Nocy na produkcji cukierniczej w Lublinie Osoby które odeszły,z produkcji cukierniczej w Lublinie z firmy Społem, odeszły z powodu Mobbingu przez Panią Martę S , bo już dość miały alkoholu który był nadużywany przez tą Panią i zarazem obelg z jej z ust które padały w stronę osób które najkrócej tam pracowały czy nawet pracują Pani Danuta powinna w końcu coś z tym zrobić,a nie udaje że nie ma problemu, bo problem jest i to bardzo dóży Pani Marta, cały czas pije na nocnych zmianach,Pani Dorota koleżanka P. Marty też ją kryje, i zaczyna naśladować Ja w sensie (usunięte przez administratora) Pracownicy wolą odejść niż pracować z alkoholikiem na produkcji i wysłuchiwać jej obelg

Kaja Nowy wpis
@Nicko

Skoro przełożony nie umie zareagować to trzeba zgłosić to do inspekcji pracy, swoją drogą ta PRL owska firma już dawno nie powinna istnieć, cały ten pseudo zarząd nie wiem czym się zajmuję ale na pewno nie pracą, uważajcie jeśli się tam zatrudnicie bo podpisywana jest zbiorowa odpowiedzialnośc materialna

Askier Nowy wpis
@Życzliwa

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w LSS SPOŁEM?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie LSS SPOŁEM? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.

Czy w LSS SPOŁEM wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Abc

Ile razy w roku chcesz otrzymywać nagrody, uważasz, że swoją pracą zasługujesz na dodatkowe nagrody?

Jak długo trwa proces awansu w LSS SPOŁEM?

Dziady

Proces trwa latami.

Odpowiadam

Trzeba być cierpliwym,trochę porozrabiać tak jak główna księgowa czekała na awans ponad 20 lat ,zawsze trzeba mieć nadzieję,że trafi się na właściwy grunt.

Askier

Na Wup Lublin jest oferta pracy dla księgowej w Społem. Całe 3800 brutto i umowa na 3 miesiące. Naprawdę przeginacie z wysokością stawek za pracę...

Yaz

Jak najszybciej zamknąć tą pseudo firmę razem z ludźmi którzy tym zarządzają ucinanie zarobków praca w niedzielę za niby dzień wolny brak od paru lat listy godzinowej.Wszelkie prawa są łamane a pracownik jest tam nikim od lat.Mam nadzieję że w końcu ktoś zrobi porządek z tą hołotą!

MALINA

Stały klient
@MALINA

Problemy między pracownikami a kadrą kierowniczą pewnie są jak u każdego pracodawcy. Mam nadzieję, że powyższe to tylko pomówienia które nie wpłyną negatywnie na sklep. Personel nie okazuje swoich problemów przed klientami- osobiście jestem bardzo zadowolony z obsługi do której pewnie przyczynia się również kierownictwo. Nie ulega jednak wątpliwości, że sam sklep Zemborzycka 29 nie ma sobie równych na całej dzielnicy. Dobre zaopatrzenie i wszystko w jednym miejscu. Pewny i świeży towar do którego mam większe zaufanie niż do pobliskich sieciówek gdzie wszystko jest hermetycznie pakowane. Pozdrawiam pracowników jak i kadrę kierowniczą dzięki którym jak mi się wydaje sklep funkcjonuje idealnie i konkurencji na osiedlu obecnie nie ma.

Stefan
@MALINA

skorpion1955 17.12.2018 17:29 @Były 16.12.2018 00:54 dziekuje bardzo ,tak wlasnie myslalem ,ze jak nie bede chcial pracowac tylkow nocy to nie przedluza ze mna umowy,to jest totalny DRAMAT 2100 brutto to na reke po miesiacu HAROWKI 1530 zl na reke ...... ze tak zacytuje od bylego pracownika biedronki hahaha padłem

Sylwia
@MALINA

Na każdym sklepie jest ogłoszenie że szukają sprzedawców , tylko szkoda że jak ktoś zanosi CV i zgłasza się do pracy, nikt się nie odzywa ? Ciekawe kogo szukają, że nikt ( sporo znajomych z praktyką w handlu ) im nie pasuje ?. Dziwne

@Stały klient

Jesteś w wielkim błędzie 5 kobiet odeszło bo terror ze strony królowej kierowniczki jest nie do zniesienia sama nie potrafi kasy rozliczyć ale ceny dla siebie to za grosze zmienić potrafi na pewno nie daje przykładu jej zachowanie jest karygodne ale biuro tego nie widzi dobre łapówki biuro dostaje tylu pracowników jest na nic ale księżna kierowniczka ma plecy w biurze dlatego niczego sie nie boi i ludzi ma za nic po zawodówce tyljo za układy jest sie kierownikiem (usunięte przez administratora)

Dostawca
@MALINA

Miejsca do pracy są, tylko zarząd nie chce zatrudniać. Gadam z kierowniczkami bo moja firma obsługuje lssy i wszędzie jest ten sam problem, stara kadra ktora za 2,3 lata wchodzi w wiek emerytalny, niskie zarobki i brak chętnych do pracy

@Dostawca

Czemu Zarząd nie chce zatrudniać? Aż się prosi o nowe twarze..

Marzena

Przegrzebałam trochę wątek ale ostatnim czasem nie wiele się piszę na tym forum o warunkach pracy w tej firmie. Jest mi ktoś w stanie powiedzieć jakie są aktualne stawki godzinne oferowane przez firmę? Jakieś benefity? Socjal? Dodatki pracownicze?

Stały klient

Jako klientowi trudno mi ocenić jakie stosunki panują między pracownikami. Niestety dwa tygodnie temu w sobotę brakiem szacunku wykazała się zastępca kierownika wobec klientów. Wyjątkowo w tym dniu przy Zemborzyckiej nie było pokrojonego chleba. Zapytania klientów zbywała krzykami: NIE MA / NIE BĘDZIE. Słabe i mało przyjemne. Wystarczyło powiedzieć lub napisać kartkę awaria sprzętu czy coś podobnego. Niby proste a jednocześnie jakie trudne.

@Stały klient

No być może nie wpadła na to, pewnie wyjdzie zaraz, że to jej maszyna się popsuła co ją sfrustrowało czy coś? :( Różnie bywa i pewnie przez to mniej osób kupiło. Z tego typu start to oni chyba są jakoś tu rozliczani?

Były pracownik...

Nie życzę nikomu tam pracować brak szacunku do pracownika mała pensja za taką pracę gdzie teraz tyle płacą ?? Wstyd firma wògule się nie rozwija stoi w miejscu zero rozwoju dla pracowników...

Justyna
@Były pracownik...

Co masz na myśli jako brak szacunku do pracownika? czyli co konkretnie? coś względem ciebie?

Klient

Zmiana kierownictwa w sklepie spożywczym na ul Roztocze spowodował totalny chaos na półkach, zrezygnowano z szeregu dotychczasowych produktów (co zmusza do robienia zakupów uzupełniających w innych sklepach; wielokrotnie sprzedawane są produkty przeterminowane lub na granicy upływu terminu (trzeba tego samemu pilnować, a wcześniej zajmowały się tym Panie ekspedientki) itd. W efekcie wypracowana przez lata opinia o sklepie jest systematycznie niszczona, a część klientów wręcz rezygnuje z dokonywaniem tam zakupów

@Klient

Totalna bzdura, ten sklep nigdy nie był lepiej zaopatrzony jak teraz. W końcu można kupić rzeczy których wcześniej musiałem szukać po innych sklepach. Może to opinia byłej "życzliwej" kierowniczki albo jakiejś pracowniczki? Skąd taka wiedza że "część klientów rezygnuje"? Chyba Pani musi stale tam przebywać lub prowadzić jakiś zeszyt obecności :)

Stefan
@Andrzej

Widzę że pozytyw Ciekawe kto to pisze? Może sama pani kierownik, która nadaje się tylko do tarcia chrzanu ( o ile potrafi) (usunięte przez administratora)

Kia
@Klient

Społem to polski sklep i stawia na produkty polskich firm i wyprodukowane w Polsce. Może dlatego towar się zmienił. Za mało jest informacji na ten temat. Lidl trąbi w radiu i tv o najmniejszej promocji. Tu takich reklam nie ma. Płacą podatki w Lublinie - lidl trąbiłby o takich rzeczach na lewo i prawo. Można wykupić udział i mieć wpływ na funkcjonowanie spółdzielni.

@Kia

Tak się zastanawiam tylko czy faktycznie każdemu ta zmiana aż tak wadzi czy do dziś już każdy się przyzwyczaił i nie ma narzekania?

Obserwator

Nowe rządy,nowe pomysły... szkoda tylko że firma wystawiana jest na posmiewisko,traci wiarygodność i respekt, najlepszy hit to przyklad kiedy pracownik sądzi sie z firmą,nasyła inspekcje,okrada swojego pracodawcę, w normalnej firmie taka osoba bylaby dawno zwolniona a tutaj zostaje kierownikiem sklepu. Cyrk na kółkach.

Askier

Nowa oferta. 3.200 zł brutto na Lotniczej w Lublinie. Na 3miesiące na okres próbny no i na 2 lata doświadczenia. . Mało i na zbyt krótki okres. Wstyd LSS

Allan2

Nowa oferta pracy pojawiła się NA WUP Lublin. Szanujcie ludzi bo to są jakieś jaja. Umowa na czas próbny na stanowisko sprzedawcy na Kunickiego. 1600 zł brutto i 2 zmiany. Jak za to przeżyć ja się pytam? Kogo Wy szukacie? Rencistę?

@Allan2

To jest za 0,5 etatu. Przeczytaj uważnie !!!

@Obserwator

Przecież nawet za pół etatu to jest bardzo niska pensja. Więc narzekania Allana moim zdaniem są słuszne.

PRACOWALEM W HURTOWNI SPOLEM DISTRO NA SPOLDZIELCZEJ 4 W LUBLINIE. DAWNO NIE WIDZIALEM TAK ZACOFANEJ FIRMY. JAK BY CZAS SIE ZATRZYMAL W CZASACH KOMUNY. BRUD, (usunięte przez administratora) I MYSZY BIEGAJACE PO MAGAZYNIE. PRACA ZA NAJNIZSZA KRAJOWA BEZ WZGLWDU NA TO ILE LAT PRACUJESZ. BRAK SZACUNKU DO LUDZI I WYZYSK. ODRADZAM

@Marek

Zgadzam się . PRL w czystej postaci.Dziś kasjerka nie miała mi wydac to zaczęła na mnie morde wydzierać.LSS LuX Bazar przy Lubartowskiej . Taka Pani Ania ponad 100 kg wagi ,czarne włosy , uczesane w jeżyk po cztrerdziestce!

@Marek

opinie dotyczą Społem Lss (sieć sklepów) , a Społem Distro (hurtownia) to zupełnie inna firma nie związana ze Społem Lss, łączy ich tylko Społem w nazwie...

@Marek

racja szacunek,dobrze że nie pracujesz chyle czoło

@Marek

a mało tego ile wycieczek mają panie kierowniczki a kto na to pracuję

xxx

przepracowałam tam wiele lat nikomu nie życze pracować w tej firmie panie z handlowego obrosły w pióra,niech sie węzmą do roboty.A ile pudełek sprzątają sprzątaczki po paniach z biura.niech sie wezmą do roboty a nie będą przyjmowały jałmużne

Jaki jest styl zarządzania w LSS SPOŁEM?

Rozdawnictwo towaru, brak szacunku do pracownika, zastraszanie i (usunięte przez administratora)

Mobbing u kierowniczek lss w Lublinie to standard tej spółdzielni z tego co widzę na forum.. Nie wypowiem się który to sklep. Brak przerwy, obrzydliwe komentarze ze strony pani kierownik, wszystko co się zepsuje to jest tylko i wyłącznie nasza wina, a kierowniczka sklepu wszystkich po kolei wyzywa a zwłaszcza jak ma gorszy dzień, nic jej zachowania wobec każdej z nas nie usprawiedliwia. Ile razy jeszcze mam wracać z płaczem do domu? Myślę że zgłoszenie się do biura i tak nic by nie pomogło..

Znająca temat
@Anonim

Moja droga życie na lss się nie kończy. Uwierz siebie i szukaj innej pracy.Są pracodawcy którzy szanują i doceniają pracownika, wiem to z własnego doświadczenia. Życzę ci wiary w siebie i powodzenia. Nie dajcie sobą pomiatać

@Znająca temat

Pracowałaś w LSS SPOŁEM i potwierdzasz powyższą opinię. Zgłaszałaś gdzieś ten fakt czy postanowiłaś milczeć w tym przypadku? Jestem ciekaw czy podjęłaś jakieś działania, liczę na Twoją odpowiedź.

Znająca temat
@Adam

Tak pracowałam. Tak potwierdzam. Brak przerw wyzwiska i wiele więcej. W biurze wiedzą jak jest ale jak usłyszałam kiedyś że takie sprawy się między sobą załatwia a nie donosi. Nic z tym dalej nie robiłam, ponieważ chciałam mieć spokój. Niestety praca w lss społem odbiła się na moim zdrowiu.

Anonimowa
@Adam

Widzę że to nie żaden Adam, tylko wiadomo że to ktoś z biura ewentualnie z któregoś sklepu

@Anonim

Na święta wyróżniają tylko stałych pracowników dla nowych zabrakło bonów na święta

To jaki staż pracy należy mieć w firmie LSS SPOŁEM, aby móc kwalifikować się do otrzymania bonów na święta? Zdradzisz mi to bo wygląda to dosyć dziwnie?

klijent
@Anonim

Chodzę czesto do lss na zakupy i odnoszę wrażenie że pracownice przez cały dzień mają przerwę, ploteczki, papierosek za sklepem, rozmowy przez tel. Wystarczy wejść na opinie google i poczytać.

Zostaw merytoryczną opinię o LSS SPOŁEM - Lublin

• Jak się pracuje w LSS SPOŁEM?

Zobacz opinie na temat firmy LSS SPOŁEM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LSS SPOŁEM?

LSS SPOŁEM
1.9/5 Na podstawie 36 ocen.

LSS SPOŁEM