FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA TRANSPORT KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY DA-MA TRANS

Gliwice

Opinie o FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA TRANSPORT KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY DA-MA TRANS

matka

Ten pracodawca jest OSZUSTEM, naprawdę uważajcie na niego. Nie płaci. Pracował u niego mój syn. Właściciel ((usunięte przez administratora) firma jest na jego żonę) zostawił go przez prawie 2 tygodnie w Szwecji bez pieniędzy - przepraszam, wysłał mu 300 zł, spróbujcie za to wyżyć w Szwecji. Gdybym nie poratowała syna, pewnie musiałby żebrać. Kiedy w końcu syn powiedział, że ma mieć pieniądze na koncie, bo wraca "na pusto" ten oszust posunął się do tego, że wysłał na maila sfałszowany skan potwierdzenia przelewu ze swojego konta na konto syna. Rzekomo wpłacił 800zł 16.05.2013 - do dzisiaj (22.05.2013) pieniądze nie dotarły. Dzisiaj sprawa fałszerstwa zostanie zgłoszona na policji. Gdyby ta sprawa nie dotyczyła mojego syna, nie uwierzyłabym, że - mając firmę - za 800 zł można z siebie robić ewidentnego przekrętasa. Ja wiem, że ciężko o pracę, ale uważajcie, chłopcy, pilnie poszukujący zatrudnienia - on na takich liczy. Zrobicie dla niego kilka kursów, on zarobi, a wy popadniecie w długi.

Zostaw opinię o FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA TRANSPORT KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY DA-MA TRANS - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA TRANSPORT KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY DA-MA TRANS