RADAN Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o RADAN Sp. z o.o.

Anna

Nie raz korzystałam z usług tej przychodni w ramach ubezpieczenia LuxMed i ogólnie nie mam zastrzeżeń.Pozdrawiam i życzę więcej zdrowia wszystkim i wyrozumiałości dla innych :)

obiektywna

Opinie mało pomocne, szukam pracy i myślałam ze ta strona mi w tym pomoże czy złożyć CV - jestem rejestratorką z wieloletnim stażem natomiast do radanu trafiłam do ortopedy (który działa cuda !!!) więc niejednokrotnie przyglądałam się pracy rejestracji ((zboczenie zawodowe) - nawet kiedyś zapytałam o ten odłożony telefon i uzyskałam odp że tam czeka pacjent ale pani obsługuje na zakładkę ponieważ ten co czeka w kolejce jest zły na odbieranie tel a ten w telefonie że musi czekać bo obsługiwany jest ten przy okienku, natomiast każdy jest zarejestrowany - no tak wtedy sobie pomyślałam punk widzenia zależy od punktu siedzenia :) CV jednak złożę!!

Darek

Byłem tam w zeszłym tygodniu i pani na recepcji całkiem sympatyczna i ogarnięta. Nie odniosłem wrażenia żeby była niegrzeczna czy nieuprzejma. Wprost przeciwnie, uśmiechnięta i chętnie pokierowała mnie do mojego lekarza. Byłem chyba 2 raz w tej przychodni i bardzo dobre wrażenie na mnie zrobiło i to miejsce i sami lekarze.

gość

a wiecie wszyscy co, ja powiem trochę inaczej! JAKI KLIENT, TAKA OBSŁUGA!

Zniesmaczona

"Panie pielęgniarki bardzo mile i sympatyczne. Lecz osoby siedzące na recepcji - zero szacunku i kultury dla drugiego czlowieka. Aż zaluje ze wybralem tą przechodnie do badań. Mam je za sobą i już więcej tam sie nie udam oraz nikomu nie polecam. Jest to jedna wielka kpina. Nie tylko panie na recepcji są 'zmeczone' - nie wiem czy mozna tak ująć prace siedząca. Są ludzie ktorzy ciezko charuja, a te jeszcze za przeproszeniem z ryjem wyskakuja i pretensjami o byle co. Doslownie. NIE POLECAM PO RAZ KOLEJNY!!" W 100% podpinam się do opinii jeśli chodzi o Panie na recepcji. Zero kultury i ogłady. Pani w trakcie rozmowy z petentem odbiera telefon, nie wspomnę o tym, że ja próbowałam się dodzwonić 3 dni z rzędu żeby umówić się na badania kontrolne i słuchawka była odłożona a na recepcji w dniu, w którym przyjechałam zastałam 3 Panie. Panie są "gburowate" i odpowiadające z wielkim trudem na wszelkie pytania. Może akurat trafiłam na zły dzień i recepcjonistki nie miały czasu na poranną kawkę i ciasteczko dlatego mi się oberwało. Tak czy siak nie pozdrawiam, nie polecam...

Nickjestmalowazny

Micki
użytkownik zarejestrowany

Nie ma co jej od razu oskarżać po prostu może miała zły dzień, nie jest to nic chyba złego, albo nieprawdopodobnnego, dla mnie normalna osoba, serio..

Pacjent

Jestem zadowolony z lekarzy którzy tam pracują,natomiast pani z recepcji w czarnych krótkich włosach o bardzo męskich rysach to jest jakaś porażka.Takiego braku kultury i taktu w stosunku do pacjenta jeszcze nie spotkałem. Słoma z butów wystaje a zachowanie jest na poziomie intelektualnego brodzika.

GRAŻYNA

Nie znam Pani Prezes ale wyczuwa się tam, dziwną atmosfrę-niestety nieprzyjemną.Potwierdzam również opinie poprzedników dotyczące rejestratorek.Jeszcze gotowi jesteśmy pomyśleć, że są dla nas.Dodzwonienie się tam graniczy z cudem a uprzejmość Pań pozostawia wiele do życzenia.

Kyjo

Witam Miałem tylko jedną rozmowę z Prezesem i odniosłem wrażenie, ze jest Businessmanem o ludzkiej twarzy.Nnie mniej nie więcej tylko to, że płaci za wykonana pracę. Jak jesteś tak zwanym pokoleniem TVN to wydaje Ci sie, że wszystko spada z nieba. Nic bardziej mylnego. Pracuję w całkiem innej firmie i mamy ten sam problem. Ludzie potrafią tylko narzekać. Zawsze im powtarzam, życie jest w Twoich rękach to gdzie jesteś to jest kwestia ciężkiej pracy i zaangażowania. Wykształcenie, prezencja itp nie ma wpływu takiego jak sobie to wyobrażacie. Podejście do życia ze wasze 5 minut jeszcze nie nastąpiło to bzdura jak nastąpi to nie będziecie gotowi. Od 12 lat pracuje w dużej firmie i ciążka praca nie podpier.... z operatora jestem osoba na stanowisku Starczego Specjalisty z własnym zespołem. Nie mogę ocenić firmy RADAN bo będzie to opinia na zasadzie wydaje mi się, ale zastanówcie się czy w tym co napisałem nie ma racji. Program "idol" jest dla jednego z milonów nie licz ze to będziesz Ty. Mój szef, były szef mówi i słusznie : "Szczęście nalezy sie kazdemu , trzeba tylko sobie na nie zapracować", a ja mówie "modlitwa jest potrzebna, ale bez zaangrzwania/pracy to cud, a to nie zdarza się często". P.S. Nie da się wysłac bez oceny wiec proszę ją pominąć Pozdrawiam i życzę powodzenia

bagietka89
użytkownik zarejestrowany

popieram, nie można oceniać kondycji i kultury całej firmy na podstawie samych kobiet z recepcji. natomiast mnie by takie stanowisko interesowało właśnie na recepcji.czy jest możliwość żeby właśnie takie zatrudnienie obecnie u nich otrzymać?chętnie tez bym się sprawdziła u nich w sprzedaż, a są wolne miejsca tam do pracy?

Tak, Tak, Tak

Zamiast tutaj pisać bzdury idź sobie zajmij kolejkę do spcjalisty ... Ciekawe jakim Ty jesteś pracownikiem ? Może wlasnie to Ty jesteś karą dla swojego pracodawcy, a sam jeszcze o tym nie wiesz :)

Tomasz 36

Recepcja masakra przez wielkie M. Udałem się w dniu dzisiejszym do RADAN-MED celem wizyty prywatnej do lekarza internisty i dosłownie od progu zostałem wręcz obrażony. Za szybą siedziały trzy panie i dosłownie przez pół minuty, żadna z dam nie raczyła zareagować na to że podszedł klient/pacjent do okienka. Stałem jak wryty i nie dowierzałem dosłownie, a panie mnie celowo olewały!! Jedna gdy już raczyła się w końcu zapytałc "słucham pana" to z takim fochem i łaską, że mnie aż wryło!! PORAŻKA WSTYD I HAŃBA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje ??Jak można w ten sposób traktować pacjenta ?? Napiszę gdzie się da i wystawie wam opinie na jaką zasłużyliście ODRAZAM WSZYSTKIM (usunięte przez administratora)

graza

manager powinien znać sie choć trochę na tym co robi ! i odpowienie wykształcenie na pewno by jej nie zaszkodziło , od wszystkich pracowników wymaga sie wykształcenia a od innych nie .

Jest jeszcze lepiej niż kiedyś. Odeszła bądź została zwolniona część najlepszego personelu. Dodatkowo na stanowisko manager została zatrudniona osoba bez wykształcenia medycznego!!! Panie w rejestracji poniżej krytyki ... najlepsze jest to, że osoby, które okradały i okradają przychodnie ciągle są w niej zatrudnione. Ale przecież dla Pani prezes najważniejsze jest donosicielstwo ... Tutaj też pytanie do Sanepidu - czy w miejscu gdzie pobiera się krew ktoś może pić kawę wydaje mi się, że jest to zabronione. W RadanMed to standard :)

Niestety dziewczyny ,prawdą jest że w Radan -Medzie trzeba mieć nerwy ze stali, szefostwo urządza sobie Big brothera obserwując czy przypadkiem ktoś nie drapie się po tyłku , pracownicy za niedłgo będą chodzić z mikrofonami ,żeby ci najważniejsi wiedzieli po co idą do toalety czy do sąsiedniego gabinetu, totalna porażka , do tego nowa pani manager która wita pacjentów siedząc tyłkiem na biurku w rejestracji :) Elegancja francja:)

Anna W

Czy tylko jednak [usunięte przez moderatora] na tym świecie jest ? Nie wydaje Mi sie... Nikt Cie tam nie trzymał siła, wiec po co szargałaś nerwy ?

dixi

Ania W - 2012-12-15 18:27:39 Pelen profesjonalizm, usługi świadczone przez Radan Med są na najwyższym poziomie :) Personel bez zarzutu, pielęgniarki sympatyczne jak również lekarze :)Ale Jaja --- to chyba pisze jaśnie pani [usunięte przez moderatora] Niestety całkowita porażka pracowałam u niej -- te lata to stracone nerwy

Ania W

Anonim

Porażka!!!!!!!!!!!! i tylko tyle .

Anonim

Wszystko się zgadza. Pamiętam jak jedna dziewczyna dostała wypowiedzenie tuż przed świętami Bożego Narodzenia :(

Izuś_28

To samo dotyczy firmy RADAN MED, której właścicielem jest córka prezesa firmy RADAN :). Pani prezes to człowiek ceniący tylko donosicielstwo i lizo.....stwo. Dziewczyny, które tam pracują traktowane są poniżej krytyki. Szefowa potrafi podpisać z kimś umowę na czas określony po czym po po kilku tygodniach lub nawet dniach zwolnić taką osobę bez podania żadnej przyczyny!!!! W firmie rządzą układy, z którymi nikt nie jest w stanie walczyć. Zarobki - to już temat woda. Nie ma żadnych norm dotyczących stawek to pani prezes decyduje kto i ile zarabia. Różnice w zarobkach osób na tym samym stanowisku są bardzo duże. Stanowczo odradzam pracę każdej z was, która ma inne oferty pracy. Jeśli już zdecydujecie się tam pracować to szukajcie pracy, bo nie znacie dnia i godziny. Zarobki wg. pani prezes zarobki są u niej w firmie lepsze niż w Warszawie :) no cóż wybierzcie się na rozmowę i sami oceńcie w jakiej bajce żyje pani prezes. Pozdrawiam dziewczyny, które mają jeszcze siły tam pracować.

Monia_23

Pracowałam tam bardzo krótko - ludzie bardzo fajni , natomiast szef furiat i człowiek bez ogłady i taktu. Zarobki poniżej krytyki a wymagania lepiej nie mówić

Zostaw opinię o RADAN Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RADAN Sp. z o.o.