Opinie o RADAN Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie RADAN Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie RADAN Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RADAN Sp. z o.o. w Gliwice

Wojciech

nie wiem dlaczego tyle negatywnych opinii na ta placowke. Bylem tam 15.07.2021 i dzisiaj po rocznej przerwie i ku mojemu zdziwieniu panie bardzo mile. Nie moge sie do niczego przyczepic. Oprocz lekarza zalatwilem rowniez szczepienie wszystko w ciagu jednego dnia a dokladniej jednej chwili. Potwierdzajac wizyte bylo ciezko sie dodzwonic to postanowilem napisac maila i odpowiedz dostalem bardzo szybko bo po 8min. Polecam ta przychodnie,

Jxxx Nowy wpis
@Wojciech

Nie wiem kto Pana badał i szczepił ale RADAN Sp. z o.o. to firma budowlana

Smith

Najgorsza placówka medyczna w jakiej byłam przez całe życie. Pielęgniarki aroganckie, nie potrafią odpowiedzieć na elementarne pytania dotyczące badań wstępnych i okresowych, odsylaja od drzwi do drzwi, a gdy w końcu uzyska się informacje od pielęgniarki to nie są one tak samo wiarygodne jak od rejestracji. Na prawdę odradzam bardzo życzliwie ta placówkę, bo specjalisci u których byłam są nastawieni wyłącznie na kasę a żadnej medycznej otoczki przy tych badaniach nie ma. A jeszcze jedno. Ten komentarz od osoby co chwali pielęgniarki był napisany z numeru IP radanu, także mega wtopa, żeby ratować "brak renomy" pracownicy sobie sami wystawiają komentarze. Na prawdę żenada. Idioci jakich na oczy więcej nie chce widzieć..

@Smith

Opinia nie dotyczy Radan sp.z o.o. a Radan Med. W dodatku Radan Sp.z o.o. nie ma nic wspólnego z medycyną. Proszę uważniej wyrażać opinie!

Nickjestmalowazny

@Nickjestmalowazny

Opinia nie dotyczy firmy Radan Sp. z o.o. ! Radan Sp. z o.o. to nie Radan Med ! Prosze uważniej wyrażać opinie

Zniesmaczona

"Panie pielęgniarki bardzo mile i sympatyczne. Lecz osoby siedzące na recepcji - zero szacunku i kultury dla drugiego czlowieka. Aż zaluje ze wybralem tą przechodnie do badań. Mam je za sobą i już więcej tam sie nie udam oraz nikomu nie polecam. Jest to jedna wielka kpina. Nie tylko panie na recepcji są 'zmeczone' - nie wiem czy mozna tak ująć prace siedząca. Są ludzie ktorzy ciezko charuja, a te jeszcze za przeproszeniem z ryjem wyskakuja i pretensjami o byle co. Doslownie. NIE POLECAM PO RAZ KOLEJNY!!" W 100% podpinam się do opinii jeśli chodzi o Panie na recepcji. Zero kultury i ogłady. Pani w trakcie rozmowy z petentem odbiera telefon, nie wspomnę o tym, że ja próbowałam się dodzwonić 3 dni z rzędu żeby umówić się na badania kontrolne i słuchawka była odłożona a na recepcji w dniu, w którym przyjechałam zastałam 3 Panie. Panie są "gburowate" i odpowiadające z wielkim trudem na wszelkie pytania. Może akurat trafiłam na zły dzień i recepcjonistki nie miały czasu na poranną kawkę i ciasteczko dlatego mi się oberwało. Tak czy siak nie pozdrawiam, nie polecam...

Hhj
@Zniesmaczona

Praca siedząca nie oznacza nicnierobienia

kcin
@Hhj

Jedzie komuna tam,szkoda czasu

Kcin
@kcin

To WSI

@Zniesmaczona

Radan sp.z o.o. to nie Radan Med!!!

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie RADAN Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Ile macie rocznie zwolnień?

Wiki

Wszędzie dobrze dobrze gdzie nas nie ma!! Idealnych firm również nie ma!!

Jarek

Konkurencja inspiruje do pisania tych bzdur?

Smith

Nowy chętny

Taka cisza, czy macie jakiś powód?

Ulka

Czy możecie podpowiedzieć coś więcej o pracy w firmie? Myślę, że praca w rejestracji jest taka wizytówką firmy i nie powinno być tak dużo uwag w tym temacie.

Nie raz korzystałam z usług tej przychodni w ramach ubezpieczenia LuxMed i ogólnie nie mam zastrzeżeń.Pozdrawiam i życzę więcej zdrowia wszystkim i wyrozumiałości dla innych :)

obiektywna

Opinie mało pomocne, szukam pracy i myślałam ze ta strona mi w tym pomoże czy złożyć CV - jestem rejestratorką z wieloletnim stażem natomiast do radanu trafiłam do ortopedy (który działa cuda !!!) więc niejednokrotnie przyglądałam się pracy rejestracji ((zboczenie zawodowe) - nawet kiedyś zapytałam o ten odłożony telefon i uzyskałam odp że tam czeka pacjent ale pani obsługuje na zakładkę ponieważ ten co czeka w kolejce jest zły na odbieranie tel a ten w telefonie że musi czekać bo obsługiwany jest ten przy okienku, natomiast każdy jest zarejestrowany - no tak wtedy sobie pomyślałam punk widzenia zależy od punktu siedzenia :) CV jednak złożę!!

Darek

Byłem tam w zeszłym tygodniu i pani na recepcji całkiem sympatyczna i ogarnięta. Nie odniosłem wrażenia żeby była niegrzeczna czy nieuprzejma. Wprost przeciwnie, uśmiechnięta i chętnie pokierowała mnie do mojego lekarza. Byłem chyba 2 raz w tej przychodni i bardzo dobre wrażenie na mnie zrobiło i to miejsce i sami lekarze.

gość

a wiecie wszyscy co, ja powiem trochę inaczej! JAKI KLIENT, TAKA OBSŁUGA!

Micki

Nie ma co jej od razu oskarżać po prostu może miała zły dzień, nie jest to nic chyba złego, albo nieprawdopodobnnego, dla mnie normalna osoba, serio..

Pacjent

Jestem zadowolony z lekarzy którzy tam pracują,natomiast pani z recepcji w czarnych krótkich włosach o bardzo męskich rysach to jest jakaś porażka.Takiego braku kultury i taktu w stosunku do pacjenta jeszcze nie spotkałem. Słoma z butów wystaje a zachowanie jest na poziomie intelektualnego brodzika.

GRAŻYNA

Nie znam Pani Prezes ale wyczuwa się tam, dziwną atmosfrę-niestety nieprzyjemną.Potwierdzam również opinie poprzedników dotyczące rejestratorek.Jeszcze gotowi jesteśmy pomyśleć, że są dla nas.Dodzwonienie się tam graniczy z cudem a uprzejmość Pań pozostawia wiele do życzenia.

Kyjo

Witam Miałem tylko jedną rozmowę z Prezesem i odniosłem wrażenie, ze jest Businessmanem o ludzkiej twarzy.Nnie mniej nie więcej tylko to, że płaci za wykonana pracę. Jak jesteś tak zwanym pokoleniem TVN to wydaje Ci sie, że wszystko spada z nieba. Nic bardziej mylnego. Pracuję w całkiem innej firmie i mamy ten sam problem. Ludzie potrafią tylko narzekać. Zawsze im powtarzam, życie jest w Twoich rękach to gdzie jesteś to jest kwestia ciężkiej pracy i zaangażowania. Wykształcenie, prezencja itp nie ma wpływu takiego jak sobie to wyobrażacie. Podejście do życia ze wasze 5 minut jeszcze nie nastąpiło to bzdura jak nastąpi to nie będziecie gotowi. Od 12 lat pracuje w dużej firmie i ciążka praca nie podpier.... z operatora jestem osoba na stanowisku Starczego Specjalisty z własnym zespołem. Nie mogę ocenić firmy RADAN bo będzie to opinia na zasadzie wydaje mi się, ale zastanówcie się czy w tym co napisałem nie ma racji. Program "idol" jest dla jednego z milonów nie licz ze to będziesz Ty. Mój szef, były szef mówi i słusznie : "Szczęście nalezy sie kazdemu , trzeba tylko sobie na nie zapracować", a ja mówie "modlitwa jest potrzebna, ale bez zaangrzwania/pracy to cud, a to nie zdarza się często". P.S. Nie da się wysłac bez oceny wiec proszę ją pominąć Pozdrawiam i życzę powodzenia

bagietka89

popieram, nie można oceniać kondycji i kultury całej firmy na podstawie samych kobiet z recepcji. natomiast mnie by takie stanowisko interesowało właśnie na recepcji.czy jest możliwość żeby właśnie takie zatrudnienie obecnie u nich otrzymać?chętnie tez bym się sprawdziła u nich w sprzedaż, a są wolne miejsca tam do pracy?

Tak, Tak, Tak

Zamiast tutaj pisać bzdury idź sobie zajmij kolejkę do spcjalisty ... Ciekawe jakim Ty jesteś pracownikiem ? Może wlasnie to Ty jesteś karą dla swojego pracodawcy, a sam jeszcze o tym nie wiesz :)

Zostaw merytoryczną opinię o RADAN Sp. z o.o. - Gliwice

RADAN Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Bojkowska 59 lok. C
    44-100 Gliwice