Opinie o Zarabiajmy.pl w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zarabiajmy.pl. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zarabiajmy.pl na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zarabiajmy.pl w Toruń

moaa Nowy wpis

Dobrze, że taki kierownik ds. procesów logistycznych może liczyć na kartę multisportu i nawet na dojazd do pracy i konkretne ubezpieczenie. Fajnie, że jest nawet dwuskładnikowe wynagrodzenie, bo to urzmaica pracę.

Tadeusz Nowy wpis

Należy docenić pana Piotra za monitorowanie i zajmowanie sie klientem także po zakupie funduszy inni tego zazwyczaj nie robią!

Bartek Nowy wpis
@Tadeusz

Słyszałem właśnie o tym monitoringu i raportach i bardzo mnie to zaciekawiło. Dzięki temu zaoszczędził bym sporo czasu a i pewnośc zysku większa...

Damian Nowy wpis

Także z czystym sumieniem mogę polecić Zarabiajmy.pl nie muszę się niczym martwić a moje pieniądze same się pomnażają :D Jeszcze regularnie dostaje raporty

Też bardzo dobrze oceniam współprace z zaraiajmy.pl. bardzo profesjonalne podejście, regularne raporty i bezproblemowy kontakt. Polecam.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Zarabiajmy.pl? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Dawid

Też jestem zadowolony z zarabiajmy.pl Można dzięki nim zarobić całkiem sporo ograniczając tym samym ryzyko. Widać naprawdę sporo doświadczenie i obycie w temacie.

szMery

na zarabiajmy.pl trafiłam, bo mieli dobre oceny w internecie. i jak widać, pokrywa się to z rzeczywistością :) Pan Bralczyk zdecydowanie zna się na rzeczy, jak na razie bardzo dobrze kieruje moją przygodą z inwestowaniem.

Aneta

Jestem księgową i moja firma współpracuje z panem Bralczykiem. Dokładnie powierza mu swoje zyski by je powiększał. Robi tona tyle sprawnie że gdybym sama posiadała oszczędności także powierzyła bym je w ręce tego pana.

Arek

Bardzo dobry specjalista. Wyróżnia go to że nie tylko sprzedaje ale monitoruje i raportuje nam nasze fundusze. Wybór należy do was ale według mnie świetny specjalista.

Independent

Zdalnie pracowac? a skad ty masz taką informacje Pola ? Ja to wiem ,że zdalnie to można raczej współpracować z panem Bralczykiem . I bardzo , ale to bardzo tg pana polecam jak ktoś chce zainwestowac pieniądze a nie wie jak . I warto zajrzeć na stronę zarabiajmy.pl

Serafin

Zarabiajmy.pl to jest tak na prawdę wizytówka pana Bralczyka ,a nie strona przez którą można wziąć i zarobić itd . A samego pana Bralczyka jak najbardziej polecam .Zawsze dobrze doradzi . Ważne tez jest to ,ze wsyztsko monitoruje .

Jula

Oj z panem Bralczykiem sie bardzo dobrze współpracuje. Ja też nie wiedziałam właśnie jak zainwestować pieniądze , ale koleżanka poleciła mi tą stronę zarabiajmy.pl . Na początku się bałam . Ale cieszę się że zaryzykowałam ;)

AnetkaMiss

Zgadzam sie z poprzednimi opiniami . Pan Bralczyk jest bardzo dobrym specjalistą. I jak najbardziej jest zorientowany w temacie . Takze samo zarabiajmy .pl oceniam na 5+

Dżanettka

Ja tam zaawsze podchodziłam z rezerwą do takich rzeczy, ale przekonał mnie narzeczony. Okazało się, że niewiedza to po raz kolejny gwóźdź do trumny rozwoju.. Cieszę się, że zdecydowaliśmy się na takie inwestowanie i cieszę się, że trafiliśmy akurat do P. Bralczyka, jest konkretny, monitoruje inwestycję na bieżąco, oidpowiada na pytania, poza tym ten facet jest po prostu przyjemny i kulturalny, więc fajnie się z nim współpracuje.

Kuba

Mnie natomiast podoba się to że po zakupie funduszu nie zostawia nas samych sobie tylko monitoruje je dla nas i informuje o ryzyku itp.

Łukasz

Także bardzo cenie pana (usunięte przez administratora) . Posiada wielka wiedze w swojej dziedzinie i potrafi ją wykorzystać.

Pan Bralczyk to bardzo dobry specjalista. Najlepiej umówić sie na spotkanie z nim i wszystkiego dowiedzieć ze źródła ale od siebie dodam że dzieki jego pomocy można sporo zarobic

jaroslaw

Dokładnie, tak jak ktoś wyżej napisał, to nie my płacimy p. Bralczykowi. On doradza, analizuje, a my operujemy aktywami.

Tobi

zarabiajmy.pl polecił mi znajomy, który korzysta z usług Pana Bralczyka. Na początku byłem sceptyczny, ale potem uznałem, ze warto spróbować i Pan Piotr okazał się bardzo dobrym znawca tematu :) Współpracujemy od jakiegoś czasu i bardzo sobie chwalę :) Zawsze informuje jak z inwestycją jest coś nie tak, albo jak dobrze się pnie w góre.

ignacy

fajnie, że można znaleźć kompetentną osobę, która wytłumaczy jak to wszystko wygląda z FGI i się tym zajmie. w dodatku p Bralczyk potrafi podpowiedzieć jaki konkretny ruch można wykonać w danym momencie, jeżeli trafia się jakaś okazja do inwestycji

dawidowski
@ignacy

chyba TFI? Ja na początku sie też nie za bardzo orientowałem w tym wszystkim, dlatego pomoc pana Bralczyka okazała się niezbędna. Współpracę wspominam jako bardzo udaną

Najlepiej przez jego stronę tam znajdziesz wszystkie potrzebne informacje. zarabiajmy.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Zarabiajmy.pl - Toruń

Zarabiajmy.pl