Opinie o PRESCO w Piła

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy PRESCO. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PRESCO o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRESCO w Piła

?

żeby zejść z windykacji też musisz prosić kierownika, który zaraz wysyła do ciebie maila gdzie się podziewasz! Trzeba nie mieć sumienia żeby pracować w takiej firmie. Poczytajcie sobie fora. Tam jest rzesza oszukanych ludzi. Taki co pracuje na łopacie chociaż ma czyste sumienie. Tylko cwaniactwo utrzymuje się w presco

Obiektywny

Tak czytam i się zastanawiam, czy kogoś kiedyś życie kopnęło w miejsce gdzie plecy kończą swoja szlachetną nazwę? Na co wy narzekacie? Że premia mała? Co ma powiedzieć szara mrówka z biedronki i pokrewnych, która rypie na 5 stanowiskach na niepełnym etacie gdzie o premii to tylko słyszała z opowieści? Źle wam przy komputerze z dachem nad głową siedzieć, a co ma powiedzieć ten robol co z łopatą jak mrówka zakrzania czy to deszcz czy to spiekota czy to śnieg po 10-12 godzin dziennie za najniższą? Te opinie to chyba dłużników, albo tych którym się nie powiodło w tej pracy bo myśleli, że będą bąki zbijać i zarabiać po 5 tysięcy. Idźcie na produkcję na 8 godzin pracy - 8 godzin z przerwą 15 minut, gdzie od maszyny nie odejdziesz bo cyfra musi się zgadzać, gdzie aby pójść do wc musisz szukać zmiennika na tą chwilę, gdzie przerzucisz kilka ton rękami z na te ręce będzie ci ktoś non stop patrzał, czy aby nie odpoczywają. Ale jak ktoś całe życie "ma pod górkę" to później daje upust opiniami jakie można tu przeczytać.

abc

A te 20 osób to umowy na czas określony. 3 miesięczne umowy wobec tego jest rozwiązanie stosunku pracy bez wypowiedzenia. Niestety mamy taki rynek pracy, że takie Presco może wybierać w pracownikach jak w ulęgałkach. Nie szanując za grosz włożonej pracy, samego pracownika, myśląc, że spotkaniami integracyjnymi przekupią pracowników. Są działy w Presco gdzie zarabia się najniższą krajową i nie masz zupełnie żadnej szansy na awans. To jest praca dla zdesperowanych ludzi.

nice

co sie dziwic, ze 4 osoby zwolnione a reszta odeszla jak w takich warunkach nie mozna normalnie pracowac, [usunięte przez administratora] , kamery, wyliczanie przerw...niech sie npochwala ile osob zwolnili w tym roku 10-15?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie PRESCO? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Nieznajoma

Witam, A jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w PRESCO? Czy jest ona prowadzona w języku angielskim?

agrest

Przecież wyraźnie napisali, że chodzi o rok 2012 i że na 20 osób, które odeszły tylko 4 były zwolnione przez firmę. Musisz być mocno sfrustrowany (lub sfrustrowana) tym, że mało w tej firmie zarabiasz i premii nie dostajesz, ale z drugiej strony nic dziwnego, skoro nie umiesz nawet czytać ze zrozumieniem...

taa

20 osob zwolnionych? chyba przez ostatni rok! pamietajmy, ze wazna jest dobra atmosfera w pracy a tu o taka trudno, poza tym zarobki szeregowego pracownika ksztaltuja sie na poziomie 1,6 zl netto lacznie z premia!! bez premii to najnizsza krajowa a premie ciezko wyrobic bo masz szanse 1:10

specjalista
@taa

zapomniała pani dopisać, że to wynagrodzenia kierowników i koordynatorów, po jedyn w każdym dziale, zwykły specjalista po studiach magisterskich dostaje max.1800 zł netto i to się musi nieźle napracować na premie,bo podstawa 1730 zł

presco

Drodzy Forumowicze, w związku z tym, że na forum pojawiają się subiektywne opinie zamieszczane przez anonimowych internautów, w imieniu P.R.E.S.C.O. GROUP S.A. przedstawiam kilka danych dotyczących rotacji zatrudnienia i poziomu płac w naszej firmie. Powinny one umożliwić osobom zainteresowanym podjęciem pracy w P.R.E.S.C.O. ocenę firmy pod kątem oferowanych warunków zatrudnienia. Podane poniżej informacje dotyczą roku 2012 i pochodzą z systemu kadrowo-płacowego firmy: 1. Rotacja pracowników: - Łączna liczba pracowników: 155 osób, w tym 154 zatrudnionych na umowę o pracę - Zawarcie nowej umowy o pracę: 50 osób - Rozwiązanie umowy o pracę: 20 osób, w tym 4 na skutek wypowiedzenia przez pracodawcę 2. Średni poziom miesięcznego wynagrodzenia brutto dla całej spółki (bez wyższej kadry menedżerskiej): - Średnie wynagrodzenie: 3164,76 zł - Średnia premia/nagroda: 894,06 zł - Łącznie średnie płace: 4058,82 zł 3. Średni poziom miesięcznego wynagrodzenia brutto dla działów operacyjnych takich jak: Dział obsługi klienta, Dział Windykacji Egzekucyjnej, Dział Obsługi Prawnej (bez wyższej kadry menedżerskiej) - Średnie wynagrodzenie: 3275,80 zł - Średnia premia/nagroda: 1340,91 zł - Łącznie średnie płace: 4616,71 zł Dla porównania podaję średni poziom wynagrodzeń brutto w sektorze przedsiębiorstw, który wg danych GUS za rok 2012 wynosił: - W województwie wielkopolskim: 3412,35 zł - W całym kraju: 3728,36 zł Katarzyna Galant, Dyr. Działu Komunikacji P.R.E.S.C.O. GROUP

lukasz 007
@presco

musiałbym na banie upaść z duzej wysokosci co by mieć z presco jaki kolwiek wątek.Dla mnie firma bez jakiejkolwiwk przyszłości ,próbóją no ludzkim braku czasu i niewiedzy kręcić dla siebie .Zyczę aby jak najszybciej dali spokój LUDZIOM jeszcze Żuławy czekają.

Kłamstwo
@presco

Jedna wielka bzdura. Twierdzi ani, że nie wiemy ile zarabiamy i tym samym, że nie potrafimy liczyć? To może zastąpcie nas małpami.

Bez przesady ludzie, ogarnijcie się, jedziecie na tą firmę jakby ludzi tam niszczono. Pracowałam tam i nikogo nie znałam, zatrudnili mnie i dobrze traktowali więc nie mam na co narzekać. Wiele zalezy od tego jak pracujesz, jaki masz stosunek do innych i do pracy. Nie byłam wyzyskiwana i nie lizałam nikomu tyłka i teraz znowu startuje tam na 1 fajne stanowisko. Napewno wolę to niż handel. I tez znam osoby, które pracują tam od wielu lat i też nikt z kadry "rządzącej" nie jest ich rodziną. W każdej pracy pracują różni ludzie i na każdą będziecie narzekać, troszkę obiektywnego spojrzenia i będzie Wam się lepiej żyło :)

opinia

Boże, czy tam może się ktoś utrzymać? Zmieniają ludzi jak rękawiczki. Szanse na dłuższą pracę mają tylko ci, którzy są znajomymi "śmietanki", jeśli sami wcześniej nie zrezygnują. Rotacja ogromna..ludzie zastanówcie się zanim złożycie tam swą aplikację, bo zapewne będzie to wasza praca tylko na okres próbny.

opinia

Presco to jakiś [usunięte przez administratora] pracy. Odwalasz najgorszą robotę i tak mają cię za nic. Ponadto pracują tam tylko osoby z polecenia - wiem to napewno ,ponieważ sama byłam z polecenia osoby na wyższym stołku . Znajomości musisz mieć aby podjąć tam prace. Poza tym osoby pracujące na dziale windykacji są tak wredne -po trupach do celu... podlizują się dyrektorowi zwłaszcza ta "najlepsza z najlepszych "-nie zdradzę nazwiska -kto tam pracuje to wie..

osesek

To prawda ekipa dyrektorów trzyma się razem i traktują szeregowych jako kogoś gorszego sobie. A to oni przeważnie są niewykształceni i brak im kwalifikacji ale są "przyjaciółmi" prezesów. Pracują tam całe rodziny dyrektorów żony razem z mężami, to co się dziwić zawsze będą zagarniać pod siebie i zwalniać tych którzy są lepsi, bo stoją im na drodze. Poprzez pomówienia niszczą innych. Szefostwo powinno się dobrze zastanowić czy ufają odpowiednim ludziom...

nieznajoma

Wspominam ta pracę jako najgorszą w swoim życiu.Zgadzam się ,że to wyścig szczurów...Kierownik chodzi wiecznie z miną niezadowoloną. Atmosfera w pracy okropna -każdy każdego obgaduje i donosi. Poza tym pracują tam osoby ,które mają plecy- a to kuzynka kierownika ,siostra koordynatorki i nie będę dalej wymieniać -sami rozumiecie...Tylko zarobki są ok -jak oczywiście masz premię .Bez premii to kicha ..

szczur

tez brałam udział w tym wyścigu szczurów..

piss

zarobki- najnizsza, awans- jak nie masz znajomosci to nie masz awansu

3xnie

Widzę,że kadra przejęła forum!! Ludzie nie ludzcie się!!wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!! Niesprawiedliwość,wyzysk,ogólnie nie polecam

yhy

Dokładnie!! Jak [usunięte przez administratora] to zarobisz,dostaniesz sprawę do ściągnięcia o masz premie!! Dekada!! Możesz trać,siedzieć po godzinach a dostaniesz podstawę,czyli najniższą krajowa, chcesz znosić humory i brać udział w niesprawirdliwym wyścigu szczurów to polecam!! Jeśli masz trochę oleju w głowie to zajmij się czymś co są ci godziwe zarobki i szacunek!!

opinia

Teraz zatrudniali, zaraz będą zwalniać. Zostawią oczywiście swoich, tych, którzy są pieskami i sprzedali własne dusze. Zdecydowanie nie polecam tego pracodawcy. Wykonujesz zadania, które nie leżą w twoich obowiązkach, znosisz fochy chimerycznych i mających duże problemy z własną osobowością dyrektorek. Czasami wydaje ci się, że to jest prawdziwe piekło!

ciekawy?

samm - 2013-04-12 22:19:19 koniugacje rodzinne to malo powiedziane, [usunięte przez administratora] na codzien, efekty efekty, kierownikowi sloma z butow wystaje, arogancki i nieprzyaznie nastawiony, sporo slyszalem i doswidczylem i sam odszedlem bo nikt normalny tam nie bedzie pracowal, ludzie rozni- niektorzy w porzadku, ale nastawieni na robienie kasy. zarobic na minimalnej krajowej? plus premia nikla... szkoda czasu, ludzie po studiach odradzam!!!Na jakim stanowisku pracowałeś? Ile łącznie z premią - realnie można na miesiąc zarobić.

samm

Zostaw merytoryczną opinię o PRESCO - Piła