Restauracja ZAMKOWA Mariola Nowogrodzka

Olsztyn

Opinie o Restauracja ZAMKOWA Mariola Nowogrodzka

Ola

Hej, wiecie może czy Restauracja ZAMKOWA Mariola Nowogrodzka będzie prowadziła jakąś sezonową rekrutację?

A

Praca bez umowy, szefowa ciągle "obserwuje". Wypłata obcięta o 40% bez żadnego wytłumaczenia.

J,

Powiem tylko jedno: masakra. Nie dziwię się, że w tej restauracji panuje nieustanna rotacja kelnerek. Nikt kto nie ma nerwów ze stali nie wytrzyma poniżania szefowej. ( nie wspomnę o ucinaniu wypłaty)

Zostaw opinię o Restauracja ZAMKOWA Mariola Nowogrodzka - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja ZAMKOWA Mariola Nowogrodzka