Opinie o Daymaker Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Daymaker Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Daymaker Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań marketingowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Daymaker Sp. z o.o. w Warszawa

Asana

Fakt, że firma nie płaci w terminie i po każdym badaniu wysyłam @ z przypomnieniem o wynagrodzeniu, z drugiej strony w porównaniu do innych firm badawczych nie robią problemu przy weryfikacji badań, akceptują wypełnione ankiety i nie mają nigdy żadnych zastrzeżeń co do przeprowadzanych ankiet.

Michał Lodz

Tak czytam te niektóre komentarze i dosłownie włos się jeży na głowie. Ja kontaktuje się z firmą bardzo często i nie miałem sytuacji by ktoś nie odebrał telefonu albo nie udzielił wyczerpującej odpowiedzi. Przy każdym zleceniu mowa jest o kwocie wynagrodzenia brutto oraz że będzie ono wypłacone po zakończeniu projektu, a nie zaraz po wykonaniu audytu, więc nie wiem skąd takie zdziwienie u niektorych. Tak samo jeśli chodzi o maile to na każdego otrzymuję odpowiedź.

majka

Firma nie płaci w terminie, muszę dopominać się wielokrotnie żeby wypłacono mi wynagrodzenie. Badanie z początku grudnia 2014, a ja nadal nie mam pieniędzy. Poza tym nie odpowiadają na @, a rozmowy telefoniczne niczego nie załatwiają. Bardzo nieprofesjonalne podejście do partnerów.

lena

A moja opinia jest wręcz przeciwna - robię dla Nich badania już chyba ze dwa lata i wszystko jest ok. Płacą w terminie, zwracają za dojazd. A że stawki brutto? Tak jest w większości firm, więc Ci nie są jedyni..

obserwator
@lena

Ja pracuje i jak się pracuje to wszystko ok

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Daymaker Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
em

Wysoce nieprofesjonalna i nierzetelna firma. Zero wsparcia ze strony konsultantów, część z nich to nierozumne istoty. Mimo wykonanego audytu, nie zostało mi wypłacone! Szkoda czasu.

Sławek
@em

Pracowałem dla Daymaker przez kilka lat. Mam bardzo złe zdanie na temat tej firmy. Po pierwsze: brak profesjonalizmu (kiepska jakość takich narzędzi , jak zawsze fatalna ankieta czy też szwankująca strona internetowa, służąca raportowaniu.). Po drugie: mają problemy z płaceniem. Musiałem ich straszyć KRD, żeby wypłacili mi MOJE PIENIĄDZE. Po trzecie: szwankuje im komunikacja wewnetrzna. Po czwarte: trzeba uważać, bo ewentualne pomyłki służą za pretekst do niewypłacenia wynagrodzenia. Po piąte: płacą kiepsko. Po szóste: mają ogromny bałagan w zakresie gospodarki finansowej. Nie wiadomo, kiedy zapłacą? Za co? Czy w terminie? I czy za własciwy audyt? Po szóste: trzeba ich kontrolować, gdyż potrafią nie zwrócić pieniędzy za zakupiony towar.

asa

Ja chciłam wypełnić raport z testowego audytu i 3 razy mi nie zapisał system. Ta strona to jakaś porażka.

Halinka

Nie polecam tej firmy! Zero kontaktu z koordynatorami, osoby odpowiadające za projekt nie odbierają telefonów, rzadko odpisują na maile. Audyty przeprowadzałam w marcu, wynagrodzenie otrzymałam w sierpniu!!! Do tego stawki są brutto, brak informacji na ten temat. Nie mówiąc już o tym, że odesłane mi zakupione w salonie okulary były zniszczone...porażka.

Zostaw merytoryczną opinię o Daymaker Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Daymaker Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Daymaker Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Daymaker Sp. z o.o.?

Daymaker Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 80 ocen.

Daymaker Sp. z o.o.