PRO.MED.PL Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o PRO.MED.PL Sp. z o.o.

Joanna

@Emi Dziękuję za odpowiedź. Rozumiem, że jesteś pracownikiem firmy. Możesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z pracy w PRO.MED.PL? Chętnie dowiem się więcej o jej plusach.Jak oceniasz tego pracodawcę? Takie dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją. Co powinny jeszcze wiedzieć?

emi
@Joanna 31.08.2017 12:05

Owszem pracowałam. Na początek jako start firma może być. Dla osób z doświadczeniem niestety już nie. Plusem jest względny spokój. Ale z tego co mówi kolezanka która została już go nie ma. Premie są, jednak system jest zupełnie niezrozumiały, i premie czesto nieosiągalne - dlaczego? Dlatego że nie ma planów sprzedażowych. kto sprzeda najwięcej ten dostaje. Pojęcia potencjału, marketshare, penetracja itp są zupełnie obce dla tej firmy. Masz duży teren? Masz premię. Masz mały u mimo że wyciśniesz go jak cytrynę no sory nie dasz rady. Podkreślę jeszce raz. Dobra na start - na rok, pół. Teraz podobno wprowadzono karty multisport, jest opieka med w PZU i tyle.

cześka

i znowu jest ogłoszenie do gastro.

Joanna

A jak wygląda praca jako Product Manager? Obecnie firma aktywnie rekrutuje kandydatów właśnie na to stanowisko. Czego mogą spodziewać się osoby, które na tę ofertę pracy odpowiedzą? W jej treści nie jest to niestety opisane.

Emi
@Joanna 12.07.2017 15:52

Tego nie wie nikt. Wynagrodzenie zapewne od najniższego na tym stanowisku -20%. Zatem skoro wg raportów jest 8-10 dla Juniora to tutaj 6,5 - 7,5 to max.

Jozek

Ooooooooo. A czy magiczne START i STOP jest wciąż na topie?

Emi

Miałam okazję tam pracować. Ale chyba i tak jest lepiej. Kiedyś nie można było korzystać z auta prywatnie po godzinie 1, a każdy kilometr przejechany prywatnie kosztował chyba 2 zł. Jak chciałam jechać gdzieś na weekend to wolałam pociągiem albo autobusem bo nie stać mnie było żeby przejechać 200 - 300 km. Zgadzam się jednak z Kattowitz. Cisza i spokój ale śmierdzi. Taki przytułek.

Jacek

O matko, rozliczają km prywatne? Zgroza

Kattowitz

Cóż. Atmosfera spokojna prosto ze sklepu spożywczego ze wsi. Cisza i spokój jednak trochę śmierdzi. Jak ktoś chce dychnac to w sam raz. Kasa grubo ponizej średniej w branży, benefitów brak, premia w uznania, gps i pełen monitoring przejechanych km każdy prywatny płatny.

Joanna

Pracujesz w PRO.MED.PL? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

Aries

może do tego jest jakiś szalony system premiowy ? czy ktoś z pro.med.pl się wypowie/podpowie ?

biały jeleń bez poroża
@Aries 20.03.2017 11:56

tak, tak ten system premiowy musi być szalony skoro po raz kolejny jest ogłoszenie do "Gastro".

Zośka

i znowu jest ogłoszenie, już 5-ty miesiąc szukają, coś długo.

xxa11

polecam!!! bardzo dobre leki , atmosfera , kierownictwo!!!

pan z mokrą głową
@Panna z mokrą głową 11.12.2016 10:46
A ile płacą, bo w ogłoszeniu napisali: wynagrodzenie, w zależności od doświadczenia, w wysokości od 3500 zł wzwyż tzn. wzwy...

od 3500zł brutto.

z mokrą głową
@pan z mokrą głową 30.01.2017 21:00
od 3500zł brutto.

i to jeszcze brutto jest. no, no. 3500 brutto to netto wychodzi 2505. bez komentarza.

tomek

Przedstawicielka/ Przedstawiciel Medyczny jest u nich teraz tak naparwdę poszukiwany i wydaje mi sie, ze spokojnie można dostać dobrą stawkę za taką prace.

nick

to jest porażka

Zostaw opinię o PRO.MED.PL Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRO.MED.PL Sp. z o.o.