PRO.MED.PL Sp. z o.o.

Opinie o PRO.MED.PL Sp. z o.o.

Ogłoszenia o pracę typu piękne, ale "papier zniesie wszystko". Rekruterka chaotyczna, nie dotrzymująca słowa, nieterminowa, wielokrotnie przekładająca miejsce i termin spotkania. W końcu zapraszają ludzi z różnych końców Polski do Warszawy. Na miejscu okazuje się, że personel hotelu absolutnie nic nie wie o rekrutacji. Dlaczego? Bo Pro.Med nie wynajął sali, tylko siedzi nieoficjalnie przy stoliku w lobby. Skoro nie stać firmy, by rozmowy mogły się odbywać profesjonalnie, to tym bardziej nie dziwi, że są limity kilometrów, gps itp. Odradzam!

Koko
@Kandydat

No i dlatego sie Tobie nie udało...bo sa gps jak wszedzie :)

Ninja
@Kandydat

Jakoś mnie to nie dziwi kobieta zatrudnia ludzi nie mając pojęcia o HR ciekawe czy główną firma wie o tym

@Ninja

Tajemnica poliszynela, wszyscy wiedzą ale Pani tak wkradła się w łaski tzw. Prezesa, że jest nie do ruszenia. Stworzyli sobie folwark, w którym ludzi traktują podrzędnie głosząc wielkie idee aby zamaskować swoje szachrajstwa.

@Gość

Zgadzam się absolutnie

Nata
@Kandydat

Nie ma limitów a GPS jak wszedzie

Były
@Nata

Nie ma znaczenia czy są limity czy nie. Chodzi o brak profesjonalizmu w organizowaniu rekrutacji.

@Kandydat

Tylko tyle można się po nich spodziewać

@barbara
@Kandydat

Jakie te limity jeśli chodzi o samochód? Można jeździć nim prywatnie, w weekend?

@@barbara

Barbara - można jeździć w weekend nie ma limitów . Nie wolno tankować w weekend i jest zasada ze tankujesz w piątek do pełna po pracy ale nie możesz od razu w poniedziałek tankować . Jak wyjeździsz prywatnie bak paliwa to musisz zatankować za swoje .

Ona

Miałam przyjemność znależć się w drugim etapie rekrutacji. Pierwszy przeszłam pomyślnie, po bardzo ciekawa i profesjonalnej rozmowie z Panem z firmy zewnętrznej. W drugim etapie odbyłam rozmowę z RKS, również mile ją wspominam. Pytania się powtarzały, był też wątek o dzieciach. Zostałam poproszona o referencje. Miałam czekać na kontakt z HR. Jak się okazało nikt nawet do byłych kierowników nie zadzwonił. Dostałam informację od działu HR, że mi dziękują. Wiem, że na inny teren została wybrana osoba, która w obecnej firmie sobie nie radzi, nie robi planów i jest najsłabsza w regionie.

On
@Ona

Twoje doświadczenia są bardzo typowe ponieważ w tej firmie nie liczy się profesjonalizm, a subiektywne odczucia. Wpisujesz się w schemat, bo tak cię postrzegli, jesteś ok. Nic poza tym. Nie możesz być zbyt mądra, bo wtedy góra wypada zbyt blado

@Ona

Jak to wątek o dzieciach, o co konkretnie pytali i po co właściwie? Zadawali jeszcze jakieś osobiste pytania czy reszta dotyczyła już stricte życia zawodowego?

@Anna

Spokojnie, rozmowy były na poziomie. Nie pytali o nic osobistego, wszystko dotyczyło sfery zawodowej. Rozmowa o dzieciach wyszła naturalne, wynikła z mojej sytuacji, jednak mam wrażenie, że ten wątek zadecydował finalnie o moim niezatrudnieniu.

Sista
@On

Dokładnie tak jest. Jestem REPem z dużym doświadczeniu. Poprostu byłam za mądra na rekrutacji ...i tak się piszesz mi podziękowali.

Ona

Napiszę jeszcze raz, bo słownik pozmieniał słowa, a ja nie zdążyłam zareagować. Miałam przyjemność znaleźć się w drugim etapie rekrutacji. Pierwszy przeszłam pomyślnie, po bardzo ciekawej i profesjonalnej rozmowie z Panem z firmy zewnętrznej. W drugim etapie odbyłam rozmowę z RKS, również mile ją wspominam. Pytania się powtarzały, był też wątek o dzieciach. Zostałam poproszona o referencje. Miałam czekać na kontakt z HR. Jak się okazało nikt nawet do byłych kierowników nie zadzwonił, a szkoda. Dostałam informację od działu HR, że mi dziękują. Wiem też, że na inny teren została wybrana osoba, która w obecnej firmie sobie nie radzi, nie robi planów i jest najsłabsza w regionie. Czytając negatywne opinie o firmie, nie żałuję, że nie zostałam wybrana, choć oferta brzmiała bardzo kusząco, szczególnie te 3 leki i małe tereny. Powodzenia.

Mati

Cześć, możecie napisać ile brutto na start można dostać i jak z premiami( ile można dostać i czy ciężkie są do wyrobienia ). Jakie są auta, GPS, ile wizyt i jak się leki sprzedają?

Olej

Po co? Zarząd chce sobie zrobić reklamę? :-D

Stokrotka
@Mati

Premii nie ma i raczej nie będzie. Dostaniesz taki plan , który może wyrobisz na minimum. To są bardzo małe pieniądze. Podstawy są praktycznie najniższe w tej branży. Jest mi tu dobrze, mam spokój, robie swoje ,ale zaczyna się ciężko żyć za te zarobki.

Mati
@Stokrotka

A czy możesz konkretami odp na moje pytania ? Będę bardzo wdzięczny.

@Stokrotka

Tzn jaki plan tak konkretniej?

Rybka
@Mati

Teraz starym repom podnieśli do 7000 brutto. Nowym proponują tyle samo albo mniej. Premia za 4miesiące jakieś 6500 gdy zrobisz 100% a zasmucę Cię, że nie zrobisz. Ludzie ledwo dociągającą do 90% realizacji. Wtedy dostajesz 50%premii. Czyli jakies 2200 na rękę… Jeszcze Nie daj Bóg rozchorujesz się 9 dni w cyklu to zabiorą kolejne 20%.

Skafander
@Rybka

Niestety ale premie nierealne, choroby i plan Cię wykluczają a prezes uważa ze jak chorujesz to nie nadajesz się na to stanowisko. Ludzie przychodzą przeczekać bo kultury pracy tu brak. Wszystko chcą żeby było i się tabele zgadzały ale Ty dostaniesz minimum a jak zechcą to nawet nie. (usunięte przez administratora) straszny tam się uprawia. Nie polecam niestety.

Wera
@Skafander

Fakt, to co ostatnio powiedział na forum..jeszcze bardziej stracił w moich oczach. Skoro im nie pasuje, że kobiety chodzą na zwolnienia na chorujące dzieci to niech nie zatrudniają ich aż 90%. A potem usłyszysz, że najwidoczniej się nie nadajesz do tej pracy… wg nich jeśli chorujesz tydzień to lekarze przestają pisać ale jak jesteś na cyklówce tyle samo czasu to nic nie zmienia.

Zu
@Wera

@Wera on zauważa kilkudniową nieobecność repów ale tego że baba z psem zawala wszystkie terminy nie kończy żadnego projektu tylko zwala na innych, chodzi na miesięczne urlopy, udaje wariatkę szantażuje emocjonalnie to już nie widzi? Co za chora firma!

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie PRO.MED.PL Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Kierownik ds. Controllingu wydawały Ci się najkorzystniejsze?
Nik

Czy oni tam wymieniają całą załogę łącznie z biurem? Wszędzie nabory ogłaszają, rozumiem że szykają w terenie, ale kierownikiem administracji jest super dziewczyna i co? Ją też wymieniają? Pozbywają się fajnych ludzi i szukają nowych?

gg

prawda

@Nik

Zgadzam sie kierowniczka administracji to bardzo dobra i wykfalifikowana osoba

Elo

Święte słowa

Era
@Nik

Nowego pracownika od HR tez mają bo myślą, że znajdzie im kogoś na pusty teren od roku. Dajcie większe pieniądze to ludzie sami się znajdą. Sami chętnie przyjdą do pracy.

Ala
@Adam

Jeśli chodzi o Martę R. to faktycznie szkoda…

Hanna
@Era

A orientujesz się jakie teraz wynagrodzenie tam proponują? Skoro do pracy nie ma chętnych? :)

Wiki
@Hanna

6 brutto może 6500max

@Nik

Wszystkich świetnych pracowników się pozbywają nawet administracji ale to chyba jest odwrotnie to administracja i inni pracownicy mają dość prezeska i jego załogi . Facet .....szkoda słów na gościa . Tylko szkoda że Czesi tego nie widzą i udają ślepych i głuchych

Trafna opinia. Nie wiadomo kto ta firma rządzi. Ostatnio same superlatywy na necie bo nowy hr…. Młoda naiwna i zrobi co każe gora żeby zostać. Papier wszystko zniesie ale rzeczywiście jak jest to się nie zycze przekonać i firmę odradzam

Szpieg
@123

A nie lepiej na Linked In napisać te wszystkie opinie?

@Szpieg

To jest ten portal gdzie promed udaje wspaniałą firmę i tak ostro promuje się ostatnio? Tam gdzie udaje szlachetną organizację wspierającą pracowników?

Haha

Tek ten na którym brak Ci odwagi napisać cokolwiek :)

@Haha

Przyjdzie i na to czas, bo kłamstwo ma krótkie nóżki i szybciutko wyjdzie na jaw jakie banialuki tam wypisujecie, a wtedy sprawa się rypsnie :)

Oby szybko

Szpieg

Powodzenia :)

@Szpieg

A Ty już napisałeś tam może?

Laluś
@Ala

Oj Prezes, nie chodzi o tych z którymi ty lubisz pracować tylko tych z którymi pole lubi pracować ????????????

Straszna firma, jakąś baba lata z psem po firmie i przeprowadza rekrutację kundel ci się miota między nogami. Kobieta od marketingu żenada znerwicowana w ciągu minuty zadała mi z 30 pytać i nie pozwoliła na żadne odpowiedzieć skąd oni biorą tych ludzi . Brak mi słów uciekła i nigdy się tam nie pojawię więcej

Kicia

2 lata minęły a pies dalej biega po biurze….firmy farmaceutycznej…

Barbara
@Kicia

A nikt nie zwrócił uwagi, że tak nie może być?

Xxxl
@Barbara

A dlaczego tak nie może być ? Jest jakiś zakaz ?

@Xxxl

Nie zakaz tylko kultura osobista tych wszystkich pracowników ludzie otwórzcie oczy czy firma to schronisko dla zwierząt !!!!

Adonis

Podstawa słaba, plany wysokie i dla niektórych wręcz nierealne do zrobienia (wszystko zależy od terenu), premie niskie. Z pełną świadomością obniżyli progi do wejścia w system premiowy do 90% bo wiedzieli, że masa ludzi nie dociągnie do 95% jak wcześniej. I wtedy dostaniesz 50% premii, nie daj Bóg się rozchorujesz na 1,5 tygodnia (cyk -20% od premii) to dostaniesz może 2 koła premii za 4 miesiące biegania z wystawionym językiem żeby dostać kasę. Wtedy sobie zdajesz sobie sprawę, że nie warto.

@Adonis

No a czy to nie jest w jakiś sposób sprawiedliwe? Jak idziesz na zwolnienie 1,5 tygodnia to z jakiej racji masz dostać całą premię jak Cię nie ma i nie pracujesz?

Adonis
@Marta

Sprawiedliwe by było zabieranie choćby po 1% za każdy dzień nieobecności tak jak to funkcjonuje w innych firmach. Tutaj dziecko Ci zachoruje to liczysz dni na ile sobie możesz pozwolić i czy na dwa dni przyjmą je do okna życia.

Joe
@Marta

Jakie pytanie taka odpowiedź. Otóż, nie jest sprawiedliwe! Na premie pracuje się całe 4 miesiące, jeśli nie ma kogoś przez tydzień czy dwa, nie zmienia to faktu, że ktoś ciężko pracował przez pozostałe miesiące. Nikt nie chodzi na zwolnienia dla rozrywki. Wiedząc ile może starcić z tej i tak minimalnej premii. Ludzie proszę, bo ręce opadają

@Joe

Chyba nie trzeba się domyślać kto pisze opinie ze w sprzedaży o całym cyklu decyduje jeden tydzień zwolnienia. Wiadomo nie od dziś ze w firmie biuro się tym trudni nie polecenie szefa. Sprzedaż w aptece i promocja u lekarzy jak nie odbędzie się z powodu zwolnienia w cyklu to każdy wie ze nie ma w ogóle wpływu na realny wynik. Jednakże w tej firmie dowiesz się ze nawet twoja poranna kawa ma na to wpływ. Absurd! Nie pierwszy i jak widać nie ostatni. Tutaj robi sie od jakiegoś czasu wszystko żeby tylko ludziom zabrac, nie dać, zabronić, sprawdzić, nakryć na czymś, jest zero zaufania i 100% nacisku na to ze masz wypruć sobie żyły dla nich żeby Cię potem łaskawie zabrali na Majorkę czy Teneryfę gdzie prezes uwielbia bywać.

Niki
@12345

W punkt! Gdy jesteś chory tydzień czy dwa to lekarz który jest przekonany nie przestanie nagle stosować bo go raz nie odwiedziłeś w cyklu.

@12345

Nie generalizujmy pisząc "biuro", bo dokładnie wiadomo kto pisze te raporty i kto jest zaufaną prezesa. HR zamiast bronić ludzi szczuje wszystkich na wszystkich. A potem udaje dobrą koleżankę albo chorą z przepracowania. Hiookryzja 100%. Swoją drogą dlaczego zarząd tej firmy nie widzi tych częstych i na zawołanie nieobecności?

Cristiano
@12345

Wolałbym dostać wczasy pod gruszą niż jechać gdzieś na tydzień z fałszywymi ludźmi. Albo dostać sensowną premię za którą byłoby mnie stać samemu pojechać na wakacje

Dokladnie!!!!! Nic dodać nie ująć. Hr jest z kosmosu i nie ma Nic wspólnego z tym co powinien robic

Mari

Niestety mieli świetnych ludzi zatrudnionych w firmie pozwalniali się. Zostały tylko biedne Panie mobingowane w biurze oraz ci których nikt w ambitniejszych firmach nie przyjmie bo się nie nadają do tej profesji. Przedstawiciele też byli świetni teraz zatrudniają pierwszych lepszych często bez wykształcenia. Brak przyszłości.

Ricky
@Mari

Po co dać podwyżkę żeby zatrzymać świetnego pracownika? „Nie chcesz pracować? Nie pasuje Ci? To zmień pracę. Znajdziemy kogoś innego na Twoje miejsce”. Takie jest podejście Pani od HR.

Vice Prezes
@Mari

O czym jest mowa? Chyba pre-historią żyjesz. Ja widzę że większość zatrudnionych ze mną osób osób pracuje i ani nie ma masowych odejść ani nie słyszę ciągłych zwolnieniach. Wiec kto to są Ci „świetni ludzie” których pozwalniali i kiedy to zrobili :-) :-) .

@Vice Prezes

Szanowny Panie lub Pani na ty z tego co mi wiadomo nie przeszliśmy zatem jeśli chodzi o zasady kultury to Państwo jesteście już pre- historią. Co właśnie pokazuje jaki poziom prezentują pracownicy firmy Pro Med.

I co Twoja odpowiedź wnosi merytorycznego do tej dyskusji ? Ponadto ośmielam się zauważyć że skoro podpisujesz się jako pracownik to powinnaś/eś wiedzieć że w tej organizacji jesteśmy wszyscy na „ty” więc się zdecyduj za kogo się podajesz zanim zaczniesz wywody o kulturze lub jej braku .

Ja tu widzę fajną dyskusję, gdzie ten brak kultury? W pracy też wam się zdarzają jakieś kłótnie? :P

@Marta

Cały czas się żremy niestety :)

Kwiatuszek

Żenująca odpowiedź faktycznie dziwna firma masakra jakaś :(

@Mari

W tym przypadku bardziej chodzi o to, że kierownicy mają braki w umiejętnościach dotyczących zarządzania w zespole, czy raczej zwyczajnie o to że ludzie są wredni dla siebie?

Rick

No choćbym chciał to nie polecam…

@Rick

Jest nowe: Przedstawicielka / Przedstawiciel Medyczny - leki specjalistyczne RX Warszawa 21 marca 2022

Orfeusz
@Afrodyta

O super oferta , świetny region , super kasa , fura , komóra i oczywiście premie :-)

Była
@Afrodyta

No i? Kolejna osoba odeszła?

Była
@Orfeusz

Haha No same plusy

Gabi
@Orfeusz

A ten teren? Fajny? Przedstawicielka / Przedstawiciel Medyczny - leki specjalistyczne RX Płock Płońsk Sochaczew opublikowana: 4 maja 2022

@Gabi

O matko znów ogłoszenie jaki tam przemiał mają co to za firma promedzik

Lilia

Czy mogę prosić o aktualne info o zarobkach ewentualnych benefitach w firmie na stanowisku PM startuje do lini gastro obecnie i jaka flota kierownictwo woj łódzkie

Promed
@Lilia

Zarobki ok 6300-6500 brutto, samochody Toyoty z gps, benefitów jest niewiele, bardzo skromnym socjal, czyli ubezpieczenie, dostęp do lekarza w ramach pakietu PZU, nie wszystkie placówki maja podpisana umowę z PZU.. jednym atutem są dobre leki i ogólnie miła atmosfera. Coraz większa rotacja... Pozdrawiam

Bez nicka
@Promed

Znam pracowników co po kilku latach pracy w tej firmie zarabiają poniżej 6000 brutto. Nie ma wyrównywania płac. Nie ma pakietów socjalnych.

szukaj innej firmy

Janina
@Bez nicka

Po kilku latach poniżej 6K brutto to słabo.

Agnieszka
@Promed

Bardzo dziękuję za informację na temat zarobków w firmie Pro Med, wspominasz o kwotach rzędu 6300-6500 brutto i chciałabym jeszcze dopytać o jedną kwestię. Czy oprócz tej podstawy macie jakieś dodatki finansowe, np. w postaci premii?

@Agnieszka

Wynagrodzenie średnia rynkowa. Dodatkowo premie osiagalne.

Ali

Być może średnia rynkowa. Natomiast w firmie farmaceutycznej pracuje się dla premii. W tej firmie premie udaje się uzyskać nielicznym. Dlaczego? Każdy, bez względu na potencjał terenu dostaje taki sam wzrost. Dla jednego pracownika będzie to 15% wzrostu dla innego 35%. Jednym słowem...masakra

Wiktoria

Jak średnia rynkowa u Was wypada w porównaniu do średniej krajowej? Spróbujesz to jakoś porównać dla mnie? :)

@Lilia

Zarobki 6000-6500 brutto ale tylko dla tych co mają doświadczenia w gastro lub hepatologii. Jeśli nie masz takich to będą negocjować ostro w dół w zależności od Twoich doświadczeń w branży. Z dodatkowych benefitów Medicover i za chwile ma wejść system kafeteryjny czyli do wyboru Multisport lub inne aktywności. Z floty benzynowe Toyoty Corolla . Ostatni zakup całkiem fajne z kamerami cofania . Ja mam jeszcze taką biedniejszą. Po roku a czasem wcześniej tgz certyfikacja która daje podstawę do podwyżki 500 zł

@Ali

Taaa - super spostrzeżenia - w firmie farmaceutycznej pracuje się dla premii :-) :-) :-) Idz do fotowoltaiki , rekrutują masowo, znacznie niższa podstawa niż u nas ale za to premie no limit . Tylko widzisz tam jest realna sprzedaż a nie matrix a na pustych wizytach nic nie zarobisz . Wiec nie zgodzę się z Tobą . Pracuje się w firmie farmaceutycznej za dobra podstawę z premią co pewien czas . Problem w tym że u nas trudno o godziwą podstawę :-(

@Ferdek Kiepski

Podstawa dramat!

@Ferdek Kiepski

Ten system kafeteryjny to śmiech na sali jaki budżet. I to jeszcze po przepracowaniu x czasu. Jak zwykle firma daje ale totalne minimum żeby mogli wpisać na pracuj.pl że mają BENEFITY

Racja - system kafeteryjny :-) :-) na jedną małą kawę chyba

Dokładnie tak jest!!!!!

Jak wygląda ścieżka awansu w PRO.MED.PL Sp. z o.o.?

Zawiedziony

Brak takowej

@Zawiedziony

bzdura

Toja

Dwa „egzaminy” aby dostać podwyżkę l. Tylko podwyżka w wysokości 500 brutto a ile trzeba się przygotowywać do tego...No i koniec

@Toja

Jaki egzamin wiedza PM w tej firmie jest żenująca

Brak takowej

@Toja

Poziom tej „ścieżki” jest żenujący. Czego się spodziewać po ludziach którzy za życiowy cel maja tylko żeby udowadniać każdemu ze nic mu się nie należy mimo ze siedzą w biurze nic nie robią a pole na nich zaiwania każdego dnia. O wszystkim decyduje jedna baba która nie ma o tej robicie pojęcia, ciagle na HO albo zwoleniach ale jak Ty weźmiesz opieke na chore dziecko to nie licz na premie czy podwyżkę bo Ci jej nie da tylko twój przełożony dostanie maila z lista dat kiedy Cię nie było… na ten moment chyba z 90% ludzi to osoby które pracują rok bądź mniej. Staż pracowników w danej firmie dużo mówi o tym jak w danym miejscu jest. Kto madry to stad po prostu zwiał bo się zrobili (usunięte przez administratora) do kwadratu. Teraz promed to krka2. A szefostwo rozpiera z tej okazji duma. Odradzam

Potwierdzam, druga krka. I słyszysz: „ale tam się dało robić plany bez budżetów”!

Kwiatuszek

Ja również potwierdzam pracowalam i wiem ze to żenada te kobiety ie maja pojecia o farmacji łacznie z szefem to co tu oczekiwac i od kogo to firemka malutka w ktorej jest bałagan plotki i brak wiedzy niestety.

Ja to ja

Co masz na myśli pisząc "krka 2"? Jakie to były zmiany, że aż tak wpłynęły na codzienną pracę przedstawiciela? Klikanie prezentacji na czas? Raportowanie rozdanego długopisu? Limity km na pracę w terenie? 13 wizyt? 7 godzin pracy w terenie? Brak budżetu? Pytam o konkrety.

Afrodyta

Co wy znowu szukacie na Warszawę?

Xxx
@Afrodyta

Jest wakat za koleżankę w ciąży

@Xxx

To czemu nie ma informacji w ogłoszeniu, że umowa jest na zastępstwo?

Xxx
@Afrodyta

Aplikuj to się dowiesz :-)

Teresa
@Xxx

A na jakie dokładnie stanowisko, jakie warunki? Jest szansa, że nowy pracownik ugra sobie wyższą stawkę?

@Xxx

Nie, dzięki. Na zastępstwo to szkoda zachodu.

Maja
@Teresa

To jest do gastro . A co do tego czy ugrasz większą stawkę to zależy od Twojego doświadczenia i oczywiście od tego co to wg Ciebie wyższa stawka ????

Maria
@Afrodyta

Jest nowe ogłoszenie, ważne do 16 marca 2022.

Fifi

Napiszę jaka jest aktualnie sytuacja w firmie: zatrudniono masę przedstawicieli którzy uciekli z KRKA, ściągnięto kierowników i trenerów też stamtąd. A wiadomo jaką opinię ma KRKA (choć podobno podwyższyli pensje tym co zostali i już zarabiają więcej niż w PRO.MED). Zmniejszanie terenów, dawanie wszystkim takich samych- wysokich planów (firma uważa, że każdy teren ma taki sam potencjał- G…prawda). Premie niskie, robią wszystko aby Ci utrudnić ją zdobyć. Jeśli nie zrobisz planu w jednym cyklu- to dowalą Ci te braki do kolejnego planu w kolejnym cyklu. Na wstępie wiesz, że nie zrobisz. Zarobki pożal się Boże. Chyba już najgorsze w branży. Zero podwyżek, ocen rocznych. Śmieszne bony na święta do Empiku za 150zł (w zeszłym roku 80zl+ gorzka czekolada). Co do kierownictwa….podobno z Białegostoku w poprzedniej firmie zwolniony za mobbing. U nas też już rogi pokazuje. A marketing? Wszyscy oglądają codziennie oferty na pracuj.pl żeby stamtąd uciec. Rotacja niezła. Do tego niski budżet, płyn do spryskiwaczy z Biedry (na stacjach nie możemy kupować). Oszczędzanie na wszystkim a najbardziej na pracownikach. Pranie tapicerki na własny koszt podczas zdawania auta. Podobno przedstawiciele dostają fakturę do zapłaty za zabrudzenia w aucie.

Mikołaj
@Fifi

Mówisz niskie premie. Ile można wyciągnąć jak się zrobi targety? Myślałem żeby złożyć papiery na przedstawiciela ale trochę mnie zmartwiłeś tymi zarobkami. Ile konkretnie da się zarobić? Napiszesz?

Lili
@Fifi

Opinie od pracowników, którzy pracują i lekarzy o produktach bardzo dobre.

@Lili

Za dobre opinie lekarzy o produktach nie opłaci się rachunków

@Mikołaj

Za cykl 100% realizacji 6k brutto +bonus 2500. Jeśli zrobisz plan na 97-99% to już ochłapy. Ledwo 1900 dostaniesz na konto a ile trzeba się narobić….w zeszłym roku plan realizowało średnio 7-8 osób na 10 w zespole. Dziś? Może jedna albo dwie zdobywają. Takie są świetne plany. W przyszłym roku będą masowe zwolnienia więc lepiej szukaj dalej..

Tola
@Fifi

Już nie przesadzaj, mediana wynagrodzeń w branży wg raportów np Devire to w 2021 6k. Ja przyszłam za taką kaskę a i premia się po drodze trafiła :-) . Jak Ci tu tak źle to nie płacz na forum a poszukaj pracy w Bayerze, Pfizerze, Novartisie ect. Widzę, że kolega-koleżanka bardzo nastawiony negatywnie :-)

@Tola

Tak, w przyszłym roku zmieniam pracę. Jak połowa pracowników tej firmy…wszyscy już szukają. Bo wstyd się przyznać komukolwiek ile tu zarabiamy. Wtedy GÓRA obudzi się z ręką w nocniku bo straci świetnych repów

Tola
@Fifi

Zatem powodzenia, ja na razie zostaję a co będzie dalej to zobaczymy. :-)

Wrr
@Fifi

Dodam jeszcze do poprzednika ze (usunięte przez administratora) o brak kompetencji samego szefa od fikołkow jak i marketingu od botaniki o Hr szok zabawa w firme farmaceutyczna trwa. Praca dla mało ambitnych i tych co nie potrafia jej znalszc

@Fifi

Kolejny komentarz w punkt. Każdy kto trochę jest w firmie i zna kierownictwo to wie ze jak jest komentarz ze piszą ludzie którzy maja niepowodzenia to pisane jest to przez osoby z biura na najwyższych stanowiskach. Prezes zawsze lubił takie rzeczy żeby udzielać się na forach i reagować na negatywne rzeczy o firmie. Mam masę znajomych z latami doświadczenia i to co zobaczyli tutaj przerosło ich wyobraźnie. Uciekli.

Sowa

Mam ogromny sentyment do tej firmy. Muszę obiektywnie przyznać, że jest tu spokój psychiczny i mała presja. Niestety jest to jedyny plus pracy w pro.med. Jedyną możliwością podwyżki w tej firmie, jest certyfikacja. Pandemia dała świetny argument do przełożenia jej w czas dalece nieokreślony. Ta firma po prostu (usunięte przez administratora) pracowników! Można łaskawie liczyć na podwyżkę inflacyjną, która jak się okazuje będzie,,inflacyjno-uznaniowa" czyli ludzie nie dostaną nawet podwyżki inflacyjnej na jaką zasługują. Dlaczego ? Prawie 8% inflacji to za dużo jak dla tej firmy . Więc wybiorą sobie ludzi, którym łaskawie dadzą podwyżkę, ale zapewne to nie będzie nawet 7%. To co się dzieje w tej firmie jest żenujace. Tak jak wspomniała osoba w poprzednim poście 150zl na święta w postaci bonu do empiku :( Patrząc na obecną sytuację w Polsce wzrost cen, podwyżki gazu i prądu, nie ma czego szukać w tej firmie, bo człowiek nie ujedzie od 1 do 1. Z ręką na sercu odradzam, chyba ,że ktoś pracuje dla rozrywki.

Lala
@Sowa

Może firma uważa, że inflacja nie każdego dotyka ????

Puchacz
@Lala

Inflacja dotknie każdego to pewne ale proszę zamiast na forum wylewać żale jak to firma nie daje 8% a nawet 7% poczytacie trochę o sytuacji w biznesie. Jasne, ja bym tez chciał nawet 10% podwyżki inflacyjnej bo trzeba się cenić :-) a tak na poważnie zobaczmy co ogłaszą w tym temacie na cyklowce bo na razie to jakieś gadanie bez konkretów. (usunięte przez administratora)

@Sowa

Nic dodać nie ująć. W punkt

Ptak

Jaka jest podstawa pensji dla nowych pracowników?

Mi pracuje się dobrze. Najważniejsze, że są dobre leki których nie musze się wstydzić i byc 10 z kolei przedstawicielem z tym samym generykiem. Dystrykt bez zarzutów, trzeba robić swoje ale bez chorej presji i wyścigu szczurów. Premie mogłyby być wyższe ale cele przynajmniej są w miare realne.

Przede wszystkim nie zaczyna się zdania od MI tak więc widać jacy przedstawiciele w tej firmie pracuje buahaha

Ali

Jakie premie, w tej firmie nie ma premii

Zależy na jaki teren się trafi. Na północy kraju kierownicy o najgorszej opinii wśród przedstawicieli. W tym jeden zwolniony z poprzedniej firmy za mobing. Leki ok. Kasa nie powala, premie też.

Propozycja pracy

Witaj, Otrzymałam propozycje pracy właśnie na teren północy Slupsk-Lębork- Wejherowo. Oczywiście mam obawy. Nie wiem czy to dobry czas na zmianę pracy. W obecnej firmie pracuje 3 lata. Propozycja jest zachęcająca: praca z 2 lekami, 90 lekarzy w targecie- poz oraz gastroenterolodzy, zapewnienie o braku pracy i robienia wyniku w aptekach. Podobno praca spokojna, robisz swoje, lekarzy odwiedzasz co 2 tyg. Premie rozliczane co 4 m-ce- podobno osiągalne. Czy to prawda? Jak z przydzielonym budżetem indywidualnym- czy wogole taki istnieje?Mam mętlik w głowie ...

Nieprawda.

Xx
@Propozycja pracy

Odradzam szczerze

Abc

Plotki i wyssane z palca bzdury. Nie zostal zwolniony za (usunięte przez administratora). Negatywne komentarze pisane przez sfrustrowanych ludzi którzy albo tu nie pracowali albo nie powinni pracować albo firma nie chciała ich zatrzymać bo byli kiepscy ;). GPS jak w każdej firmie. Nigdy nie byłam sprawdzana. Leki super, wynagrodzenie kazdy ma swoje, premie do zrobienia.

Obecny

Głupoty ktoś wypisuje tutaj :)

Mayk
@Abc

Gps jak w każdej firmie ??? W jakim świecie ty żyjesz . Napisz jeszcze (usunięte przez administratora)jak w każdej firmie .

Pracoenik
@Abc

Mobing w tej firmie to codzienność , jeszcze sie im nie distalo albo nikt tego jie zglosil wyzej

@też Pracownik

Nudy? Nie dla tych, którzy na co dzień zmagają się z mobberami w tej firmie. Nie dla tych, którzy rozpoczynają dzień ze ściśniętym żołądkiem i myślą co tym razem? Zły nastrój, zwyczajowa czepialskość czy zwykłe widzi mi się upokorzy cię dzisiaj? Nie, nie mogę zmienić pracy - jest pandemia, firmy zatrudniają niewielu, niewielu też nie zwalniają. PRO.MED zatrudnia, ale na jak długo? Przecież wiemy, że ludzie w PRO.MED są zwalniani z dnia na dzień, blokuje im się mejle, telefony bez uprzedzenia. Nuda? Dla ciebie, Panie Prezesie? Nuda? Dla ciebie Pani z Pieskiem?

No ale kto zwolnionego za lobbing przyjmie? Oczywiście promed bo u nich gościu robi dalej to samo . Takiego pracownika potrzebują właśnie!

@@też Pracownik

Szczera prawdziwa odpowiedź dokładnie tak jest sama to wiele lat przechodziłem współczuję i życzę dużo zdrowia i cierpliwości

Wiktoria

Czytam i zastanawiam się: czy to gdzieś zgłaszaliście i nic to nie dało, czy może nie zgłaszaliście, a woleliście odejść z Pro.medu. Z twojego wpisu rozumiem, że odeszłaś/łeś, ale @też Pracownik pisał w taki sposób, że nie wiem, czy pracuje tam czy już nie.

Aries

może do tego jest jakiś szalony system premiowy ? czy ktoś z pro.med.pl się wypowie/podpowie ?

biały jeleń bez poroża
@Aries

tak, tak ten system premiowy musi być szalony skoro po raz kolejny jest ogłoszenie do "Gastro".

@biały jeleń bez poroża

Oj tak ciągle są ogłoszenia bo ciągle ludzie się zatrudniają i zwalniają jestem świadkiem pracowałem

Nie rozumiem negatywnych komentarzy. Póki co mam tylko pozytywne doświadczenia. Leki, ludzie, podejście. Czekam na hejt :)

Mimi

Ja się pytam kto się weźmie za kierowniczkę z Gdańska.. po kolei zwalnia przedstawicieli, każdy jej nie pasuje. Każdy kto ma inne zdanie niż ona i nie zgadza się w każdej kwestii. Oczywiście wszyscy siedzą cicho bo się boją

@Mimi

Oczywiście że nikt się za nią nie weźmie oni wszyscy są chorzy

Witold

Widzę że pracujesz w PRO.MED.PL, powiesz mi czy to dobre miejsce do rozwoju dla młodych pracowników? Można nauczyć się tu wielu nowych rzeczy? Są jakieś szkolenia i kursy? I jak wygląda atmosfera w tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o PRO.MED.PL Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w PRO.MED.PL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PRO.MED.PL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PRO.MED.PL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 6 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PRO.MED.PL Sp. z o.o.