Opinie o Daymaker Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Daymaker Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Daymaker Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prowadzenie badań marketingowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Daymaker Sp. z o.o. w Warszawa

Czarek

Czy zmieniło się coś w firmie? Ostatnio narzekaliście.

Gosha
@Czarek

Jest tylko gorzej, nie wypłacają a co gorsza brak zwrotów za zakup podczas badania....

jaśmin
@Gosha

Ja również mam niemiłe doświadczenia z tą firmą...045

Jeżeli jesteś pracownikiem, to co mógłbyś powiedzieć o organizacji pracy w firmie Daymaker Sp. z o.o.?

oszukana

Ta firma to dramat i (usunięte przez administratora) przestrzegam przed rejestrowaniem się tam!! Wykonałam badania które wymagały zakupu i wyłożenia z własnej kieszeni, mówili że zwrócą pieniądze a nic nie zwrócili!!!! (usunięte przez administratora)

Mirek

Może to jakiś gorszy czas w firmie?

Radek

Czy firma potrzebuje pracowników?

@Radek

Do Radek- co masz na myśli mówiąc czy szuka pracowników ? Daymaker to firma prowadzi badania marketingowe - a będąc audytorem (inna nazwa " tajemniczy Klient" ) nie jesteś w żadnym wypadku pracownikiem firmy , tylko wykonujesz zlecenie , robisz i dzięki. W Daymaker coś się dzieje, w niedalekiej przeszłości było znacznie więcej badań, a teraz jest kulawo. Niby współpracują z salonami Agata- ale zlecenie jest nagrywane - nie ma sensu się męczyć - szkoda zachodu.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Daymaker Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Agata

@O Gosh masz rację, że trochę słabo jest rozegrana sytuacja z wydawaniem ponad 40 zł, a oddają tylko 40 zł. Czy ktoś rozmawiał z firmą Daymaker na ten temat? Że często są zlecenia ze sklepów, w których nie chce się nic kupić? Może da się jakoś rozegrać ta sprawę?

@Agata

myślę, że jak im zgłoszę zastrzeżenie czy to już po wzięciu badania czy przed, że warunki są nieuczciwe to mogą powiedzieć, że jak mnie nie odpowiada, to mogę nie brać.. :( poza tym trudno tu jakoś solidarnie działać, jeśli teoretycznie nikt nikomu nie mówi, że jest tk (bo do tego się zobowiązujesz). Ach, jeszcze chciałam dodać - zwracanie paragonów! w niektórych projektach żeby otrzymać zwrot trzeba im wysłać paragon. kiedyś się otrzymywało zwrot przynajmniej za znaczek, teraz nie ma nic, wszystko na własny koszt. a wysłanie takiego rejestrowanego listu to już marnuje ładną część wynagrodzenia! dlatego wskazówka przynajmniej dla tych z okolic warszawy - można im zanieść samemu do biura, urzędują na Mordorze.

@Agata

"trochę słabo jest rozegrana sytuacja z wydawaniem ponad 40 zł, a oddają tylko 40 zł. " To jest chore z założenia. Naciągają biedaków, żeby ich sponsorowali... Ludzie, obudźcie się !!! To śmierdzi z daleka...

Kolejny niezadowolony TK

Okropna firma. Sami nie dotrzymują terminów, jednak oczekują dotrzymywania ich przez TK. Nie tylko płatności są odwleczone w czasie, wykonywane telefony przez Audytorów następują po upływie 1,5 - 2 miesięcy oraz jest brak dostępności opiekuna (nie odbiera telefonów) to jeszcze są niegrzeczni/opryskliwi. W zupełności nie polecam. Uważajcie, bo szkoda zachodu. Tak w przeliczeniu pracy na godzinę nie fajnie to wygląda. Tak mi na myśl przychodzi napisanie zbiorowego pozwu w celu zadośćuczynienia za zmarnowanie czasu. "Czas to pieniądz ..." jak ktoś trafnie określił, a zatem można by podliczyć za to ta firmę.

@Kolejny niezadowolony TK

Oj, przydałoby się, przydało!!!!! Nie tylko im. Doczekaliśmy czasów, że NORMALNOŚĆ stała się wartością samą w sobie... Mam na myśli wywiązywanie się z warunków umowy, zwykłą uczciwość, fair play. Porażające jest jest to, jak traktują nas Polaków te zachodnie firmy i to, że aż tylu się na to zgadza... Może jest jak w piosence - "Masz to, na co godzisz się...". Wymieniane przez Was kwoty dają do myślenia. Naprawdę nie ma lepszych sposobów na zarobienie pieniędzy, jak poświęcać swój czas i własne pieniądze za takie grosze???????? Może to jest jakiś sposób dla emeryta, który się nudzi (i ma kasę), bo czekać tyle na pieniądze w polskich realiach jest nie do przyjęcia. Może dla studenta -ale na co mu to wystarczy? Rachunki trzeba płacić co miesiąc...

Dawno nie było wypowiedzi na temat Daymaker Sp. z o.o., a przydałyby się informacje na forum czy kogoś szukają nowego do zespołu i jak się tam pracuje.

Normalny

Szukają, oferta na pl.indeed.com, właśnie skasowałem swoje dane, zamierzałem wziąć próbne badanie. Chcą bardzo dużo szczegółowych danych, łącznie z Peselem itp. Na etapie próby powinien wystarczyć e-mail (prawdziwy) i telefon. Nie zadbali, żeby rubryki były po polsku... Wystygłem po przeczytaniu postu Czarnej Mamby

czarna mamba

Uważajcie na tą firmę jeśli nie chcecie stawiać się w sądzie. Ja dostałam już kilka wezwań na rozprawy, bo daymaker wystawiał złe umowy nie o dzieło a zlecenie i teraz audytorzy losowo są ciągani po sądach!! Nie polecam pracy w daymaker, strasznie się popsuło. Nie wypłacają pieniędzy, gdy badanie jest z zakupem za który powinni zwrócić zapłatę zawsze robią to dopiero po kilku(nastu) moich telefonach i mailach. Nie otrzymałam jeszcze zwrotu z zakupu z badania które robiłam w styczniu!!!! Mimo wysłania wszystkich materiałów i kosmetyków listem poleconym gdzieś im "zginął" . Audytorzy zrobili się opryskliwi i niemili jeśli tylko nie można zrobić jakiegoś badania "na już" !!

czarna mamba 2
@czarna mamba

Miało być nie umowy zlecenie a o dzieło, w każdym razie toczy sie postępowanie i jeśli daymaker przegra to będzie musiał płacić zaległy podatek a wtedy nikomu nic nie wypłaci pewnie...

Agata

@sławuś snaowskui czyli już każdy dostał swoje wynagrodzenie. Nie ma obaw, że się go nie dostanie. Czy pracę w Daymaker traktujesz jako pracę dorywczą czy normalną? Jesteś zadowolony? Możesz powiedzieć o swoich spostrzeżeniach z tej pracy?

??

Agata

@marzena_tak_sie_nie_robi dostaliście już wypłaty za tamte badania, o których piszecie? Minęło już trochę czasu, jest już nowy miesiąc, czy doczekaliście się swoich przelewów? Czy wcześniej ktoś z Daymaker obiecywał, że dostaniecie pieniądze przed świętami? Czy po prostu Wy na to liczyliście? Zawsze w jakim terminie dostajecie przelewy?

sławuś snaowskui
@Agata

1. wszyscy się doczekali, 2. nikt nie obiecywał przed świętami, 3. jak ci ludzie robią audyty skoro nie potrafia po polsku przeczytać zasad abo im się nie chce :D

tabliv

Sami tajemniczy klienci. Barachło ze wsi i tyle. Łażą, smierdzą, śmiecą, szkalują tych biednych sprinterów z sieci handlowej. Tak na marginesie tworzymy z kolegą stronę o takich ludziach. Prosimy o robienie zdjęć i filmów tej chołocie. Wszyscy razem ukrócimy ich opinie.

@tabliv

Kolego, pamiętaj że nasza praca przyczynia się do poprawy jakości obsługi. To dzięki nam jesteś prawidłowo obsłużony w sklepie.

Sprzedawca
@Slavek

(usunięte przez administratora) prawda! O poziom jakości obsługi dbają sami pracownic a nie jakis pajac co przyjdzie do piątego z rzędu punktu już tak zmęczony i zniechęcony że nawet nie ma jak go obsłużyc bo ma to w (usunięte przez administratora) i mysli tylko żeby szybko wyjść.ella

ktoś
@tabliv

w sieci, w której robię badanie od około roku nie zauważyłem poprawy.

ktoś
@tabliv

jest taka zasada że "każdy kij ma dwa końce", więc rzucanie takich teksów o TK jest bez podstaw, zdarza się, osoby obsługujące też, różnie wyglądają...

piotr

Kiedy teraz będą wypłaty? ktoś ma jakieś informację czy w tym roku i co się dzieje? powiem szczerze, że jest to mało poważne ze strony tej firmy. Pieniądze dla audytorów to podstawa aby dali wykonywali badania, a tu opóźnienia, brak wypłat, brak informacji, jakieś dziwne zamieszanie.

artur
@piotr

jest już info kiedy będą przelewy?

marzena_tak_sie_nie_robi

liczyłam na wypłatę wynagrodzeń za badania przed świętami... niestety nie ma ich i nie ma informacji kiedy będą... przykre to, że tak zostawili Państwo audytorów przed świętami...

piotr
@marzena_tak_sie_nie_robi

popieram, ale chyba nie obchodzi to nikogo z centrali.

Agata

@ELA żaden z pracowników nie podpisał się jako Agata, bo ja jestem moderatorem serwisu gowork.pl, a nie pracownikiem firmy Daymaker. Jeżeli są jakieś zaległości, a biuro Wam nie odpowiada to może pofatygujcie się tam osobiście? Myślę, że wtedy jest większe prawdopodobieństwo rozmowy.

Agata

@Slavek widzę, że jesteś zadowolony ze współpracy z firmą Daymake. Czy mógłbyś podać cechy szczególne, które cenisz u tego pracodawcy? Czy dobra jest to propozycja na pracę dorywczą? Jest okres wakacji i dużo młodych ludzi może szukać pracy i mogą chcieć przeczytać opinie o tej firmie. Prowadzona jest ciągle rekrutacja na tajemniczego klienta https://www.daymaker.se/pl/dla-tajemniczych-klientow/, dlatego osoby zainteresowane mogą szukać tu rzetelnych informacji.

@Agata

Witaj Agata, Dużym plusem jest ilość badań i kasa. Nie nazwałbym tego pracą dorywczą, bo robię co najmniej kilka badań tygodniowo. Do tej pory to najlepsza firma z którą współpracowałem. Kontakt z opiekunami regionu jest ok, jeżeli czegokolwiek nie rozumiem albo nie wiem dzwonię i otrzymuje dokładne instrukcje, a tak w ogóle to nie zdarzyło mi się dla nich pracować PRO BONO, zawsze jest jakieś wynagrodzenie.

ELA
@Agata

Ciekawa jestem, który z pracowników podpisał się jako Agata. bardzo rzetelna opinia. Szczególnie, że po raz kolejny nie płacą za audyty w terminie. Odpowiedzi z biura BRAK. A JAKIEŚ wynagrodzenie to dobre sformułowanie

Agata

@Slavek i @O Gosh dziękuję za odpowiedzi. @O Gosh to słuszna uwaga. Paragony potrafią blaknąć i najlepiej najszybciej się z nich rozliczajcie. @Slavek skoro przełożeni Was wspierają to na pewno jest łatwiej pracować w firmie Daymaker Sp. z o.o. To kolejna istotna informacja dla osób zastanawiających się na podjęciem pracy tajemniczego klienta, że nie zostaną pozostawieni sami sobie.

@Agata

Agata, do usług! Gdybyś miała jakieś pytania to śmiało.

Agata

@O Gosh rozumiem, a w takim razie można też osobiście dostarczyć paragony jak się ich trochę nabiera? Czy każdy wysyłacie oddzielnie? Przepraszam, że męczę Cie tyloma pytaniami, ale one są istotne i przydadzą się użytkownikom takie informacje na temat pracy w Daymaker.

@Agata

tak, można kilka naraz dostarczyć, ale jeśli jest w projekcie i wynagrodzenie i zwrot oddzielnie, to zwrot dostanie się dopiero po fizycznym dostarczeniu. Po drugie, nie można za długo przechowywać paragonów bo tracą widoczność. Jeden mi wytrzymał kiedyś kilka miesięcy, ale inny po jednym czy dwóch tygodniach zaczął blednąć i się wycierać. Nie wiem, jakie warunki są najlepsze.

Agata

@O Gosh a firma nie oferowała Wam, żebyście skanowali te paragony? W końcu jesteśmy w XXI wieku i powinno się korzystać z technologi. Może zaproponujcie taką formę wysyłki paragonów. Jak myślisz jest szansa, że się zgodzą na taką propozycję? @staszek czyli Ty byś polecił pracę w Daymaker Sp. z o.o.? Jest to praca idealna dla kogoś kto chce dorobić lub dla osób uczących się?

@Agata

skanowanie/robienie zdjęcia paragonom jest wymagane ZAWSZE, jeśli jest zakup - taki skan jest załączany do ankiety. ale OPRÓCZ tego w niektórych projektach, po wszystkim trzeba ten paragon fizycznie dostarczyć do firmy

asdfgh

Współpraca była krótka i skończyła się z hukiem. Pomijam już fakt, że terminy płatności są długie, dłuższe niż u konkurencji - średnio w innych firmach płatność następuję 14-21 dni od WYKONANIA audytu, a w D. jest to 30 dni od ZAKOŃCZENIA projektu, ale jeśli się robi cały czas to po pewnym czasie już jakoś płatności idą. Mam dwa główne zastrzeżenia. Po pierwsze, to konieczność dokonania zakupu w każdym sklepie / punkcie gastronomicznym w którym robi się audyt za OKREŚLONA kwotę. Tylko szkoda, że np. za audyt płacą 30 zł, ja mam dokonać zakupu za min. 15, ale w tym akurat miejscu nie da się kupić niczego za kwotę mniejszą niż 20 zł. Po drugie, mają też audyty w których trzeba robić z siebie debila - myślałem, że już dawno minęły czasy w których robiąc audyt w banku miałem wg scenariusza jako zastrzeżenie przy koncie za 0 zł powiedzieć, że jest za drogie, ale D. skutecznie pokazał mi jak bardzo się myliłem. W sklepie obowiązuje promocja drugi gratis. Według scenariusza mam kupić towar z promocji, ale JEDEN! I niech mi ktoś powie, że po takiej akcji sprzedawca nie wie, że ma do czynienia z audytorem. Bo to przecież takie logiczne, prawda? I coś, co dla mnie akurat nie było interesujące to audyty pro Daymaker bono. W których wynagrodzeniem jest możliwość skorzystania np. z usługi. Rozumiem robienie oszczędności, ale bez przesady. Jeśli komuś takie warunki odpowiadają to polecam. A jeśli nie, to nie polecam ;)

staszek
@asdfgh

mi warunki odpowiadaja bo dostaje tylko projekty gdzie otrzymuje kasę za wynagrodzenie, a nie zwrot za zakupy. Jak mi scenariusz czy lokalizacja nie pasuje to nie biorę tyle. Ludzie podejrzewam, że nie czytają scenariuszy i zgłaszają się, a potem żalą, że trzeba tak a nie inaczej debila robić. Firma dla mnie jedna z lepszych bo za dojazd bez problemu zwracają a do koordynatorów mam szczęście chyba bo odbierają zawsze tel. i jest spoko. Nie biorę badania, że zwracają mi jakiś zakup czy jakaś usługa - mam dostać kasę na konto i wtedy cała ta zabawa ma sens i wpada parę groszy na przyjemności, najlepsi z paru firm potrafią i ponad 1000 zł miesięcznie wyhaczyć:) rónwnoczesnie pracujac na etacie

BadeniT
@asdfgh

Zapewne masz na myśli np 3 najwieksze firmy badawcze, które wypłacają najwczesniej po 2 miesiącach, czesto po 3 i więcej: IPSOS, KANTAR, EMBIS. Dużo się mądrzysz, ale mam wrażenie, że chyba nie miałeś długo do czynienia z badaniami tajemniczego klienta. Niczym się badania w Daymaker nie wyróżniają poza tym, że na ogół nie są nagrywane.

nataly

Stawki nieco wyższe niż konkurencja i koordnatorzy spoko. Choć naprawdę sensowniejsza kasę jako TK robie gdzie indziej:D

@nataly

nataly, czy mogłabyś podać nazwę albo jakieś wskazówki, np. inicjał tej firmy w której więcej zarabiasz? bo ja pracuje dla kilku ale tej 'sensowniejszej' kasy nie widziałam :) co do współpracy z Daymaker - wynagrodzenie dostaję na czas. nie pamiętam, żebym nie dostała. może dawno temu, ale telefon do firmy czy koordynatora wystarczył. koordynatorzy nie zawsze odbierają telefony, a nawet rzadko, powinni zawsze być pod telefonem, chociażby w weekendy, bo obserwacje tk się wykonuje nie tylko w godzinach "9-17", a nawet wręcz przeciwnie. zdarzało się, że strona źle działała i nie zapisało ankiety nad którą się traci ponad godzinę :( generalnie żeby wynagrodzenie się dobrze przeliczało na poświęcony czas to trzeba dobrze wybierać projekty, np. na podstawie podglądu ankiety. wiadomo, że jak trzeba klikać kilkadziesiąt 'tak/nie' - pytań zamkniętych, to jest ok, a jeśli po wielu pytaniach jest 'dlaczego?' i miejsce na komentarze to się traci czas. nieuczciwe za to są wymagania w niektórych projektach: np. musisz wydać w sklepie *minimum* 40 zł ale zwracają tylko 40. to dlaczego domyślnie mam tracić prywatne pieniądze, biorąc pod uwagę że niekoniecznie uda się wybrać coś co chcę zatrzymać, za dokładnie 40 zł? ostatnio widziałam projekt 'wydaj minimum 100, zwrócimy 40 zł'. możesz zwrócić tę rzecz za 100 zł, pod warunkiem że wydrukujesz upoważnienie (bo ta sieć domyślnie nie przyjmuje zwrotów) czyli de facto się zdekonspirujesz tuż po obserwacji że jesteś tk i się najesz wstydu i placówkę masz spaloną.

Zostaw merytoryczną opinię o Daymaker Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Daymaker Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Daymaker Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Daymaker Sp. z o.o.?

Daymaker Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 80 ocen.

Daymaker Sp. z o.o.