SKIRA TRANS Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o SKIRA TRANS Sp. z o.o.

Hanna
użytkownik zarejestrowany

@Marecki czy zgłosiłeś to gdzieś, że nie dostałeś wynagrodzenia? Czy miał ktoś jeszcze podobny problem? Pozostawiając informacje pomagacie osobom, które zastanawiają się nad zatrudnieniem w firmie SKIRA TRANS Sp. z o.o.

Hanna
użytkownik zarejestrowany

Jak prezentuje się SKIRA TRANS Sp. z o.o. obecnie? Czy w firmie coś się zmieniło? O czym dobrze byłoby powiadomić przyszłych kandydatów? Jak oceniacie panujące warunki w firmie? Za co przede wszystkim cenicie pracę w SKIRA TRANS Sp. z o.o.?

olek
użytkownik zarejestrowany

czy ja wiem.. teraz komunikacja w sieci to nie tylko strona www :)

Sofik
użytkownik zarejestrowany

Ich strona internetowa dużo nie daje do myślenia, szkoda :( Samo logo, adres mail i numer to bardziej wizytówka, a nie strona internetowa. Przecież stworzenie prostej strony www nie jest takie trudne, a przydałoby się jakieś źródło informacji na temat SKIRA TRANS Sp. z o.o., ja takiego źródła nie posiadam, może wy jakieś znacie ?

komad
użytkownik zarejestrowany

siemano, A są może jakieś przyjęcia do skira trans ? Zależy mi na pracy bardzo, w sumie mógłbym podjać ją nawet od zaraz, bo chce zerwać z bezrobociem . Jeśli ktoś coś wie proszę o napisanie, z góry wam wielkie dizęki. najbardziej to interesuje mnie kwota zarobków no i rodzaj umowy ale inne rzeczy też z chęcią się dowiem

były ze skiry

a co się stało ,że napisał lizing ??!! bez przesady !! Czy ktoś się orientuje co się dzieje aktualnie w skirze trans Wrocław? Sądzę się z nimi od kwietnia,ale ostatnie 3 miesiące jakiś zastój ,czekamy na zeznania ( usunięte przez administratora )

Kotek

Hmm... Pod wszystkimi negatywami sie podpisuje i dodam, ze auta czesto felerne, niesprawne i wadliwe. Niebezpieczeństwo!! ( usunięte przez administratora ) Żal!!!

młody

Ja pracuje w Skirze kilka lat i kasa zawsze na czas ,a ci co opowiadają bzury że ( usunięte przez administratora )to taki czy siaki to bzdury, jak robisz dobrze robote i nie kradniesz to nic złego się napewno nie stanie. A ekipa co została zwolniona za to że kradli paliwo co ma napisać ?? ( usunięte przez administratora )? Nie słuchajcie tych bzdur.

xxxxxx

( usunięte przez administratora )każdy dziwi się skąd ma kasę na auta nie wiecie to wam powiem za wasze pieniądze zarobione każdemu zabiera nawet do ( usunięte przez administratora )nawet więcej i lizingi spłacone a potem bierze kolejne auta a co jest najśmieszniejsze to że bez ( usunięte przez administratora )wiec lepiej omijać szerokim łukiem tą firmę

moniiiiiiiaaaa

witam i jak idzie sparawa ja tez sie z nimi sadze i jestem na dobrej drodze fajnie by bylo jak bys mogł byc ( usunięte przez administratora )za to samo

www

ja mam już napisany pozew składam w środę nadgodziny,ekwiwalent za 35 dni urlopu itp,itd..

olo

Marecki
@olo 21.03.2010, 21:33
czesc jestem z wrocka moj meil to olo25@autograf.pl daj cynka bo ja w pon.jade zawiesc papiery bo nie ma czasu czekac...

witaj proszę o kontakt na numer 510386024 pracuję dla nich jako kierowca od 6 tyg. nie w płyneło na konto wynagrodzenie mimo ze niejaki Jarek zapewnia że zrobiono przelew.chcę z oba pogadać i dowiedzieć się coś więcej mozesz podac twój nr to ja oddzwonie.

jogi

Firma katastrofa ja tez podaje ich do sadu i sprawe przegrywaja>>>>

xxx - 2010-03-16 22:50:49Ja właśnie jestem na etapie sporządzania pozwu do sądu, nie życzę nikomu pracy w tej firmie.

moniiiii

Proszę o kontakt jeżeli ( usunięte przez administratora ) Chcę iść do sądu pracy. Im nas więcej tym lepiej. Pozdro

langusta - 2010-03-02 20:34:42w porównaniu z innymi firmami transportowymi praca w Skirze to rarytas, pieniążki terminowo, umowa przed podjęciem pracy a nie na ostatnią chwilę, pilnują dokumentacji, wykazują zainteresowanie kierowcą, samochodem. Nie ma co narzekać!!! Można trafić znacznie gorzej :-(zobaczysz jak będziesz się( usunięte przez administratora ).ostrzegam przed pracą w tej firmie!!!!

langusta

west
użytkownik zarejestrowany

Firma do bani, nie dosyć, że dają Ci jakieś( usunięte przez administratora )o których przed podjęciem pracy nie było mowy to na dodatek czlowiek( usunięte przez administratora ). Nic dodać nic ująć, ogólnie niepolecam.

driver

kasa jak wszędzie alena czas co się liczy !!!

Zostaw opinię o SKIRA TRANS Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SKIRA TRANS Sp. z o.o.