counter
2 78 218 5 1
Ja

Praca jako TK jest zupełnie nieopłacalne. Badanie za 25 zł netto, gdzie spędza, się godzinę w salonie vision express badając po raz 10000 wzrok... Nie wspomnę o badaniu sieci super pharm za 30 zł netto gdzie - uwaga! nalezy udać się do apteki, zakupić produkt zgodnie ze scenariuszem (koszt około 15 zł), następnie na samie zakupić 2 produkty za min 35 zł.....zenada. Wydajesz własną kasę żeby komuś zrobić dobrze. Badania są nieopłacalne. Zdecydowanie jestem na nie

Tak13Nie3

nie placa wykrecajac sie korona. Mam umowe, oddam sprawe do prokuratury

Pytanie Nowy wpis

Czy w Daymaker Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Mkk Nowy wpis
@Pytanie

bardzo..tak luźna ze firma juz nie istnieje

Karol Nowy wpis

Nie zapłacili mi za styczeń i luty. (usunięte przez administratora) i tyle. Zwłaszcza że wszystkie zlecenia przejęła firma Coach. Kordynatora na Lublin też. Tylko pieniędzy nie ma i nie będzie. Na Coach też radzę uważać.

Jurek Nowy wpis
@Karol

Masz namiary na coacha?

M
Użytkownicy czekają na odpowiedź 134 dni.

Czy ktoś ogarnia już jakiś pozew ? Chętnie się przyłączę , samodzielnie nie ma szans na odzyskanie czegokolwiek... martynaw1594@gmail.com

TakNie

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Daymaker Sp. z o.o.?

mkk
@Pytanie

firma prawdopodobnie padła, więc ....

Tranporter
@Pytanie

Firma poszla w upadłość, nie znajdziesz tam pracy, skoro wielu odeszło.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Krzysztof

Wysłałem kilka maili do różnych Koordynatorów i otrzymałem zwrotkę, tez dzwoniłem. Myśle ze sami nie wiedza co się dzieje, pewnie tez żaden z pracowników kasy nie dostał a jedynie wypowiedzenia i dlatego maja wyłączone telefony. Nie ma co liczyć na to, ze sprawa szybko się rozwiąże. Kasy jak nie było tak nie ma, dobrze ze to praca dodatkowa bo gdyby to był mój główny dochód to już dawno nie miałbym jak rachunków zapłacić.

@Krzysztof

Zgadajmy się jakoś i coś zróbmy razem łatwiej będzie walczyć mój email:kasia112@autograf.pl

scorpi

Jestem za podaję kontakt : matpentor@o2.pl

Pp
@scorpi

(usunięte przez administratora) Niestety wiele firm tak działa. Tez zapewne ten butter bisnes Audytorom płaci nie wiecej niz 10% tego, co dostaje, a teraz nawet to chce nam zabrac ! Ja sie z tym nie zgadzam! Odradzam wspolprace ze spolkami z o.o!!!!!!!!!!!!

jurek

Witam Czy ktros ma może jakiś kontakt z Daymakerem? Czekam od grudnia na pieniądze

Tonik

@Gosia Skąd posiadasz takie informacje, w internecie nic nie ma.

@Tonik

Na jednej ze szwedzkiej stron jest podane, że inna firma TK przejmie część jakby wierzytelności coś w tę stronę.

@Adam

A zdradzisz gdzie jest taka informacja?

@Mysza

(usunięte przez administratora) . Też otrzymałem maila od Pani (usunięte przez administratora) z podziękowaniami za współpracę, który zapewne wysłała do większości lub wszystkich audytorów. Tam również znajdowały się niewielkie wyjaśnienia.

Gosia

Witam was. Niestety nie odzyskamy pieniędzy. Firma oglosi upadłośc. Nawet pracownicy stali dostali informacje że nie otrzymają wynagrodzenia za maj. Udało mi się dziś z nimi połączyć. Mają odcięte maile, telefony zapewne niedługo też. Oni stracili pracę stała główna z dnia na dzień. Szkoda mi moich pieniędzy ale są tam wspaniali ludzie którzy z dnia na dzień stracili cały dochód. Im też jest głupio, ale mi głupio patrząc na nich mieć pretensje...

@Gosia

To że ogłoszą upadłość to wcale nie oznacza nże nie odzyskasz pieniędzy, nie warto tak łatwo odpuszczać tym bardziej że w sądzie gospodarczym nic o tym jeszcze nie wiedzą, oczywiście koordynatorów w pełni rozumiem też uważam Ich za naprawdę spoko osoby z którymi dobrze się współpracowało i szczerze im współczuję ale tak łatwo nie odpuszczę swoich pieniędzy które powinny do nas trafić i jeśli trzeba będzie to nawet pójdę do sądu po nie..... Niewiem jak pozostali ale wydaje mi się że nie warto tak łatwo odpuszczać

Anka

Szczerze mówiąc, dziwią mnie te negatywne opinie o DayMaker. Pracowałam tam długo, 4 lata chyba, robiłam badania regularnie i zawsze, regularnie, dostawałam wypłatę. 2 czy 3 razy miałam pomyłkę w kwocie bądź opóźnienie przy zwrocie za zakupiony towar, ale zawsze kończyło się dobrze. Koordynatorzy dzwonili do mnie z propozycjami badan, byli bardzo mili, miałam zawsze dobry z nimi kontakt. Lubiłam tę współpracę, tym bardziej zasmucił mnie fakt upadku. Za luty nie otrzymałam pieniędzy w marcu, napisałam więc maila z przypomnieniem, otrzymałam przeprosiny i wytłumaczenie, przelew przyszedł 20 kwietnia. Tylko ja miałam taką sytuację?

Mysza

No mnie są winni dość duże pieniądze jednak na szczęście na telefonie mam kopię rachunków, wysłałam im fakturę i na pewno nie odpuszczę tych pieniędzy, faktury nikt nie odebrał ale termin płatności mają jeszcze chwilę potem przed sądowe wezwanie do zapłaty

Tak2Nie
Psz
@Mysza

Ja wyslalam przedsadowe wezwanie, ale pisma nie odebrali. Wyslalam 28 kwietnia a dzis 16 maja.

Psz

Oszusci. Znow jeden sprzedal drugiemu, a ludziom nie placa za prace!

Ania

Daymaker nie wypłacił wynagrodzenia z faktury za luty i na razie ciężko to widzę. Pozew zbiorowy chętnie. Strona nie działa.....

napisz gapcio1959@gazeta.pl

Ja tez

Tajemniczy Klient

No właśnie ja tez dzwoniłam i pisałam. Pewnie jak przejęła to inna firma to tych ludzi już tam nie ma, a szkoda.... ja napisałam wiadomość do tej nowej firmy, ale też nikt mi nie odpisał.

Klaudia

pracowałam jako audytor, mam dokładnie taki sam problem jak wy. Otrzymałam maila o rozwiązaniu umowy zlecenia bez podpisu. Czy ktoś ma taką umowę z was na piśmie? czy ktoś z was ma potwierdzenie na piśmie, jakie badania wykonał? też chce dochodzić zapłaty za badania.

Mkk
@Klaudia

Umowę miał każdy. Trzeba było ją podpisać żeby pracować, a Co co byli już wcześniej musieli to zrobić w styczniu 2019

Klaudia
@Mkk

Zgadza się. Ja nie mam jednak potwierdzonej kopii umowy w domu z pieczątką Daymakera. Ty masz?

kostrz gwał
@Klaudia

A co to zmieni? Jak nawet pójdziesz do Sądu z umową taką czy inną i uzyskasz wyrok plus klauzulę wykonalności dla komornika to jak nie mają majątku to nie dostaniesz nic a poniesiesz tylko koszty, pytanie czy ma to sens? Udowodnienie roszczenia mając umowe to jedno a dostanie kasy to drugie..

Tomasz

Daymaker padł. Zbankrutował Daymaker w Szwecji i Better Business ma prawa do nazwy. Raczej nie zapłacą już nic.

Magdalena
@Tomasz

Skąd ta informacja?

Koord
@Magdalena

Z anglojezycznych stron. Stron o biznesie a nie forum. :(

nie placa wykrecajac sie korona. Mam umowe, oddam sprawe do prokuratury

@gapcio

Formułujesz bardzo poważne oskarżenia względem pracodawcy. Doprecyzuj dokładnie dlaczego twierdzisz, że pracodawca nie płaci? Mimo podpisane umowy nie otrzymałeś wynagrodzenia w wymaganym terminie? Te informacje mogą być przydatne dla innych.

@Bożena

mam podpisana umowe, termin platnosci 20 marzec , przelozony na 20 kwiecien -powolali sie na korone-co jest bzdura, bo badanie wykonane w lutym , dzisiaj 2 maja kasy nie ma .Mam ochote zlozyc zawiadomienie o przestepstwie na policji

@gapcio

Najgorsze jest to że nie ma z nimi żadnego kontaktu i to jest najbardziej podejrzane, i to przekierowanie na inną stronę ciekawa jestem czy oni po prostu zostali wykupienie czy też coś dziwnego się dzieje. Ciekawa jestem czy ktokolwiek odbierze przesyłkę bo właśnie wysyłam im fakturę do opłacenia.

@Mysza

Brak wypłaty może być niepokojący dla pracownika. Czy próbowałaś się kontaktować z firmą mailowo, bądź też telefonicznie? Duże agencje badawcza nawet w czasach epidemii i ograniczeniach, działają zdalnie lub poprzez dyżury, Trudne też do wyobrażenia jest a by zniknęła strona tak dużej organizacji. ,może to błąd techniczny, który już naprawili?

@Bożena

Niestety pisałam i to wielokrotnie i mam zwrotki email, telefony albo są wyłączone albo nikt nie odbiera

@Mysza

Ale dobra może coś się dzieje tam choć nawet jeśli to moim zdaniem powinni as o tym poinformowac, dam im jeszcze chwilę czasu

@Mysza

Strona pracodawcy przekierowuje na inną stronę z informacją o przejęciu przez inny podmiot. Może spróbuj się skontaktować z tą nową firmą? Na górze są podane maile i telefon.

TTTAAKK super telefon do Szwecji

@gapcio

Tak kontaktowałam się, ale tak naprawdę bez skutku

Znajoma
@gapcio

Przecież ta firma od zawsze miała problemy z płatnościami. Zawsze trzeba było się prosić i upominac. Jedyne co potrafili to krytykować wykonane badanie i nie wypłacać pieniędzy w ramach oszczędności chyba. Rozmowa z niektórymi koordynatorami szczególnie z jedną Panią to była masakra. Szkoda że pozbyli się fajnych koordynatorów. Nie polecam zdecydowanie

Tak2Nie
pozdrowienia do więzienia
@gapcio

Prokuratura nie zajmuje się sprawami cywilnymi. Policja też. Wezwanie do zapłaty skutecznie doręczone, pozew do sądu lub EPU, komornik. Pamiętaj o art. 6 K.C.

@pozdrowienia do więzienia

Dzisiaj otrzymałem maila, że firma wypowiedziała wszystkie niewypowiedziane dotąd umowy zlecenie z audytorami z powodu braku toczących się projektów. Dość dziwne według mnie, bo ogólnie projektów obecnie i przez najbliższe pół roku myślę, będzie niewiele lub wcale. Ale audytorów mogli zachować, chyba, że musieli tak zrobić z powodu rodzaju umowy.

Tomasz
@Bożena

Oni nie zapłacą na 99%. Koordynatorzy również dostali wypowiedzenia umów i nie mają pewności że kasę dostaną. Mi zalegają jedna fakturę.

Ja

Jeśli do końca miesiąca nie wpłynie kasa (odpowiedzi na maila nie ma) proponuje pozew zbiorowy.

@Ja

ja sie dopisuje

AK

Dlaczego strona pracodawcy nie działa, firma upadła? Pieniędzy za badania nie widać.

@AK

Mam ten sam problem

TakNie

Co wchodzi w socjal Daymaker Sp. z o.o.?

TakNie1
mkk
@Pytanie

Co masz na myśli pod pojęciem "socjal"?

Zostaw merytoryczną opinię o Daymaker Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Daymaker Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 78 ocen.