Opinie o PUG REMAGUM-SERWIS w Mysłowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PUG REMAGUM-SERWIS. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PUG REMAGUM-SERWIS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Górnictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PUG REMAGUM-SERWIS w Mysłowice

Górnik

Brzeszcze, chodnik 569, temperatura 32 stopnie a przychodzi sipowiec i pisze 27.9 żeby tylko było 7.5 godziny. Powinni pociągnąć do odpowiedzialności sipowcow i zarząd na Brzeszczach.

@Górnik

Współczuję wam tego dozoru i innych osób dziwie sie ze jeszcze tam pracujecie Remagum niedlugo skonczy sie kontrakt i PGG wam podziekuje i gdzie pojdziecie liscie grabić

mlodszy górnik
@Rodo

jakiego dozoru?????????to cos to nie jest dozor,oni nie maja zadnego pojecia o robocie,gdyby cos mieli w tych pustych lbach to robiliby pod kopalnia,a nie w tej smiesznej firmie,sa tak daremni ze nikt ich niechce tylko takie firmy cudaki ich zatrudniaja

pupil kierownika

a co sie dzieje z pania sztygar,mloda dziewczyna,co jadac tasma wali lbem w tame?zwykly ryl bylby zwolniony a co z ta pania K????Przekaz dla meza tej dziewczyny. Chlopie trzymaj ja z daleka od kopalni,taka dobra rada.

Misiek
@pupil kierownika

Ladnie w zadek wchodzisz kierownikowi pewnie nosisz mu cole i zarabiasz więcej od innych lecisz w uja

ciekawy

Czy robi na Brzeszczach sztygar jubiler z Oswiecimia.Stazu na dole mniej niz dzieci wakacji w tym roku,a kapus ze matko bosko.

m.k

gdyby remagum istnialo w stanie wojennym to jurek urban,chodzil by na kursy do tej firmy,bo takich oszustow i klamcow jak ci szanowni panstwo,poczawszy na kierownikach,szefach ,na paniach w kadrach konczac to swiat nie zna,no moze byli na szkoleniach w chinach,jak ciulac pracownikow,zeby ci robili a nie zarobili,zamknac ta firme w pizdu,gdzie jest pip skarbowka?????ubran brak masek nima,gumioki a kup sobie na targu jak chcesz niemiec dziur w starych,no brak slow

platne badania niestety z wlasnej kieszeni jednak na fakture a pozniej pieniadze oddaja, bhp + sr na kopalni na ktora sie przyjmuje, szkolenie w firmie i do pracy, sporo papierologii do wypelnienia i warto tez czasami patrzec co sie podpisuje zeby pozniej nie bylo meee beee ludzie tam mowia prosto z mostu, jednak mimo to przekaza ci cala wiedze jaka powinienes miec a reszty dowiesz sie na dole

czy kiedys pracowales na dole? czy chcesz pracowac na dole? czy miales stycznosc z kopalnia? stosunek do posiadanych kwalifikacji (co masz wspolnego?)

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Bydgoszcz
Uno foods
Jacek

Czy fedruja na Staszicu remagum czy nie mają ludzi.Prosze o odpowiedz

zeflik

jak kierownik mowi ze na wakacjach w Chorwacji macie 40 stopni i nie narzekacie,to o co wam chodzi???

Rodo

Co fedrujecie na Staszicu czy sie zwijacie nie orzedluzaja wam kontraktu

Młody Górnik

Firma (usunięte przez administratora) do tej pory nie dostałem wypłaty zostałem zwolniony i bez środków do życia jutro wysyłam pismo do pipu niech ktoś zrobi pozadek. (usunięte przez administratora)

Elektryk

i zostawili nas bez srodkow do zycia 1000 zl brak slow

Ksawery
@Elektryk

Zostawiliby jakby nie dali nic.1000 zł chociaż na opłaty będzie, a gorzej mają inne branże bo cała gastronomia leży i kwiczy. Zapewne trzeba cierpliwie czekać i tak jak czytałem taka sytuacja miała już miejsce więc pewnie to wyrównają

Dawid
@Ksawery

Jak dobrze pamiętam to dorzucali max 500zl.

Elektryk
@Ksawery

Czytaj uwaznie bez srodkow do zycia!! po drugie pokaz mi jedna osobe co ma 1000 zl oplat

gornik

ktos tu napisal ze jak teraz sie damy to w czerwcu wogole nie bedzie wyplat,prosze zapamietac te slowa

Wkurwiony

Przelali pracownikom po 1000 zł na konto bez prewnie 100 ludzi zwolnili gdzie to zwolnienie grupowe niech w końcu ktoś się zajmie ta firma tam rządzą swoimi prawami pieniądze do koperty takich przekrętów jest tam mnóstwo. I nikt tego nie widzi (usunięte przez administratora) tam trzeba (usunięte przez administratora) dwa razy więcej niż pod kopalnia a dwa razy mniejsze zarobki 3000 to jest zarobek przy narażaniu życia codziennie

Mały szary człowiek
@Wkurwiony

Też mi nie pasuje ta wypłata ale we wszystkim trzeba widzieć coś pozytywnego. Przecież widać co sie dzieje z wirusem i lepsze 1000 zł niż wypowiedzenie i nic poza tym. Jak się mogę domyślać firma stara się o jakieś wsparcie rządowe z racji na panująca sytuację, więc pozostaje tylko czekać, aż sytuacja się wyjaśni i wszystko wróci do normy. Chyba lepiej wypłacić chociaż część wynagrodzenia niż zwolnić wszystkich, a obawiam się ,że o pracę będzie coraz trudniej.

Goryl

Dwa punkty pracuja Jaworzno i Brzeszcze,Staszic stoi.Powinnismy wszyscy sie zebrac np w piatek rano pod biurami firmy w Myslowicach.Nikt nie powinien zjechac na dol wszyscy do Myslowic.Przeciez oni nas tak testuja od dluzszego czasu,opuznienia w wyplatach,obcinanie na wyplacie,ale jak nikt sie nie burzy to oni robia co chca.Przeciez z opoznieniami to juz ktorys raz,tylko jeszcze raz powtarzam oni widza ze siedzimy cicho i robia co chca.

Dawid
@Goryl

W 2014 lub 2015 gdy pracowałem w remagum, tez dostaliśmy 1000zl wyplaty. Nie zjechalismy staszicem na 18. Później nie zjechały kolejne zmiany(tylko Ci co pompke szli zjechali) następnie dowiedziala sie o tyk Wesoła i oni tez chyba niezjechali. A potem to juz nas wezwali na oswiecimska i bylo gadania i gadania ze podcinamy gałąź na której siedzimy. Kilka dni pozniej doplacali nam pieniądze w kasie. Panowie trzymam za Was kciuki, i niedajcie sie robic w ch**a

To już po remagum

Icek

Uciekac dopoki czas,zobaczycie ze w czerwcu nie beda nic wyplacac,z pgg ich pogonili zaraz tauron przejzy na oczy i tych swirow tez kopnie w 4 litery

phoe

jak nie zapłacili w terminie, to składacie wypowiedzenie z winy pracodawcy i muszą wam za jeszcze 3mc z góry zapłacić do przodu. :)

Wkurzony

Tak firma działa że zabierają pieniądze nawet te które wypłaca ZUS nie wypłacają pieniędzy powiedzieli że ich to nie interesuje bo nie mają pieniędzy dla innych i parownicy którzy są na zwolnieniu nie dostają pełnej wypłaty najgorsza firma Górnicza bez świadczeń bez dodatków za gówniane pieniądze pracują tylko pawulony mają super bo mają emerytury reszta się nie liczy zamknąć to (usunięte przez administratora)

wacuś

ja sie pytam gdzie jest wyplata??????????????

matoł
@wacuś

sprawa dzis zostala zgloszona do pipu,tak ze napewno cos sie ruszy

zygfryd

Mam pytanie jak tam wyplaty dzis?cos obcieli z uwagi na wirusa?czy to samo co miesiac temu?bo ja mam na konto i pytam tych co w kasie maja

Kiedy będzie fedra na Staszicu

magik
@Rodo

Wczoraj:):):)

Rodo

to co oni juz niedlugo zakoncza wspolprace z kopalnia mowisz nie polecasz firmy

Zostaw merytoryczną opinię o PUG REMAGUM-SERWIS - Mysłowice

• Jak się pracuje w PUG REMAGUM-SERWIS?

Zobacz opinie na temat firmy PUG REMAGUM-SERWIS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PUG REMAGUM-SERWIS?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PUG REMAGUM-SERWIS?

Kandydaci do pracy w PUG REMAGUM-SERWIS napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PUG REMAGUM-SERWIS