PBG

Wysogotowo

Opinie o PBG

Hanna

@ja, niestety nie wiele to mówi innym użytkownikom, możesz napisać coś więcej w temacie? Od dawna brak aktualnych postów, ale te które już się ukazują powinny przedstawiać całą sprawę jasno. Szufladkowanie nic tutaj nie wniesie i nie jest też wiarygodnym źródłem informacji dla innych.

ja

kolesiostwo i propaganda

Hanna

A jak firma w 2017 roku? Jakie macie teraz opinie?

Szukasz pracy?

Konrad

Mobingu tam nie ma ale nepotyzm jest.

kamilek

takie zdanie znalazłem na ich stronie: "Ponadto możliwość łączenia pracy z pasją daje pracownikom ogromną satysfakcję. Spółka wspiera ich rozwój zawodowy i osobisty, ponieważ najcenniejszym kapitałem PBG są ludzie." Śmiem twierdzić, że atmosfera jest b. pozytywna :)

nick

@sdfgh s ile można dostać na tym stanowisku?

matt

ale każdy chce wiedzieć ILE !!! Nie czy dużo, czy mało, czy OK czy nie OK. Ile tam się zarabia piszcie kur#w*a konkrety ludzie

pytajnik

Ciekawe, jak się czuje cenzor, który brutalnie wykreślał prawdę o PBG i jego przesie z roku 2010, w kontekście układu, który zredukował dług o 90% (prawie TRZY MILIARDY), czyli podarował nieudolnym władzom i właścicielo pieniądze wierzycieli. I dodatkowo zapewnił prezesowi dożywtnią synekurę z milionowymi apanażami. A pan prezes ma w poważaniu, i to głębokim pryzjęte na siebie zobowiązania. Gdzie się podziły te zredukowane prawie 3 MILIARDY?

Andrzej

Z ogłoszeń widać,że nie tylko asystenta.Poza tym ktoś musi to ZROBIĆ i nie zrobi tego asystent(mam na myśli wykonawstwo)Na fachowców tej firmy nie stać.

Andrzej

Firma miała i ma problemy z kadrą wyższego i niższego szczebla nieudolne zarządzanie skutkuje odpływem kapitału ludzkiego,(nieuczciwy system wynagradzania)jest głównym powodem demotywacji.

dar

Ludzie ta spółka już praktycznie nie istnieje.a pracownicy którzy tam zostali to nie dołęgi życiowe ,które nie potrafią znaleść innej pracy.żaaden szanujący sie pracownik myśle o spawaczach,monterach,operatorach już tam dawno nie pracuje Szkoda że pan prezes nie zauważył kto go tak naprawde okrada

japal

Hej, jak tam sie w ogóle wiedzie w PBG, bo w 2014 roku zaczeli restrukturyzacje, nawet na ich stronie internetowej do wglądu są takie rzeczy jak Oświadczenie PBG SA w upadłości układowej, czy Propozycje układowe z dnia 3 listopada 2014 roku. Możecie napisać, co teraz się dzieje, czy ktoś ich wykupi, czy zakończa działalność?

Zdzicho

Jak celujesz w stanowisko dyrektorskie to są OK. Jak masz do tego plecy i rzucą na kontrakt to żyć nie umierać.

zuzia

uważam, że lepiej z dala omijać firmę, której prezes nie dotrzymuje danego słowa. spore grono pracowników jest bardzo rozczarowane brakiem obiecanej premii świątecznej. Totalny brak szacunku do swoich podwładnych!!!! WSTYD PANIE PREZESIE!!!!!!!!!!!!!!!

gosc

Panowie wyciągnijmy wnioski Moim zdaniem Tam gdzie pracują wymienieni Panowie musimy podnieść nasze ceny o 20% a może i więcej bo wiadomo jak oni działają . Koszt pracy tych Panów realnie wzrośnie i może PBG zorientuje się ,że nie tędy droga . JESZCZE RAZ APELUJĘ TAM GDZIE SĄ CI PANOWIE PODNOSIMY CENY !!! A JAK DALEJ BĘDĄ MNOŻYĆ SZTUCZNE PROBLEMY TO SCHODZIMY Z BUDOWY I IDZIEMY DO SĄDU NAJLEPIEJ ZAŁOŻYĆ SPRAWĘ PERSONALNIE Z POWÓDZTWA NA TYCH PANÓW A NIE BEZPOSREDNIO NA PBG KTÓRE MOŻE JEST CAŁKOWICIE NIEWINNE

do anonim

powiem tak czlowieku chyba jestes pracownikiem pbg na tej budowie ze tak piszesz(usunięte przez administratora)

MG

Klimat w firmie ok, możliwości awansu brak, możliwości rozwoju brak, zarobki na niskim niezmiennym poziomie, by przeżyć będziesz musiała dorabiać w weekendy...

Agnessa

A pracował może ktoś na Wysogotowie? Mam na myśli pracowników biurowych bo zostałam zaproszona na rozmowę i nie wiem czy warto iść...

EM

Moim zdaniem firma jest bardzo przyjazna, jak ktoś miał problem na budowie to niech pamięta, że osoba zażądzająca budową - dyrektor kontraktu to tylko jeden człowiek (i to w tym przypadku człowiek, który w PBG pracuje praktycznie od kontraktu w Świnoujściu). Skoro faktycznie czujecie się pokrzywdzeni to zwróćcie się do jego przełożonego z problemem zanim zaczniecie niesłusznie oceniać całą firmę.

zadalem pytanie na stronie pulsu co na to[usunięte przez moderatora] w koncu beknie za to[usunięte przez moderatora]

Nikelodon

Jak chcecie nagłośnić sprawę to zadajcie oficjalne pytanie Rzecznikowi PBG przez stronę Pulsu Biznesu. http://notowania.pb.pl/instrument/PLPBG0000029/pbg Na gorze po prawej stronie jest opcja zadaj pytanie i będzie ono widoczne dla wszystkich. Tak na marginesie, jak na mój nos to działania w/w Panów są celowe i służą podkręcaniu wyników ich projektów (czytaj wyższa rentowność) bo pewnie za to maja płacone premie i jak myślę Prezes jeszcze ich chwali i pokazuje jako przykład bo cała grupa PBG ma lepsze wyniki

ja

[usunięte przez moderatora] oddaj nasze pieniadze

duzy podwykonawca

wszystko co piszecie wyzej to prawda na przelomie 2008/09 wykrecili mnie na duza kase [usunięte przez moderatora] mury a nam [usunięte przez moderatora] ciekawe kiedy Prezes zoaczy ze zatrudnia [usunięte przez moderatora] nierobow [usunięte przez moderatora]

wydymany przez KACZMARKA

w koncu ktos napisał prawde o tym calym przedsiewzieciu [usunięte przez moderatora]

m.k

szczera prawda [usunięte przez moderatora]

podwykonawca

wielka firma PBG dorabiajaca sie na krzywdzie innych - [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o PBG - Wysogotowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PBG