Opinie o Lignum Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Lignum Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Lignum Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Górnictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lignum Sp. z o.o. w Poznań

Mario B.

OMIJAĆ!!!OMIJAĆ szerokim łukiem. (usunięte przez administratora) pracowników, przewoźników wszystkich których idzie zrobić na kasę. (usunięte przez administratora)zero skrupułów z nikim się nie liczy, wszystko ma głęboko gdzieś. Jeżeli nie chcecie pracować za free radzę się nie pchać, obojętnie w której dziedzinie pracujecie!!!!!

Kamila
@Mario B.

Nadal trzeba się dopominać o pieniądze od Lignum? Nic się nie zmieniło? O co walczysz? O wynagrodzenie za pracę?

abc
@Kamila

w tej "firmie" nigdy się nie zmieni. zawsze pracownik bedzie nikim dla (usunięte przez administratora) i zawsze bedzie musial sie dopominac o nalezne mu pieniadze. powinni ostrzegac przed ta firma i samym (usunięte przez administratora)

@Mario B.

Witam można jakoś z panem panem się skontaktować w sprawie toczącej się sprawy sądowej przeciwko tej osobie

Radzę udać się do ZUSu celem sprawdzenia składek. Okazało się, że przez parę miesięcy nie były składane do ZUSU deklaracje. Wypłaty były dawane do ręki, więc nie mam potwierdzenia, że pracowałem i otrzymywałem wynagrodzenie. Na moje pytanie co mam z tym zrobić, żebym za jakiś czas nie wściekał się, że mi brakuje tego okresu do emerytury ? Pani powiedziała, ze zgłosić jedynie do sądu. Więc jeśli są byli pracownicy w podobnej sytuacji, proszę o kontakt. Mozę razem wspólnie coś zdziałamy i wygramy.

@były pracownik

Witam można jakoś z panem się skontaktować w sprawie toczącej się sprawy sądowej przeciwko tej osobie

Byli pracownicy

Dokładnie pracowników ma za śmieci. Upominając się o Swoje pieniądze potrafi rzucać samymi wulgaryzmami i się rozłącza. A gdy pracownik za dużo próbuje się skontaktować nie odbiera tel i informuje księgowa by tak samo nie odbierała tel. Okazało się ze są jakieś machloje w płaceniu ZUSU. O ile płaci wg... człowiek zamist firmy powinien mieć założony kaftan i do psychiatryka

@Byli pracownicy

i tu racja ta pseudo firma rujnuje pracownikow

zbychu
@były pracownik

firma tragedja nien polecam pracowalem tam i do tej pory kasy uwaga na konfidentów laleczke i Daniela jawne parówska

Daro
@Byli pracownicy

Witam czy mozna z panem sie skontaktowac w sprawie tego czlowieka roberta

byli pracownicy
@Daro

a co pan chcial o nim wiedziec tez zalega z płatnosciami

@byli pracownicy

TAK w sprawie długów sądowych które się toczą PRZECIW niemu

M. G. Terrano

Zostawcie tego chłopa w spokoju przynajmniej wam poplacil kasę są gorsze firmy, na początku gdy się przyjmowałem do niego na Zwirownie a później na mosty było wszystko ok wypłata zawsze była na czas nikogo nie chciał oszukać ale pewna inwestycja go pozarla na Goleniowie mimo to powoli wychodził z tego sam w pozniejszym czasie zalegal mi za kasa przez to też się dalszą współpracą nie miała sensu po niespełna 6 miesięcy oddał wszystkie należności więc (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora) go nie można nazwać mimo tego że troszkę sobie przykrych słów powiedzieliśmy wiem że to dobry szef przynajmniej dla mnie jednak pamiętać należy że nie każdy jest doskonaly

aaa Nowy wpis
@M. G. Terrano

ktos dobrze zna sytuacje i sie podszywa ta firma to (usunięte przez administratora)

Aplikowałeś do firmy Lignum Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Jak wygląda ścieżka awansu w Lignum Sp. z o.o.?

123ABC

Nie istnieje nic takiego jak awans w tej firmie.

Janek

Coś źle się dzieje w firmie ale wypłaty widzę ,że chociaż są normalnie wypłacane tak?

xxx
@Janek

czasem sa, a czasem trzeba czekac i sie dlugo dopinac o swoje.

Czy w Lignum sp zoo baranowo robert gardzielewicz panuje luźna atmosfera?

Sss

Jest trgedja i tyle.

byli pracownicy

Jesli chodzi o firme Lignum SP.ZOO ROBERTA GARDZIELEWICZA po pierwsze nie dba o ludzi nadluzszy starzem ma tam 3 miesiace starych dobrych pracownikow pozwalnial ma zaleglosci w wyplatach po 2 3 miesiace upominajac sie o pieniadze zbywa ze nie ma to jest chore tak jak on do psychiatry powinien sie udac dlugów zobowiazan cala masa sprzet w katastroficznym stanie wycieków masa nie uczciwosc na pierwszy miejscu brak na mende slow zusów nie placie sprawy ma w sadzie takich trzeba niszczyc bede jako pierwszy zucal ci klody pod nogi az polgniesz oszuscie

Zostaw merytoryczną opinię o Lignum Sp. z o.o. - Poznań

Lignum Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Władysława Węgorka 20
    60-318 Poznań