Opinie o Janikowskie Zakłady Sodowe Janikosoda S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Janikowskie Zakłady Sodowe Janikosoda S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Janikowskie Zakłady Sodowe Janikosoda S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kruszywa - Wydobywanie soli

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Janikowskie Zakłady Sodowe Janikosoda S.A. w Warszawa

Ślusarz-spawacz taką ofertę znalazłem. Dodatkowo mile widziane uprawienia operatora wózka jezdniowego. W razie co można je zrobić już pracując? Zależałoby mi żeby podnosić kwalifikacje i uczyć się nowych rzeczy. Tu wysyłają na takie kursy bez podpisywania umowy lojalnościowej?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Czym w Janikowskie Zakłady Sodowe Janikosoda S.A. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Abc Nowy wpis

Nagminnie szerzący się alkoholizm na terenie zakłady. Pracownicy rano wchodzą pod wpływem alkoholu, wychodzą w jeszcze gorszym stanie. Piją na terenie, nikt tego nie kontroluje, ani kierownicy, ani ochrona. Czy ktoś się wreszcie za to weźmie.

Czy Janikowskie Zakłady Sodowe Janikosoda S.A. ma ściśle ustalone godziny pracy?

O Nowy wpis

Tak

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Janikowskie Zakłady Sodowe Janikosoda S.A..
Zofia

Skoro w 2019 było 2100 zł to jak teraz się przedstawia sytuacja?

rRrR

nie polecam nikomu tam pracowac ! 2100 zł brutto plus 600 zł dodatek za zmianowosc za prace przy instalacji piecy wapniennych...(usunięte przez administratora)

Krzysiek

Czy brak komentarzy wskazuje ze sytuacja w firmie się poprawiła ?

Adi

Jak długo po rozmowie kwalifikacyjnej czeka się na przyjęcie do pracy? Ja byłem ok . 3 tygodnie temu i do dziś echo. Jest jeszcze szansa że mnie przyjmą?

Stefan

Gdyby tak było to wydaje mi się, że firma nie miałaby opinii dobrego pracodawcy!

Żal zakładu ????

Ostrzegam wszystkich którym zależy na swoim życiu i zdrowiu. Działy produkcyjne w tych zakładach są w opłakanym stanie, maszyny... urządzenia... Linie transoortujace.... Nie spełniają żadnych standardów bezpieczeństwa dla życia i zdrowia ludzi!!!!!!

Też zapłaciłem

Przestrzegam wszystkich wykonawców prac dla Soda Janikowo. Przed przystąpieniem do prac trzeba zrobić sobie dokumentację zdjęciową aby uniknąć wyłudzenia pieniędzy. Zakład ten jest w fatalnym stanie i wiele rzeczy jest zniszczonych. Standartem jest wmawianie firmom zewnętrznym że przy wykonywaniu swoich prac, uszkodzili jakieś elementy obok. Sprawę można załatwić za 200- 300 zł do kieszeni. Straszakiem jest niepodpisanie protokołu odbioru. W większości wszyscy płacą żeby mieć święty spokój.

Obsługa

(usunięte przez administratora) i zarobki marne 1700-1900zl pozdrawiam rudego rolnika Jarosława z p.soli

admin

Uważasz, że świat powinien dowiedzieć się więcej o firmie Janikosoda S.A. Janikowskie Zakłady Sodowe? W takim razie zapraszamy do komentowania na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Janikowskie Zakłady Sodowe Janikosoda S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Janikowskie Zakłady Sodowe Janikosoda S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Janikowskie Zakłady Sodowe Janikosoda S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Janikowskie Zakłady Sodowe Janikosoda S.A.?

Janikowskie Zakłady Sodowe Janikosoda S.A.
  • Wspólna 62
    00-684 Warszawa

Janikowskie Zakłady Sodowe Janikosoda S.A.