Janikosoda S.A. Janikowskie Zakłady Sodowe

Janikowo

Janikosoda S.A. Janikowskie Zakłady Sodowe

Opinie o Janikosoda S.A. Janikowskie Zakłady Sodowe

Też zapłaciłem

Przestrzegam wszystkich wykonawców prac dla Soda Janikowo. Przed przystąpieniem do prac trzeba zrobić sobie dokumentację zdjęciową aby uniknąć wyłudzenia pieniędzy. Zakład ten jest w fatalnym stanie i wiele rzeczy jest zniszczonych. Standartem jest wmawianie firmom zewnętrznym że przy wykonywaniu swoich prac, uszkodzili jakieś elementy obok. Sprawę można załatwić za 200- 300 zł do kieszeni. Straszakiem jest niepodpisanie protokołu odbioru. W większości wszyscy płacą żeby mieć święty spokój.

Obsługa

(usunięte przez administratora) i zarobki marne 1700-1900zl pozdrawiam rudego rolnika Jarosława z p.soli

Uważasz, że świat powinien dowiedzieć się więcej o firmie Janikosoda S.A. Janikowskie Zakłady Sodowe? W takim razie zapraszamy do komentowania na naszym forum.

Zostaw opinię o Janikosoda S.A. Janikowskie Zakłady Sodowe - Janikowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Janikosoda S.A. Janikowskie Zakłady Sodowe