Opinie o Janikowskie Zakłady Sodowe Janikosoda S.A. w Warszawa

Pytanie Nowy wpis

Czy urlop w Janikowskie Zakłady Sodowe Janikosoda S.A. jest płatny 100%?

Jacek Nowy wpis

@rRrR Zawsze możesz zmienić firmę, na siłę nikogo nie trzymają tym bardziej, że firma spoko!

rRrR Nowy wpis

nie polecam nikomu tam pracowac ! 2100 zł brutto plus 600 zł dodatek za zmianowosc za prace przy instalacji piecy wapniennych...(usunięte przez administratora)

Krzysiek Nowy wpis

Czy brak komentarzy wskazuje ze sytuacja w firmie się poprawiła ?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Adi

Jak długo po rozmowie kwalifikacyjnej czeka się na przyjęcie do pracy? Ja byłem ok . 3 tygodnie temu i do dziś echo. Jest jeszcze szansa że mnie przyjmą?

Stefan

Gdyby tak było to wydaje mi się, że firma nie miałaby opinii dobrego pracodawcy!

Żal zakładu ????

Ostrzegam wszystkich którym zależy na swoim życiu i zdrowiu. Działy produkcyjne w tych zakładach są w opłakanym stanie, maszyny... urządzenia... Linie transoortujace.... Nie spełniają żadnych standardów bezpieczeństwa dla życia i zdrowia ludzi!!!!!!

Też zapłaciłem

Przestrzegam wszystkich wykonawców prac dla Soda Janikowo. Przed przystąpieniem do prac trzeba zrobić sobie dokumentację zdjęciową aby uniknąć wyłudzenia pieniędzy. Zakład ten jest w fatalnym stanie i wiele rzeczy jest zniszczonych. Standartem jest wmawianie firmom zewnętrznym że przy wykonywaniu swoich prac, uszkodzili jakieś elementy obok. Sprawę można załatwić za 200- 300 zł do kieszeni. Straszakiem jest niepodpisanie protokołu odbioru. W większości wszyscy płacą żeby mieć święty spokój.

Obsługa

(usunięte przez administratora) i zarobki marne 1700-1900zl pozdrawiam rudego rolnika Jarosława z p.soli

Uważasz, że świat powinien dowiedzieć się więcej o firmie Janikosoda S.A. Janikowskie Zakłady Sodowe? W takim razie zapraszamy do komentowania na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Janikowskie Zakłady Sodowe Janikosoda S.A. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Janikowskie Zakłady Sodowe Janikosoda S.A.
2/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Wspólna 62
    00-684 Warszawa
  • NIP: 5570003067 REGON: 90568526 KRS: 0000023517
Janikowskie Zakłady Sodowe Janikosoda S.A.