Opinie o Kruszgeo Wielkopolskie Kopalnie Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Kruszgeo Wielkopolskie Kopalnie Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kruszgeo Wielkopolskie Kopalnie Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kruszywa - Obróbka piasku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kruszgeo Wielkopolskie Kopalnie Sp. z o.o. w Poznań

Ania Nowy wpis

Ja mam takie pytanie co się stało ze spółką, że tutaj nikt już nic nie pisze o ewentualnej pracy? Szukamy z mężem dla niego stanowiska na koparkach i gdzieś mi śmignęło że szukali kiedyś operatora koparki, ma 10 letnie doświadczenie i jesteśmy na miejscu więc jeśli jest to umowa o pracę to czemu nie... ktoś się orientuje co tam się aktualnie dzieje bo to dosyć duża firma z tego co wyczytaliśmy

ktoś Nowy wpis
@Ania

Firma nie szuka bo ma małe potrzeby kadrowe i mimo rotacji zawsze jest jakieś CV jest w szufladzie, więc jeśli naprawdę jesteście zainteresowani mąż powinien podejść do interesującej go lokalizacji porozmawiać z kierownikiem i zostawić aplikację.

Focus Nowy wpis

Stabilna i płynna finansowo Spółka, z wieloma fachowcami i bardzo dobrą kadrą zarządzającą, dzięki której firma ta jest liderem w swojej branży.

Gabryś Nowy wpis

Ostatnio jak przeglądałem ogłoszenia to wpadła mi w oczy oferta na spawacza-ślusarza w tej firmie. W zeszłym roku ktoś pisał o stawce 4 tys brutto. Teraz płacą lepiej czy zarobki stoją w miejscu? Napiszcie.

kk

najlepiej jakby pracowało się za najniższa i to po godzin :)

@kk

No ja sama nie wiem czy to tak najlepiej. W sumie zależy dla kogo. ;p Ale tak ogólnie to faktycznie tak źle tu z zarobkami czy tylko został tutaj przytoczony punkt widzenia firmy?

Przem

Nie

@Przem

Z jego poziomu też pewnie zadowolony nie jesteś? Podasz konkret? Bo widziałam, że najniższa plus premia to ile tak średnio mogło z tego wychodzić? Dobry scenariusz jaki jest? ;)

Słoneczny Maryś

No wiecie, rozumiecie. Podwyżki nie ma ale w zamian obetniemy wam premie. I co nam zrobicie :(((. Teksty Wiesia na spotkaniach zarządu. I rubaszny śmiech podstarzałych biznesmenów. A jakby dobra kontrola wjechała to po majątkach i po zarządzie. Pan Wał goni panią Wałek.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Kruszgeo Wielkopolskie Kopalnie Sp. z o.o. na stanowisko OPERATOR ŁADOWARKI? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Słoneczny Maryś

Największa zakała w tej firmie to Wieslaw. Jak zaczynał to na rowerku typu Ukraina przyjeżdżał. Ale jak już dorwał się do koryta to już kolejną czwartą chałupę postawił. Najpierw Gwiaździsta, później Kargowska( nielegalnie użytkowany budynek w którym działa 5 mieszkań - tutaj można wynająć: http://www.loggia.com.pl/offer/detail/Mieszkanie/Wynajem/wielkopolskie/Poznań/id/352), następnie Słoneczna i następne działki. Buja się wv 190mm. Wszystkim sąsiadom opowiada jaki z niego podróżnik i ile świata zwiedził. A pójdź do Marianka po podwyżkę: wiecie, rozumiecie, prawda. Firma wypsztykana z kasy na maksa przez zarząd. A wszystko WM klepie. I jeszcze w Komisji Rewizyjnej w towarzystwie wzajemnej adoracji się udziela. Oczywiście za kasę. A gdzie wywoził syf po budowach? Do Komornik. Bo przecież trzeba oszczędzać. W ziemi nic nie widać. I tak parę wywrotek syfu w komornickiej ziemi spoczywa. I tak właśnie cieć został dyr. Niestety nadal zachowuje się jak cieć. Kto się szanuje to nawet minuty w Kruszgeo nie popracuje. Cwaniaki rodem z sekretariatu 1 sekretarza KW PZPR. Żal że Solidarność im wszystko pozwoliła dalej Polskę rozkradać. Tu taka mała historia jak to wyglądało w całej Polsce. Szybki awans z chama na pana.

Zainteresowała mnie oferta pracy w firmie Kruszgeo Wielkopolskie Kopalnie Sp. z o.o. jako Mechanik Samochodowy. Czy wiecie coś więcej na jej temat? Warto aplikować?

Pszemyslaw

Nie, nie warto. Dadzą Ci najniższą krajową i będą kazać się z tego cieszyć. Resztę będą Ci wypłacać w postaci premii, która jest zależna od widzimisię Dyrektora rodem z (usunięte przez administratora) Jak zachorujesz to dostaniesz 80%, ale nie od pełnego wynagrodzenia, a od podstawy - czyli minimalnej krajowej. A składki na ZUS pobierają od całości żeby było śmieszniej. Starczy Ci to na lekarstwa i nic więcej. Zdecydowanie odradzam. Ja po paru latach dałem sobie spokój bo już nie mogłem słuchać jak jest ciężko. Ciężko jest jak trzeba co piatek o 12:00 opuszczać apartament za kilka baniek na wojskowej i wsiadać do taksówki by dojechać na lotnisko i lecieć do Warszawy do domu. Bo lepiej byłoby przecież gdyby drugi dyrektor podrzucił na to lotnisko swoją X6. Pozdrawiam Dyrektora Andrzejka, dyrektora Szlachetnego i prezesa Bogdana.

Maja
@Pszemyslaw

a na jakim stanowisku pracowałeś?

Pani p

Za 4 tysiące brutto nie warto

Wieszław

Tam się nie da pracować. Tak będą wyglądać firmy jak wróci (usunięte przez administratora) Z tej jeszcze nie wyszła :)))))

OtoczakBogdan

Bardzo współczuje wszystkim tym, którzy muszą jeszcze pracować w tej firmie poniżej stopnia Dyrektora - bo tylko Ci mają dobrze z pensją rzędu 40 czy 60 tys. Przestarzały sprzęt, który z obdukcji pamięta jeszcze jak towarzysz Gierek pytał czy "pomożecie?". Zastraszeni i smutni, którzy muszą błagać i całować stopki bogdankowe gdy chcą mieć 50gr podwyżki na godzinę. Ale najgorszy jest brak jakiegokolwiek planu na przyszłość. Jak Bozio (czy Bodzio) odejdzie - zaraz będzie koniec firmy. Trzymajcie się tam dzielnie i liczcie kamyki, które Wam pozostały.

OtoczakBogdan

Bardzo współczuje wszystkim tym, którzy muszą jeszcze pracować w tej firmie poniżej stopnia Dyrektora - bo tylko Ci mają dobrze z pensją rzędu 40 czy 60 tys. Przestarzały sprzęt, który z obdukcji pamięta jeszcze jak (usunięte przez administratora) Zastraszeni i smutni, którzy muszą błagać i całować stopki bogdankowe gdy chcą mieć 50gr podwyżki na godzinę. Ale najgorszy jest brak jakiegokolwiek planu na przyszłość. Jak Bozio (czy Bodzio) odejdzie - zaraz będzie koniec firmy. Trzymajcie się tam dzielnie i liczcie kamyki, które Wam pozostały.

Słoneczna gwiazda upada

Niestety ale z Panem M. nie da się współpracować. Mistrz pouczania wszystkich naokoło, po prostu chodząca cnota. A z tego co chodzą słuchy przez ostatnie 10 kat wybudował 2 domy. A w jednym z nich ma 5 mieszkań na wynajem. A dla pracowników stary sprzęt, pensje jak 10 lat tem a styl zarządzania jak za innego towarzysza Wiesława. Nie zrozumiem jak to się jeszcze kupy trzyma jak taki ktoś kto buduje nielegalnie może być dyrektorem. Ale podobno jego czas dobiega końca. Prezesowi podpadł. (usunięte przez administratora) po budowach wywoził na nasze żwirowiska. Taki oszczędny tez nasz prawy dyrektor. A teraz BACZNOŚĆ. SZTANDAR WPROWADZIĆ.

zainteresowany

Przestaliście zaglądać na forum bo jest jakiś powód? Interesuje mnie praca w firmie i liczyłem na informacje.

Tytus

Trudno zrozumieć pewne osoby, dlaczego tak uważają, jedno jest pewne, że firma jest spoko ale trzeba pracować.

Mrok

Zal

ŁUK

Zarobki to jakiś żart tyle to płacono 10lat temu ...

Gwiazda Sloneczna
@ŁUK

A WM nie narzeka. 4 chata w 10 lat. Moze tam sa nasze pieniadze?

Czy może ktoś napisać gdzie zniknął były "bardzo kompetentny" dyr. ds. technicznych A. Kaźmierczak

Były prcownik

Zarobki to jakaś kpina, praca starym sprzętem i nigdy nie ma pieniędzy na jego remont...

bożek

atmosfera atmosferą, ale wiadomo że liczą się możliwości rozwoju

Zastanawiam się jak ta firma egzystuje na tak trudnym rynku, jeżeli organizacja i sposób działania zatrzymały się w poprzedniej epoce. Kompetencje dużej liczby osób są naprawdę niewielkie. Ogólnie żenada.

gwiażdzisty

nie da się pracować. Dyrektor finansowy został w poprzedniej epoce - do człowieka mówi Wy :P

Kamyk

Niestety, ale w tej firmie komuna się jeszcze nie skończyła :(

Zostaw merytoryczną opinię o Kruszgeo Wielkopolskie Kopalnie Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Kruszgeo Wielkopolskie Kopalnie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kruszgeo Wielkopolskie Kopalnie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kruszgeo Wielkopolskie Kopalnie Sp. z o.o.?

Kruszgeo Wielkopolskie Kopalnie Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 12 ocen.

Kruszgeo Wielkopolskie Kopalnie Sp. z o.o.